قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مکان‌های مخفی pubg

932 بازدید

همان‌طور که از بازی پابجی اطلاع دارید می‌دانید که کل استراتژی پابجی از پریدن از یک هواپیما شروع می‌شود و شما در یک مکان فرود می‌آیید. از ابتدای بازی تا انتهای آن نقشه بازی برای شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید از طریق این نقشه تجهیزات درون بازی، سلاح‌ها و افراد دیگر را پیدا کنید. علاوه بر آن‌یک سری مکان‌های مخفی pubg  وجود دارد که شاید کمتر بازیکنی پیدا شود تا بتواند از طریق نقشه این مکان‌ها را پیدا کند. برای همین در این مقاله می‌خواهیم مکان‌های مخفی pubg را معرفی کنیم و به بررسی آن‌ها بپردازیم.

 

 

پیشنهاد ما: چیت پابجی موبایل

 

 

مکان‌های مخفی pubg

 

مکان‌های مخفی pubg

در پابجی نقشه‌های متفاوتی وجود دارد که هرکدام از این نقشه‌ها دارای مکان‌های متفاوتی هستند. در این نقشه‌ها می‌توانید مکان‌های مخفی و جوایزی که در این مکان‌ها برای شما قرار داده‌شده است را پیدا کنید. هرکدام از این جوایز را می‌توانید در انتهای بازی دریافت کنید.

 

نقشه Vikendi

در این نقشه یک معدن زغال‌سنگ coal mine وجود دارد که در بخش شمالی نقشه است. به این مکان بروید و اسلحه موردنظر خود را پیدا کنید. دریکی از خانه‌های کوچک دستگاه رادیویی پیدا می‌کنید که با زدن دکمه investigate برای چند ثانیه حالت نشسته پیدا می‌کنید و پس از اتمام بازی می‌توانید جوایز خود را دریافت کنید.

 

نقشه Erangel

در این نقشه به قسمت جنوبی نقشه یعنی sosnovka military base بروید. در لبه جنوبی ساحل بارد پای گودزیلا مواجه خواهید شد وارد این ردپا شوید و دکمه investigate را بزنید. اکنون می‌توانید در بازی خودتان را بکشید و یا بازی را ادامه دهید. اگر در همان لحظه خودتان را بکشید جایزه دریافت خواهید کرد.

 

نقشه Miramar

در این نقشه چهار مکان مختلف وجود دارد که می توانید از این مکان ها جایزه و تجهیزات بگیرید. در بخش جنوب غربی نقشه قسمت زندان (prison) بر روی پشت‌بام ساختمان اصلی مرکزی تصویری مربوط به فیلم گودزیلا به نام (Monarch totem) وجود دارد که کافی است به تصویر نزدیک شده و دکمه investigate را بزنید و جایزه خود را پس از بازی دریافت کنید.

در قسمت جنوب شرقی نقشه در شهر Los Leones قرار دارد که بهتر است قبل از پیدا کردن تصویر، برای دفاع از خود حتماً تفنگ پیدا کنید.

در بخش شرقی نقشه دو جزیره قرار دارند که در جزیره جنوبی سه تصویر را می‌توانید بیابید. حتماً به‌اندازه کافی دارو و نوشیدنی برای زمانی که داخل زون گیر می‌کنید به همراه داشته باشید.

در بخش شرقی نقشه، این بار در جزیره شمالی دو تصویر را خواهید یافت. به‌اندازه کافی دارو و نوشیدنی برای زمانی که داخل زون گیر می‌کنید به همراه داشته باشید.

 

 

پیشنهاد ما: رفع لگ بازی پابجی

 

نقشه ونیز

در این منطقه خانه‌ای مخفی وجود دارد. نقشه یک شهر معلق را نشان می‌دهد که بسیاری از افراد به آن توجه ای ندارند. در این منطقه خانه‌ای پیدا می‌شود که هیچ ورودی مشخصی ندارد در و پنجره‌ها یا قفل هستند و یا جلوی‌شان توسط خرابه‌ها مسدود شده است. در این خانه دربی در سقفش دارد که تنها با بالا رفتن از دیوار حصار شده نزدیکش قابل‌دسترسی است. هرکسی که وارد این خانه شود با شماری از لوت و اسلحه مواجه خواهد شد.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

خرید شماره مجازی بلیزارد به تعداد دلخواه

گزارشی از سایت فالووران با استفاده از شماره مجازی بلیزارد می‌توانید رقابت را در بازاریابی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *