قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

همه چیز درباره دیلیت اکانت اینستاگرام

1,040 بازدید

در این مقاله قصد داریم به روش های دیلیت اکانت اینستاگرام و چگونگی دی اکتیوکردن اکانت اینستاگرام بپردازیم .همان طور که می دانید اینستاگرام یکی از برنامه‌های کاربردی آنلاین هست که امروزه تقریباً بیشتر افراد دنیا از آن استفاده می‌کنند. هر فردی امروزه یک اکانت اینستاگرام دارد که از اکانت خود مطالب مربوط به کار، حرفه، فروش محصول، تبلیغات، سرگرمی و… را انتشار می‌دهد. اینستاگرام کاربردهای زیادی دارد که به‌راحتی می‌توان کسب‌وکاری موفق در آن داشت. این برنامه پرطرفدار این امکانات را به افراد می‌دهد که پست‌های خود را به اشتراک بگذارند و محبوبیت افراد را به دست آورند همچنین، می‌توانند از دستوری و لایه نیز استفاده کنند. در هر آپدیت اینستاگرام افکت، شکلک، ای موجی و استیکر های جدیدی آپلود می‌شود که کاربران می‌توانند برای جذاب کردن استوری خود از آن استفاده کنند.
علی‌رغم محبوبیت این برنامه بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری و یا دلایل شخصی و یا عمومی می‌خواهند از این برنامه دور باشند و دیلیت اکانت کنند. باید بدانیم زمانی که فردی اکانت اینستاگرام خود را حذف می‌کند تمامی پست‌ها و فعالیت آن در این شبکه حذف خواهد شد و هیچ کاربری در اینستاگرام نمی‌تواند شمارا پیدا کند. بسیاری از افراد دیگر قصد دارند که برای مدتی از این برنامه دور باشند این افراد اکانت اینستاگرام خود را دی اکتیو یا همان غیرفعال می‌کنند. غیرفعال کردن اکانت به این معنا است که اکانت شما در مدت‌زمانی محو می‌شود و هیچ‌کدام از فالوورهای شما نمی‌توانند شمارا پیدا کنند که درواقع تفاوت آن با حذف دائم این است که پست‌ها و کامنت های شما باقی می‌ماند و فقط به‌طور موقت پنهان می‌شوند و زمانی که وارد اکانت اینستاگرام خود شوید دوباره به حالت اول بازمی‌گردد.

 

پیشنهاد ما: همه چیز درباره اینستاگرام

 

 روش دیلیت اکانت اینستاگرام

برای حذف اکانت اینستاگرام از طریق گوشی موبایل باید مراحل زیر را طی کنید. ابتدا باید وارد صفحه رسمی دیلیت اکانت اینستاگرام شوید و مراحل دیگر را طی کنید. لینک ورود به سایت دیلیت اکانت اینستاگرام:https://www.instagram.com

بعد از وارد شدن به سایت دیلیت اکانت اینستاگرام، اینستاگرام از شما می‌خواهد اکانتی که قصد دیلیت کردن آن رادارید را وارد کنید و بعد روی Login کلیک کنید. صفحه‌ای مانند شکل زیر برای شما باز می‌شود.

 

دیلیت اکانت اینستاگرام
در صفحه بازشده باید به سؤالی که از شما پرسیده می‌شود جواب دهید?why are you deleting your account (علت حذف اکانت شما) در جواب گزینه‌های متعددی می‌آید که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

Can`t find people to follow
این گزینه به‌منظور ناتوان ماندن شما از فالو کردن دیگر اکانت های هست که در صورت انتخاب این مورد اینستاگرام برای شما پیشنهاد مطالعه چند مورد از مقاله‌های مربوطه را درخواست خواهد خواست.

too busy/too distracting
اگر اینستاگرام زمان زیادی از فعالیت روزانه شمارا مشغول کرده خود اینستاگرام توصیه می‌کند به‌جای بستن اکانت اینستاگرام برای مدتی اکانت اینستاگرام را دی اکتیو کنید و یا برنامه اینستاگرام را از گوشی‌تان پاک‌کنید.

want to remove something
اگر دلیل دیلیت کردن رهایی از برخی فعالیت‌ها مانند نظرات و گفتگوهای ردوبدل شده در دایرکت و یا فعالیت‌های دیگری هست که شما به‌نوعی می‌خواهید از دست آن‌ها رهایی پیداکرده باشید. می‌توانید از طریق مقاله‌های ارائه‌شده در این گزینه از پاک کردن حساب خود منصرف شوید.

too many ads
درصورتی‌که دلیل دیلیت اکانت شما از اینستاگرام دریافت پست و یا استوری های تبلیغاتی به تعداد زیاد است می‌توانید این گزینه را انتخاب کنید.

privacy concerns
اگر دلیل دیلیت اکانت شما مسائل حریم خصوصی است. می‌توانید این گزینه را انتخاب کنید که البته در این قسمت نیز اینستاگرام برای شما مقاله‌هایی همچون پرایوت کردن پیچ، نحوه بلاک کردن ۱/ اکانت دیگر و… ارائه می‌دهد.

trouble getting started
اگر تازه در اینستاگرام ثبت‌نام کرده‌اید و با نحوه کار با این برنامه آشنایی کافی ندارید. می‌توانید این گزینه را برای پاک کردن حساب خود انتخاب کرده که البته بازهم اینستاگرام برای شما مطالعه مقاله‌ای را توصیه می‌کند که تمام موارد لازم برای شروع کار با اینستاگرام را برای شما توضیح خواهد داد.

created a second account
اگر دلیل دیلیت اکانت شما از اینستاگرام، باز کردن یک حساب دیگر و یا باز کردن حساب دوم است. می‌توانید این گزینه را انتخاب کنید که البته با انتخاب این گزینه اینستاگرام از شما می‌خواهد اطمینان حاصل کنید که دارید با حساب درستی اقدام به حذف کردن می‌کنید.

concerned about my data
اگر از اطلاعات شخصی خود نگران هستید این مورد را انتخاب کنید. در این قسمت اینستاگرام پیشنهادی برای صرف‌نظر کردن شما ارائه نداده که احتمالاً منظور اینستاگرام از این گزینه برای این باشد که شما درواقع از خود اینستاگرام برای محافظت از داده‌های خود اقدام می‌کنید.

something else
درصورتی‌که شما دلایل دیگری برای دیلیت اکانت از اینستاگرام دارید می‌توانید از این گزینه برای ادامه راه استفاده کنید.

بعد از انتخاب جواب، در مرحله بعدی اینستاگرام پسورد اکانت شمارا از شما می‌خواهد که باید آن را وارد کنید.

 

دیلیت اکانت اینستاگرام

 

بعد از واردکردن پسورد، حال بر روی دکمه قرمز permanently delete my account که در قسمت پایینی صفحه وجود دارد کلیک کنید. بعد از کلیک بر روی این دکمه اینستاگرام، برای اطمینان از شما می‌پرسد که قصد دیلیت اکانت دارید که باید گزینه قبول را انتخاب کنید.

 

پیشنهاد ما: ۸ ترفند بازاریابی در اینستاگرام ( اصول بازاریابی در اینستاگرام )

 

 روش های دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام

۱-ابتدا باید توسط مرورگر موبایل یا کامپیوتر، وارد اکانت اینستاگرام شوید. می‌توانید این کار را با وارد شدن به سایت اینستاگرام https://www.instagram.com نیز انجام دهید.

۲- سپس بر روی Login کلیک کرده و با واردکردن نام کاربری و پسورد اکانت اینستاگرام وارد اکانت خود می‌شوید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

۳-بر روی آیکون آدمک کلیک کنید تا پروفایل شخصی اینستاگرام باز شود.

۴-زمانی که صفحه برای شما باز شد روی ویرایش Profile کلیک کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

۵-در این بخش قسمتی به نام Temporarily disable my account وجود دارد که باید بر روی آن کلیک کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

۶- صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که باید ۲ قسمت خواسته‌شده را پاسخ دهید.

قسمت ۱ Why are you disabling your account علت حذف اکانت شمارا می‌خواهد.
قسمت ۲ Re-enter your password از شما می‌خواهد که رمز ورود اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

۷- پس‌ازاینکه تمامی مراحل بالا را انجام دادید دکمه آبی‌رنگ Temporarily Disable Account می‌آید که باید بر روی آن کلیک کنید. با اتمام این مراحل اکانت اینستاگرام شما به‌طور موقت حذف خواهد شد و دیگرکسی قادر به مشاهده آن نخواهد بود.

 

دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق کامپیوتر

دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق کامپیوتر با دیلیت اکانت از طریق گوشی تفاوتی ندارد.
برای این کار کافی است یکی از مرورگرهای موجود در پی سی خود را بازکرده و بر روی آدرس مربوط به دیلیت اکانت که در ابتدا توضیح داده شد وارد شوید. سپس با کلیک بر روی لینک وارد بخش دیلیت اکانت اینستاگرام می‌شوید. زمانی این کار صورت می‌گیرد که از قبل در مرورگر وارد اکانت اینستاگرام شده باشید و اینستاگرام از شما می‌خواهد که با واردکردن اطلاعات پیچ مربوطه مثل آی دی و پسورد وارد مرحله بعدی شوید. بعد از ورود به اکانت خود، به‌صورت مستقیم وارد صفحه دیلیت اکانت اینستاگرام می‌شوید که برای حذف اکانت بقیه مراحل آن، مانند مراحلی است که در ابتدا توضیح دادیم. با پایان این مراحل اکانت شما حذف خواهد شد.

 

نکاتی که باید به آن توجه کنید:

?با دیلیت اکانت اینستاگرام راهی برای برگرداندن اطلاعات شما وجود ندارد. حتی خود اینستاگرام هم نمی‌تواند اطلاعات حذف‌شده را بازگرداند.

?به خاطر حریم خصوصی افراد، اینستاگرام امکان ایجاد پیچ جدید با اسم پیچ‌هایی که قبلاً حذف‌شده‌اند را نمی‌دهد. حتی ادمین دیگر پیچ حذف‌شده قادر به استفاده از اسم پیچ نیست. پس اگر به اسم پیچ خود اهمیت می‌دهید قبل از دیلیت اکانت، اسم اکانت خود را تغییر دهید.

?پاک کردن حساب اینستاگرام بدون داشتن پسورد امکان‌پذیر نیست و باید برای حذف اکانت اینستاگرام خود از طریق سایت اینستاگرام وارد پیچ خود شده و مراحل مربوطه را انجام دهید. اگر پسورد اکانت خود را فراموش کرده‌اید می‌توانید با بازیابی پسورد اینستاگرام خود اقدام به ثبت پسورد جدید کرده و سپس مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام خود را انجام دهید.

?امکان دیلیت اکانت اینستاگرام با شماره تلفن وجود ندارد و فقط می‌توانید با استفاده از شماره تلفن ثبت‌شده در پیچ خود اقدام به تغییر پسورد اکانت خود کنید.

?در برخی از سایت‌ها مشاهده می‌شود (حذف اکانت اینستاگرام ورژن جدید) که کاملاً اشتباه است. درواقع باید گفت ورژن جدید و قدیم وجود ندارد. فقط یک راه برای دیلیت اکانت اینستاگرام موجود است که توضیح داده شد.

 

پیشنهاد ما: چگونه آهنربای جذب فالوور در اینستاگرام باشیم؟

 

پاك كردن اكانت اينستاگرام براي هميشه

پاك كردن اكانت اينستاگرام براي هميشه، در آپدیت بعدی مقاله به این موضوع بیشتر  پرداخته خواهد شد.

 

نتیجه‌گیری:

بسیاری از افراد تمایل به حذف اکانت اینستاگرام خوددارند که ممکن است با راه‌های حذف آن آشنا نباشد. در این مقاله به توضیح روش‌های حذف دائمی اکانت اینستاگرام و همچنین روش دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام و چگونگی دیلیت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر پرداختیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

عکس پروفایل اینستاگرام

آموزش ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام

همچنین ممکن است بخواهید عکس پروفایل خود را در اینستاگرام ذخیره کنید. امکان ذخیره عکس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *