قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

قوانین دیسکورد برای محتوا و ارتباط با دیگران

3,118 بازدید

دیسکورد برای اینکه به افراد کمک کند تا بتوانند دور هم جمع شوند. و در مورد سلایق مشترکشان بحث کنند ایجاد شده است. دیسکورد مکانی است که میلیون ها جامعه متنوع در آن وجود دارد. و مردم با دوستان قدیمی و جدید ارتباط برقرار می کنند. به یاد داشته باشید که قوانین دیسکورد باید توسط کاربران رعایت شوند. قوانین دیسکورد موجب موفقیت و محبوبیت این پلتفرم شده اند.

در صورتی که هنوز این نرم افزار را نصب نکرده اید. پیشنهاد می کنیم سری به مقاله ما در مورد آموزش نصب دیسکورد بزنید.

قوانین دیسکورد

در این مقاله، نگاهی به قوانین دیسکورد می اندازیم.

دستورالعمل های این پلتفرم برای توضیح آنچه در دیسکورد مجاز است و مجاز نیست. و اطمینان از این است که همه تجربه خوبی دارند. اگر با پیامی مواجه شدید که به نظر می رسد این قوانین را نقض می کند، می توانید گزارش دهید. ممکن است چندین مرحله از جمله صدور اخطار، حذف محتوا یا حذف حساب ها و سرورهای مسئول توسط مسئولین این پلتفرم انجام شود.

اکثریت قریب به اتفاق مردم با مسئولیت پذیری از دیسکورد استفاده می کنند. بنابراین این دستورالعمل ها ممکن است بدیهی به نظر برسند. با این حال خوب است که بدانیم قوانین دیسکورد چیست و از کاربرانش چه انتظاری دارد. هر کاربر اپلیکیشن Discord باید احساس کند که صدای او شنیده می شود.

توجه کنید که هنگام عضویت در هر یک از سرور های دیسکورد شما باید قوانین آن سرور دیسکورد را نیز بخوانید و از آن ها مطلع باشید. آنچه در اینجا آمده، قوانین کلی استفاده از پلتفرم دیسکورد است.

 

قوانین دیسکورد در خصوص تعامل با دیگران

نباید موجبات آزار و اذیت دیگران را فراهم کنید یا در چنین پروسه ای شرکت داشته باشید. اختلاف نظرها اتفاق می افتد و طبیعی است. اما اظهارنظرهای مداوم، تکراری یا منفی شدید ممکن است از حد و مرزهای طبیعی بگذرد و موجب رنجش افراد شود. بنابراین، حد و مرزها را رعایت کنید. و اختلاف نظر را به جایی نرسانید که دیگر غیرقابل تحمل شود. 

سرورها را در جهت سخنان نفرت آمیز، سازماندهی و تبلیغ یا جهت دهی نکنید. حمله به یک شخص یا جامعه براساس ویژگی هایی مانند نژاد، قومیت، منشأ ملی، جنسیت، گرایش جنسی، وابستگی مذهبی یا معلولیت غیرقابل قبول است.

تهدید به خشونت نکنید و به دیگران آسیب نرسانید. این شامل تهدیدهای غیرمستقیم، و همچنین به اشتراک گذاری یا تهدید به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی شخصی کسی است (همچنین به عنوان doxxing شناخته می شود).

سعی نکنید بلاک شدن توسط کاربران و ban شدن در سرورها را دور بزنید. درخواست ها یا پیام های دوستانه و مکرر دوستانه ارسال نکنید. به خصوص پس از اینکه آنها بیان کردند که دیگر هرگز نمی خواهند با شما صحبت کنند.

سعی نکنید هویت خود را با هدف تماس با کسی که شما را بلاک کرده است عوض کنید. یا به هر طریق دیگری سعی نکنید که ابزارهایی که در اختیار کاربران قرار داده شده تا بتوانند از خودشان محافظت کنند را دور بزنید. 

 به دیگران ویروس یا بدافزار نفرستید. سعی در فیشینگ کردن دیگران یا هک یا DDoS آنها نداشته باشید.

قوانین دیسکورد

 

قوانین دیسکورد برای محتوا

اگر محتوای بزرگسالان در آن کانال وجود دارد، باید برچسب NSFW را روی کانال ها اعمال کنید. محتوایی که نمی تواند از فیلترهای سن عبور کند، مثل آواتار ها بنر سرورها و دعوتنامه ها نباید شامل محتوای بزرگسالان باشند.

 • شما نباید محتوایی که شامل مصادیق سو استفاده از حقوق کودکان است را به اشتراک بگذارید. در صورت مشاهده چنین مواردی شما به مراجع قانونی ذیربط ارجاع داده می شوید.
 • شما نباید محتوای شخصی افراد را بدون رضایت آنها در دیسکورد به اشتراک بگذارید. و از این طریق سعی در انتقام یا شرمسار کردن فردی داشته باشید.
 • شما نباید در این شبکه اجتماعی محتوایی که افراد را ترغیب به خودکشی کند و نا امید کننده باشد را به اشتراک بگذارید.
 • طبق قوانین دیسکورد شما نباید محتوایی که حاکی از آزار حیوانات است را در انجمن ها به اشتراک بگذارید.
 • شما نباید اقدام به راه اندازی سروری کنید که افراط گرایی خشونت آمیز را تبلیغ کند.
 • شما نباید از دیسکورد برای فروش هر نوع سلاح سرد و گرم استفاده کنید. و نمی توانید انجمنی در این خصوص راه اندازی کنید. 

به طور کلی، شما نباید هیچ رفتار غیرقانونی را ترویج، تشویق یا انجام دهید. این به احتمال زیاد باعث دریافت اخطار شما می شود. و ممکن است شما را به نیروی انتظامی معرفی کند.

 

قوانین دیسکورد در مورد بازی های کامپیوتری و نرم افزار

شما نباید نرم افزارهای کرک شده و هک شده یا اکانت های دزدیده شده را تبلیغ کنید یا به اشتراک بگذارید. شما هر گونه نرم افزار و یا روشی که می تواند بر دیگران در بازی مولتی پلیر تاثیر منفی بگذارد و بازی را از حالت عادلانه خارج کند را نباید اشتراک گذاری کنید. 

 

قوانین دیسکورد در خصوص مالکیت حساب شما

 • حساب یا سرور دیسکورد خود را به فروش نرسانید.
 • برای دسترسی به دیسکورد از ربات ها استفاده نکنید. 
 • محتوایی که حقوق مادی یا معنوی دیگران را نقض می کند را به اشتراک نگذارید. 
 • شما نباید اقدام به تهیه هرزنامه برای تیم پشتیبانی دیسکورد کنید. به طور مثال شما نباید گزارش های نادرست و اخلالگر بفرستید. یا در مورد یک مشکل یکسان چندین و چند گزارش بفرستید. 
 • همچنین درخواست کردن از گروهی از کاربران در خصوص اطلاع دادن یک مشکل خاص ممکن است منجر به اعمال قانون روی اکانت شما شود. 

 

جمع بندی

دیسکورد رسانه ای است که سرورهایی را به وجود آورده است. تا برای علایق متفاوت، گروه های مختلف مردم را گرد هم آورد. هر گونه اقدام که منجر به آزار و تلخ کردن اوقات کاربران شود ممنوع است. همچنین محتوایی که در این پلتفرم اشتراک گذاری می شود نباید خطرناک یا آزاردهنده باشد. نباید صراحتا بازی های کرک شده و اکانت های دزدی در اینجا به اشتراک گذاشته شوند. و از بات ها نیز استفاده نکنید. در کل با رعایت قوانین هر شبکه ای، از آن با خیال راحت استفاده کنید.

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

مشکل صدا در دیسکورد

چگونه مشکلات صوتی دیسکورد را روی پلتفرم های مختلف حل کنیم ؟

با انواع مشکلات صوتی دیسکورد رو به رو هستید؟ با وجود اینکه با بالاترین حد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *