قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

معرفی آموزشگاه محاسبان (دوره ها + توضیحات)

2,615 بازدید

چکیده : محاسبان یکی از معدود مجموعه های آموزش حسابداری پیشرفته در ایران است که دوره های خود را در بالاترین سطح کیفی در ایران برگزار می کند.

 

لوگو محاسبان

نقش آموزشگاه‌ها در تربیت حسابداران ماهر موردنیاز بازار کار، اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین اغلب فارغ‌التحصیلان به دنبال پیدا کردن آموزشگاه مناسب هستند. محاسبان یکی از بهترین آموزشگاه‌هایی است که دوره‌های حسابداری را برگزار می‌کند. در این موسسه انواع دوره‌های حسابداری، مطابق با استانداردها و اصول داخلی و بین‌المللی ارائه می‌شوند.

اگر به دنبال ورود به بازار کار مناسب هستید، باید مهارت‌های حسابداری خود را تقویت کنید. شرکت در دوره‌های آموزش حسابداری، یکی از بهترین راه‌های افزایش مهارت‌هاست. آموزشگاه محاسبان مهارت‌های مرتبط با حسابداری را با دوره‌های مختلف تقویت می‌کند.

برای انتخاب بهترین آموزشگاه حسابداری به ویژگی‌های آن توجه کنید!

انتخاب آموزشگاه مناسب برای یادگیری علم حسابداری، کار چندان ساده‌ای نیست. آموزشگاه‌های برتر حسابداری، ویژگی‌های خاصی دارند که آنها را از دیگران متمایز می‌کند. طبیعتا آموزشگاه‌های حسابداری، باید به ارائه آموزش‌ها و خدمات موردنیاز علم حسابداری بپردازند، اما این تمام ماجرا نیست! بهترین آموزشگاه‌های حسابداری علاوه‌بر این به آموزش صورت‌های مالی، ارائه راهکارهای مفید مالی و اقتصادی، معرفی به بازار کار مرتبط و … نیز می‌پردازند.

داشتن تحقیقات و بررسی‌های لازم، برای انتخاب آموزشگاه حسابداری مناسب ضروری است. برای این کار بهتر است به صورت حضوری یا میدانی در محل آموزشگاه حاضر شوید. آموزشگاه حسابداری، باید امکانات موردنیاز آموزش حسابداری را داشته باشد. همچنین نقش اساتید و تیم آموزشی هم اهمیت زیادی دارد. بهترین آموزشگاه حسابداری از اساتید باتجربه و متخصص استفاده می‌کند.

تمامی سرفصل‌هایی که در آموزشگاه‌ حسابداری آموزش داده می‌شوند، باید مرتبط با این رشته و کاملا مطابق استانداردهای بین‌المللی باشند. البته نباید از موضوع هزینه کلاس‌های حسابداری هم غافل شوید.

آموزشگاه حسابداری محاسبان؛ موسسه‌ای که به دنبال آن هستید!

یکی از بهترین آموزشگاه‌های کشور که در استان اصفهان قرار دارد، آموزشگاه حسابداری محاسبان است. مجموعه آموزشی محاسبان با استفاده از امکانات و ابزارهای به‌روز، اقدام به آموزش و ارائه خدمات حسابداری می‌کند. اگر علاقه‌مند به یادگیری مباحث و مهارت‌های حسابداری هستید، قطعا انتخاب موسسه محاسبان، بهترین گزینه خواهد بود.

آموزشگاه حسابداری محاسبان با بهره‌گیری از تیم آموزشی مجرب و اساتید متخصص، دوره‌های حسابداری را به بهترین شکل ارائه می‌دهد. نکته مهم در خصوص این دوره‌ها، کاربردی بودن آنهاست. انواع دوره‌هایی که در این موسسه برگزار می‌شوند، موردنیاز بازار کار هستند. امروزه بسیاری از دانش‌آموختگان رشته حسابداری در یافتن شغل مناسب ناکام می‌مانند؛ چرا که بازار کار به سمت تخصصی‌شدن و مهارت‌محوری حرکت کرده است.

اهدافی که آموزشگاه حسابداری محاسبان دنبال می‌کند

قطعا هر موسسه و آموزشگاهی اهداف خاصی را دنبال می‌کند که محاسبان هم از این قاعده مستثنی نیست. این مجموعه فعالیت‌های خود را از سال ۱۳۸۷ در اصفهان آغاز کرد. با توجه به این که موسسه محاسبان توسط دو دانشجوی حسابداری بنیان‌گذاری شده است، احتمالا اولین هدف این مجموعه، هدایت حرفه‌جویان حسابداری به سمت بازار کار بوده و هست.

وقتی از دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوید به امید یافتن شغلی مناسب، وارد بازار کار خواهید شد. با این حال خیلی زود متوجه می‌شوید که در بازار کار، تخصص و مهارت حرف اول و آخر را می‌زند. همانطور که می‌دانید اغلب مهارت‌های مرتبط با بازار کار در دانشگاه‌ها تدریس نمی‌شوند. اگر هم تدریس شوند به صورت تئوری است و نمی‌توان روی آن حساب کرد.

یکی از مهم‌ترین اهداف آموزشگاه حسابداری محاسبان، شناسایی مهارت‌های حرفه‌جویان در علم حسابداری و معرفی آنها به بازار کار مرتبط است. مهارت‌های مرتبط با حسابداری با برگزاری دوره‌های مختلف در این مجموعه تقویت خواهند شد.

موسسه محاسبان از سال ۱۳۸۷ تا به امروز، بیش از ۱۰ هزار نفر را در این رشته تربیت و به بازار کار معرفی کند. با شرکت در انواع دوره‌های آموزشی حسابداری این موسسه، نگران جایگاه خود در بازار کار نخواهید بود.

هدف دیگر این مجموعه، انطباق دوره‌های آموزشی با تغییرات قوانین داخلی و بین‌المللی حسابداری است. هر چقدر این آموزش‌ها به‌روز و استاندارد باشند، مهارت‌ها هم کاربردی‌تر خواهند بود.

معرفی انواع دوره‌های آموزشی موسسه محاسبان

با توجه به اهمیت آموزش مهارت‌های حسابداری، برگزاری دوره‌های به‌رور و استاندارد ضروری به نظر می‌رسد. مجموعه محاسبان با علم به این موضوع، اقدام به برگزاری دوره‌های مختلف با اساتید مجرب و برجسته کرده است. در ادامه این دوره‌های آموزشی را معرفی خواهیم کرد.

دوره آموزش حسابداری سکو

بنر آموزش حسابداری محاسبان

یکی از مهم‌ترین دوره‌هایی که در موسسه محاسبان ارائه می‌شود، دوره سکو است که توسط اساتید مجرب آموزش داده خواهد شد. اساتید ضمن انتقال تجارب و تخصص‌های خود در زمینه حسابداری، سعی در ارائه بهتر مهارت‌های مرتبط با حسابداری را دارند. در دوره آموزش حسابداری سکو، هرآنچه از الزامات و اصول حسابداری وجود دارد یا فراخواهید گرفت.

با شرکت در دوره سکو، اصول و مهارت‌های اولیه حسابداری را به صورت کاربردی آموزش خواهید دید. در واقع این دوره، مقدمه حضور شما در بازار کار را فراهم می‌کند. دوره سکو شامل سرفصل‌های اصول حسابداری موردنیاز برای ورود به بازار کار است. این سرفصل‌ها را اساتید باتجربه و ماهر آموزش می‌دهند.

دروس دانشگاهی هم شامل آموزش اصول و استانداردهای حسابداری می‌شوند، اما دوره سکو، روی اسناد واقعی متمرکز است نه ساختگی. به این ترتیب یادگیری این اصول بهتر و کاربردی‌تر انجام خواهد شد.

دوره آموزش مالیات شتاب

بنر آموزش مالیات محاسبان

دلیل نامگذاری شتاب روی این دوره، افزایش سرعت یادگیری و تسلط کافی روی مهارت‌های حسابداری است. دوره آموزش مالیات شتاب با برنامه‌ریزی‌های اصولی و دقیق ارائه می‌شود. هدف اصلی برگزاری این دوره، تسلط کامل روی مباحث مالیاتی شرکت‌های دولتی و خصوصی است. با حضور در این دوره به سرعت می‌توانید جزئیات مسائل مربوط به مالیات را آموزش ببینید.

دوره آموزش مالیات شتاب در مدت زمان کوتاهی، شما را به یک متخصص مالیات تبدیل خواهد کرد. سرعت یادگیری در این دوره به شما کمک می‌کند تا خیلی سریع‌تر در بازار کار حضور پیدا کنید. در این دوره ۱۰۰ ساعت فایل صوتی با حضور بهترین اساتید ارائه می‌شود. از دیگر ویژگی‌های بارز این دوره، می‌توان به پشتیبانی کامل از حرفه‌جو تا یک سال، ارائه جزوات و کتاب‌های آموزشی، ۱۴۰۰ دقیقه آموزش و … اشاره کرد.

دوره آموزش حقوق و دستمزد بادیگارد

بنر دوره آموزش حقوق و دستمزد محاسبان

اهمیت محاسبه و پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان برکسی پوشیده نیست. دوره آموزش حقوق و دستمزد بادیگارد، شیوه‌های محاسبه و مشاوره در مورد حقوق و مزایای کارکنان را آموزش می‌دهد. با شرکت در این دوره‌، قوانین و اصول مربوط به حوزه حقوق و دستمزد را یاد خواهید گرفت. به این ترتیب پیدا کردن شغل در بازار کار بسیار ساده‌تر خواهد شد.

دلیل نامگذاری بادیگارد روی این دوره، افزایش توانایی حرفه‌جو در محافظت از سازمان خویش است. در صورتی که محاسبه حقوق و دستمزد به خوبی صورت بگیرد، سازمان از مشکلات زیادی رهایی پیدا خواهد کرد. در این دوره آموزشی، فایل‌های صوتی و تصویری به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

آموزشگاه حسابداری محاسبان؛ ارائه مشاوره

بنر مشاور مالیاتی محاسبان

در این مجموعه تنها مهارت‌های مربوط به حسابداری آموزش داده نمی‌شود. یکی دیگر از فعالیت‌های مهم این موسسه، برگزاری جلسات مشاوره در موارد مختلف است. اغلب شرکت‌ها برای پیشبرد اهداف اقتصادی، مالیاتی، جلوگیری از ضرر و زیان، محاسبه حقوق و دستمزد، تصمیم‌گیری در شرایط بحرانی و … به مشاوره نیاز دارند. موسسه محاسبان با در اختیار داشتن بهترین و مجرب‌ترین مشاوران در حوزه‌های یادشده، آماده همکاری با شرکت‌های مختلف است.

این موسسه به شما در پیدا کردن راه‌حل مناسب و جلوگیری از مشکلات کمک خواهد کرد. کلیه پیشنهادها و راهکارهایی که توسط مشاوران محاسبان ارائه می‌شوند، کاملا قانونی هستند و جای نگرانی وجود ندارد.

منبع : https://mohaseban.org

درباره ی تیم محتوای ره آموز

عشق به یادگیری، چونان شعله‌ای در دل شب است که هر چه بیشتر می‌سوزد، راهی بیشتر در پیش رو روشن می‌کند. این تشنگی برای دانایی، مسیری است بی‌پایان به سوی کشف رازهای هستی و درک عمیق‌تر خود و جهان.

مطلب پیشنهادی

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام به روش های مختلف

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام به روش های مختلف

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در جهان است که میلیون‌ها کاربر فعال دارد. در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *