قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خرید ممبر واقعی تلگرام با آموزش تمامی راهکار ها

5,719 بازدید

در مقاله نحوه ی خرید ممبر واقعی تلگرام سعی شده است به سوال های که در زمینه خرید ممبر فیک، ممبر واقعی تلگرام، راه های افزایش بازدید کانال، ربات افزایش ممبر واقعی تلگرام و هر سوال دیگری که در زمینه خرید ممبر تلگرام مطرح هست پاسخ داده شود. کارهایی که باید انجام دهیم تا کسب و کار ما با رشد صعودی ما را به درآمد های مورد انتظارمان هدایت کند.

 

نمایندگی پنل تلگرام

با کیفیت بالا و سریع

 

خرید ممبر واقعی تلگرام

 

پیشنهاد ما: سایت های برتر خرید شماره مجازی در سال ۹۸ در ایران

 

خرید ممبر واقعی تلگرام

سوال هایی که ما در این مقاله مطرح شده سوال هایی بود که بیشتر کسانی که می خواهند کسب و کار تلگرامی شروع کنند با آنها برخورد میکنند. سوال هایی که در راه اندازی هر کسب و کار تلگرامی به ذهن هر فردی می آید.

 • برای خرید ممبر واقعی تلگرام کدام سایت ها مناسب هستند؟
 • آیا خرید ممبر کار درستی هست؟
 • بهترین شبکه اجتماعی برای فعالیت و کسب درآمد کدام است؟
 • چرا باید حتما ممبر واقعی تلگرام بخریم؟
 • ار کجا می توانم بازدید پست های کانالم رو بالا ببرم؟
 • چگونه ممبر گروه تلگرام را افزایش دهیم؟
 • چگونه ممبر کانال را افزایش دهیم؟
 • چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم؟
 • اینستاگرام بهتر است یا تلگرام؟
 • آیا با وجود فیلتر شدن میتوانم در تلگرام کسب درآمد داشته باشم؟
 • آیا میتوانم برای محصولات مغازم مشتری تلگرامی داشته باشم؟
 • آیا روشی سریع برای افزایش اعضا کانال تلگرامی وجود دارد؟

 

خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان

افراد زیادی در زمینه فروش ممبر تلگرام فعالیت میکنند. بعضی ها قیمت های نجومی برای فروش ممبر دارند و بعضی ها با قیمت های خیلی ارزان سعی در ترغیب صاحبان کانال ها و گروه ها برای خرید ممبر دارند.

عزیزان در هنگام خرید ممبر تلگرام دقت کنید چون تعداد زیادی کلاه برداری گزارش شده است. فرد پس از گرفتن مبلغ مورد نظر هیچ اعضایی به کانال اضافه نکرده است. خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان بیشتر میتواند اعضای فیک به کانال شما اضافه کند و زیاد خبری از ممبر واقعی نیست

شما در ابتدای کار کسب و کار تلگرامی خود میتوانید خرید ممبر واقعی ارزان قیمت داشته باشید. در این صورت تعداد اعضای کانال یا گروه شما بالا رفته و اعتبار کانال شما در این کاربران کانالتان افزایش می یابد.

 

ممبر واقعی تلگرام

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه میتوانیم ممبر واقعی تلگرام برای کسب و کار خود داشته باشیم؟ بهترین جوابی که برای این سوال وجود دارد این هست که کاربرانی داشته باشیم که به موضوع فعالیت کانال ما علاقه داشته باشند. برای این کار میتوانید از ممبر واقعی اختیاری پاپ آپ استفاده کنید.

رشد کسب و کار در تلگرام بدون گذاشتن هزینه و افزایش ممبر تلگرام کاری زمان بر بوده و وقت زیادی را می طلبد. راه های زیادی برای افزایش ممبر واقعی تلگرام وجود دارد. اما مهمترین مسئله ای که مطرح است، داشتن کاربر هدفمند میباشد.

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام رایگان

یکی از مهم ترین راه هایی که باعث افزایش ممبر واقعی رایگان تلگرام میشود، استفاده از سایر شبکه ها و رسانه های اجتماعی است. کاری که بازدهی زیاد در این مورد دارد و افراد زیادی از آن نتیجه گرفته اند، استفاده از فالوورهای اینستاگرام می باشد.

در اینستاگرام به دلیل در دسترس بودن لیست کاربران هدف پیج به راحتی میتوان ممبر واقعی برای کسب و کار خود در کانال یا گروه تلگرامی داشته باشید. توصیه برای کسانی که میخواهند ممبر واقعی هدفمند رایگان تلگرام برای کسب و کار خود داشته باشند. در سایت ها یا فروم هایی که در آن زمینه فعالیت میکنند به فعالیت بپردازند و به صورت سوم شخص به معرفی کسب و کار خود مشغول باشند. در سایت یوتیوب هم میتوانید تبلیغات رایگان داشته باشید.

به این صورت که بعد از عضو شدن در یوتیوب به دنبال کانال ها و ویدیو هایی بگردید که موضوعی مشابه کار شما دارند. در بخش کامنت های ویدیو ها میتوانید به تبلیغ رایگان کانال تلگرام خود بپردازید.

همچنین میتوانید با عضویت در گروه تلگرامی زمینه کاری خودتان به معرفی کانال خودتان مشغول باشید. در ضمن میتوانید با الهام گرفتن از دیگر اعضا گروه مدیریت بهتری بر کسب و کار خود داشته باشید.

 

ترفند افزایش بازدید پست های تلگرام

یکی از دغدغه های مهم هر مدیر کانالی در تلگرام، میزان بازدید مطالب کانال می باشد. برای همین ما بهترین راه برای افزایش بازدید پست های کانال را که همه میدانند و به دنبال روش های دیگری هستند، معرفی میکنیم. ترفند افزایش بازدید پست های تلگرام به چند شکل صورت میپذیرد.

 • ارسال به گروه ها و سوپر گروه ها
 • تبلیغات در کانال ها
 • استفاده از نرم افزار های افزایش بازدید
 • استفاده از ربات افزایش بازدید تلگرام
 • خرید بازدید از سایت ها و کسانی که خدمات ممبر تلگرام میدهند.

همان طور که مشاهده کردید روش های زیادی برای افزایش سین تلگرام وجود دارد. اما مهمترین و سریع ترین راه برای گرفتن بازدید برای پست های تلگرامی تان، ارسال پست تلگرامی به گروه ها و سوپرگروه ها می باشد. کار سختی نیاز نیست انجام بدید، فقط کمی حوصله نیاز است تا بتونین گروه هایی که اجازه گذاشتن پست های لینک دار میدهند را پیدا کنید.

خرید ممبر واقعی تلگرام

 

برای این کار هم میتوانید از سایت ها و اپلیکیشن های بازار و لینکدونی های تلگرام استفاده کنید. بعضی از گروه ها از ربات های ضد لینک استفاده میکنند که باعث میشود نتوانید پست کانال تان را در آن ها قرار دهید. اما کمی بگردید میتوانید گروه هایی برای افزایش بازدید خود انجام دهید.

اگر در کافه بازار عبارت (گروه یاب تلگرام) را جستجو کنید، اپلیکیشن هایی وجود دارد که در آن ها لینک سوپرگروه های تلگرام قرار دارد. اکثر گروه ها و سوپر گروه هایی که معرفی شده اجازه گذاشتن پست لینک دار را نمیدهد. اما در بین آن ها نیز تعدادی وجود دارد که اجازه گذاشتن پست های کانالتان را میدهد.

نکته ای که هنگام ارسال پست ها به گروه ها وجود دارد. پست ها رو پشت سر هم به در گروه ها قرار ندهید و وقفه بین ارسال پیام ها داشته باشید. چون در آن صورت از طرف تلگرام محدود میشوید. کار به اتمام رسید، پس از فرستادن پست های کانالتون تو گروه ها، بازدید پست های کانالتون به طور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

 

خرید ممبر واقعی تلگرام 

نمایندگی پنل تلگرام

خرید ۱۰۰۰ ممبر تلگرام فقط ۶۰۰۰ تومان 
خرید ۱۰۰۰ سین تلگرام ۴۸۰ تومان
خرید ۱۰۰۰ ممبر اد اجباری ۱۳۲۰۰ تومان

 

انواع روش های افزایش ممبر گروه و کانال تلگرام

 • ممبر فیک بدون بازدید کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اجباری (هیدن) کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اختیاری (پاپ آپ) کانال تلگرام
 • ممبر واقعی گروه تلگرام
 • ممبر فیک گروه
 • پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

 

ممبر فیک بدون ویو کانال تلگرام:

همانطور که اطلاع دارید مدیر کانال های تلگرامی که اعضای زیادی دارند. درآمد خیلی خوبی از کانال تلگرامی خود دارند. به همین خاطر افراد زیادی به دنبال کانال زدن و افزایش عضو هستند. تا از طریق دریافت سفارش آگهی بتوانند درآمد کسب کنند.

در این روش تمامی ممبر ها بصورت آفلاین و مجازی به کانال یا گروه شما اضافه میشوند. با توجه به حقیقی بودن حساب های کاربری و ساخته شدن با شماره مجازی ریزش زیر ۵ تا ۱۰ درصد می باشد و بهترین نوع ممبر آفلاین می باشد.

 

ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام:

در این روش همه اعضا که عضو کانال شده اند واقعی می باشند. در این روش پس از عضو کردن اعلانی به کاربر نمایش میدهد که شما عضو کانال شده اید. در این روش درصد ریزش کاربران بسیار بالاست و حدود ۳۰ تا ۷۰ درصد می باشد.

 

ممبر واقعی اجباری (هیدن) کانال تلگرام:

این روش همانند روش بالا می باشد با این تفاوت که در این روش کاربران بدون این که اطلاعی داشته باشند عضو کانال می شوند. در این روش درصد ریزش بسیار کم هست و اکثر افرادی که کانال های تلگرامی خود را تازه باز کردند، استفاده می کنند. عیبی که این روش دارد هیچ بازدیدی صورت نمیگیرد و فقط تعداد اعضا زیاد می شود. به دلیل واقعی بودن ممبر ها، یکی از بهترین راهکار های افزایش اعضای کانال، استفاده کردن از ممبر واقعی اجباری (هیدن) می باشد. با انجام این کار

 

ممبر واقعی اختیاری (پاپ آپ) کانال تلگرام:

در این روش هنگامی که کاربران در حال استفاده از گوشی خود میباشند تلگرام آن ها باز شده و کانال شما به آن ها نمایش داده خواهد شد و در صورتی که علاقه داشته باشند در کانال شما عضو خواهند شد و جذب تمامی ممبرها کاملا واقعی و به اختیار می باشد. این روش یکی از بهترین روش ها برای بالا برد ممبر واقعی اختیاری باکیفیت می باشد. در این روش به دلیل عضو شدن بر اساس علاقه خود مخاطب، کسانی که کانال تلگرام شما را ترک میکنند بسیار کمتر است.

 

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

?پاپ آپ چیست؟

هنگامی که کاربران آنلاین هستند و در حال استفاده از گوشی موبایل میباشند، تلگرام‌ برایشان باز میشود و کانال شما نمایش داده می‌شود. در صورتی که از موضوع کانال خوششان بیاید عضو کانال شما می‌شوند.

آیا ممبر پاپ آپ تلگرام واقعی هستند؟

بله ۱۰۰٪، ممبر ها واقعی هستند. در این روش کاربران به اختیار خود موضوع و محتویات کانال را دیده و عضو آن میشوند. یکی از بهترین روش های افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام می باشد.

آیا این روش بازدید دارد؟

در این روش به دلیل عضو شدن اختیاری در کانال، تعداد بازدید ها خیلی بیشتر خواهد بود. چون افراد پس از دیدن در صورت علاقه عضو کانال خواهند شد. تعداد بازدید ها پس از عضو گیری بین ۲۰ تا ۴۵ درصد میباشد.

آیا این روش ریزش دارد؟

بله، طبیعتا ممبرهای واقعی ریزش خواهند داشت، در این روش هم ریزش اعضا زیاد میباشد. درست هست که افراد بر اساس اختیار عضو کانال شده اند اما در صورتی که مطابق با علایقشان نبود زود کانال را ترک خواهند کرد. ریزش اعضا بین ۱۰ تا ۶۰ درصد می باشد.

 

ممبر واقعی گروه تلگرام

در این روش نحوه ی اضافه کردن اعضا به گروه به صورت ادد اجباری میباشد. شخص پس از بررسی گروه شما اگر موضوع فعالیت آن مطابق با علایق او نباشد میتواند گروه تلگرام شما را ترک کند. در این روش هم بر اساس موضوع فعالیت و جذابیت گروه تلگرام شما حدود ۳۰ تا ۷۰ درصد ورودی های جدید گروه شما را ترک میکنند.

 • حتما در هنگام خرید چک کنید که ممبرهای اضافه شده به گروه شما واقعی هستند.
 • دیدن ممبر های فیک گروه توسط اعضا باعث کاهش اعتبار کانال میشود.
 • ممبر واقعی گروه تلگرام برای شما زمانی کاربرد دارد که گروه شما دارای فعالیت باشد. یعنی برای گروه تان تولید محتوا داشته باشید.
 • از اعضا گروه بخواهید در موضوعات مورد بحث مشارکت داشته باشند.
 • حتما گروه خود را به سوپر گروه ارتقا بدهید.
 • از بحث ها بی ربط خارج از موضوع فعالیت گروه خودداری کنید.
 • در حالت کلی میتوان گروه را یک پشتیبانی آنلاین نامید. در گروه مدیر و افراد دیگر همیشه در آن حضور دارند و پاسخگوی نظرات و سئوالات مشتریان هستند.

 

ممبر فیک گروه 

در این روش ممبر ها به صورت آفلاین اضافه شده و در اکثر موارد هیچ بازدیدی هم ندارد. فقط برای افزایش اعضای گروه تلگرام به صورت فیک میباشد. در این روش شاید اعضا دارای عکس پروفایل و نام های کاملا ایرانی باشند اما هیچ فعالتی نخواهند داشت. اما کاربرد های هم برای صاحبان گروه های تبلیغاتی دارند. توصیه میشود که به تعداد زیاد از ممبر فیک گروه استفاده نشود.

 

پیشنهاد ما برای عنوان و عکس پروفایل تلگرام: عکس پروفایل باحال

 

پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

پوش نوتیفیکیشن پیامی است که بر روی صفحه نمایش موبایل یا دسکتاپ کاربران ظاهر می‌شود. کسانی که این پیام ها برایشان ارسال میشود،‌ کاربران وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی هستند که امکان دریافت پوش نوتیفیکشن را قبول کرده‌اند. در این صورت آن سایت یا اپلیکیشن میتواند از پیام تبلیغاتی پوش نوتیفیکیشن استفاده کنند.

شما با ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن میتوانید، پیام خود را به میلیون‌ها کاربر وب سایت خود برسانید و آن‌ ها را به صورت هدفمند به وب‌سایت یا اپلیکیشن خود هدایت کنید.

پوش نوتیفیکیشن برای دریافت ترافیک باکیفیت‌
تبلیغات پوش نوتیفیکیشن برای کسانی که امکان دسترسی ارسال پوش نوتیفیکیشن را تایید کرده‌اند ارسال می‌شود، به همین دلیل کلیک‌ هایی که از این طریق اتفاق می افتد همگی واقعی هستند.

پوش نوتیفیکیشن برای افرایش نرخ تبدیل کاربران
پوش نوتیفیکیشن روش جدیدی در تبلیغات اینترنتی میباشد. بنابراین نرخ تبدیل افرادی که روی تبلیغات پوش نوتیفیکیشن شما کلیک خواهند کرد و تبدیل به مشتریان شما می‌شوند، نسبت به بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی دیگر بیشتر است.

پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی برای دسترسی بیشتر به کاربران
پیام پوش نوتیفیکیشن‌ مستقیما توسط مرورگر و اپلیکیشن ها ارسال می‌شوند، بنابراین حتی اگر کاربران مشغول گشت و گزار در اینترنت باشند یا از موبایلشان استفاده نکنند. تبلیغات پوش نوتیفیکیشن شما را دریافت می‌کنند.

پوش نوتیفیکیشن برای افزایش آگاهی از برند
در این نوع از تبلیغات با وجود اینکه احتمال دارد هرگز بر روی تبلیغات پوش نوتیفیکیشن شما کلیک نکنند. با این وجود برند شما را خواهند شناخت و از پیشنهاد های شما آگاهی پیدا خواهند کرد.

 

خرید ممبر تلگرام

چند سالی هست که خرید ممبر تلگرام بخش جدایی ناپذیر کسب و کارهای تلگرامی شده است. اما ممبر تلگرام چگونه به وجود آمد؟ پس از اضافه شدن امکان ایجاد کانال در تلگرام و معرفی و کسب درآمد از آن افراد زیادی اقدام به ارائه خدمات برای این پیام رسان امن کردند.

در ابتدای فعالیت کانال ها نرخ ارائه خدمات بسیار بالا بود و رفته رفته با زیاد شدن شرکت ها و افراد برای فروش ممبر تلگرام قیمت ها به حالت ایده آل خود رسید.
کسانی که در ابتدا، کاربردهای کانال تلگرامی رو درک کردند شروع به ساختن کانال تلگرامی و تولید محتوا و افزایش کانال خود زدند.

الان با وجود فیلتر بودن تلگرام، کسب و کار های زیادی وجود دارد که همچنان به فعالیت خود ادامه میدهند. تلگرام به دلیل رابط کاربری ساده ای که دارد، کاربران به راحتی میتوانند با تلگرام ارتباط برقرار کرده و به گشت و گزار و فعالیت خود بپردازند.

خرید ممبر تلگرام یکی از بهترین راه ها برای شناساندن و معرفی کسب و کار ها بود. چون در طول مدت کوتاهی حدود ۴۰ میلیون نفر ایرانی در آن عضو شده و فعالیت میکردند. به دنبال تلگرام منبع درآمد بسیاری برای مردم ایجاد شد. بسیاری از تلگرام به عنوان اصلی درآمد خود استفاده میکنند.

 

مواردی که در هنگام خرید ممبر تلگرام باید رعایت کنیم:

 1. گروه یا کانال باید از تصویر مناسب و مرتبط با موضوع کانال برخوردار باشد.
 2. باید اسم مناسبی برخوردار باشد.
 3. در صورت امکان لوگو به صورت واترمارک بر روی تصاویر یا ویدیو های کانال قرار گرفته باشد.
 4. قابلیت اد یا اضافه شدن را قبل از ثبت سفارش در گروه خود فعال کنید.

 

روش های افزایش ممبر واقعی تلگرام

روش های که در زیر معرفی میشوند برای افزایش ممبر واقعی تلگرام آن هم به صورت رایگان میباشد.
با توجه به موارد ذکر شده اعضای کانال به صورت طبیعی و واقعی زیاد میشود. این روش برای هر کسی که در فکر راه اندازی کانال یا گروه تلگرامی می باشد، لازم و ضروری میباشد.

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام با ایجاد مسابقه و اهدای جوایز:

این روش یکی از بهترین روش های افزایش ممبر کانال و گروه های تلگرام است. هر چند وقت یک بار مسابقه‌ای را در کانال خود برگزار کنید و به برنده مسابقه جایزه‌ای هر چند کوچک اهدا کنید. لزومی برای اهدای جایزه میلیونی نیست همین که کاربر را ترغیب کند تاثیر زیادی دارد.

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام با انتشار پست های ویدیویی و تصویری جذاب:

تاثیری که ویدیو و عکس های باکیفیت بر مخاطب دارد به مراتب خیلی بیشتر از متن خالی میباشد. هر از گاهی ویدویی جالب در کانال تلگرامی تان قرار دهید. اگر محصول خاصی دارید که میخواهید فروش زیادی داشته باشید. بهترین کاری که میتوانید انجام دهید تهیه فایل ویدیویی و معرفی محصول است.

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام با تعامل ادمین و اعضاء:

همیشه سعی کنید که کانال یا گروه تلگرام خود را طوری برنامه ریزی کنید که اعضای کانال یا گروه بتوانند هر زمان که تمایل داشتند با شما در ارتباط باشند و نظرات و پیشنهادات خود را به شما منتقل کنند. این کار از جمله موارد مهمی است که در حفظ و نگهداری اعضای کانال بسیار تاثیر دارد. این کار منجر به افزایش اعضای کانال به صورت غیر مستقیم میشود. در این صورت تمام اعضا عضو شده واقعی و فعال هستند.

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام با تبلیغ و آگهی:

شما با استفاده از تبلیغات می‌توانید تعداد اعضای کانال یا گروه خود را افزایش دهید. این کار کمی هزینه بر خواهد بود، اما یکی از بهترین روش ها برای افزایش ممبر واقعی تلگرام محسوب می‌شود. برای تبلیغات خود می توانید از موارد زیر استفاده کنید.
✔️ گروه های تلگرامی (بخصوص گروه های تخصصی مربوط به موضوع کانالتان)
✔️ کانال های تلگرامی (بخصوص کانال های تخصصی مربوط به موضوع کانالتان)
✔️ سایت ها (سایت هایی که در زمینه تلگرام و تبلیغات تلگرای فعالیت می کنند.)
✔️ پیج های پربازدید اینستاگرام (تاثیر زیادی بر رشد کسب و کار تلگرامی دارد.)

شما میتوانید به تبلیغ رایگان خود در سایت ما بپردازید. برای اینکار کافی است به بخش تبلیغات رایگان ره آموز بروید. در این بخش با تکمیل فرم به تبلیغ کانال تلگرامی یا تبلیغ گروه تلگرامی خود در سایت ما بپردازید. کار مهم دیگری که تیم ما انجام میدهد سئو تبلیغات شما و نشان دادن در نتایج صفحه اول گوگل می باشد.

افزایش ممبر واقعی تلگرام با بهبود ظاهر پست‌ ها:

اینکار زمانبر است، اما مطمئن باشید که تاثیر بسیار زیادی برای افزایش ممبر واقعی رایگان برایتان خواهد داشت. برای مثال سعی کنید از دکمه های شیشه ای استفاده کنید. به طور کلی جذاب بودن محتوای کانال میتواند بر رشد کسب و کارتان اثر مستقیمی داشته باشد.

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام با درج آدرس کانال در زیر هر پست:

حتما زیر هر پستی که در کانال یا گروه خود منتشر می‌کنید، لینک عضویت را هم در آن پست ضمیمه نمایید. این موضوع به شدت در افزایش ممبر واقعی تلگرام موثر است. با انجام این کار زمانی که پست های شما توسط کاربران فوروارد شده و به دست کاربران دیگر برسد، میتوانند با استفاده از لینک عضویت که در پست وجود دارد در کانال یا گروه شما عضو شوند.

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام با تولید محتوای مناسب:

مهمترین مسئله ای که می‌تواند به شدت در افزایش ممبر کانال یا گروه تلگرام شما موثر باشد، محتوای مناسب با توجه به نیازها و علایق کاربران تولید کنید. محتوای شما هرچه به روزتر، جذاب‌تر باشد، اعضای بیشتری دوست دارند در کانال یا گروهتان عضو شوند. همیشه سعی کنید موضوع اصلی کانال یا گروه تلگرام خود را از نظر محتوا مشخص نمایید. این مسئله می‌تواند به شدت در افزایش ممبر تلگرام تاثیرگذار باشد. یکی دیگر از نکاتی که می‌تواند به افزایش ممبر تلگرام کمک کند و با نوع محتوای تولیدی شما هم ارتباط دارد این است که نباید موضوع محتوای تولیدی خود را تغییر دهید. خرید ممبر واقعی تلگرام بهترین راه افزایش ممبر واقعی نمیباشد.

نکته مهمی که حتما باید رعایت کنید موضوع اصلی کانال یا گروه تلگرامی می باشد. این درست نیست که در ابتدای کار در یک موضوع خاص فعالیت کنید اما رفته رفته موضوع و فعالیت کانالتان رو تغییر بدید. شما می توانید در کنار موضوع اصلی شاخه ای جدا کنید و به آن موضوع بپردازید اما هیچگاه سعی در تغییر موضوع اصلی نکنید.

 

افزایش ممبر تلگرام با تداوم انتشار پست ها:

با برنامه ریزی و در بازه زمانی خاصی اقدام به انتشار محتوای خود بکنید. برای اینکه اعضا کانال شما با محتوای کانال شما درگیر باشند، باید سعی کنید که در انتشار پست ها تداوم داشته باشید. انتشار پست نباید به طوری باشد که فقط در یک بازه زمانی خاص صورت پذیرد و در سایر زمان ها هیچ پستی برای انتشار نداشته باشید. همیشه سعی کنید که انتشار پست های کانال را متداول نگه دارید.

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام با انتخاب نام مناسب بر اساس موضوع فعالیت:

مهمترین مرحله در ایجاد یک کانال تلگرام انتخاب نام مناسب برای آن است. نام یک کانال باید بر اساس  فعالیت که انجام میشود انتخاب شود به صورتی که بعدا نیازی به تغییر نام نباشد. کسانی که بعد از مدتی فعالیت قصد در تغییر نام و موضوع فعالیت دارند اگر اعضا زیادی داشته باشند. این کار باعث میشود تعداد زیادی از اعضا خود را از دست بدهند. اگر واقعا به عنوان شغل درآمدزا به کانال یا گروه تلگرام فکر میکنید حتما انتخاب نام مناسب بر اساس موضوع فعالیت را جدی بگیرید.

 

پیشنهاد ما: اسم برای اینستاگرام

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام با کانال public یا عمومی ایجاد کنید:

باید توجه داشته باشید که تنها کانال‌های عمومی برای همه قابل مشاهده خواهد بود و افراد می‌توانند به جستجوی آنها بپردازند. اگر سعی در افزایش هرچه بهتر ممبر کانال تلگرامی تان هستید بهتر است لینک رو به صورت عمومی قرار دهید.

تفاوت کانال عمومی و پرایوت تلگرام:

 • آدرس یک کانال خصوصی یا اصطلاحا پرایوت توسط تلگرام و با حروف عجیب و غریب زیادی ساخته می‌شود. اما هنگام ساخت یک کانال عمومی شما به راحتی می‌توانید نام مد نظرتان را برای آن انتخاب کنید.
 • یک کانال عمومی را می‌توان از منوی جستجوی تلگرام و با تایپ @ و سپس نام، کانال مورد نظر را پیدا کرد. اما کانال های خصوصی را با جستجو در تلگرام نمیتوان پیدا کرد. بنابراین کانال عمومی تلگرام قابل جستجو و پیدا کردن هستند اما کانال خصوصی در جستجو دیده نمی‌شود.

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام با افزودن ممبر از لیست تماس:

تلگرام امکانی گذاشته که مدیر کانال بتواند ۲۰۰ نفر را از لیست تماس خود به کانال اضافه کند. حتما این کار را انجام دهید.
به این نکته توجه کنید که فقط شماره هایی رو اد کنید که شماره شما هم در آنها وجود دارد و مخاطب آن ها هستید. اگر شما شماره هایی که در گروه یا کانال خود اد میکنید در لیست مخاطبان آن ها نباشد. شما فقط میتوانید حدود ۴۰ شماره اد کنید. اگر این کار چند بار دیگر تکرار شود شما ریپورت خواهید شد. در این صورت شما نمیتوانید به کسی به جز مخاطبان خود پیام ارسال کنید.

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام با انتخاب یوزرنیم مناسب:

سعی کنید یوزرنیم شیک و کوتاه انتخاب کنید. در این صورت بهتر در حافظه مخاطب می ماند. ما فقط در یک شبکه اجتماعی خاص فعالیت نمیکنیم و شاید در چندین شبکه اجتماعی و پیامرسان حضور داشته باشیم. پس مهم‌ترین نکته باید این باشد که اسم برای یوزرنیم ما در تمام رسانه‌های اجتماعی بهتر است یکسان باشد. مثلاً اگر شما یک اکانت در تلگرام دارید و به تبلیغات و بازاریابی محصولات شرکت خود می‌پردازید. کار درست این هست که نام کاربری شما در تمام این رسانه‌ها یکسان باشد چون همان‌طور که میدانید یوزرنیم بخشی از آدرس قرار می‌گیرد و شخص خیلی راحت تر میتواند شما را در آن ها پیدا کند.

 

پیشنهاد ما: ایدی های شاخ

 

افزایش ممبر واقعی تلگرام با تبادل لینک با کانال‌های معروف:

یکی از نکات مهم در مدیریت کانال های تلگرام استفاده از روش تبادل لینک می‌باشد. قرار دادن لینک کانال شما در کانال‌‌های معروف باعث افزایش ممبر می‌شود.  همچنین به کانال شما اعتبار می‌بخشد و حس اعتماد را در افراد ایجاد می‌کند. چرا خرید ممبر واقعی تلگرام؟

البته شاید این روش در ابتدای کار شاید هزینه های زیادی را به دوش شما بگذارد. نکته ای که باید حتما رعایت کنید این است که در تبادل لینک تلگرام بسیار مهم است که مخاطبان هدف خود را بشناسید. بر اساس مخاطب گروه یا کانال خود، کانال را انتخاب کنید. برای مثال اگر مخاطب هدف شما زنان و دختران هستند و کانالی برای آن‌ها ایجاد کرده‌اید. حتما باید با کانال‌هایی تبادل لینک داشته باشید که بیشتر مخاطبانش از این قشر تشکیل شده اند. در غیر این صورت این تبادل خیری که ندارد هیچ باعث کاهش اعتبار کانال یا گروه شما در بین اعضا نیز خواهد شد.

این نکته را هم خاطر نشان میشوم که در تبادل لینک، باید در انتخاب متن و محتوای تبادل حساسیت زیادی داشته باشید. متن و عکس مربوط به تبادل لینک باید جذاب و کاربردی باشد تا بتواند توجه کاربران آن کانال را به خود جلب کند.

 

 خرید ممبر واقعی تلگرام بدون ریزش :

این سوال مطرح میشود که آیا واقعا امکان دارد که پس از خرید ممبر واقعی تلگرام، ریزش نداشته باشیم؟ در هر صورت ریزش در هنگام خرید ممبر واقعی تلگرام وجود دارد. چون شخص بسته به کانال و موضوع کانال و نحوه ی جذابیت کانال هست که انتخاب میکند در کانال بماند یا کانال را ترک کند.

سرویس هایی وجود دارد که بر اساس آن میتوان درصد ریزش اعضا را در هنگام خرید ممبر واقعی تلگرام کم کرد. خرید ممبر اختیاری واقعی پاپ آپ و پوش نوتیفیکیشن از روش هایی هستند که افراد وقتی از این طریق به کانال شما عضو میشوند درصد ترک کانال شما نسبت به روش های دیگر خیلی کمتر است.

 

خرید ممبر فیک تلگرام

هر فرد بعد از ورود به یک کانال تلگرام، اولین چیزی که توجهش را جلب میکند تعداد ممبر های آن کانال یا گروه تلگرامی هست. این یکی از دلایلی است که باعث استفاده از ممبر فیک میشود. هرچه تعداد اعضای یک کانال یا گروه بیشتر باشد افراد رغبت بیشتری برای عضو شدن در کانال نشان میدهند.

ممبر فیک بخش جدایی ناپذیر کانال ها و گروه های تلگرامی شده است. همانطور که اطلاع دارید کانال های معروف و پربازدید هم از ممبر فیک برای جلب توجه و بالا بردن اعتبار خودشون استفاده می کنند. خرید ممبر فیک تلگرام این قابلیت رو برای شما ایجاد میکند که اعتبار کانالتون رو بالا ببرید. این کار باعث جذب هرچه سریع تر ممبر واقعی به کانال و گروه تلگرامی شما میشود. بهترین سایت برای خرید ممبر واقعی تلگرام را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

تاثیری که خربد ممبر فیک ارزان که برای کانالتون تهیه کردید داره، باعث بالا رفتن فروشتون میشود. همچنین با این کار مشتری های بلقوه را به مشتری بلفعل تبدیل میکند. این کار هم تاثیرش بالا آمدن در صنفی هست که فعالیت میکنید.

 

ممبر فیک تلگرام چیست؟

روش های مختلفی برای افزایش ممبر فیک تلگرام وجود دارد. یکی از آن روش ها استفاده از شماره های مجازی برای این کار می باشد. در این روش اعضا کاملاً فیک بوده و هیچ کاری را برای شما، به عنوان مدیر کانال انجام نمی دهند. گاهی شاید ممبر های فیک برای پست های شما بازدید هم داشته باشد. اما این بازدید ها هم فیک بوده و هیچ تاثیری بر افزایش اعضای  کانال شما نخواهد داشت.

این روش تنها برای افزایش اعتبار کانال به صورت مصنوعی کاربرد دارد. اما توصیه مدیران کانال های پر بازدید استفاده از ممبر فیک تلگرام در ابتدای شروع فعالیت کانال می باشد. به هر حال، ممبرهای فیک تلگرام برای یک کانال جز نمایش اعداد بالاتر برای اعضای کانال و نمایش های پست ها کار دیگری انجام نمی دهند.

خرید ممبر واقعی تلگرام

خرید ممبر فیک تلگرام بدون ریزش:

سوالی که مطرح است آیا خرید ممبر فیک تلگرام بدون ریزش وجود دارد؟ با توجه به اینکه ممبرهای فیک از شماره مجازی ساخته می شود. درصد ریزش ممبر فیک نسبت به ممبر واقعی خیلی کمتر است. اما نه این که هیچ ریزشی نداشته باشد. شرکت تلگرام بعد از مدتی ممبر های فیک که با شماره مجازی ساخته شده اند رو شناسایی و آن ها را از تلگرام حذف می کند.

 

شرکت تلگرام اکانت هایی که در آن ها فعالیت عادی صورت میکند کاری ندارد و فقط اکانت هایی که فقط برای منظور عضو شدن در گروه ها و کانال ها استفاده می شود را حذف میکند. در بین شرکت ها و افرادی که در زمینه فروش ممبر تلگرام فعالیت میکنند. تعدادی وجود دارد که با روش هایی میتوانند درصد حذف اکانت های ساخته شده با شماره مجازی را کاهش دهند.

 

خرید ممبر فیک ارزان

سایت های زیادی در زمینه فروش ممبر فعالیت میکنند. همچنین افرادی هم در تلگرام و اینستاگرام به بازاریابی و تبلیغات خدمات خود در زمینه افزایش ممبر فیک تلگرام و … مشغول هستند. اما در بین آن ها افرادی وجود دارد که قیمت افزایش ممبر کانال و گروه تلگرام آن ها منصفانه است. کسانی هم هستند که همان سرویس را با قیمت چندین برابری سعی در خاص بود خدمات خود را دارند.

ما در این بخش کسانی که در زمینه فروش ممبر تلگرام و فالوور اینستاگرام فعالیت دارند را بر اساس بهترین قیمت ارائه شده قرار خواهیم داد. با این کار شما عزیزان به دلخواه و با توجه به نیازتان از آن ها خرید کنید.

 

مزایای خرید ممبر فیک تلگرام چیست؟

 1. بالا بردن اعتبار
 2. افزایش اعضای کانال بصورت مجازی
 3. درصد کم ریزش اعضا
 4. افزایش سرعت پیشرفت کانال
 5. بازدید از چند پست آخر در زمان ورود اعضای مجازی
 6. بالا بردن حس اعتماد
 7. ارزان تر بودن

 

معایب خرید ممبر فیک تلگرام چیست؟

 1. نداشتن بازدید
 2. داشتن هزینه اضافی
 3. کسی نمی تواند اعتماد کند و تبلیغ خود را به کانال های تلگرامی بسپارد.
 4. ممبر فیک تلگرام نمی تواند موجب کسب درآمد از تلگرام شود.
 5. باعث غول زدن خودمان میشویم.
 6.  ممبر فیک تلگرام ، وجود خارجی ندارد و نمی تواند مشتری محصولات و خدمات شما شود.

 

توصیه اکثر مدیران کانال های تلگرامی استفاده نکردن از ممبر فیک تلگرام میباشد. اما بیشترشون در این موضوع متفق القول بودن که در ابتدای راه تاثیر زیادی بر رشد کانال دارد، اما در ادامه نباید از ممبر فیک برای بالا بردن تعداد اعضا استفاده کرد.

 

چگونه ممبر فیک بسازیم

منظور از ممبر فیک همان عضوهای اضافه شده به کانال و گروه بدون اینکه بازدیدی داشته باشند. برای ساختن ممبر فیک باید از برنامه و سایت های که شماره مجازی ارائه میکنند استفاده کنیم. در این روش به جای شماره واقعی از شماره های مجازی برای ساختن حساب کاربری استفاده میشود. محدودیت خاصی در استفاده از این شماره ها وجود ندارد و همانند شماره های واقعی میباشند. روش ساختن آن هم همانند ممبر واقعی به این صورت است که بعد از نوشتن شماره در تلگرام به شما کدی ارسال میشود که بعد از زدن آن کد وارد حساب کاریتان میشوید.

ما در سایت ره آموز لیست سایت ها و برنامه هایی که بتوان در آن ها شماره مجازی ساخت را قرار داده ایم.

 

پیشنهاد ما: برنامه ساخت اکانت مجازی تلگرام

انواع کانال های تلگرامی با کسب درآمد زیاد

 • پوشاک
 • کانال سرگرمی
 • نیازمندی‌ها
 • محصولات صوتی
 • همکاری با پلتفرم‌های تبلیغات در تلگرام
 • کانال های خبری سراسری
 • همکاری با چند کوتاه‌کننده‌ی لینک‌
 • فروش روغن حیوانی و کره حیوانی طبیعی
 • فروش کفش
 • کانال های تلگرامی موفقیت
 • بازار مرزی
 • کانال های تلگرامی خبری شهرستانی

 

توصیه برای پیشرفت خارق العاده در کسب و کارتان:

 • روند افزایش ممبر، نباید برای یک بار یا دوبار باشد. چون احتمال ریزش زیاد است و کاربران از آمار کم خوششان نمی آید.
 • شما برای اینکه بتوانید نتیجه مطلوب بگیرید بهتر است هر ماه ۲ الی ۴ بار برای افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام خود اقدام نمایید. به این صورت که آمار کانال شما به ۵کا و یا حتی ۱۰کا برسد. شما وقتی به این مقدار رسیدید، آسوده خاطر میشوید که کاربرانی در اختیار دارید که همگی واقعی و فعال هستند.
 • در این صورت با افزایش اعضای واقعی خیلی راحت تر میتوانید با کانال های هم ردیف و تعداد بیشتر به تبادل بپردازید. این کار تاثیر چشم گیری بر رشد کانال و در مجموع کسب و کار شما خواهد داشت.

 

پیدایش و کسب درآمد از گروه تلگرام:

گروه جزء از اولین امکاناتی هست که شرکت سازنده به پیام‌ رسانش افزود. در این قابلیت جدید کاربران با پیوستن به گروه‌ها می‌توانند به‌ صورت گروهی باهم در ارتباط باشند و به تعامل بپردازند. در ابتدا فعالیت گروه‌ها فقط قابلیت ۲۰۰ عضو را داشتند. اما تلگرام با آپدیت‌ های جدیدتر به ۵۰۰ و سپس به ۵۰۰۰ نفر رسید و الان شرکت تلگرام اعلام کرده است که این عدد به ۲۰۰۰۰۰ نفر افزایش یافته است که به سوپر گروه شناخته می‌شود.

اضافه کردن قابلیت ساخت گروه‌های عمومی، که با شناسه‌ای که داده می‌شود که قابلیت جستجوی گروه‌ها بر اساس آن شناسه را داده است. بسیاری از جوانان هم شروع به فعالیت و کسب در آمد از گروه ها کردند. در ابتدای کار برنامه روشنی از فعالیت تلگرام نبود. افراد زیاد به عنوان شغل به حساب نمی آوردند و  برای بعضی افراد بیشتر برای گذراندن وقت بود. اما با ارتقا دادن گروه ها توسط تلگرام بیشتر به فکر راه اندازی کسب و کار تلگرامی کردند.

 

پیشنهاد ما: بهترین گروه چت تلگرام

 

مردم از شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها بیشتر برای گذراندن وقت خود استفاده میکردند. اما رفته رفته شروع به معرفی کسب و کار خود در فضای مجازی کردند. این کار تاثیر زیادی بر فروششان داشت. عده ای هم برای معرفی کسب و کار ها فعالیت خود را آغاز کردند و کسب درآمد آن ها از تبلیغات دیگر کسب و کار ها و معرفی کردن آن ها است.
گروه تلگرام فعالیتش بر پایه بحث و گفتگو می باشد. اما در کنار این بحث و گفتگو میتوان درآمد هم داشت و افرادی بودند که این فرصت را شناسایی و شروع به کسب درآمد از آن کردند.

در آن زمان خبری از خرید ممبر تلگرام مطرح نبود و تقریبا همه ی اعضای گروه ها ممبر های واقعی بودند. اما رفته رفته و باز شدن بحث شماره های مجازی گروه ها به گرفتن عضو از ظریق شماره های مجازی و یا هم فیک افتادند.

 

پیدایش و کسب درآمد از کانال تلگرام:

کانال تلگرامی فعالیتش طوری هست که امکان بحث و گفتگو وجود ندارد. نوع فعالیت کانال بیشتر معرفی کسب و کار و ارائه خدمات و فروش استوار است. محدودیتی برای عضو شدن در آن وجود ندارد. در کانال ها یک نفر به عنوان ادمین اصلی چندین نفر به عنوان ادمین فرعی میتوانند در کانال به انتشار پست بپردازند. همچنین به دو صورت وجود دارد و میتوانید به دلخواه نحوه ی عضو شدن افراد در کانال را تعیین کنید.

زمانی که امکان ساخت کانال تلگرامی از طریق شرکت تلگرام منتشر شد. افراد زیادی شروع به ساخت کانال تلگرامی و فعالیت در آن را آغاز کردند. کانال تلگرامی امکان جدیدی بود که درآمد در آن نسبت و به گروه خیلی بیشتر میتواند باشد. بهترین جا برای معرفی محصول و کسب کار در محیط اینترنت کانال تلگرام بود.

افراد به راحتی میتوانستند با هزینه ناچیزی بازاریابی محصول خود را بکنند.در کنار فعالیت ها و کسب و کار ها، تجاری به وجود آمد به نام فروش ممبر تلگرام، به این صورت که شخص با اختصاص دادن هزینه ای میتوانست کسب و کار تلگرامی خود را آغاز کند. یا این که به فروش بیشتر و برندسازی شرکت یا کسب و کار خود هزینه کند.

 

در آن زمان هزینه اضافه کردن اعضا خیلی بیشتر از الان بوده و برای همین این نوع کسب و کار ها به وجود آمد. بعد از مدتی با افزایش اطلاعات مدیران کانال ها و گروه ها از نحوه ی افزایش اعضا برای کانال و گروه دیگر هزینه افزایش اعضا برایشان کمتر شد.

 • کانال های تلگرام بهترین جا برای منتشر کردن اخبار هست. دلیل محبوبیت و رشد سریع کانال های خبری هم همان است.
 • می تواند به عنوان ذخیره ساز استفاده کرد به طوری که هرکجا که باشید با هر موبایل یا کامپیوتری در دسترس هست.
 • چند سالی هست که تلگرام و اینستاگرام از تلویزیون پیشی گرفته و در سریع ترین زمان ممکن مردم از اتفاقات دوربر و کشور باخبر میشوند. اخبار و رویداد های شهرها به صورت کامل منتشر کرد.
 • به راحتی میتوان ویترینی متشکل از هزاران بازدید کننده که به کسب و کار شما علاقه مند هستند تشکیل داد.
 • با کمترین هزینه و بیشترین تاثیر گذاری میتوانیم برای محصولات و خدمات خود بازاریابی کنیم.

 

پیدایش و کسب درآمد از ربات تلگرام:

ربات قابلیتی هست که در ژوئن ۲۰۱۵ شرکت تلگرام در آن تعبیه کرده است. افراد میتوانند با توجه به نیازشان و مقدار کارایی که برای آن تعبیه شده است استفاده کنید. ربات تلگرام می تواند کاربرد های فراوانی داشته باشد. ما هم در این مقاله به طور خلاصه به معرفی کاربرد های ربات تلگرام در کسب و کار تلگرامی و ربات افزایش ممبر تلگرام خواهیم پرداخت.

 

ربات افزایش ممبر واقعی رایگان:

با استفاد از ربات تلگرام در گروه ها میتوان برای اد اجباری افراد برای انتشار پست ها و تبلیغات استفاده کرد. با این روش شخص برای آن که بتواند این کار را انجام دهد باید به تعداد تعریف شده در ربات ممبر به گروه اضافه کند.
با استفاده از رباب افزایش ممبر تلگرام میشود هم از طریق افزایش بازدید پست ها و هم از طریق افزایش ممبر واقعی تلگرام  کسب درآمد کرد.
بعد از اینکه قابلیت ساخته شدن ربات در تلگرام به وجود آمد. بسیاری از برنامه نویسان وب به این فکر افتادند که میتوانند ار طریق برنامه نویسی ربات بر درآمد خود بیافزایند. با این کار ربات های زیادی در زمینه فروش شماره مجازی و همچنین، ربات خرید ممبر واقعی تلگرام ، ربات های فروش شارژ ایرانسل و همراه اول و … تشکیل شد.

خرید ممبر واقعی تلگرام

 

پیشنهاد ما: بهترین ربات های تلگرام

 

معرفی کسب و کار با ربات تلگرام:

علاوه بر موارد کاربردی زیاد ربات تلگرام، از زبات تلگرام میتوان در معرفی محصول و خدمات نیز استفاده کرد به این صورت که شخص با جستجوی اسم محصول یا خدمات، اطلاعات کاملی درباره آن به کاربر ربات میدهد.

ارتباط چندین پیام رسان با یکدیگر:

شما با استفاده از ربات ها می توانید ارتباط بین پست الکترونیک با تلگرام یا پیام رسان های دیگر را برقرار کرد. یکی از مواردی که از ربات های تلگرام در سایت ها استفاده میشود. انتشار مطالب سایت در کانال یا گروه تلگرامی می باشد.

ساخت بازی از ربات تلگرام:

می تواند از ربات ها برای ساختن بازی های فکری نیز استفاده کرد. به این صورت که می توانید سوال های تعبیه کنید تا اشخاص بتوانند به آن سوال ها جواب دهند. ربات باحال که به تازگی در تلگرام دست به دست میشود و بخصوص جوانان از آن استفاده میکنند، رباتی جهت تخلیه اطلاعاتی افراد هست که شما سوالاتی را طرح میکنید و به شخص هدف میفرستید و شخص با جواب دادن به سوالات، جواب های سوال ها به شما ارسال میشود.(این برای مزاح بود). در کل ربات ها کاربرد های فراوانی دارند و برای کسب اطلاعات از ربات تلگرام و نحوه ی ساخت ربات ها با بخش ربات کاربردی تلگرام سایت ره آموز همراه باشید.

ارتباط با وب سایت توسط ربات تلگرام:

ربات تلگرام می تواند اخبار و محتویات داخل سایت را به کاربرانش ارسال کند. افراد با ربات تلگرامی می توانید محتویات سایت را جستجو کنند و از آخرین مطالب سایت خبر دار بشوند. در کل ربات تلگرامی می تواند در بازدید سایتتان تاثیر زیادی داشته باشد و همچنین امکانات کاربردی سایت را در اختیار کاربرانتان قرار دهد.

به عنوان جستجو گر:

می تواند به عنوان جستجو گر عمل کرده و موارد درخواستی کاربران را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار دهد. ربات جستجوگر همچنین میتواند در محیط کانال و ربات و یا در محیط وب سایت ها  و اینترنت به جستجو های شما بپردازد.

 

ربات افزایش ممبر کانال تلگرام (خرید ممبر واقعی تلگرام)

ربات به خودی خود این اجازه را ندارد که کسی را عضو کانال یا گروهی کند. نحوه ی فعالیت ربات افزایش ممبر کانال تلگرام به سه حالت زیر میباشد.

 1. از طریق جمع آوری سکه
 2. از طریق عضو شدن در دیگر کانال هایی که ربات مشخص میکند.
 3. استفاده از شماره مجازی برای عضو شدن

برای آنکه شما بتوانید از طریق ربات افزایش ممبر تلگرام، اعضا خود را افزایش دهید باید به جمع آوری سکه بر اساس پلن هایی که مشخص شده است بپردازید. راه دیگری که وجود دارد عضو شدن در دیگر گروه یا کانال های تلگرامی میباشد. در عوض کانالی که شما عضو آن شده اید فرد دیگری که میخواهد اعضایش زیاد بشود. مجبور میشود که در کانال شما عضو شود. راه دیگری که استفاده میشود به ازای کانالی که شما عضو آن میشوید. صاحب ربات تلگرامی از طریق شماره های مجازی باعث افزایش ممبر فیک کانال شما میشود. این هایی که معرفی شد روش های افزایش ممبر کانال یا گروه تلگرام از طریق ربات تلگرام به صورت رایگان میباشد.

روش های پولی افزایش ممبر کانال از طریق ربات به این صورت هست که شما با پرداخت هزینه ای میتوانید از سرویس افزایش ممبر آنها استفاده کنید. در این صورت شما به جای مراجعه به سایت برای خرید ممبر تلگرام، کلیه کارهای آن از طریق ربات افزایش ممبر تلگرام انجام خواهد شد.

 

ترفند افزایش ممبر کانال تلگرام :

یکی از مهم ترین ترفند های که برای افزایش ممبر واقعی در کانال ها انجام میدهند. این هست که بنر های تبلیغاتی که برای تبلیغ کانال های خود برای ارسال به سایر گروه ها و تبادل در کانال های دیگر تهیه کرده اند. سعی میکنند از قیمت خاص یا موضوع خاص برای جالب تر نشان دادن آن محصول یا کانال تلگرام خود استفاده کنند.

مثلا در هنگام تهیه بنر تبلیغاتی برای کانال لباس، کمترین قیمت را در مورد آن لباس و یا لباس های آن برند خاص استفاده میکنند که حتی برای فروشندگان لباس هم کنجکاوی ایجاد میکنند. این طوری هست که از ۲-۳ محصول کانال خود برای بازاریابی استفاده میکنند و در فروش آن ها هیج سودی برای خود بر نمی دارند یا سود خیلی کمی بر میدارند. با این ترفند افزایش ممبر کانال تلگرام خود هم اعضا کانال خود را به صورت چشم گیری افزایش میدهند و هم فروش خود از کانال تلگرام خود را بالا میبرند.

 

خرید کانال تلگرام

خرید کانال تلگرام آیا واقعا کار درستی است؟ عده ای با توجه به ابزار هایی که دارند خیلی سریع کانال تلگرام را به ۱۰ کا یا بیشتر میرسانند. این افراد قیمت های میلیونی برای برای کانال خود اعلام میکنند و سعی بر فروش کانال تلگرام خود دارند. این موضوع هیچگاه توصیه نمیشود. اگر واقعا سعی در خرید کانال تلگرام دارید به نکات زیر توجه ویژه ای داشته باشید.

 • نسبت سین ۱ به ۴ در ۲-۳ روز اول، اگر پست ها از ۱۰۰۰ عضو ۲۵۰  – ۳۰۰ بازدید داشت کانال خوبی میباشد.
 • تعداد ممبر های کانال تلگرام
 • تعداد بازدید های انجام شده از هر پست
 • موضوع فعالیت کانال تلگرام
 • قیمت پیشنهادی کانال تلگرام
 • ربط داشتن به موضوعی که میخواهید فعالیت کنید.
 • تغییر ندادن موضوع اصلی فعالیت کانال تلگرام
 • برآورد قیمت خرید کانال با افزایش اعضا کانال تازه تاسیس (اگر کانال زیاد مهمی نیست، بعد از برآورد قیمت ها تصمیم نهایی خود را برای خرید کانال بگیرید.)

خرید و فروش کانال تلگرام یکی از کار هایی هست که بعد به وجود آمدن کانال تلگرام به وجود آمد. خرید کانال تلگرام ارزان ، کسانی هم هستند که با خرید ممبر فیک تلگرام و ممبر واقعی ادد اجباری هیدن برای کانال تلگرام سعی در فروش کانال تلگرام خود دارند. از این رو نسبت به هزینه ای که کرده اند قیمت های مناسب تری برای کانال خود میدهند. آیا واقعا کانالی که به این طریق اعضایش افزایش پیدا کرده ارزش خرید به آن قیمت ها را دارد؟

 

خرید بازدید تلگرام

روش هایی که برای افزایش بازدید پست وجود دارد و شما میتوانید از آن روش ها بازدید کانالتان را افزایش دهید.

 1. خرید بازدید تلگرام (خرید ویو تلگرام)
 2. استفاده کردن از برنامه افزایش بازدید تلگرام
 3. استفاده از ربات افزایش بازدید تلگرام
 4. فرستادن در گروه ها و سوپر گروه ها
 5. استفاده از روش تبادل

 

خرید بازدید تلگرام : برای این کار میتوانید از سایت هایی که در زمینه افزایش ممبر تلگرام فعالیت میکنند استفاده کنید.

استفاده کردن از برنامه افزایش بازدید تلگرام: نرم افزار هایی زیادی برای این کار وجود دارد اما برای استفاه از آن ها باید از پروکسی لیست های سالم استفاده کنید.

استفاده از ربات افزایش بازدید تلگرام: این ربات های افزایش بازدید، به ازای هر  بازدیدی که شما از پست مشخص شده ربات داشته باشید. پست کانالتان بازدید خواهد داشت.

فرستادن در گروه ها و سوپر گروه ها: این بهترین راهکار برای افزایش بازدید پست های کانالتان بدون اینکه هزینه ای برای شما داشته باشد.

استفاده از روش تبادل: در این روش شما پست کانال دیگری رو در کانال خود قرار میدهید و صاحب آن کانال پست شما را در کانال خود قرار میدهد.

 

بهترین جایی که میتوانیم برای  خرید ممبر واقعی تلگرام انتخاب کنیم.

نمایندگی پنل تلگرام

خرید ۱۰۰۰ ممبر تلگرام فقط ۶۰۰۰ تومان 
خرید ۱۰۰۰ سین تلگرام ۴۸۰ تومان
خرید ۱۰۰۰ ممبر اد اجباری ۱۳۲۰۰ تومان

?ویو فیک تلگرام : در این روش بازدید ها غیر واقعی بوده و برای ویو تلگرام از نرم افزار های ویو فیک تلگرام استفاده میکنند.

 

کلام آخر:

ما در این مقاله سعی کردیم موارد مهمی که در خرید انواع ممبر تلگرام مطرح است را بررسی کنیم و در غالب مقاله جامعی در خدمت شما عزیزان قرار بدهیم. مواردی که دانستن آن تاثیر زیادی هم در خرید ممبر تلگرام و همچنین نحوه ی افزایش اعضای کانال و گروه تلگرامی تان خواهد داشت. ما در سایت کسب و کار اینترنتی ره آموز تمام سعی مان را برای افزایش آگاهی در زمینه کسب و کار آنلاین و شبکه هایی انجام میدهیم تا عزیزانی که قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین دارند به راحت ترین صورت ممکن به هدف خود در راه اندازی آن برسند.

 خرید ممبر واقعی تلگرام … .

خرید ممبر واقعی تلگرام … .

خرید ممبر واقعی تلگرام … .

درباره ی تیم محتوای ره آموز

عشق به یادگیری، چونان شعله‌ای در دل شب است که هر چه بیشتر می‌سوزد، راهی بیشتر در پیش رو روشن می‌کند. این تشنگی برای دانایی، مسیری است بی‌پایان به سوی کشف رازهای هستی و درک عمیق‌تر خود و جهان.

مطلب پیشنهادی

پنل تلگرام

ارزانترین پنل نمایندگی خرید افزایش ممبر و سین تلگرام

سلام خدمت شما عزیزان همیشگی سایت ره آموز، پس از چند ماه تلاش، سرانجام توانستیم …

14 دیدگاه

 1. سعیدخان

  واقعا مقاله جامعی داشتین ممنون

 2. فرشته مولودی

  سلام بابت مقاله خوبتون ممنون
  آیا توصیه میکنید که برای شروع کارم در کانال فروش لباس اعضا تلگرام بخرم؟

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   توصیه ما خرید زیاد ممبر تلگرام نیست. خوب هست که در ابتدا کمی اعضا کانالتون بیشتر باشه اما نه این که هزینه زیادی برای این کار اختصاص بدین. بهتر هست بعد از راه اندازی کانال لباستون کمی تهیه کنید اما نه زیاد.
   اما اگر میخواهید واقعا رشد کارتون بیشتر باشه و اعضا واقعی فعال زیادی داشته باشید، میتونین از ممبر پاپ آپ یا پوش نوتیفیکیشن استفاده کنید.
   برای اینکه فروشتون بیشترم بشه میتونین از تبلیغات در کانال های که موضوع فعالیتشون نزدیک کسب و کار شما است استفاده کنید.

 3. عرفان جلالی

  مقاله کاملا جامع واقعا تشکر میکنم آقای اسم زاده
  می خواستم ببینم کجا بدم فیک بزنن به کانالم شما بهتر می دونید

 4. ديدگاهم نسبت ب سايت متفاوته

 5. خيلي عاليه

 6. آیا واقعا خرید ممبر برای کانال مفیده؟؟؟
  ممبر پاپ آپ چیه دقیقا من نفهمیدم کامل و اینکه می تونه برا کانالم خوب باشه؟؟؟
  یه سوال دیگه مثلا من لوازم آرایشی میفروشم چه نوع ممبری بخرم بهتره؟؟؟
  لطفا به سوالام پاسخ بدین خیلی مهمه ممنون

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   به سوالاتتون در کامنت ها جواب داده شده است.
   اما در مورد ممبر پاپ آپ، بهترین نوع اعضا کانال میباشد و کسانی که موضوع کانال شما رو دوست دارند عضو کانال شما میشوند. این نوع ممبر نسیت به بقیه گرانتر بوده اما تاثیر بسیار خوبی بر کسب و کار شما میگذارد.

 7. سلام روز خوش
  سایت ها یا کانال های معتبر فروش ممبر رو اگه ممکنه معرفی کنین ، من از سایتی عضو واقعی خریدم ولی هیچ افزایش بازدیدی نداشتم ، نمیخوام دوباره سرم کلاه بذارن ، ممنون میشم جواب بدین .

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   احتمالا برای شما عضو فیک زدن … عضو واقعی حداقل برای هر هزار نفر یک الی دو هفته طول می کشه و همچنین تا پنجاه در صد هم میتونه ریزش داشته باشه

 8. visitor991205

  سلام من میخوام کانالم افزایش پیدا کنه ووسایلام فروش بره چیکارکنم

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   محتوای خوب تولید کنید و سعی کنید فیلم از معرفی خودتان با محصول بگذارید تا اعتماد بیشتری جلب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *