قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ساختن Instant view در یوتیوب

499 بازدید

ساخت instant view در یوتیوب یکی از قابلیت های جذاب این شبکه اجتماعی است. اینستنت ویو یا همان نمایش فوری قابلیتی است که یوتیوب از آن برای نمایش صفحات وب استفاده می کند.

 

instant view در یوتیوب چیست؟

کاربران با استفاده از اینستنت ویو به راحتی از صفحات سنگین اینترنتی استفاده می کنند. و آن ها را به شکل قابل خواندن دریافت می کنند. صفحه Instant View از فایل های رسانه ای و متن ها در هر فرمتی به آسانی پشتیبانی می کند.

صفحات اینستنت ویو بسیار سبک هستند. لذا برای باز شدن آنها دیگر نیازی به نوع اتصال اینترنت ندارد. پس دیگر نیازی به صبر کردن های طولانی مدت برای وبسایت های پرمحتوای اینترنتی نیست. بهترین قابلیت Instant View این است که ارائه دهندگان وبسایت ها نیازی به تغییر دادن هیچ چیز ندارند. تا بتوانند روی صفحات Instant View قابل مشاهده باشند.

پیشنهاد می کنم مقاله یوتیوب استودیو و امکانات آن را نیز مطالعه کنید.

اینستنت ویو

امکانات instant view یوتیوب

  • باز شدن سریع صفحه مرورگر برای مشاهده سریع فیلم ها‚ لیست های پخش‚ نظرات و توضیحات
  • مینی پلیر (تصویر در تصویر)
  • تجسم
  • گزینه های بسیار برای شخصی سازی ظاهر و رفتار
  • آخرین به روز رسانی :v4.6.3

برای ساخت عنوان و توضیحات سئو شده ویدئوهای یوتیوب به مقاله ما در سایت مراجعه نمایید.

 

نحوه ساختن instant view در یوتیوب

برای ساخت instant view در سایت یوتیوب باید مراحل زیر را طی کرد. ابتدا یک ویدئو در یوتیوب به اشتراک می گذارید. یک نمایشگر برای ویدئو شما تولید می شود.

سپس ربات instant view قالب محتوای شما را در وب سایت instant view چک می کند. این قالب ها براساس قوانین دسته بندی شده اند. بعد از چک شدن محتوا توسط ربات instant view دستور می دهد که صفحات اینترنتی از دامنه های مختلف URL نمایان شود.

اگر قالب برای لینک موجود باشد بدون خارج شدن از یوتیوب پنجره ای باز می شود. وبسایت مورد نظر در داخل یوتیوب دیده خواهد شد.

هر کسی می تواند با استفاده از ویرایشگر Instant View، قالب ها را بسازد. اگر یک قالب برای URL توسط تیم یوتیوب تعریف و تایید شده باشد.

برای ساختن instant view در یوتیوب باید به موارد زیر دقت کنید:

  • باید قالب هدف خود را تعیین و مشخص کنید.
  • صفحات instant view برای صفحات پایدار کارایی خوبی دارند. اگر وب سایت شما خبری است و مدام در حال به روز رسانی است. برای ربات Instant view بسیار سخت است.
  • یک صفحه instant view باید دارای دو مشخصه body و title باشد. یک نگاه دقیق به موضوع موردنظر خود بیندازید. و مطمئن شوید که تمامی فاکتورهای مورد نیاز صفحه Instant View موجود بوده است.

 

به این ترتیب با استفاده از instant view، کاربران بدون خارج شدن از یوتیوب‚ سایت مورد نظر شما با استفاده از قالب ها را می توانند ببینند.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

مدیریت چند کانال یوتیوب

مدیریت چند کانال یوتیوب

بعد از گوگل دومین وبگاه پرطرفدار در جهان یوتیوب می باشد. یکی از قابلیت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *