قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

روش های کاربردی رفع ریپورت تلگرام

964 بازدید

شاید برای شما پیش‌آمده باشد که گاهی در تلگرام ریپورت شوید و نتوانید پیامی را در چت خصوصی با افراد بفرستید. در این شرایط باید چکار کنید تا از ریپورت خارج شوید؟ در ادامه این مطلب قصد داریم تمامی راه‌هایی که برای رفع ریپورت لازم است بدانید را آموزش دهیم با ما همراه باشید.

 

پیشنهاد ما: آموزش دیلیت اکانت تلگرام

 

رفع ریپورت تلگرام

 

رفع ریپورت تلگرام

 

ریپورت در تلگرام از مشکلاتی است که امروزه بسیاری از کاربران با آن مواجه هستند. زمانی که شما در تلگرام ریپورت می‌شوید امکان ارسال پیام خصوصی برای کاربران ناشناس را نخواهید داشت و حتماً برای دسترسی به آن باید از ریپورت خارج شوید.

 

 

ریپورت شدن تلگرام به چه معناست؟

ریپورت شدن در تلگرام به این معناست که دیگر کاربران تلگرام شمارا به‌عنوان یک فرد مزاحم گزارش داده‌اند و اکنون شما قادر به ارسال پیام نیستید و فقط می‌توانید به افرادی پیام دهید که شماره شمارا در لیست مخاطبین خود ذخیره دارند. مثلاً زمانی که در یک گروه هستید و به اعضای ناشناس آن گروه پیامی می‌فرستید آن‌ها می‌توانند شمارا ریپورت کنند.
زمانی که یک فرد ناشناس برای شما پیامی ارسال می‌کند برای شما گزینه‌هایی مانند بلاک و ریپورت شدن نشان داده می‌شود اگر شما گزینه Report spam را انتخاب کنید فرد مزاحم ریپورت می‌شود و دیگرمی تواند برای شما پیامی بفرستد. علاوه بر آن فرد مزاحم نه‌تنها برای شما بلکه برای سایر کاربران ناشناس نیز نمی‌تواند پیامی بفرستد.
زمانی که اکانت شما ریپورت شد و محدودیت ارسال پیام برای آن اعمال گردید هرزمانی که سعی کنید برای فرد ناشناسی پیامی ارسال کنید با ارور مواجه می‌شوید که دارای پیامی با متن sorry you can only send messages to mutual contacts at the moment” است. پس هرزمانی که پیامی برای کاربر ناشناسی فرستادید و این ارور برایتان نمایان شد بدانید که اکانت شما ریپورت شده است.

 

 

دلایل ریپورت شدن در تلگرام

دلایل زیادی وجود دارند که می‌توانند عامل ریپورت شدن در تلگرام شوند که ارسال پیام و مزاحمت برای دیگران می‌تواند یکی از دلایل آن باشد اما دلایل دیگری نیز برای ریپورت شدن در تلگرام وجود دارد که به چند نمونه از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

  • ارسال پیغام‌های اسپم از طریق ربات‌های تبلیغاتی
  • عضویت در کانال‌ها و گروهای غیراخلاقی
  • ارسال ۱۰۰ پیام خصوصی برای افراد ناشناس در طول روز
  • استفاده از استیکر‌های غیرمجازی که تلگرام امکان اضافه کردن این استیکرها را به لیست استیکرها نمی‌دهد.
  • فوروارد کردن لینک‌های اسپم، فعال‌کننده ربات‌ها
  • ارسال پیام‌های تکراری و تبلیغاتی برای کاربران ناشناس

 

روش‌های کاربردی رفع ریپورت تلگرام

اگر بنا به دلایل گفته‌شده و یا براثر اشتباه افراد در انتخاب گزینه ریپورت بخواهیم از حالت ریپورت خارج شویم باید چه‌کار کنیم؟ در این قسمت به روش‌هایی می‌پردازیم که به‌راحتی از طریق آن‌ها می‌توانید از ریپورت خارج شوید.

 

رفع ریپورت تلگرام با استفاده از ربات Spam bot

Spam bot ربات رسمی تلگرام است. برای آنکه از ریپورت خارج شوید از طریق این ربات برای تلگرام درخواست رفع ریپورت ارسال می‌کنید و اگر سابقه زیادی در ریپورت شدن نداشته باشید ظرف گذشت مدت‌زمانی از ریپورت خارج می‌شوید.

برای استفاده از این ربات مانند تصویر زیر ابتدا این ربات را در تلگرام اجرا کنید گزینه start را بزنید.

 

رفع ریپورت تلگرام

 

در این حالت اگر اکانت تلگرام شما ریپورت شده باشد با پیغامی شبیه تصویر زیر مواجه می‌شوید. پس از مشاهده گزینه this is a mistake را انتخاب کنید.

 

رفع ریپورت تلگرام

 

بعد از انتخاب این گزینه پیامی از طرف ربات برای شما فرستاده می‌شود که در جواب از شما بله یا خیر را می‌خواهد که شما باید گزینه yes را انتخاب کنید.

 

رفع ریپورت تلگرام

 

در پاسخ پیام بعدی گزینه No, I’ll never do any of this را انتخاب کنید.

 

رفع ریپورت تلگرام

 

در ادامه شما باید یک پیغام برای تیم پشتیبانی تلگرام نوشته و در آن شرح دهید که اکانت شما به‌اشتباه ریپورت شده است و حالا قصد دارید که از ریپورت خارج شوید.

 

رفع ریپورت تلگرام

 

در این مرحله متن پیغام ارسالی شما بسیار مهم است اگر به زبان انگلیسی آشنایی دارید می‌توانید به‌راحتی خودتان علت خروج از ریپورت را بنویسید در غیر این صورت می‌توانید از متن زیر استفاده کنید.
Dear Telegram Support
.My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don’t have their number, if I am the chat starter
.Kindly help to fix the issue and remove the spam report
.Best Regards

پیشنهاد ما: آموزش ریست رمز تایید دو مرحله ای تلگرام

 

 رفع ریپورت تلگرام با تغییر مشخصات اکانت با اکانت کاربری دیگر

یکی دیگر از روش‌های مؤثر رفع ریپورت تلگرام تغییر مشخصات هویتی شماست. در این روش شما باید ID، عکس پروفایل و سایر چیزهایی که مربوط به مشخصات اکانت تلگرام شما می‌شود را تغییر دهید این کار را می‌توانید به‌صورت تغییر کامل اطلاعات شما با اطلاعات کاربر دیگر انجام دهید. پس از انجام این کار کافی است که وارد یک گروه شوید و در هر ۵ دقیقه دومرتبه یک پیام دوخطی را ارسال کنید با انجام این کار بعد از ۲۴ ساعت از ریپورت تلگرام خارج می‌شوید.

 

 رفع ریپورت تلگرام با استفاده از استیکر

راه ساده‌ای که می‌توانید از طریق آن از ریپورت تلگرام خارج شوید استفاده از استیکر است. در این روش باید از ۱۰ نفر از کسانی که شماره شمارا ذخیره ندارند خواهش کنید که برای شما ۱۰ استیکر بفرستند. این افراد نباید از مخاطبین شما باشند. این کار را می‌توانید با اعلام درخواست از گروهایی که در آن عضو هستید انجام دهید و از اعضای گروه بخواهید که برای شما استیکر بفرستند. پس‌ازاینکه برای شما استیکر فرستادند به‌هیچ‌عنوان نباید پیام‌ها را بازکنید و درواقع شما باید ۱۰۰ پیام خوانده‌نشده داشته باشید. پس از طی مدت‌زمان یک هفته از ریپورت خارج می‌شوید اما باید توجه داشته باشید که در مدت‌زمان یک هفته پیام‌های شما باید نخوانده باقی بمانند. به‌غیراز پیام‌ها می‌توانید با مخاطبین خود و گروها ارتباط معمول داشته باشید.

 

رفع ریپورت تلگرام از طریق چت با پشتیبانی

روش دیگر برای رفع ریپورت وجود دارد در این روش نیاز است که شما به زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید تا بتوانید با پشتیبانی تلگرام به‌صورت آنلاین و با زبان انگلیسی چت نمایید. برای استفاده از این روش مراحل زیر را طی کنید:
منوی اصلی تلگرام را اجرا کنید و گزینه SETTING را بزنید.
سپس گزینه ASK a Question را انتخاب کنید.
و در انتها گزینه Ok را بزنید.
در این حالت پنجره‌ای برای شما نمایان می‌شود.
می‌توانید از طریق این پنجره پیغام خود را برای پشتیبانی ارسال کنید و از آن‌ها بخواهید تا از ریپورت تلگرام خارج شوید.

 

 رفع ریپورت تلگرام با ارسال درخواست از طریق ایمیل

 

رفع ریپورت تلگرام

آخرین روش برای رفع ریپورت تلگرام ارسال درخواست از طریق ایمیل است. این درخواست برای پشتیبانی تلگرام فرستاده می‌شود. برای این کار باید درخواست خروج از ریپورت را به آدرس ایمیل[email protected] ارسال کنید. این دپارتمان تنها وظیفه رسیدگی به درخواست ریپورت را بر عهده دارد با ارسال مستقیم درخواست شما در طی مدت‌زمانی کم از ریپورت تلگرام خارج می‌شوید. درخواست ایمیل برای پشتیبانی تلگرام مانند تصویر زیر است که شما در قسمت To یا گیرنده آدرس ایمیل و در قسمت subject یا موضوع spam را وارد می‌کنید. متن پیام شما اهمیت بالایی دارد. بدین منظور باید پیغامی مناسب برای پشتیبانی ارسال کنید و به‌خوبی توضیح دهید که اکانت شما اشتباهاً ریپورت شده است. در انتهای توضیحات خود آیدی تلگرام و شماره موبایلی که با آن در تلگرام اکانت گرفته‌اید را بنویسید. به‌راحتی در مدت‌زمان کمتر از ۲۴ ساعت از ریپورت تلگرام خارج می‌شوید.

 

 

پیشنهاد ما: گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل در ۱ دقیقه

 

نتیجه‌گیری
در این مقاله به توضیح روش‌های کاربردی برای خارج شدن از ریپورت تلگرام پرداختیم. امیدواریم که این مطلب آموزشی برای شما مفید بوده باشد

درباره ی

مطلب پیشنهادی

پنل تلگرام

ارزانترین پنل نمایندگی خرید افزایش ممبر و سین تلگرام

سلام خدمت شما عزیزان همیشگی سایت ره آموز، پس از چند ماه تلاش، سرانجام توانستیم …

4 دیدگاه

  1. سلام چجوری میشه روی گوشی چندتا تلگرام داشت

    • سلام باتوجه به اینکه تلگرام باید با شماره موبایل فعال بشه به چندسیم کارت نیاز هست یا اینکه از شماره مجازی استفاده کنید

  2. سلام اسم خوب میخوام واسه کانال تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *