قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی را چطور انجام دهیم؟

696 بازدید

اگر سری به یوتیوب زده و کلمه “یوفو” را جستجو کنید، بیش از ۵۰۰ هزار ویدیو خواهید دید. اما چطور باید ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی را از اصل تشخیص دهیم؟ در این مطلب به شما خواهیم گفت که چطور باید این کار را انجام دهید.

 

تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی چطور انجام می شود؟

شبکه اجتماعی یوتیوب یکی از شبکه های اجتماعی است که اکنون جزو زیر مجموعه های گوگل به حساب می آید. موتور جستجوی آن قوی بوده. و تقریبا هر فیلمی که بخواهید را دارد.

یکی از موضوعات مورد علاقه مردم جستجوی فیلم هایی است که در مورد یوفو ها یا آدم فضایی ها است. هزاران نفر در سراسر دنیا به خصوص در کشور آمریکا اعلام کرده اند که با چشمان خود یوفو دیده و یا فیلمی از آن دارند.

اما چطور می توان تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی را انجام داد؟ برای انجام این کار چندین مرحله لازم است که انجام دهید. در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

بررسی ویدیو های فیک

 

مرحله ۱: قبل از هر چیز موارد ۱۰۰ درصد فیک را بررسی کنید

پیش از این که بخواهید به انجام تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی بپردازید، ویدیو هایی که مطمئنید تقلبی هستند را بررسی کنید.

این ویدیو ها در جاهای شلوغ گرفته شده اند. اغلب بچه های ابتدایی و کم سن و سالی را می بینید که فریاد می زنند. و ادعا می کنند که یوفو دیده اند. این موارد صد در صد فیک بوده و اصلا قابل اعتماد نیستند.

 

این مطلب را از دست ندهید: همه چیز درباره دانلود فیلم از یوتیوب

 

به جزئیات این ویدیو ها خوب دقت کنید. مردم اصلا به آن ها توجه نمی کنند و یا چند نفر با لبخند دور می شوند. با بررسی این موارد متوجه می شوید که ویدیو های فیک جلب توجه نمی کنند. و اغلب مردم به دیدن آن ها علاقه ای ندارند.

حتی این را در نظر بگیرید که برخی از آن ها بازدید کمی هم از یوتیوب گرفته اند. زیرا افراد بیشتری می دانند که فیک است و اصلا به آن نگاه نمی کنند.

بررسی از نزدیک یوفو

 

مرحله ۲: از نزدیک به یوفو نگاه کنید

چیز های خیلی واضحی وجود دارند که به شما در تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی کمک می کنند. در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

 • آیا می توانید هر نوع اتصال به بدنه شی را مشاهده کنید؟ مثلا اتصال سیم، رشته، پایه یا هر چیز دیگری که به شی متصل شده باشد؟
 • وقتی دارید به فیلم نگاه می کنید، دوربین را دنبال کنید. آیا در بخشی از فیلم برداری رشته ای براق را به صورت حتی یک لحظه دیده اید؟ تاثیر سیم های نامرئی را دست کم نگیرید. فیلم های زیادی با مضمون یوفو ساخته شده اند. اما سیم نامرئی و انعکاس آن حتی به صورت لحظه ای در دوربین، همه چیز را لو داده است.
 • تصویر یوفو مدام در حال لرزش است؟ پس شما باید فورا در تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی خود مطمئن شوید. بله شما با یک ویدیوی تقلبی رو به رو هستید. این چه فناوری خواهد بود که مدام در حال لرزش باشد؟ شما تا به حال هواپیمای در حال حرکتی دیده اید که مدام در حال لرزش باشد؟ خب مگر این که آدم فضایی ها به خدمه خود اهمیت ندهند و مدام در حال لرزش باشند.
 • شاید تا به حال دیده باشید که در برخی از فیلم ها سفینه فضایی فورا عین نور غیب می شود. و یا این که شاهد درگیر شدن آن با چند فضاپیما یا هواپیمای دیگر هستید. بدون شک شما با یک ویدیوی فیک رو به رو هستید.

بررسی صداهای ویدیو

 

مرحله ۳: تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی _ به صدا ها گوش کنید

وقتی مشغول تماشای یک ویدیوی یوفو هستید حتما به صدا ها دقت کنید. گوش کنید و حدس بزنید که چقدر این صدا ها عادی یا غیر قابل باور هستند.

مثلا صدا هایی که یک یوفو تولید می کند چقدر زیاد است؟ در حالت عادی منطقی است که یوفو ها سعی کنند هیچ صدایی تولید نکنند. اما معمولا ویدیو های فیک یوتیوبی پر سر و صدا هستند.

 

این مطلب را از دست ندهید: چگونه محدودیت سنی یوتیوب را برداریم ؟

 

موضوع دیگری که باید به آن دقت کنید، گذاشتن آهنگ و صدا های دیگر روی ویدیو است. اگر ویدیویی که مشاهده می کنید به جای صدای اطراف موسیقی یا هر صدای دیگری را پخش می کند، مطمئن باشید که این ویدیو فیک است.

برخی از افراد برای تحت تاثیر قرار دادن کاربران از این ترفند ها استفاده می کنند. و این خود نشان دهنده فیک بودن فیلم است.

بررسی جزئیات

 

مرحله ۴: به جزئیات یوفو ها دقت کنید

یک ضرب المثل هست که می گوید: شیطان همیشه در جزئیات است. فکرش را بکنید وسط یک جنگل از یوفو فیلم برداری کرده اند. آیا درختان تکان می خورند؟ اگر نه که بدانید ویدیو جعلی است.

یکی دیگر از جزئیاتی که در تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی باید به آن دقت کنید، سایه ها هستند. آیا در نزدیکی یوفو سایه ای دیده می شود؟ مثلا سایه ای از شخصی که در حال فیلم برداری است. یا حتی سایه خود یوفو. اگر سایه ای وجود نداشته باشد، مگر این که شب باشد، پس ویدیو جعلی است.

در فیلم ها دنبال الگو های تکراری بگردید. مثلا درختان یا تیر چراغ برق هایی که شبیه به هم هستند و کاملا تکرار شده اند. در این صورت فیلم فیک بوده و دستکاری شده است.

 

این مطلب را از دست ندهید: یافتن کلمات کلیدی یوتیوب

 

دنبال بازتاب باشید. به عکس ها و یا فیلم ها دقت کنید. می توانید در سایت ebey یک سفینه یوفو بخرید که کاملا واقعی به نظر می رسند. کسانی که عکسشان در زمان فروش کتری ها بر روی آن ها منعکس می شود را به خاطر بسپارید.

درون فیلم ها و عکس ها اگر تقلبی باشند، سایه و انعکاس کسی که در حال گرفتن آن ها است دیده می شود.

آیا کسی که در حال فیلم برداری است دقیق حدس می زند که حرکت بعدی یوفو کجا است؟ آیا زود از فیلم گرفتن خسته می شود حتی اگر هنوز یوفو در آسمان باشد؟ پس تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی در این حالت سخت نیست. و شما با یک ویدیوی تقلبی رو به رو هستید.

بررسی شباهت ها

 

مرحله ۵: شی شما را یاد چیزی می اندازد؟

اگر در زمان تماشای ویدیو فکر می کنید که برخی از جزئیات برای شما آشنا هستند. به احتمال قوی از یک ویدیوی دیگر برای جعل ویدیوی خود استفاده کرده اند. اشیایی که باید مراقب باشید. و از آن ها زیاد استفاده می شوند شامل موارد زیر می باشند.

 • ابر. یک ابر با شکل مناسب و در هوای مناسب ممکن است مورد توجه یک عکاس خوش ذوق قرار گیرد.
 • اسباب بازی های کودکانه. بعضی از آن ها می توانند واقعا قانع کننده باشد و بعضی دیگر قطعا کمتر.
 • همه چراغ ها از ال ای دی گرفته تا لامپ. این موارد واقعا برای عکاسی جعلی و آماتور از بشقاب پرنده خیلی اغوا کننده هستند.
 • برخی اوقات بچه ها شیطنت کرده و بشقاب یا هر چیز دیگری که شبیه به سفینه فضایی باشد را به هوا پرتاب می کنند. یکی پرتاب کرده و دیگری فیلم می گیرد.
 • محیط اطراف برای شما آشنا است؟ مثلا آن را در یک بازی، فیلم یا عکس دیده اید؟ پس بدانید که این فیلم فیک خواهد بود. تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی با دانستن این موضوع می تواند ساده تر باشد.

چک کردن اینترنت برای اطلاعات

 

مرحله ۶: چک کردن اینترنت برای کسب اطلاعات

اغلب کسانی که یک ویدیو ضبط می کنند در مورد تاریخ، مکان و یا زمان گرفتن آن حرف هایی می زنند. مواردی که باید در اینترنت جستجو کنید عبارت اند از:

 • تاریخ ها را بررسی کنید. آیا کسانی که در آنجا هستند این تاریخ را تایید می کنند؟
 • آیا اخباری وجود دارد که حاکی از دیده شدن بشقاب پرنده باشد؟
 • آیا سایت یا شبکه اجتماعی وجود دارد که ویدیوی مورد نظر شما را بررسی کرده و احتمال دهد فیک است؟

استفاده از منطق معکوس

 

مرحله ۷: تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی _ استفاده از منطق معکوس

یکی از بهترین راه هایی که به شما کمک می کند استفاده از منطق معکوس است. بهترین کار این است که جستجو کنید چطور می توانید ویدیوی فیک یوفو بسازید.

اگر با ترفند ها و ریزه کاری هایی که ممکن است از آن استفاده کنند، آشنا شوید احتمالا کمتر فریب خواهید خورد.

مشکوک شدن به ویدیو

 

این مطلب را از دست ندهید: ترفندهای آدرس یوتیوب

 

مرحله ۸: بدبین، مشکوک و یا محتاط باشید

مشکلی که خیلی از ویدیو های فیک دارند این است که هیچ شاهدی برای ماجرا وجود ندارد.

اغلب اوقات طرف می گوید سگ یا همسرش شاهد ماجرا بوده اند! اگر سگ را به عنوان شاهد معرفی کرد فورا ویدیو را ببندید. و در فیک بودن آن شک نکنید.

سعی کنید به همه چیز بدبین و مشکوک باشید. تا در تشخیص ویدئوی یوفو یوتیوب تقلبی از واقعی دچار مشکل نشوید.

 

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. اگر سوالی داشتید می توانید در پایین همین پست آن را با من درمیان بگذارید.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

مدیریت چند کانال یوتیوب

مدیریت چند کانال یوتیوب

بعد از گوگل دومین وبگاه پرطرفدار در جهان یوتیوب می باشد. یکی از قابلیت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *