قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۵ کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

10,535 بازدید

۵ کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه ، اینترنت یک محیط عالی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است و در این زمین بازی هر کسی می تواند با هر سرمایه شروع به فعالیت کند.
هرکسی می تواند یک کسب و کار آنلاین بدون سرمایه را تنها با یک کامپیوتر شروع کند،
یعنی در اینجا چیزی که مهم است:

 

این است که هیچ تجربه فنی مورد نیاز نیست. 

 

شما لازم نیست بدانید که چگونه وب سایت ها را ایجاد کنید. هیچ دانش برنامه نویسی مورد نیاز نیست. همچنین می توانید در هر کجا که بخواهید زندگی کنید، برنامه خود را تنظیم کنید و به همان اندازه کوچک یا به همان اندازه که می خواهید، کار کنید، بسته به اینکه سریع یا بزرگ می خواهید کسب و کار شما رشد کند. هیچ تجربه ای در مورد کسب و کار یا بازاریابی نیز نیازی نیست.
پس با مقاله ۵ کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه با ما همراه باشید.

 

پیشنهاد ما : مشاوره کسب و کار + علت شکست کسب و کار اینترنتی

 

۵ کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه
کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

 

بیایید ۵ کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه را برای بدست آوردن پول در اینترنت با هزینه کم و یا بدون هزینه در نظر بگیریم.
۱- فروش و حمل و نقل قطره ای
کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه
کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

 

ایده اصلی در زمینه فروش قطره ای این است که، به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، شما لازم نیست که یک موجودی بزرگ از محصولات را نگه دارید و یا به  مشتریان خود تحویل دهید. این هزینه های مالی را کاهش می دهد و خطر داشتن یک انبار پر از مواردی را که ممکن است به فروش نرسانید و بدون هیچ مشکلی از ارسال سفارشات در سراسر کشور یا جهان نخواهید داشت. در حقیقت شما مجبور نیستید هیچ محصولی را تولید یا ذخیره انبوه کنید.

در عوض، شما با یک شرکت متخصص در حمل و نقل قطره ای کار می کنید. در اینجا شیوه کار فروش قطره ای را توضیح می دهیم :

 1. شما لیست محصولات را برای فروش در وب سایت خود و یا یک پلت فرم مانند دیجی کالا، بامیلو، یا سایر فروشگاه های بزرگ را لیست می کنید.
 2. هنگامی که یکی از مشتریان شما یک خرید را انجام می دهد، محصول را از یک شرکت شخص ثالث (حمل کننده قطره، معمولا یک تولید کننده یا عمده فروش) برای قیمت پایین خریداری می کنید. این فرآیند به همان اندازه ساده است که سفارش مشتری خود را ارسال می کند، فرایندی که در واقع می تواند کاملا خودکار شود.
 3. سپس فرستنده قطره محصول شما را به مشتری ارسال می کند.

 

مدل کسب و کار حمل و نقل قطره چیست؟ 

شما باید یک فرستنده قطره معتبر را که می توانید بر روی مشتریان خود تحویل دهید، پیدا کنید. اگر یک سفارش دیر به دست مشتری برسد  یا یک محصول کم کیفیت باشد، شما سرزنش نمی شوید بلکه فروشگاه مورد نظر را سرزنش می کنید.
همچنین، چون این بازار بسیار رقابتی است، حاشیه ها یعنی تفاوت بین قیمت عمده فروشی و چقدر می توانید یک محصول را به فروش برسانید وجود دارد. اما هنوز هم یک گزینه راه اندازی کم ریسک و بدون هزینه و ارزشمند است.
یکی از راه های کنار آمدن با رقابت با یک شرکت حمل و نقل قطره ای، محصول خصوصی شماست. به این ترتیب شما مارک تجاری همان محصول را نمی فروشید و فقط با قیمت رقابت می کنید؛ شما می توانید از نام تجاری خود استفاده کنید و رقابت کمتری داشته باشید. در هنگام نگاه کردن به یک محصول حمل و نقل خوب، این عوامل مهم را در نظر بگیرید .

درآمد اینترنتی بدون سرمایه

۲- همکاری در فروش

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه
کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

 

همکاری در فروش تا حدودی شبیه به فروش قطره ای است، اما با برخی از تفاوت های کلیدی. با استفاده از این مدل تجارت الکترونیک، شما مجددا موجودی محصولات خود را چک نمی کنید و شما نباید نگران حمل و نقل و تحویل محصولات به مشتریان باشید.

اساسا شما یک توازن سودمند برای کسب و کار آنلاین خود را انتخاب می کنید و سپس یک شریک همکاری در فروش پیدا می کنید که محصولات موجود در این حوزه را پیدا کرده است.  تمرکز شما فقط در مورد معرفی هر محصول اطلاعات دیجیتال (مانند کتاب های الکترونیکی، فایل های صوتی، فایل های ویدئویی) یا محصول فیزیکی که می توانید بفروش برسانید به دیگران و مشتریان خود می باشد.
برای مثال فروش محصولات  در بلاگ خود یا وب سایت خود می باشد. هر محصول دارای یک لینک منحصر به فرد است که با همکاری در فروش به حساب شما واریز می گردد. یک مشتری که روی لینک کلیک می کند به سبد خرید شریک شما برای پرداخت می رسد. هنگامی که آنها خرید می کنند، این خرید ثبت می شود و شما یک کمیسیون دریافت می کنید. بسته به شرکت همکاری در فروش این درصد متفاوت است، اما معمولا با ۵ تا ۲۵ درصد یا ۵۰ درصد یا بیشتر در برخی محصولات تولید اطلاعات دیجیتال متفاوت است. همانطور که می بینید، خطر کمتری برای شما وجود دارد و تقریبا هیچ سرمایه ای نیز مورد نیاز نیست.
تفاوت کلیدی بین همکاری در فروش و فروش قطره حمل و نقل ان است که مدل کسب و کار همکاری در فروش مشکلات حمل و نقل و فروش را برای شما تسهیل می کند. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که یک لینک برای مشتری ایجاد کنید.
همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که بازاریابی را انجام دهید تا محصولات خود را تبلیغ کنید (از طریق رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی ، وبلاگ نویسی یا هر روش دیگری که انتخاب می کنید). اما پس از کلیک روی لینک همکاری در فروش، از دست شما خارج می شود. شما مجبور نیستید محصولاتی را تحویل بگیرید یا سوالات خدمات مشتری را حل کنید.و قطعا لازم نیست که سرمایه گذاری کنید.
همه چیزهایی که باید انجام دهید
تمرکز بر راه های افزایش فروش و تبلیغات می باشد.

شغل اینترنتی مطمئن

۳- وبلاگ نویسی

 

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه
کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

 

اگر شما تخصص یا اشتیاق و یا علاقه برای یک موضوع را دارید، شما آماده هستید تا وبلاگ نویسی را شروع کنید. با سرویس های وبلاگ ساز مانند بلگفا، پرشین بلاگ ، رزبلاگ و … شما می توانید وبلاگ خود را کاملا رایگان راه اندازی کنید. شما همچنین می توانید سایت خود را ایجاد و شروع به فعالیت کنید.

ممکن است فکر کنید وبلاگ نویسی همه چیز در مورد نوشتن است و اگر می خواهید این کار را انجام دهید، می توانید آن را انجام دهید. اما نوشته های وبلاگ نوشته شده فقط آغاز کار است. شما می توانید عکس ها، فیلم ها و لینک ها را به سایتی دیگر ارسال کنید، اخبار و مقالات دیگر را منتشر کنید … هرچیزی که واقعا یاری می کند، تا درآمد خود و بازدید وبلاگ خود را افزایش دهید را باید انجام دهید.

محتوایی باید ارائه دهید؟ هر چیزی که دوست دارید و  به چشم انداز شما بستگی دارد.
شما از طریق روش های مختلف می توانید شروع به کسب درآمد کنید.

 

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه
کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

تبلیغات کلیکی

این تبلیغات به ازای  هر کلیک در تبلیغات به شما مبالغی را واریز می کند. هر بار که کسی روی یک آگهی کلیک کند (که قرار است در مورد یک موضوع مرتبط با حیطه فعالیت شما باشد)، مبلغی را دریافت می کنید. ممکن است در ابتدا مبلیغ کمی باشد اما، به مروز زمان این مبالغ افزایش می یابد. شما فقط باید یک کد از سایت تبلیغات کلیکی دریافت کنید، آن را در وب سایت خود قرار دهید و تبلیغات به طور خودکار در وبلاگ شما ظاهر می شود. وب سایت های کلیکی تنها آگهی هایی را نشان می دهد که مربوط به وبلاگ شما هستند، بنابراین تجربه خوبی برای بازدیدکنندگان شماست و میزان کلیک های شما را به حداکثر می رساند، یعنی درآمد بیشتری دارد.

شبکه های تبلیغاتی وبلاگ 
شما همچنین می توانید با شبکه های تبلیغاتی مانند Blogads کار کنید و تبلیغات بنری را در وبلاگ خود قرار دهید. همانند تبلیغات Google Adsense، کد شما یک بار در وب سایت شما قرار داده می شود و زمانی که بازدید کنندگان شما بر روی تبلیغات کلیک می کنند و شما شروع به کسب درآمد می کنید.

همکاری در فروش
شما قبلا این را می شناسید شما شامل پیوندهایی می باشد که وارد صفحه  محصولاتی می شوید که به عنوان یک همکار فروش تبلیغ می کنید و هر زمانی که کسی محصول را خریداری می کنید، کمیسیون دریافت می کنید. با یک وبلاگ شما می توانید تبلیغات با محتوا را ادغام کنید تا احتمال بیشتری پیدا کنید که فروش را دریافت کنید. به عنوان مثال، شما می توانید یک بررسی محصول انجام دهید که محتوای مفید است و سپس شامل یک لینک برای خرید محصول تحت لینک همکاری در فروش است را در بین مطالب خود قرار دهید.

 

 

شما نیاز به ارائه مطالب مفید به شیوه جذاب را دارید. 
اگر وبلاگ شما خسته کننده باشد یا اطلاعات را در هر جای دیگر پیدا کنند یا مطالب وبلاگ شما کپی شده باشد، هیچ کس آن را مطالعه نخواهد کرد و به مرور مشتریان خود و بازدید کنندگان خود را از دست خواهید داد. دریغ نکنید اطلاعات تماس خود را در وبلاگ قرار دهید تا اعتماد سازی لازم صورت پذیرد.

شما باید به طور منظم مطالب را پست کنید 
مردم تشنه مطالب و آموزش های جدید هستند، بنابراین مطمئن شوید مقالات، فیلم ها و یا هر چیز دیگری را به طور مداوم قرار دهید. این روال می تواند بصورت یک پست در روز یا سه بار در هفته. هر چه که باشد، همان برنامه را نگه دارید. تاریخ ارسالی نامنظم به معنی از دست دادن خوانندگان است.

حداقل یک بار تلاش کنید تا یک پست جدید، ویدیو یا سایر اشکال محتوایی را در هفته ایجاد کنید که اختصاصی باشد.

 

واقعی باشید 
بله، وبلاگ شما باید پولساز باشد. اما شما همیشه نمی توانید زمینه های بازاریابی را ایجاد کنید. تمرکز بر محتوای مفید، به طوری که محتوای شما غنی و مفید باشد اعتماد سازی لازم را بدست می آورید. سپس آنها به طور طبیعی بر روی تبلیغات خود کلیک می کنند و یا محصولاتی را که شما پیشنهاد می دهید خریداری می کنند. در این دوران اینترنت و رسانه های اجتماعی مردم به دنبال اصالت هستند.

همه اینها را انجام دهید و شما ترافیک زیادی را از موتورهای جستجو مانند گوگل جلب می کنید که همیشه به دنبال سایت هایی با محتوای مفید و مناسب در بالای نتایج جستجو هستند. این چیزی است که به آن بازاریابی محتوا گفته می شود.

درآمد اینترنتی بدون سرمایه ایرانی

۴- فیلم آنلاین

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه
کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

 

آیا اخیرا ویدیوی یوتیوب را تماشا کرده اید؟ البته کمتر کسی پیدا می شود که ویدئوهای یوتیوب را مشاهده نکرده باشد! یوتیوب یکی از محبوب ترین وب سایت های جهان است که بیش از ۱ میلیارد کاربر عضو دارد و کاربرانش صدها میلیون ساعت ویدئو را در هر روز مشاهده می کند.

شما می توانید کانال یوتیوب را برای پول سازی ایجاد کنید. شما سعی نکنید یک ویدیو ویروسی ایجاد کنید، به طوری که صحبت کنید، اگر چه اگر در سراسر جهان اتفاق بیفتد و میلیونها نفر آن را ببینند، این چیز خوبی است ولی توصیه نمی شود.
در عوض، به دنبال استراتژی اثبات شده برای به حداکثر رساندن نمایش چندین ویدیو به طور منظم پیروی کنید. شما می توانید محتوای مفید ایجاد کنید … چیزی جذاب که مردم می خواهند تماشا کنند و این در بسیاری از روش های مختلف کار می کند. این می تواند یک فیلم ویدئویی ساده، یک ویدیوی سخنوری با موضوعی باشد که مورد علاقه افرادی باشد که به حوزه کاری شما علاقه مند باشند.
شما با درآمد آگهی یوتیوب از این سایت پول می گیرید اولین گام شما این است که یک حساب YouTube ایجاد کنید و از آپلود کردن ویدیو را شروع کنید. سپس درآمدزایی را در تنظیمات YouTube فعال می کنید. اساسا، این به سمت Google پیش می رود که شامل تبلیغات AdSense کوتاه با فیلم های شما باشد، ممکن است در برخی ویدئوها این نوع تبلیغات را دیده باشید، اگر یک ویدیو YouTube تماشا کرده اید. هنگامی که بینندگان روی آن تبلیغات کلیک می کنند، شما درآمد کسب می کنید.
یکی دیگر از فرصت های کسب درآمد با کانال یوتیوب از طریق حمایت مالی صورت می گیرد. بعدها که به اندازه کافی بزرگ شدید و شرکت ها بیشتر از اینکه در سایت ها و کانال های دیگر تبلیغات کنند شما را ترجیح می دهند و از همکاری با شما بسیار خوشحال خواهند شد.

برخی از راهنمایی ها برای ایجاد فیلم های حرفه ای (بدون نیاز تجهیزات مورد نیاز گران قیمت):

 1. شما می توانید از گوشی هوشمند یا یک دوربین ویدئویی ساده استفاده کنید.
  اما اطمینان حاصل کنید که روشنایی خوب است، به طوری که شما و هر چیز دیگری در ویدیو شما شفاف و قابل دیدن است.
 2. اطمینان حاصل کنید که صدا واضح است.
  شما نمی خواهید هوای تهویه مطبوع، سر و صدای ساخت و ساز و یا سایر نویزها کیفیت ویدئوی شما را کاهش دهد.
 3. از نرم افزار ویرایش ساده استفاده کنید.
  از نرم افزارهای ساده برای ویرایش فیلم های خود استفاده کنید تا عناوین را در ابتدای فیلم قرار دهید و برای ویرایش هر گونه فیلم در آینده با مشکل مواجه نشوید.

بالاتر از همه، به یاد داشته باشید که فیلم های شما می توانند ساده باشند. فقط محتوای مفیدی را ارائه کنید که جذاب باشید. خنده دار هم کمک می کند.

و برای گسترش دسترسی به ویدیوهای خود، مطمئن شوید که آنها را در صفحه کسب و کار فیس بوک خود، توییتر، وبلاگ خود و دیگر کانال ها پست کنید. اجازه دهید مردم بدانند شما در حال حاضر در کسب و کار ویدیو هستید.

علاوه بر درآمد تبلیغاتی از ویدیوهای YouTube، شما همچنین می توانید کانال یوتیوب خود را برای هدایت ترافیک به وب سایت خود، استفاده کنید.

 

پیشنهاد ما : تاثیر ویدئو مارکتینگ بر روی کسب و کار اینترنتی

 

شغل اینترنتی مطمئن

۵- محصولات مجازی و دانلودی

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه
کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

 

وقتی کسب و کار اینترنتی دارید، لازم نیست که در مورد فروش محصولات فیزیکی باشید. در واقع، محصولات اطلاعات دیجیتال یکی از ساده ترین و سریع ترین راه های کسب درآمد می باشد. خارج از همکاری در فروش، احتمالا یکی از راه های مورد علاقه من برای کسب درآمد آنلاین است.

محدودیتی برای ایجاد محصولات اطلاعاتی وجود ندارد، اما فرمت های محبوب تر عبارتند از:

 • صوتی:
  یک کنفرانس تلفنی ضبط شده، مصاحبه، دوره، یا بعضی دیگر از محصولات گفتاری صوتی
 • ویدیو:
  یک وبینار ضبط شده ، یک مصاحبه با افراد موفق، یا حتی ویدئوهای آموزشی
 • متن:
  کتاب الکترونیکی، کتابچه راهنمای آموزشی برخی از انواع آن

در هر یک از این دسته ها، شما واقعا می توانید خلاق باشید و هر نوع و فرمت محتوا را تا زمانی که جذاب و مفید باشد ایجاد کنید.

مهم نیست که شما چگونه این کار را انجام می دهید، این درآمد منفعل است که در هنگام خواب نیز شما درآمد کسب می کنید، زیرا این محصولات را برای فروش در وب سایت خود قرار داده اید و مشتری می تواند به صورت خودکار در طول هر روز یا شب محصولاتتان را بخرد و آنها را دانلود کند. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که دوره های فروش را چک کنید تا ببینید کدام موضوعات یا انواع محصولات بهترین فروش را داشته باشند تا بتوانید از آن بیشتر استفاده کنید.

 

پیشنهاد ما مطالعه مقاله : لقب های خفن انگلیسی

 

سخن نهایی ( مقاله ۵ کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه ) :

ترفند هر کسب و کار آنلاین این است که مطمئن شوید که شما در بازار توزیع سودآور هستید. بنابراین مطمئن باشید که به دنباله رو این روند باشید، لیست های پرفروش را در سایت هایی مانند دیجی کالا بررسی کنید و در نظر بگیرید که چه کسانی در رسانه های اجتماعی در مورد آنها بحث می کنند.
یکی از چیزهایی که باید در نظر داشته باشید این است که شما مجبور نیستید تنها به یکی از این فرصتهای تجارت الکترونیکی محدود شوید.

شروع کردن در ابتدا ممکن است سخت باشد.
سپس به همان اندازه که می توانید، روش های جدید درآمد را اضافه کنید. این امر درآمد شما را افزایش خواهد داد.
امیدواریم از مقاله ۵ کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه استفاده و بهره لازم را برده باشید با سایر آموزش های ره آموز با ما همراه باشید.
منبع مقاله ۵ کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه : thebalancesmb

 

درباره ی تیم محتوای ره آموز

عشق به یادگیری، چونان شعله‌ای در دل شب است که هر چه بیشتر می‌سوزد، راهی بیشتر در پیش رو روشن می‌کند. این تشنگی برای دانایی، مسیری است بی‌پایان به سوی کشف رازهای هستی و درک عمیق‌تر خود و جهان.

مطلب پیشنهادی

خرید شماره مجازی بلیزارد به تعداد دلخواه

گزارشی از سایت فالووران با استفاده از شماره مجازی بلیزارد می‌توانید رقابت را در بازاریابی …

18 دیدگاه

 1. مقاله جامع و مفیدی بود.
  لطفا ادامه دهید…

 2. ایمان PL

  این تبلیغات کلیکی که من اصلا ازش راضی نیستم یه بار سایت یکی از دوستان رو گذاشتیم تو این سایت های کلیکی خیلی جالب بود یه روز کامل فقط دیده شده بود دریغ از یدونه کلیک روی تبلیغ … حالا گوش بدین جالبش اینجا بود ما به دو سه دستگاه دیگه خودمون کلیک کردیم رو تبلیغ باز اونارم برامون نشون نداد … خنده داره نه لطفا تبلیغات کلیکی رو از سایتتون بردارین تو این مقاله برای درآمد زایی

 3. سلام میشه چند تا کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه برام معرفی کنید و این که من این پنل اینستاگرام شما رو دیدم مثلا این کار خوبی بود ولی اگه لطف کنید چند تا دیگه از این جور کارها معرفی کنید خیلی خیلی ممنون می شم

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   در آپدیت جدید مقاله سعی می کنیم کسب و کارهای زیادی را معرفی کنیم

 4. سلام
  من یک مهندس کامپیوتر هستم.
  همیشه در سفرهایی که داشتم، با این مشکل مواجه بودم که وقت اندک خودم را صرف بازدید از کدام مکانهای گردشگری کنم که فرصتم تلف نشود یا به کدام رستوران و فست فود بروم که پول و زمانم از دست نرود و لذت کافی هم برده باشم.
  هر قدر هم در اینترنت بگردید، نمیتوانید مثل اهالی آن شهر در مورد وضعیت کیفی ، میزان خدمت رسانی، دلپذیری، امنیت، شیک بودن، برخورد مناسب متصدیان و … در مکانهای مختلف نظر بدهید.
  حتی گاهی خود شهروندان نیز دچار کم اطلاعی در مورد برخی مکانها و محصولات آن شهر هستند.
  مثلا صرف ظاهر، میهمانی پر هزینه ای را در یک تالار ترتیب می دهند، اما رفتار گارسون ها یا کیفیت پایین غذا ها باعث می شود هم پولشان صرف شود و هم آبرویشان برود.
  من برای رفع این مشکل بیش از یک سال تلاش نمودم تا سامانه ((رایگانی)) راه اندازی نمایم که چنانچه سایرین از این اقدام حمایت کرده و نظراتشان را دی آن سامانه وارد نمایند، به راحتی می توان از دیدگاه شهروندان هر شهر را در خصوص آیتمهای گوناگون هر مکان یا محصول مطلع شد.
  تفاوت این سامانه با ابزارهایی نظیر رتبه بندی های گوگل و … این است که در روشهای دیگر، شما یک نظر کلی می دهید ولی در سامانه ((نظر شما))، آیتمهای مختلف جداگانه امتیازدهی می شود.
  لطفا مرا در تکمیل اطلاعات شهر خودتان یاری نمایید
  ممنونم

 5. سلام دوستان عزیز میخام از تجربه کار اینترنتی خودم براتون بگم دوست داشتید امتحان کنین بیت کوین ی ارز دیجیتاله تو نت سرچ کنین متوجه میشین اگ میخواید رایگان بیت کوین استخراج کنید با این برنامه شروع به استخراج کنید بهترین راهشم زیر مجموعه گیریه فقط ۱۰ نفر فعال کافیه به درامد خوبی میرسین چیزی که نیاز دارید لپتاپ یا کامپیوتر یا حتی گوشی متصل به اینترنته سیستمتونم خیلی لازم نیس روشن بمونه در حد ۳یا۴ ساعت در روز کافیه تا بهش فشارم نیاد نگران حرف بقیه هم نباشید که میگن سیستمو مستهلک میکنه اگ زیر مجموعه گیری کنین لازمم نیس به سیستمتون فشار بیارید مصرف اینترنتشم بسیار بسیار کمه اینم

  • سلام به دوست عزیزم.
   بهترین روشی که می‌فرمائید کدام است؟
   لطفا راهنمایی کنید. با تشکر فراوان

  • وحید ناصری

   راهنمایی کنید چون بیت کویین و راه انداختم ولی خیلی دیر استخراج میکنه و کلافم کرده

   • سعید انوشه

    سلام دوست عزیز
    بیت کوین هم الان خیلی دوستان دارن درآمد کسب میکنن اما هر کاری نیاز به تمرکز و تخصص خودش رو داره

 6. مهران نون

  سلام
  یه راهنمایی می خواستم در باره ی درآمد اینترنتی بدون سرمایه
  بعد این هایی که تو مقاله هستن چیزای دیگه ای هم دوستان دیگه میدونن به ما هم بگید پول در بیاریم.

 7. درآمد اینترنتی بدون سرمایه واقعیت داره من دو تا دوست داشتم تو کارهای اینترنتی بودن الان دیگه وضعشون خوب شده و دیگه پیداشون نمیکنم یعنی سرشون اونقد شلوغ شده!!!
  اگه دوستان ایده ای دارن بگین ما هم شروع کنیم. متشکرررر

 8. کسب درآمد برای همه بدون سرمایه
  کل کاری که شما در این روش باید انجام دهید معرفی دیگران برای ثبت نام در سایت است .
  tickerbar.info/join_now.ghc?r=367694052

 9. یه دقیقه وقت بزارید بخونید پشیمون نمیشید. بچه ها شنیدین میگن پولدار شدن لیاقت میخواد؟حالا هرکی میخواد براحتی درآمد میلیونی داشته باشه بخونه…..اگر این متنو تا آخر بخونید مطمئنم پشیمون نمیشید.عزیزان میدونستین شما هر شارژ۵هزارتومنی که از برنامه هایی مثل آپ میخرین ازتون۵۵۳۰ تومن کم میشه و۵۳۰تومن میره تو جیب آپ و میلیاردا تومن همونطوری سود میکنند؟‌ حالا‌ یه برنامه توسط اساتید دانشگاه شریف ساخته شده به نام۷۰۳۰ واسه کارایی مث شارژ گرفتن.کارت به کارت. بسته های اینترنتی.پرداخت قبوض و اینجور چیزا که شده داغ دل برنامه هایی مثل آپ؛‌اینکه۷۰۳۰ میگه از اون ۵۳۰ تومن ۷۰ درصدش واسه خود مشتری و دوباره به اعتبار خودتون اضافه میکنه. حالا شما چطوری پولدار میشین؟ هرکی از کد معرف ( یا شماره موبایل شما) شما استفاده کنه سود حاصل از خرید و تراکنش اونها هم نصیب شما هم میشه و بصورت هرمی همینطور روی خرید نفراتی که توسط زیر مجموعه شما وارد برنامه شده اند؛‌شما هم سود میبرید و طوری میشه که شما ماهانه ده میلیون تومن درآمد کسب میکنین و پس از مدتی اگر حتی شما هیچکاری هم نکنین باز هم مجموعه تون خودبه خود رشد میکنه و شما هم بدون هیچ فعالیتی درآمد دارین؛‌ یکی از دوستان ۲ماه برنامه رو نصب‌ و الان بالای ۶ میلیون تومن درآمد داره و هرماه بیشترم میشه. در ضمن این برنامه تمامی مجوزها از وزارت صنعت و معدن.و وزارت ارشاد را داره و افتخارش اینه با گذشت شش ماه از شروع برنامه حتی یک شکایتم ازش نشده و همه کاربراش ازش راضی هستن و دارن درآمدزایی میکنن. عزیزان میتونین برین توی برنامه بازار و ازونجا برنامه ۷۰۳۰  رو دانلود کنید و یا از خود سایت۷۰۳۰ هم میتونین برنامه شو دانلود کنین و نصب کنین. فقط موقع نصب یه کد معرف ازتون میخواد که میتونینnegin۱۲۵۵ رو بزنین بعد از نصب برنامه هم کد خودتونو بسازین و از طریق اون به دوستانتون معرفیش کنین. همچنین میتونین برید تو سایت۷۰۳۰ و ببینین که این برنامه روز به روز داره پیشرفت میکنه و خیلیا رو پولدار کرده یه روز زودتر نصب کنین یعنی موفقیت 

 10. visitor1161263

  سلام خسته نباشین ، چطور میتونم درمنزل کار کنم و درامد داشته باشم من که کسی رو نمی شناسم وچیزی بلد نیستم

 11. سلام دوستان ، یه خبر خوب برای نویسنده ها دارم.
  یه سایتی وجود دارد که به ازای هر مقاله و محتوا ۱۵ هزار تومن پول پرداخت میکنه ، من خودم وقتی اولین پرداختیمو ازش گرفتم شاخ درآوردم. فکر نمی کردم بتونم از سایت های داخلی درآمد داشته باشم این سایت بی نظیره ، از همه مهم تر بازدید بالایی هم داره.
  فقط سعی کنید مطالب جذاب و بروز بزارید تا بازدید بیشتری داشته باشید. هر ۱۰۰۰ بازدید بسته به جذابیتش بین ۱ تا دو روز پرمیشه و ۱۵ هزار تومن میگیرید. سایت های دیگه ای هم هستن که فقط ۵ یا ۱۰ تومن میدن.
  اینو از دست ندید به امتحانش می ارزه.
  موفق باشید.
  https://b2n.ir/739899
  برای اثبات پرداختی ها به گروه تلگرامی : https://telegram.me/bacstar2000 مراجعه کنید.

 12. دوستان سلام
  با توجه به شرایط سخت پول درآوردن و کرونا که باعث شده خیلی از کسب و کارها تعطیل بشه،روشی که خیلیها ازش ماهانه سود دلاری میگیرن سایت ایران کوین هست.البته خودم بیش از یک سال عضو هستم و دلار سپرده کردم و هر ماه سود سپرده بر اساس دلار میگیرم.دقیقا مثل بانک هست با این تفاوت که سودتون بر اساس دلار هست یعنی چند برابر بانک که به ریال سود میده.
  لینک ورود به سایت میزارم،خوده سایت صرافی واسه خرید و فروش دلار داره و پشتیبنی ۲۴ ساعته آنلاین داره،اگه میخوایی اول تحقیق کن و از پشتیبانی سایت سوال کن بعد شروع به فعالیت کن
  امیدوارم که همه تو این شرایط سود خوبی کسب کنن
  یا حق
  https://my.irancoinmine.com/#/auth/register?code=2EABW4

 13. ایران کوین

  دوستان سلام
  با توجه به افزایش قیمت دلار نسبت به ریال همه ما میدونیم که بهترین درآمد درآمد دلاری هست و هرکسی بتونه با دلار کسب درآمد کنه چند برابر به ریال سود میکنه،البته این کار به لطف اینترنت و فضای مجازی ممکن هست،البته من فقط معرفی میکنم و هر کسی دوست داشت خودش میتونه اقدام کنه و یا به صورت انلاین با خوده پشتیبان سایت درباره نحوه فعالیت سوال کنه من آدرس سایت میدم،واسه اطلاعات بیشتر با پشتیبان آنلاین تمام سوالات خودتون بپرسید و اگه راضی بودید اقدام به فعالیت کنید
  https://my.irancoinmine.com/

 14. ایران کوین

  با عرض سلام و احترام
  افرادی که تمایل به کسب درآمد دلاری دارند میتوانند با ثبت نام در صندق های سرمایه گذاری شروع به فعالیت کنند و آخر ماه سود خود را بر اساس دلار(تتر) دریافت کنند،چون قیمت دلار نسبت به ریال زیاد شده در نتیجه سود شما پایان هر ماه هم زیاد هست.برای کسب اطلاعات بیشتر بعد از ثبت نام با پشتیبان آنلاین سایت تمام سوالات و نحوه فعالیت در صندق سرمایه گذاری مطرح کنید.برای شروع وارد لینک زیر بشوید.
  توجه: برای ثبت نام و ورود به صندوق سرمایه گذاری لطفا بدون … شکن وارد شوید.
  باتشکر
  https://bit.ly/2WYcWLv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *