شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰

ربات تشخیص آهنگ از روی ویس برای تلگرام

خوشبختانه امروزه کاربران اینترنتی دیگر لازم نیست که ساعات زیادی را صرف پیدا کردن آهنگ موردعلاقه خود در سایت‌های مختلف کنند. برای پیدا کردن آهنگ ربات‌ تشخیص آهنگ و اپلیکیشن های زیادی عرضه‌شده‌اند که به‌راحتی می‌توانید از طریق آن‌ها آهنگ موردنظر را پیدا کنید؛ اما گاهی اوقات ممکن است که شما از طرف شخصی ویسی از یک آهنگ را دریافت کنید و یا قسمتی از آهنگ را در اختیار داشته باشید. در اپلیکیشن تلگرام این قابلیت وجود دارد که شما می‌توانید به‌راحتی یک آهنگ را از طریق دستور صوتی و ویس آن پیدا کنید. ربات‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید از طریق دادن اسم خواننده و یا نام آلبوم و یا نام آهنگ موردنظر آن را پیدا کنید اما رباتی که در این مقاله می‌خواهیم به آن بپردازیم این قابلیت را دارد که بتوانید از طریق ویس یک آهنگ را پیدا کنید.

 

 

پیشنهاد ما: ربات خرید شماره مجازی تلگرام

 

ربات تلگرام تشخیص آهنگ از روی ویس 

همان‌طور که گفته شد این ربات تشخیص آهنگ قابلیت تشخیص آهنگ از روی ویس را دارد به‌طوری‌که شما به‌راحتی ویس حاوی آهنگ را برای این ربات می‌فرستید و این ربات آهنگ موردنظر شمارا پیدا می‌کند. این ربات قابلیت‌های دیگری نیز دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید برای مثال از طریق این ربات می‌توانید جدیدترین آهنگ‌ها را دانلود کنید و به آلبوم‌های خارجی و ایرانی دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید از بخش پر دانلود ترین ها و … نیز استفاده کنید. برای کار با این ربات مراحل زیر را طی کنید.

ابتدا روی لینک کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی ربات شوید.

سپس روی Start بزنید تا ربات شروع به کار کند.

 

ربات تشخیص آهنگ

 

پس از زدن این گزینه امکانات ربات برای شما به نمایش درمی‌آید.

برای پیدا کردن آهنگ موردنظر خود از روی دستور ویس بر روی گزینه تشخیص آهنگ با ارسال ویس کلیک کنید.

 

ربات تشخیص آهنگ

 

سپس طبق توضیحات ربات باید ۱۰ ثانیه از آهنگ موردنظر خود را برای ربات بفرستید تا نام خواننده و لینک دانلود آهنگ را برای شما ارسال کند.

توجه داشته باشید که پس از اینکه ویس را برای ربات ارسال کردید چندین ثانیه طول می‌کشد تا ربات آهنگ موردنظر شمارا پیدا کند.

 

ربات تشخیص آهنگ

 

روی گزینه جستجو که در پایین صفحه قرار دارد بزنید تا ربات لینک دانلود آهنگ موردنظر شمارا بفرستد.

 

 

پیشنهاد ما: ربات نظرسنجی تلگرام

 

 

امیدواریم که این آموزش برای شما مفید بوده باشد و به‌راحتی بتوانید از این ربات در جهت پیدا کردن آهنگ موردعلاقه خود استفاده کنید.

کسب و کار اینترنتی ره آموز

در باره سمیه خداپرست

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *