قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

1,443 بازدید

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام چه سایتی است؟ اینستاگرام از شبکه های اجتماعی پرطرفدار امروزی است که کاربران زیادی دارد . رقابت در این شبکه اجتماعی براساس جذب فالوور است به طوری که پیج هایی که فالوورهای بیشتری دارند موفق تر هستند. در واقع در اینستاگرام در هر زمینه ای که فعالیت داشته باشید داشتن فالوور زیاد به کسب وکار شما بسیار کمک می کند . هرچقدر پیج شما فالوورهای بیشتری داشته باشد افرادی که با پیج شما آشنا می شوند بیشتر خواهد شد و در نتیجه فروش بیشتری خواهید داشت. در ابتدای فعالیت برخی از پیج ها برای اینکه بتوانند به رقیب های خود برسند تصمیم می گیرند که فالوور بخرند. اما چیزی که مهم است تشخیص دادن بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام نسبت به سایت های جعلی است که ممکن است برخی از افراد گول این سایت ها را بخورند و مقدار زیادی پول از دست بدهند. در این مقاله به بررسی سایت های خرید فالوور اینستاگرام پرداخته ایم. برای اینکه بتوانید از جایی مطمئن فالوور بخرید با ما همراه باشید.

 

 

پیشنهاد ما: چگونه آهنربای جذب فالوور در اینستاگرام باشیم؟

 

 

 فالوور اینستاگرام چیست؟ 

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام
بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام به نسبت تعداد اعضایی گفته می شود که شما از طریق سایت های فروش فالوور آن تعداد مورد نظر خود را انتخاب کرده برای آن مبلغی می پردازید سپس سایت مورد نظر این تعداد فالوور را به پیج شما اضافه می کند. فالوور های اینستاگرام به دو صورت  فالوور واقعی و فالوور فیک هستند.

فالوور واقعی: به اعضایی گفته می شود که این اعضا شامل اکانت هایی با شخص های واقعی هستند بدین صورت که اگر شما بتوانید برای پیج خود فالوور واقعی خریداری کنید پیج خود را به سوی موفقیت سوق می دهید. از آن جایی که این اعضا واقعی هستند پس در پی آن پیج شما لایک، کامنت واقعی و بازدید واقعی خواهد داشت و در نتیجه فروش شما بیشتر خواهد شد .

فالوور های فیک : به فالوور هایی گفته می شند که غیر واقعی هستند و در پس این اعضا نباید انتظار هیچگونه نتیجه مازادی داشته باشید. برخی از سایت ها ممکن است فالوور فیک را به جای فالوور واقعی به شما بفروشند. در بین این فالوور های فیک بات هایی هستند که توسط آن ها کامنت های بی ربط همراه با اموجی زیاد و یا حاوی متن هایی شامل (بسیار عالی است) و مانند آن گذاشته می شود که هیچ ربطی به پست شما ندارد. زمانی که می خواهید فالوور بخرید به این بات ها توجه داشته باشید.در واقع عیب دیگر فالوور فیک این است که ممکن است اعضای واقعی شما به شما شک کنند و علاوه بر آن اینستاگرام جدیداً فالورهای فیک را به صورت خودکار پاک می کند. پس سعی کنید که در خرید فالوور فیک با تعداد بالا زیاده روی نکنید و حد نصاب را رعایت کنید . این کار ریسک پذیر است و شما باید ریسک آن را بپذیرید زیرا در صورت داشتن فالوورهای فیک بالا اینستاگرام پیج شما را بلاک می کند.

 

 

 

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام
بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

 

 سایت Followeran.com

وب سایت فالووران وب سایتی مطمئن است که سابقه چند ساله در فروش فالوور اینستاگرام دارد. از طریق این سایت می توانید به راحتی فالوور واقعی و فیک خریداری کنید .
پشتیبانی توسط تلگرام صورت می گیرد و همچنین درارای کانال برای مطلع شدن از قیمت ها و بسته های جدید می باشد و سفارشات بلافاصله تا یک ساعت انجام می گیرد همین طور پس از ثبت سفارش وارد درگاه امن پرداخت می شوید می توانید به راحتی هزینه پرداختی خود را پیگیری کنید. تنوع بسیار بالا همراه با قیمت مناسب و ارزان دارد مانند: لایک خارجی، لایک خارجی سرعت متوسط، لایک خارجی سرعت بالا، لایک خارجی ارزان وسریع و با سرعت خوب، لایک ایرانی، لایک ایرانی فیک، لایک ایرانی واقعی، فالور ارزان، فالوور خارجی، فالوور فیک خارجی، کامنت خارجی، ویو ویدئو، ویو فیلم و…

 

 

سایت digi-follower.com

با انتخاب وسفارش محصول در این سایت صفحه جدیدی برای انتخاب محصول نشان داده می شود که مجددا باید بسته مورد نظر خود و تعداد آن را انتخاب کنید که امکان اشتباه در انتخاب محصول در این حالت بسیار زیاد است. در این وب سایت تنوع و قیمت بسته ها مناسب بوده و پس از خرید از سایت تنها یک صفحه تشکر نشان داده می شود و صفحه فاکتور خرید نشان داده نمی شود. پشتیبانی از طریق تلگرام صورت می گیرد که در مدت زمان مناسب پاسخگو خواهند بود.

 

سایت highfollower.com

این سایت خدمات افزایش فالوور را به وسیله ربات ارائه می دهد. برای خرید از این سایت ابتدا باید در سایت ثبت نام نمائید. با سفارش محصول به صفحه پرداخت هدایت می شوید و پس از خرید مجددا به صفحه‌ای شامل اطلاعات تراکنش و انتخاب نوع سفارش هدایت خواهید شد. تمامی مراحل ثبت نام و ثبت سفارش از طریق پیامک نیز به اطلاع کاربر خواهد رسید. تنوع بسته‌ها از نظر تعداد فالوور مناسب است ولی از لحاظ قیمت نسبت به سایتهای خرید فالوور دارای قیمت بالاتر و تنوع قیمتی کمتر می باشد. البته باید به این نکته توجه نمود که افزایش فالوور در این روش هدفمندتر از خرید مستقیم فالوور می باشد. پشتیبانی از طریق ارسال تیکت و یا تماس تلفنی امکان پذیر است. به تیکت ارسالی بعد از ۶ ساعت پاسخی داده نشد و زمان انتظار برای پاسخگویی تلفنی بسیار زیاد می باشد.

 

 

سایت iranigram.com

با سفارش محصول صفحه جدیدی برای وارد کردن آی‌دی اینستاگرام ، شماره تلفن و کد تایید نمایش داده شده و سپس به صفحه پرداخت وجه هدایت می شوید. مراحل ثبت نام و ثبت سفارش از طریق پیامک نیز به اطلاع کاربر می رسد. بعد از خرید از سایت کد پیگیری و نوع سرویس انتخابی نمایش داده می‌شود. پشتیبانی از طریق ارسال تیکت در سایت امکان پذیر بوده و در پنل کاربری علاوه بر امکان ارسال تیکت ، مشاهده سفارشات ، کیف پول و … وجود دارد.

 

سایت owjgraphic.com

با سفارش محصول صفحه جدیدی برای وارد کردن نام ، آی‌دی اینستاگرام ، شماره تلفن و ایمیل نمایش داده شده و سپس به صفحه پرداخت وجه هدایت می شوید. از لحاظ تنوع بسته‌ها صفحه‌ای مملو از پیشنهادهای خرید فالوور ، لایک و … را مشاهده می کنید و از لحاظ هزینه دارای پایین ترین قیمت می باشد. بعد از خرید از سایت کد پیگیری و نوع سرویس انتخابی نمایش داده می‌شود. پشتیبانی از طریق تماس تلفنی ، پیامک و یا تلگرام امکان پذیر می باشد.

 

سایت followerirani.com

با سفارش محصول صفحه جدیدی برای وارد کردن نام ، آی‌دی اینستاگرام و شماره تلفن نمایش داده شده و سپس به صفحه پرداخت وجه هدایت می شوید. پس از پرداخت فاکتور پرداخت نمایش داده می شود که باید از آن عکس تهیه کنید و برای شروع سفارش عکس فاکتور را به شماره تلگرام پشتیبانی ارسال نمایید. از لحاظ تنوع بسته‌ها سه نوع با عناوین درجه ۳ ، درجه ۲ و درجه ۱ وجود دارد که بسته درجه ۲ برای ۱۰۰۰ فالوور ۱۹۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است. از لحاظ قیمت حتی در پکیج درجه ۳ در میان سایتهای با قیمت بالا قرار می‌گیرد. بعد از ارسال عکس فاکتور به تلگرام شروع پروژه با ۱۲ ساعت تاخیر آغاز می شود و بعد از اضافه شدن ۱۰ فالوور متوقف شد که با پیگیری مداوم خطای آن رفع خواهد شد. پشتیبانی از طریق تلگرام امکان پذیر می باشد.

 

 

سایت irfollower.com

با سفارش محصول صفحه جدیدی برای وارد کردن آی‌دی اینستاگرام و شماره تلفن و ایمیل نمایش داده شده و سپس به صفحه پرداخت وجه هدایت می شوید. پس از پرداخت فاکتور پرداخت به همراه کد رهگیری و مشخصات سفارش نمایش داده می شود. تنوع بسته‌ها از نظر تعداد فالوور خوب ساماندهی شده و از نظر قیمت نیز در میان سایتهای ارزان قیمت قرار می گیرد. پشتیبانی از طریق تلگرام امکان پذیر بوده و امکان رهگیری سفارشات در سایت وجود دارد.

 

 

سایت followermax.com

با سفارش محصول پس از وارد کردن آی‌دی اینستاگرام و شماره تلفن به صفحه پرداخت وجه هدایت می شوید. پس از پرداخت صفحه تشکر ظاهر شده و فاکتور پرداخت نشان داده نمی شود. در تنوع بسته‌ها از نظر تعداد فالوور ، پکیج با تعداد کم وجود ندارد و کمترین تعداد فالوور ۱۰۰۰ نفر می باشد و از نظر قیمت نیز در میان سایتهای با قیمت بالا قرار می گیرد. پشتیبانی از طریق تماس تلفنی ، ایمیل و یا واتس اپ امکان پذیر می باشد.

 

 

 سایت nikfollower.ir

با سفارش محصول واد صفحه ای می شوید که در آن باید نوع سرویس و تعداد را انتخاب کنید که درصد خطا در انتخاب در این صورت افزایش پیدا می کند. سفارشات به صورت اتوماتیک ثبت می شود و پیامی از طرف پشتیبانی دریافت نخواهید کرد.

 

 

پیشنهاد ما: خرید فالوور اینستاگرام – ارزان ترین خدمات اینستاگرام

 

 

سایت www.followeryab.com

سفارشات از طریق ربات اینستاگرام هوشمند صورت می گیرد . پس از خرید ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. تمامی قیمت های آن با تخفیف زده شده است .

درباره ی

مطلب پیشنهادی

عکس پروفایل اینستاگرام

آموزش ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام

همچنین ممکن است بخواهید عکس پروفایل خود را در اینستاگرام ذخیره کنید. امکان ذخیره عکس …

یک دیدگاه

  1. سایت followerirani.com یک سایت کلاهبرداری هست. من ازشون هزارتا فالوور به مبلغ ۹۹۰۰۰ تومن خریدم و نتها هیچ فالووری به ما ندادن بلکه جواب مارو هم نمیدن. تماس‌ فقط از طریق یک ادرس تلگرام هست که اون هم جواب شما رو نمیده. از این سایت کلاهبرداری followerirani.com فاصله بگیرین. من برای اثبات فاکتور خرید رو هم دارم که میتونم ارائه بدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *