قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ممبر فیک آماده رایگان

2,240 بازدید

در این مقاله قصد داریم راه های بدست آوردن ممبر فیک در تلگرام را بررسی کنیم. همان طور که می دانید داشتن کسب وکار در هریک از شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام نیازمند اصولی برای پیشرفت در زمینه کسب وکارتان است. یکی از همین اصول که جز اصل های اولیه می باشد داشتن ممبر و یا همان اعضای زیاد است. زمانی که کانال و یا گروه شما در تلگرام اعضای زیادی داشته باشد کسب و کار شما شناخته شده تر می شود و رونق می گیرد و در این صورت شانس موفیت شما بیشتر می شود. در کل داشتن ممبر در تلگرام به دو صورت است این ممبرها می توانند واقعی باشند که نشان دهنده اعضای واقعی است که در این صورت تعداد این اعضا می توانند ریزش داشته باشند و یا می تواند باعث بیشتر شدن اعضا و سرعت گرفتن فعالیت شما شود اما ممبر های فیک در واقع اعضایی غیر واقعی هستند و تنها به صورت یک عدد در کانال شما نشان داده می شوند و شما نباید انتظار ریزش و فعالیتی مازاد و موثر داشته باشید. برای اینکه بیشتر با ممبرهای فیک و راه های بدست آوردن آن آشنا شوید با ما همراه باشید.

 

 

پیشنهاد ما: ۱۰ روش فوق العاده برای افزایش ممبر کانال تلگرام

 

ممبر فیک تلگرام چیست؟

ممبر فیک

عبارت “فیک” از کلمه انگلیسی “Fake” در زبان انگلیسی گرفته شده است ، که به معنای تقلبی و جعلی می باشد. همانطور که می دانید ارزش واقعی یک کانال تلگرامی از اعضا یا همان ممبرهای آن نشات می گیرد. بر همین اساس مدیران کانال ها دوست دارند هرطور شده اعضای کانال خود را بالا ببرند.
برای بالا بردن ممبر یا همان اعضای یک کانال تلگرامی از روش های مختلفی استفاده می شود. ممبر فیک ، تبلیغات ، تبادل کانال و … همه و همه راه کارهایی برای افزایش اعضای یک کانال تلگرامی هستند و در صورتی که درست مورد استفاده قرار گیرند می توانند به پیشرفت کانال شما کمک کنند.

 

 

انواع ممبر های فیک

ممبر شماره مجازی: این نوع ممبر فیک از طریق شماره های مجازی و غیرواقعی ایجاد می شود. از طریق نرم افزار شماره های مجازی و فیک تلگرام ساخته شده و با آن ها یک اکانت تلگرام ایجاد می شود. نهایتا از طریق نرم افزار تی دیتا این شماره های مجازی به کانال شما افزوده می شوند. این نوع ممبر هنگام اد شدن داخل کانال بازدید ایجاد می نماید اما پس از آن دیگر هیچگونه فعالیت و بازدیدی را به دنبال نخواهد داشت. ماندگاری آن ها بین یک الی دو ماه بیشتر نخواهد بود. چرا که شرکت تلگرام اکانت های فیک را شناسایی کرده و نسبت به حذف آن ها اقدام می نماید. فکرش را بکنید یک دفعه تمام این اعضا در عرض چند لحظه از کانال شما حذف شوند ، این می تواند تاثیر بدی بر روی مخاطبانتان بگذارد.

 

ممبر فیک روح: این نوع ممبر در حقیقت واقعی است اما با توجه به نحوه اد شدن آن ما به آن فیک می گوییم. با همه گیر شدن تلگرام و با توجه به متن باز بودن این پیام رسان ، بسیاری از شرکت های ایرانی اقدام به طراحی یک پوسته زیبا با امکانات بیشتر نسبت به تلگرام نموده و آن ها منتشر کردند و سعی نمودند کاربران را به سمت خودشان جذب کنند. تلگرام طلایی ، موبوگرام ، هات گرام ، موبی گرام ، تلگرام پلاس و … همگی از این قبیل هستند. یکی از کارهایی که برخی از این نرم افزارها انجام می دهند اد اجباری و پنهانی کاربرانشان داخل کانال های تلگرام است. بدین صورت که پس از دریافت مبلغ تعرفه اعضا را داخل کانال شما بصورت اتوماتیک اد می کنند و این مار را به روشی انجام می دهند که کاربر اد شده خودش مطلع نشود. یعنی کانال هایی که به این طریق داخل آن ها اد شده است را نمی تواند در لیست کانال های خود در آن اپلیکیشن ببیند ، مگر آن که از تلگرام اصلی استفاده کند. به این نوع اد ممبر ، ممبر روح می گویند. این نوع ممبر نه هنگام اد شدن و نه پس از آن برای شما هیچگونه بازدیدی ایجاد نمی کند. همچنین چون اکانت واقعی است هیچگاه حذف نشده و از کانال شما خارج نمی شود ، بنابراین ریزش آن بسیار پایین می باشد.

 

 

چگونه بفهمیم چه کانال هایی ممبر فیک دارند؟

تشخصی دادن کانال هایی که ممبر فیک دارند کار آسانی نیست. در قدم اول به تعداد اعضای کانال نگاه کنید سپس بازدید چندتا از پست های کانال که از انتشار آن ها چند ساعتی گذشته است را بررسی نمایید. تفاوت بازدید میانگین پست ها با اعضای کانال نباید خیلی زیاد باشد. البته این مساله هم فراموش نشود که همه اعضای یک کانال همواره آنلاین نیستند. به عنوان مثال کانالی که ۱۰ هزار نفر ممبر دارد باید حداقل حدود ۲ هزار بازدید داشته باشد.
با توجه به اینکه برخی از کانال ها اقدام به خرید بازدید نیز می کنند لذا در این زمینه هم نمی توان اطمینان قطعی حاصل کرد. توصیه می کنیم در صورتی که قصد ارائه تبلیغ به یک کانال را دارد ، ابتدا یک تبلیغ کوچک بدهید تا بتوانید بازدهی آن کانال را بصورت واقعی بررسی نمایید.

 

پیشنهاد ما: خرید ممبر تلگرام + خرید سین تلگرام

 

 

روش های بدست آوردن ممبر فیک آماده رایگان

ممبر فیک

روش های زیادی برای به دست آوردن ممبر فیک تلگرام وجود دارد برای مثال شما می توانید از طریق ربات ممبر فیک بدست آورید. علاوه بر آن می توانید خودتان از طریق شماره های مجازی اکانت ساخته و آن را به کانال خود اضافه کند برای این کار می توانید روش های ساخت تی دیتا را یاد بگیرید و از طریق آن ممبر فیک بسازید و همچنین می توانید از طریق برنامه ای که در ادامه برای شما قرار داده ایم به راحتی ممبر فیک به کانال خود اضافه کنید.

 

 

برنامه ممبر فیک برای اندروید

برای راحتی کار افراد برنامه ای عرضه شده است که به راحتی می توانید از طریق آن ممبر فیک بدست آورید. از مزیت های این برنامه کم حجم و سریع بودن آن است و دیگر نیاز نیست که نگران ریپورت شدن آن شوید زیرا ریپورت نمی شود و می توانید در هر زمانی از آن استفاده کنید. نحوه کار با این برنامه بسیار ساده است به طوری که ابتدا این برنامه را نصب کنید و پس از نصب با اکانت تلگرام خود وارد این برنامه شوید و به مدت ۵ ثانیه صبرکنید تا عملیات به صورت خودکار انجام شود. سپس کانالی که می خواهید ممبر آن افزایش پیدا کند را انتخاب کنید و ممبر آن را تا میزان دلخواه افزایش دهید . در انتخاب تعداد این افراد دقت کنید که افزایش ممبر شما به صورت طبیعی باشد و برای اعضای واقعی شک و شبهه ایجاد نکند.

 

دانلود برنامه ممبر فیک تلگرام

 

خرید ممبر فیک آماده با قیمت ارزان

شما می توانید از طریق ممبرهای فیکی که در این جا برای شما قرار داه ایم به تعداد اعضای کانال خود اضافه کنید و برای این کار لازم نیست که هزینه چندانی بپردازید .

ممبر فیک، ممبرواقعی تلگرام، افزودن ممبر تلگرام، ممبر فیک تلگرام رایگان، ممبر تلگرام، ممبر ارزان، ممبر غیر فعال، ممبر غیر فعال تلگرام، ممبر رایگان کانال تلگرام، ممبر واقعی تلگرام، بازدید تلگرام، بازدید کانال تلگرام

 

ممبر فیک کانال تلگرام / سرور سرعت بالا
 • ممبر فیک کانال تلگرام (غیرفعال)
 • سرعت بالا
 • حداقل:۱۰۰
 • حداکثر:۱۰۰۰۰۰
            خرید                                                                                                                                           قیمت: ۳۰۰۰۰ تومان

 

ممبر غیرفعال کانال تلگرام
 • ممبر غیرفعال کانال تلگرام
 • حداقل:۱۰۰۰
 • حداکثر:۵۰۰۰
         خرید                                                                                                                                                قیمت: ۲۰۴۰۰ تومان

 

ممبر غیر فعال گروه تلگرام/سرور دوم
 • ممبر غیر فعال گروه تلگرام/سرور دوم
 • حداقل:۱۰۰
 • حداکثر:۱۵۰۰۰
        خرید                                                                                                                                                 قیمت: ۱۸۰۰۰ تومان

 

ممبر غیر فعال گروه تلگرام/سرور کم سرعت
 • ممبر غیر فعال گروه تلگرام/سرور کم سرعت
 • حداقل:۱۰۰۰
 • حداکثر:۸۰۰۰
           خرید                                                                                                                                           قیمت: ۱۰۸۰۰ تومان

 

ممبر غیرفعال کانال تلگرام
 • ممبر غیرفعال کانال تلگرام
 • روش ارسال: نرم افزار های عضو گیری
 • سرعت ارسال: خیلی کند هست و احتمال ناقص شدن هست
 • شروع سفارش احتمالا تا ۷۲ ساعت طول بکشه
 • دقت کنید اعضایی که به کانال شما اضافه می شود کاملا فیک می باشند
 • حداقل:۱۰۰۰
 • حداکثر:۱۵۰۰۰
           خرید                                                                                                                                            قیمت: ۱۲۰۰۰ تومان

درباره ی

مطلب پیشنهادی

پنل تلگرام

ارزانترین پنل نمایندگی خرید افزایش ممبر و سین تلگرام

سلام خدمت شما عزیزان همیشگی سایت ره آموز، پس از چند ماه تلاش، سرانجام توانستیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *