قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل در ۱ دقیقه

170,375 بازدید

در این بخش میخواهیم نحوه ی گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل و دلیل استفاده از آن را آموزش بدهیم. دلیل این کار امنیت حریم خصوصی در محیط تلگرام می‌باشد. فعالیت در فضای مجازی همیشه نگرانی های خاص خودش را دارد و  عده‌ای وجود دارند که همیشه نگران امنیت اطلاعات خود هستند. این را باید بدانید که تلگرام قابل هک نیست، طبق سخنان سازنده این پیام رسان آقای پاول دورف تلگرام را نمیتوان هک کرد. پاول دورف برای کسی که بتواند آن را هک کند جایزه ای کنار گذاشته است. بعد از چند سال از راه‌اندازی این پیام رسان هنوز کسی نتوانسته در مورد هک شدن آن حرفی به میان بیاورد. این شرکت از شیوه‌ی رمزگذاری کلاینت –کلاینت استفاده می‌کند.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 

خبر فوری ۱۶ آذرماه ۹۸

امروز با خبر شدیم که دریافت پیامک کد تلگرام رو برای اپراتور های داخلی بستن. به همین دلیل امکان دریافت کد برای تلگرام از طریق پیامک وجود ندارد. پس هر چه سریع تر بکاپ تهیه کرده و در بیش از یک دستگاه اکانت تلگرامتون رو فعال داشته باشید.

لینک بکاپ گیری از تلگرام برای از دست نرفتن اطلاعات :

بک آپ گرفتن از تلگرام بدون کد نویسی در چند دقیقه

 

خبر فوری 

چرا تلگرام قطعه

خبرهایی در مورد از کار افتادن بعضی تلگرام های غیر رسمی از دیروز منتشر شده هرچند اغلب کاربران در نظرسنجی‌ها اعلام کرده‌اند که از تلگرام اصلی استفاده می‌کنند.
یکی از مسئولین هم اشاره کرده که از فردا فیلترینگ احتمالا تشدید می‌شود.

با توجه به این نکات و اینکه اغلب کاربران اطلاعات ضروری زیادی در محیط تلگرام دارند، دو مورد مهمی که حتما باید برای اکانت های تلگرامی تان انجام دهید.

 • تهیه بکاپ از اطلاعات مهم و حیاتی تلگرام با کمک تلگرام دسکتاپ
 • وصل شدن اکانت تلگراممان در بیش از یک دستگاه

مورد اولی به این دلیل است که اگر تشدید فیلترینگ از نوع محدود کردن شدید پهنای باند اینترنت بین‌الملل باشد. به اطلاعات شخصی و ضروری‌تان دسترسی داشته باشید.
مورد دومی هم به این دلیل است که اگر پیامک ورود به تلگرام مختل شد و شما نیاز به ورود به تلگرامی جدید را داشتید. بتوانید از کد دریافتی در تلگرامی که در دستگاه دیگر فعال بوده است، استفاده نمایید.

 

ماجرای قطع پیامک تلگرام چه بود؟

این موضوع باعث شد تا احتمال قطع دسترسی به تلگرام از سوی شورای عالی فضای مجازی که سال گذشته فیلترینگ تلگرام را رقم زده بود هم مطرح شود. اما درستی یا نادرستی این فرضیه هنوز از سوی کسی اعلام نشده است.
 در مواردی مثل فیلترینگ یا قطع اس‌ام‌اس شبکه‌های اجتماعی هیچ قصوری متوجه اپراتور نیست که بخواهد در این خصوص جواب دهد چراکه پیش از اینکه بخواهد به اپراتور منتقل شود، این اتفاق می‌افتد و حتی به اپراتور اطلاع رسانی هم نمی‌شود که چنین تصمیمی گرفته شده است.
پیام رسان تلگرام از یک زیرساخت توزیع شده استفاده می‌کند. دستگاه های دیتای چت‌های ابری در دیتا سنترهای متعدد در نقاط گوناگون جهان ذخیره می‌شوند. در کنترل اشخاص حقوقی گوناگون و پخش‌شده در سیستم‌های قضایی متفاوت هستند. کلید‌های رمزگشایی آن، به تکه‌های زیاد تقسیم شده و هیچ‌گاه اطلاعاتی که محافظت می‌کنند در یک جا نگهداری نمی‌شوند. بنابراین خیلی سخت است که حتی دولت ها هم بتوانند به اطلاعات کاربران تلگرام دسترسی داشته باشند.

 

پیشنهاد ما: ۹ پیام رسان محبوب در سال ۲۰۱۸ 

 

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل یا همان تایید دو مرحله ای تلگرام، نیاز به کار پیچیده‌ای نداریم و با زدن چند کلیک و دادن رمز و ایمیل برای بازیابی میتوانیم آن را فعال کنیم. این کار را در قالب عکس و توضیحات آموزش می‌دهیم.

 

حتی برای کد دریافتی اینستاگرام هم محدودیت هایی ایجاد شده است.

 

ارزانترین پنل نمایندگی تلگرام

با قیمت هایی که در این پنل ارائه می شود. می توانید از طریق فروش ممبر تلگرام درآمد زیادی داشته باشید. میتوانید کسب و کار تلگرامی خودتون رو هم رشد دهید.
ممبر فیک تلگرام ۷۰۰۰ تومان
ممبر نیمه فیک ۸۵۰۰ تومان
ممبر واقعی ۱۵۰۰۰ تومان

ارزانترین پنل نمایندگی تلگرام در اینترنت

 

تأیید دو مرحله ای تلگرام کاربردش چیست و چرا باید برای امنیت بیشتر اکانت تلگراممان از آن استفاده کنیم؟

مسئله مهم این است که تأیید دو مرحله ای تلگرام برای جلوگیری از وارد شدن دیگران به اکانت مان می‌باشد. اگر حساب کاربری در تلگرام داریم و بخواهیم وارد آن بشویم.

نیاز به یک کد فعال سازی دارد که به شماره موبایل شما ارسال می‌شود. پس می‌توان گفت که کار راحتی به نظر می‌رسد که به اطلاعات تلگرام دسترسی پیدا کنند؛ اما شرکت سازنده این پیام رسان برای جلوگیری از این کار گزینه‌ای به نام تأیید دو مرحله ای را در تلگرام قرار داده است. تا اگر کسی دوست داشته باشد که امنیت تلگرامش حتی بعد سرقت موبایل هم تأمین شود از این روش استفاده کند. پس می‌شود این طور گفت که اگر شما بخواهید اکانت تلگرام را در دستگاه دیگری فعال کنید نیاز به ۲ رمز دارید. یکی را تلگرام برای شما اس ام اس می‌کند و رمز دوم را خود شما باید بدانید که بتوانید وارد اکانت تان شوید.

با یک مثال ساده میخواهم این بحث که چرا باید از تأیید دو مرحله تلگرام باید استفاده کنیم را ببندیدم و شروع به فعال سازی آن در عرض چند دقیقه بکنیم.

فرض کنید شما در محیطی کار می‌کنید که نسبت به شما حسادت دارند یا به هر نحوی موبایل شما درجایی قرار دارد که نباید باشد. و آن شخص هم اگر موبایل شما رمز داشته باشد رمز شما را می‌داند. آن شخص در عرض دو دقیقه می‌تواند به حساب شما دسترسی داشته باشد. با زدن شماره موبایل شما در تلگرام خودش و استفاده از کدی که تلگرام برای موبایل شما فرستاده می‌تواند وارد اکانت شما شود؛ و با پاک کردن اس ام اس و پیامی که به تلگرام شما می‌رود دیگر هیچ ردپایی برای فهمیدن به شما نمی‌دهد.

 

از کجا بفهمیم اکانت تلگرام در چند دستگاه فعال می باشد؟

با رفتن به بخش تنظیمات

SETTINGS

PRIVATY AND SECURITY

ACTIVE SESSIONS

 می‌شود فهمید که تلگرام شما در چند دستگاه فعال است و می‌توان دسترسی آن‌ها را مسدود کرد.

اما تا شما بخواهید این کار را بکنید. می‌تواند کار خراب کارانه‌اش را بکند.

 

پیشنهاد ما: چگونه شماره تلفن مجازی بسازیم؟ 

 

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

بعد از فهمیدن اهمیت این کار بهتر است که وارد عمل شوید.

برای فعال سازی ابتدا وارد تلگرام شوید و مراحل را به ترتیب انجام دهید.

 • به بخش Setting یا تنظیمات تلگرام بروید و گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • انتخاب گزینه Two-Step verification

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • انتخاب گزینه Set Additional Password و بعد رمز مورد نظرتون رو بنویسید. (سعی کنید هم اعداد و هم حروف استفاده کنید)

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • برای بار دوم هم رمز انتخاب‌ شده را بزنید.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • رمز Hint مورد نظرتان را بنویسید. منظور از کلمه یا عددی استفاده کنید که در صورت فراموشی رمز، رمز را به یادتان بیاورد.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • به این قسمت اهمیت ویژه‌ای قائل شوید. برای بازیابی رمز عبور ایمیل از شما می‌خواهم. تا در صورت فراموش کردن رمز بازیابی به ایمیلتان ارسال می‌شود.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • آدرس ایمیلی که در بالا داده اید را باز می کنید.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • روی لینک ارسال شده به ایمیل کلیک می کنید.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

با دیدن این تصویر دیگر کار شما تمام است و تأیید دو مرحله ای برای تلگرام شما فعال شد.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 

پیشنهاد ما: روند شبکه های اجتماعی 

 

گرفتن کد تلگرام از اینترنت

به دلیل ساختار خاص تلگرام که جزء پیام رسان ها به حساب می آید. تلگرام بر اساس شماره موبایل شکل گرفته و فقط از طریق شماره موبایل می توان وارد آن شد و از آن استفاده کرد. راهی برای گرفتن کد تلگرام از اینترنت وجود ندارد. فقط زمانی میشود از اینترنت و آن هم از طریق ایمیل کد دریافت کرد که شما رمز تایید دو مرحله ای را فعال کرده باشید.

 

دلایل عدم دریافت کد تلگرام چیست ؟

 • حذف و نصب بیش از حد تلگرام 
 • درخواست دریافت اس ام پشت سر هم

یکی از علل مهمی که باعث میشه کد تلگرام را دریافت نکنید این هست که IP شما توسط سرور های تلگرام مسدود شده است. راه حلی که برای این کار میتوانیم پیشنهاد دهیم.

 • از نرم افزار هایی تغییر IP استفاده کنید.
 • میتوانید از موبایل دیگه ای برای این کار استفاده کنید.
 • استفاده از نسخه وب تلگرام 
 • استفاده از تلگرام دسکتاپ

اگر در صورتی که کد تلگرام برای شما ارسال نشد با شما تماس گرفته خواهد شد و کد تلگرام به شما گفته خواهد شد. وقت کافی است کد را یادداشت و در تلگرام قرار دهید.

 
 

سایر مشکلات ورود به تلگرام

در کنا رمشکل عدم دریافت کد تلگرام ، مشکلات دیگری هم برای کاربران گاهی اوقات پیش می آید که خوب است نگاهی به آنها بیندازیم.

 

مشکل پیغام خطای Phone Number Flood
این مشکل زمانی که شما اکانت خود را حذف کرده و مجددا بخواهید آن را فعال کنید و بیش از ۳ مرتبه این کار را انجام دهید ، از نظر تلگرام مشکوک هستید و پیغام خطای Phone Number Flood نمایش داده می شود ، از طرفی اگر ریپورت شده باشید و بخواهید از حساب کاربری خود لاگ اوت کرده و توسط دستگاه دیگری وارد شوید ، پیغام خطای Phone Number Flood را دریافت خواهید کرد. اگر یان پیغام را روی دستگاه خود دریافت کرده اید مقاله خطای Phone Number Flood تلگرام را بررسی فرمایید.

 

مشکل Too many attenpts در تلگرام
این خطا یک نوع خطای امنیتی است و در زمانی که شما بیش از حد برای فعال سازی اکانت تان تلاش کرده باشید ، این پیغام به شما نمایش داده می شود البته به نظر من نباید این پیغام را خطا در نظر گرفت بلکه بیشتر یک پیغام امنیتی است و مانع از سو استفاده دیگران از اکانت شما می شود. برای بررسی بیشتر این پیغام مقاله مشکل ورود به اکانت تلگرام را بررسی کنید.

مشکلات دیگری هم هنگام ورود به تلگرام ممکن است پیش بیاید که یکی از آنها عدم دسترسی به اینترنت یا کند بودن آن است ، که در این شرایط اگر از اینترنت دیتا استفاده می کنید ، از اینترنت دیگری استفاده کنید یا در صورت اطمینان از داشتن حجم کافی، بهتر است آن را خاموش و مجددا روشن کنید. اگر باز هم مشکل تان حل نشد ، یک بار دستگاه را ری استارت کرده و مجددا تلاش کنید.

 

 

دلیل حذف شدن تلگرام از موبایل

دلیل مهمی که باعث حذف شدن تلگرام و حساب کاربری تلگرام شده است استفاده از تلگرام های غیر رسمی میباشد.

یکی از دلایل استفاده از آن ها کاربر پسند بودن و وارد شدن بدون محدودیت به تلگرام است.

سوالی که مطرح میشود این هست که تلگرام چگونه حذف شده است؟

جواب این سوال گوگل پلی می باشد. به دلیل وجود داشتن برنامه های جاوسی موجود در نسخه غیر رسمی تلگرام، گوگل پلی برای حفظ اطلاعات کاربران تلگرام اقدام به حذف تلگرام کرده است.

 

پیام Phone Number Flood در تلگرام

 • اگر اکانت تلگرام خود را حذف کرده باشید و دوباره با همان شماره بخواهید اکانت را بسازید، اگر این این کار را بیش از ۳ بخواهید انجام دهید. شماره شما مشکوک شناخته شده و ارور Phone Number Flood را نشان میدهد.
 • اگر شماره شما ریپورت باشد و از اکانتتان خارج شده باشید و بخواهید توسط دستگاه دیگری دوباره وارد اکانت خود شوید. پیام Phone Number Flood را برای ما نمایش میدهد.
 • برای رفع محدودیت ارسال پیام اگر حساب کاربری خود را حذف کنید و دوباره همان اکانت را بسازید باز هم با همان پیام مواجه خواهید شد.

 

پیشنهاد ما: مواردی که اساتید تلگرام در مورد خرید ممبر تلگرام به کسانی که در فکر افزایش کسب درآمد خود هستند.

 

 رفع ارور Phone Number Flood در تلگرام

کاری که برای رفع این مشکل پیشنهاد می شود ساخت اکانت جدید در تلگرام با شماره جدید است. سپس عوض کرده شماره جدید با شماره قبلی در تلگرام می باشد. برای این کار مراحل را به ترتیب انجام دهید.

 1. ساخت اکانت با شماره جدید و فعال سازی
 2. رفتن به بخش تنظیمات
 3. بر روی شماره جدید کلیک کنید.
 4. روی Change Number کلیک کنید.
 5. بر روی OK کلیک کنید.
 6. شماره قدیمی خود را قرار داده و Submit را بزنید.

با این کار شما وارد اکانت قبلی خود خواهید شد.

 

نصب تلگرام بدون کد تایید :

نصب تلگرام بدون کد تایید در یک کلام بگوییم این کار نشدنی هست.

 

دریافت کد تلگرام بعد از فیلترینگ :

از آن جایی که کد از طریق اپراتورهای داخل کشور بسته شده، دریافت کد تلگرام سخت تر شده است.

 

کلام آخر:

در این مقاله به آموزش گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل و یا همان تایید دو مرحله ای تلگرام پرداخته شد، در قسمت بعدی به آموزش نحوه ی بازیابی رمز تأیید دو مرحله ای تلگرام خواهیم پرداخت.

درباره ی تیم محتوای ره آموز

عشق به یادگیری، چونان شعله‌ای در دل شب است که هر چه بیشتر می‌سوزد، راهی بیشتر در پیش رو روشن می‌کند. این تشنگی برای دانایی، مسیری است بی‌پایان به سوی کشف رازهای هستی و درک عمیق‌تر خود و جهان.

مطلب پیشنهادی

پنل تلگرام

ارزانترین پنل نمایندگی خرید افزایش ممبر و سین تلگرام

سلام خدمت شما عزیزان همیشگی سایت ره آموز، پس از چند ماه تلاش، سرانجام توانستیم …

170 دیدگاه

 1. ممنون از آموزش خوبتون.
  با سایتتون تازه آشنا شدم خیلی عالیه

 2. به این میگن آموزش بدون حاشیه ممنون

 3. خیلی ممنون کارم راه افتاد

 4. نادر 2019

  کارم راه افتاد سپاسگذارم

 5. من این اموزشو نمیخواستم من دوروزه که منتظرم تلگرامم برام کد بفرسته نتم کامله و انتن هم داره اما کدی برای من نمیاد راه حلی میخوام برای دریافت کد از طریق ایمیل

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   اگر زیاد اکانت تلگرامتون رو پاک می کنید و دوباره فعال میکنید. تلگرام شماره شما رو در لیست سیاه قرار میده. برای این کار بهتره از یک گوشی موبایل دیگه استفاده کنید و اگر پیام اومد وارد اکانتتون بشید.
   در تلگرام فقط در هنگام تایید دومرحله جایز به استفاده از آن هستید.
   موردی هم که میشه ایمیل استفاده کرد، مکاتبه با تگرام میباشد. راه دیگه ای برای دریافت کد از طریق ایمیل تعبیه نشده است.

   • سلام من تلگراممو حذف کردم الان میخوام نصب کنم میگه کدرو روی دستگاه دیگه اتون فرستادیم الان بایدچکارکنم باتشکر

 6. محمد هادی عطازاده

  ممنون از سایتتون
  خیلی راحت بود ۲ ماه بود مبخواستم عوضش کنم هی امروز فردا میکردم.

 7. درود
  من چند روز پیش اکانت تلگرامم‌رو دیلیت کردم و بیشتر مخاطبینم حذف شدن .
  حتی توی تنظیمات تلگرام‌هم رفتم و چندین بار هم import contacts رو فعال کردم ولی فایده ای نداشته و تعداد کمی از مخاطبینم بازیابی شدن.
  لطفا راهنمایی کنین
  سپاس

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   دلیلی که باعث شده مخاطبان تلگرام شما بازیابی نشن اینه که شماره های مخاطبان تلگرام رو نداشتین و بعد از پاک شدن امکان برگشت وجود ندارد. در این صورت فعال کردن import contacts تاثیری نداره.
   همیشه قبل از حدف تلگرام یا مخاطبان موبایل باید از مخاطبین گوشی بک آپ گرفته شود. برای همین منظور میتونین از app های موجود در گوگل پلی یا اپ استور استفاده کنید.
   ما در قسمت محصولات آموزش کامل بک آپ گرفتن از شماره موبایل و شماره های تلگرام رو به صورت کامل آموزش داده ایم.

   آموزش بک آپ گرفتن از مخاطبان موبایل https://rahamoz.com/product/convert-excel-to-vcf
   آموزش بک اپ گرفتن از تلگرام https://rahamoz.com/product/backup-telegram

   • سپاس فراوان

    • البته اگه دقیق تر بخوام بگم اینکه من چون شماره موبایلم‌رو عوض کردم خط قبلی‌رو تلگرامم‌رو دیلیت اکانت کردم و خط جدید هم وقتی تلگرامش‌رو نصب کردم(این خط جدید کارکرده بود)
     دیدم مخاطبین مالک قبلی اومدن بالا،به همین خاطر سریع دیلیت اکانت کردم.
     شماره‌ی مخاطبینمم توی گوشیم سیو بودن، ولی الان تقریبا هر مخاطبی که شماره جدید منو سیو کنه توی تلگرامم میاد بالا

     بنظرتون الان کاری میشه کرد؟

     • امین اسم زاد

      سلام دوست عزیز
      اگر منظورتون از بالا اومدن اینکه پیامی میاد که فلان کس به تلگرام پیوست هست. دلیلش اینه که شماره های تلگرامی سیم کارت جدیدی که خریدین در مخاطبان گوشی ذخیره شده است.
      بله راهش اینه که مخاطبان رو از بخش کانتکت یا همان مخاطبان گوشی خود حذف کنید.
      با این کار دیگه این پیام برای شما ازز مخاطبان صاحب قبلی سیم کارت نمیاد.

 8. سلام من سیمکارتمو گم کردم و تلگرامم که واسم مهمه رو اون سیمکارت بود والان نمیدونم چجور بازیابیش کنم با اسم خودمم نیست سیمکارت

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   با توجه به توضیحاتی که دادین
   اگر سیمکارتتون در موبایل دیگه ای فعال نباشه امکان وارد شدن به اکانت وجود نداره

 9. سلام میخاستم بدونم راهی یه جز sms برای دریافت کد فعالسازی وجود داره یا نه من با ساپورت تلگرام به فارسی همین مشکلو گفتم ولی جوابی نیومده

 10. سلام ببخشید من سیم کارت تلگرامم از ی کشور خارجی بود والان گم کردم ومیخوام وارد تلگرامم بشم اما سیم کارت رو ندارم ولی تایید دو مرحله ای کرده بودم و رمز رو هم میدونم آیا راهی هست که بشه وارد شد؟

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   راهی برای ورود به اکانت تلگرامتون وجود نداره
   رمز تایید دو مرحله برای امنیت بیشتر تلگرام هست تا فردی اگر کد تلگرام شما رو هم داشت نتونه وارد تلگرامتون بشه.

 11. بیژن حدادی

  سلام متشکرم از سایت خوبتون. این رو متوجه شدم با استفاده کردن از نسخه های غیر رسمی تلگرام در واقع داریم شماره و اکانت تلگراممنون رو نابود میکنیم.

 12. تشکر از شما

 13. حسین لطفی

  سیم کارتم غیرفعال شده
  امکان دریافت پیامک برای فعال سازی تلگرام نیست
  راه دیگه ای وجود داره تا بتونم وارد تلگرامم بشم؟؟

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   با این شرایط تنها راهی که میتونین وارد تلگرام بشین اینه که تلگرام تو دستگاه دیگه ای فعال باشه
   وگرنه راه دیگه ای نیست.

 14. کارم راه افتاد دستتون درد نکنه و خیلی خیلی ممنوووون

 15. حنانه سیادتی

  سلام من نميتونم كد فعال سازي تلگرام رو دريافت كنم

 16. حنانه سیادتی

  خودم حذف كردم

  • امین اسم زاد

   از تلگرام رسمی استفاده میکردین یا نسخه غیر رسمی شو استفاده میکردین؟

 17. حنانه سیادتی

  نسخه غير رسمي تلگرام رو استفاده میکردم

  • امین اسم زاد

   ۲ دلیل وجود داره که کد فعال سازی نمیاد
   مورد اول: استفاده از نسخه غیر رسمی که تلگرام بارها گفته از نسخه های غیر رسمی استفاده نکنید.
   مورد دوم: اینه که اگر در یک بازه زمانی ۳ بار اکانت رو حذف کنی و دوباره فعال کنی دیگه کد نمیفرسته واستون.

 18. حنانه سیادتی

  و الان هم ميخوام از تلگرام رسمي وارد بشم مينويسه شماره نامعتبر است

  • امین اسم زاد

   الان شماره شما اسپم شده
   یعنی لیست سیاه تلگرام قرار داره
   در این حالت امکان دریافت کد تلگرام وجود نداره

 19. حنانه سیادتی

  برای اینکه از لیست سیاه خارج شم چقدر بايد صبر كنم؟

  • امین اسم زاد

   دقیقا معلوم نیست. از چند روز تا چند ماه طول میکشد.
   اما به دلیل سراسری بودن این مسئله به احتمال زیاد زودتر از حالت اسپم خارج میشه.

 20. حنانه سیادتی

  ممنون بابت كمكتون

 21. سلام
  گوشیم گم شده چگونه وارد اکانت تلگرامم شوم

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   اگر اکانت تلگرام شما در دستگاه دیگه ای به غیر از گوشی گمشده تون فعال باشه میتونین.
   در غیر این صورت راهی نیست.
   باید تقاضای سیم کارت جدید از همان شماره بدین

 22. حسین زاده

  میشه بگید چطور کد تلگرامم را بدون سیم کارت بگیرم

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   تنها راهش این هست که تلگرام در دستگاه دیگه ای فعال باشه.

 23. سلام
  من اکانت مجازیم پاک شده از خوده تلگرام اصلی
  و پسور ایمیلی که باهاش اکانت ساختم رو یادم رفته
  چجوری باید وارد اکانت بشم؟

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   هیچ راهی برای وارد شدن به شماره مجازی خودتون ندارید.
   در کامنت ها کامل توضیح داده شده است.

 24. سلام
  تلگرامم خودبخود از گوشیم حذف شد، فیک هم نبود تلگرام اصلی بود، حالا وقتی دوباره نصبش می کنم اس ام اس کد فعالسازیش به گوشی قبلیم که تلگرامم روی اون فعال بوده ارسال میشه، و چون اون گوشی خرابه هیچ جوری نمی تونم کد رو دریافت کنم، و بنابراین تلگرامم فعال نمیشه
  راهکاری هست که اس ام اس به گوشی فعلیم ارسال بشه؟
  چون همه ش برام پبغام میاد که کد به دستگاه دبگه تون ارسال شده

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   به احتمال زیاد شماره ای که استفاده میکردین در تلگرام غیر رسمی فعال بوده. الان شماره شما هم اسپم شناخته شده و کد نمیفرسته براتون. راهی برای این مسئله وجود نداره.

 25. میزاخان

  سلام
  تلگرامم حذف شده و برای نصب دوباره ان سیم کارتم همراهم نیست فعلا
  چطور می تونم کدش ر و بگیرم

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   دلیل حذف شدنش چی هستش؟
   خودتون حذف کردین یا خودش حذف شده؟

 26. میزاخان

  نه فیلتر شکنم روی دستکتاپ کار نمی کنه و واسه همین باز نمی شه
  می خواستم تلگراام بدون فیلترشکن نصب کنم اما سیم کارتم همراهم نیست که بتونم دوباره کد بگیرم

  • امین اسم زاد

   اگر از تلگرام بدون فیلترشکن یا همون تلگرام غیر رسمی استفاده کنید باعث ریپورت شمارتون میشید.
   برای گرفتن کد ۲ راه وجود داره
   یک : اینکه تلگرامتون تو یک دستگاهی وجود داشته باشه و شما به آن دسترسی داشته باشید.
   دوم: اینکه سیم کارت در اختارتون قرار داشته باشه تا کد بیاد

 27. سلام عالیه کارتون

 28. حسین محمدزاده

  سلام
  جوابها کامل بودند.
  تشکر

 29. علیرضا حسینی

  سلام اکانت مجازی من ب یک باره پرید، چیکار کنم که بتونم برش گردونم

 30. سلام خسته نباشید ـ طاعات عباداتتون مقبول درگاه حق باشد ان شالله.
  خواستم بگم غرض از مزاحمت دو روزه میخام با اون اکانتم وصل بشم مینویسه بیش از حد مجاز. باید چیکار کنم سپاس گذارم لطفا راهنماییم کنید

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   ۳ دلیل وجود داره که کد فعال سازی نمیاد
   مورد اول: استفاده از نسخه غیر رسمی تلگرام
   مورد دوم: اینه که اگر در یک بازه زمانی ۳ بار اکانت رو حذف کنی و دوباره فعال کنی دیگه کد واستون نمیفرسته.
   مورد سوم: در یک بازه زمانی بیش از حد اقدام به دریافت کد کرده اید.
   راه حلش اینه که چند روز بعد اقدام به گرفتن کد بکنید

   • Omid Safarpoor

    سلام من تلگرامم نسخه اصلیه و اصلن تگرامی بجز نسخه اصل نصب نیست رو گوشیم و همه نشست هایه دیگ رو بجز این تلگرامم نصبه روش ک نسخه اصلیه پاک کردم نمیدونم چرا نمیتونم جوین شم توو چنل یا گروه هایه دیگ عرضم کردم خدمتتون ک از تلگرام اصلی استفاده میکنم و همه تلگرامی ک فیک بودنو پاک کردم نمیدونم باید چیکار کنم دیگ تا مشکلم برطرف شه تازه پنج شیش تا کانال بیشتر ندارم یا گروه

 31. سلام خسته نباشید من از تلگرام اصلی استفاده میکرد که چند روز پیش خود به خود از اکانت خارج شد الان که میخوام دوباره نصب کنم پیامک ارسال میشه اما چیزی واسه من نمیاد لطفا راهنمایی کنید

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   در کامنت ها پاسخ داده شده است.

  • بار اوا کدو میفرسته به تلگرام قبلیت، اونجا که کد ارسال میکنه زیرش نوشته کد را دریافت نکردم اوتو بزن برات اس ام اس کنه

 32. سلام؛ببخشید من میخاستم عضو کانال ها و گروه های خارجی بشم ولی با شماره ی ایران نمیشد به خاطر همین یه شماره مجازی آمریکا رو گرفتم و با اون ثبت نام کردم موقع ورود هم رفتم و تایید دو مرحله ای رو انجام دادم؛حالا چند روز پیش انگار اون شماره رو به یکی دیگه هم دادن که خواسته وارد بشه برای من ایمیل اومده که شما درخواست دادین اکانتتون حذف بشه بعد یه لینک هم فرستادن که در صورت منصرف شدن تا ۷ روز وقت دارم روش کلیک کنم؛ولی حالا هرچه روش کلیک میکنم مینویسه لطفا از شماره ی معتبر استفاده کنید!حالا نمیدونم چه کار کنم حسابم حذف نشه؛ممنون میشم راهنمایی کنید؟

 33. سلام من رمز ورودی تلگرامم رو فراموش کردم بدتر از اون الان اون خطی که تلگرامم باش اکانت دارم رو ندارم یعنی کم شده فقط و فقط ازی نسخه تلگرام اونم تولپتابه نمیدونم چجوری ب اطلاعات داخل اکانتم دسترسی داشته باشم؟؟؟ خیلی برام مهمه

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   دقیقا متوجه منظور شما نشدم.
   ولی اگر شماره را ندارید کار مشکل است
   اگر به نسخه تو لپ تاپ دسترستی دارید که کار حل شده است و می توانید به راحتی به داخل اکانت وارد شوید مشکل چیست

 34. سلام
  من تلگراممو بنا ب دلایلی از روی دستگاه همراهم حذف کردم ولی کد تایید دومرحله ای رو فراموش کردم .میشه راهنماییم کنید؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   خب ایمیلی که داده اید را دارید اگر داشتید که کار سختی نیست

 35. محدثه محمدی

  گوشیم گم شده وسیمکارت داخلش مونده و سیم کارت به نام من نیست. چجوری باید اکانت تلگرامم رو برگردونم؟

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   در این مورد تنها راهی که هست اینه که اکانت تلگرام شما در دستگاه دیگه ای فعال باشه تا بتونین وارد تلگرامتون بشید. در غیر این صورت راهی وجود ندارد.

 36. سلام من میخام با اکانت م عضو کانال تون بشم ، پیغام میده که یک درخواست عضویت مسدود شد چرا ؟

  از موبوگرام اصلی کانال هانیستا یک و دو استفاده میکنم

  با اکانت دومم که میزنم راحت عضو کانالتون میشه و مشکلی نیست ?

  با اسپم بوت هم چک کردم برای هر دو اکانت میگه :
  مژده، در حال حاضر اكانت شما هيچ محدودييتى ندارد. شما كاملاً آزاد هستيد.

  قضیه چیه ؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   احتمال می دهم خود تلگرام یه سری آپدیت هایی ارائه می دهد به همین خاطر بعضیی مشکلات به وجود اومده.

 37. سلام من از حساب کاربریم خارج شدم دیلیت تکانت نکردم حالا ک میخوام دوباره وارد اکانتم بشم کد برام ارسال نمیشه چیکار باید کنم؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   ۱- یا فیلتر شکن درست کار نمیکنه
   ۲- آخرین ورژن تلگرام رو نصب کنید
   ۳- از تلگرام فیک استفاده کنید ببینید کد ارسال می شود

 38. سلام من برای ورود کد برام ارسال نمیشه چیکار کنم؟

 39. سلام،،چند تا سوال دارم،،خواهش میکنم جواب بدید چون خیلی مهمه برام،،

  آیا تلگرام ایکس امنیت داره؟؟ ایا تلگرام فضای مناسبی برای ذخیره ابری هستش(ذخیره عکس و فیلم های خصوصی).

  چطور میشه وارد اکانتی ک تلگرامش رو حذف کردم بشم با وجود مسدود شدن اس ام اس مخابرات،،ایا امکان ورد از طریق جیمیل هستش(رمز دو مرحله ای فعاله)،،ایا مخابزات پیام صوتی رو هم مصدود کرده؟؟(کد صوتی میاد؟؟)،

  خواهش میکنم لطف کنید پاسخ بدید چون خیلی برام مهمه،،،من به دلایلی باید گوشیم رو بدم تعمیر و میخام تلگرامم رو حذف کنم اما میترسم دیگه نتونم واردش بشم،،از طرفی امکان نصب روی گوشی دیگه رو ندارم(فقط ی گوشی دارم)،،

  خواهش میکنم پاسخ بدید چون خیلی برام حیاطی و مهمه،،،اکانتم حاوی کانالها و گروه های مهمی هستش ک هزینه زندگیم رو ازش در میارم،،

  مرسی

 40. سلام آیا ویدئوگرام هم جز نسخه های غیر رسمی یا بد افزار هست؟ چون مدت یکماه پیش تلگرام اصلی روی حالت کانکت میموند از ویدءوگرام استفاده کردم اما با یک لاگ اوت ..هر دو انگار در حالت کانکت ثابت شدند و امکان ورود به تلگرام و اخذ کد هم نمیدهد…لطفا راهنمایی میفرمایید با چه نسخه و چه روشی می توان بازشان کرد ممنون

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   بله ویدوگرام نسخه غیر رسمی می باشد ولی بدافزار نیست چون در گوگل پلی برای دانلود هست اگر گوگل پلی را جای برنامه های امن بدانیم.
   ولی من امتحان کردم به جز یکی دو روز مشکلی در دریافت کد مشاهده نکردم.

   • ممنون از پاسخگویی شما
    حقیقت کد ارسال نمیشود و باید حتما سریعتر به آن دسترسی پیدا کنم…لطفا میفرمایید چطور می توان از حالت کانکت خارج شد و کد ورود به تلگرام اصلی و یا ویدوگرام را دریافت کرد؟ از طریق …شکن اصلا مقدور نشد و نسخه تلگرام اکس هم تاثیری نداشت …راهنمایی میفرمایید چه راهکاری وجود دارد؟یا چطور از طریق پروکسی میشودخیلی متشکرم

    • سعید انوشه

     سلام
     احتمالا شما خیلی درخواست ارسال کرده اید و تلگرام حساسیت زیادی الان برای شماره کشور ما به خرج می دهد. از ق ن د شکن های رایگان اگر استفاده می کنید از آن هایی که معتبر و قوی هستند استفاده کنید.
     و اینکه اگز از نت وای فای استفاده می کنید با نت سیم کارت هم امتحان کنید و بالعکس.

 41. سلام من هرکاری میکنم کد ورود ب تلپرام برام ارسال نمیشه چیکار کنم؟
  توروخدا کمکم کنید

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   خب در کامنت ها به خیلی دوستان اشاره کرده ایم که باید چکار کنند.

 42. سلام هنوز هم میشه اکانت جدید بسازیم تو تلگرام یا نه چون من تازه سیم کارت گرفتم میخوام بدونم

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   بله مشکلی نیست فقط از ق ن د شکن مناسب استفاده کنید

   • سلام سیم کارت من گمشده براهمین نمیتونم برم تو اکانتم ولی به شماره های توش خیلی احتیاج دارم تورو خدا کمکم کنین

    • سعید انوشه

     سلام دوست عزیز
     به نمایندگی ایرانسل برید و اگر سیم کارت به نام خودتون هست سیم کارت رو بگیرید.
     چون در حال حاضر راهی برای دریافت کد ندارید.

   • ميشه يه قندشكن مناسب معرفى كنيد؟؟؟

 43. سلام اوایل متوجه نمی‌شدم که نصب تلگرام بدون کد تایید چه جوری امکان پذیره ولی با مطالعه مقاله تون متوجه شدم ممنون

 44. نصب تلگرام بدون کد تایید مگه میشه دوستان لطفا کمک کنید پشتیبان که میگه نمیشه!!!!!
  چیکار کنممممممم؟؟؟ خیلی چیزای مهمی تو تلگرامم دارم

 45. من الان چند روز تلگرامم رو پشت سر هم دلیت کردم امشب هم این کار تکرار شد حالا پیامی میده و گفته شما در چند روز اخیر بار ها اکانت خود را با حذف و نصب کرده اید چند روز دیگر امتحان کنید.من این پیام را قبول دارم این مسدود بودن بعد چند روز میتوان دوباره امتحان کرد که دوباره وارد شوم؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   شما روی خط قرمز تلگرام قدم گذاشتید. باید منتظر بمونید تا درست شه. چند روزی طول خواهد کشید

 46. سلام من اکانت تلگرامم چون خیلی وقت بود ازش استفاده نکرده بودم خود به خود حذف شده.میتونم دوباره با همون شماره تلگراممو نصب کنم؟و اینکه مشکلی تو اومدن کد پیش نمیاد؟ممنون

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   اگر ق ن د ش ک ن مناسب استفاده کنید و تلگرام رو آپدیت کنید نه فکر نکنم به مشکل برخورد کنید

 47. سلام
  من تلگرامم روی یک گوشی و لپ تاپ نصب بود حالا گوشی راعوض کردم چطور میتونم کد تایید را از تلگرام نصب شده روی لب تاپ دریافت کنم

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   خب ساده هست که شماره را روی گوشی جدید میزنید و کد تایی به تلگرام لپ تاپ فرستاده می شود

 48. سلام.می خواستم بدون بدون شماره تلفن هم میشه تلگرام نصب کرد

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   نه متاسفانه اگه سیم کارت ندارید از شماره مجازی استفاده کنید.

 49. رضا محمدزاده

  با سلام مدتی چند ماه پیش تلگرامم خود به خود حذف شد و الان شماره جدیدی دارم که میخواهم تلگرامم را نصب کنک نصب میشود اما شماره تلفن که می نویسم همینطوری می چرخد و پیامک برای ادامه روند نصب تلگرام فرستاده نمی شود لطف کنید کمک کنید

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   مشکل بیشتر به فیلترشکن شما مربوط می شود و
   یک بار هم با تلگرام فیک امتحان کنید.

   • با سلام من تلگراممو حذف کردم بعد که نصب کردم بهم کد نداد تلگرام وبم بهم کد نداد با شماره جدید اکانت ساختم بعد به تنظیمات رفتم شماره قبلیو وارد کردم اما میزنه این شما به یک حساب کاربری دارت اونو حذف کنید من نمیخوام اکانت قبلیم پاک بشه اطلاعانشو لازم دارم توروخدا کمکم کنید

 50. سلام خدمت دوستان. من تلگرامم حذف شده و میخوام همون نسخه ی قبلی رو برگردونم.چون اطلاعات روش دارم و اصلا رمز دوم رو فعال نکرده بودم.میخواستم ببینم راهی وجود داره برای اینکار چون مثل اینکه کد تایید دیگه ارسال نمیشه؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   ف ی ل ت ر ش ک ن دیگری امتحان کنید
   و اگر از نت سیم کارت استفاده می کنید از نت وای فای استفاده کنید و برعکس
   از تلگرام های فیک هم می تونید برای تست این که کد میاد استفاده کنید

   • سلام ببخشید من تلگرامم برحسب تصادف حذف شد و متاسفانه خطی که بااون تلگرام رونصب کرده بودم هم ازکارافتاده والان متاسفانه تلگرام نمیتونه اون کد ورود رو برای من ارسال کنه واگرباخط دیگه ای هم بخوام تلگرام نصب کنم قطعا نمیتونم به اکانت قبلیم برگردم وازطریق اون خط جدید یک اکانت جدیدهم برام نصب میشه میتونین کمکم کنید و بگین آیا راهی هست که من باشماره جدید بتونم به اکانت قبلی خودم دسترسی پیداکنم ممنون میشم

    • سعید انوشه

     سلام دوست عزیز
     به علت محدودیت هایی که تلگرام ایجاد کرده متاسفانه نمی تونید کار دیگه ای انجام بدید

 51. سلام ببخشید من شماره مجازی داشتم ولی متاسفانه گوشیم سوخت و مجبور شدم گوشیمو عوض کنم ولی واقعا به اطلاعاتش نیاز دارم . میتونم برش گردونم؟

 52. سلام وقت بخیر . ببخشید من توی گوشیم اکانت مجازی داشتم متاسفانه گوشیم سوخت و مجبور شدم گوشیمو عوض کنم ولی حالا واقعا به اطلاعاتش نیاز دارم چکار کنم

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   فقط یه راه هست که شماره رو بدونید چی بوده و از کدوم برنامه رایگان یا پولی گرفتید و برید شماره رو بخرید

 53. سلام . ممنون كه به سوالا جواب ميديد . من يه سوال خيلى مهم داشتم اونم اينكه براى من اس ام اس كد تاييد تلگرام اومده درحاليكه من اصلا تلگرام ندارم و هيچوقت ثبت نام نكردم . خيلى نگرانم مى ترسم يكى با شماره من بخواد تلگرام بسازه . بنظرتون علتش چيه ؟ يعنى ممكنه اون شخص موقع وارد كردن شماره اشتباه كرده باشه يا من بايد اين موضوع رو بيشتر كنم ؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   خودتون پاسخ خودتون رو دادید یا اینکه طرف اشتباهی یه لحظه شماره شما رو زده و یا اینکه آشناست و می خواد با شماره شما وارد تلگرام بشه.

   • سلام من برنامه تلگرامم رو پاک کردم ولی لوگ اوت نکردم الان میخام وارد تلگرامم شم میگه کدو ب برنامه تلگرام شما ارسال کردیم ولی برنامرو من پاک کردم چیکار کنم؟
    میتونم وارد اکانتم شم؟

 54. سلام من گوشی رو فلش کردم متاسفانه . هیچ بک ام یا گوشی که روش تلگرام و وصل بکنم نداشتم الان هم به هم اس ام اس نماید . چیکار میتونم بکنم . تلگرام فیک هم باز تایید اس ام اس میخواهد . نمیدن پیکار کنم اصلا میشه وصلش کرد همون اکانت قبلی رو ؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   بله میشه وصل کرد ف ی ل ت ر شکن مناسب برای دریافت کد استفاده کنید.

 55. سلام چطور میتونم شماره مجازیو از برنامه بخرم لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون!!!

 56. سلام بنده اکانتم با شماره مجازی بود گوشیم فلش شد به اکانتم نیاز دارم چند ساله داشتمش یه راهنمایی کنید چگونه بازیابی کنم

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   از کدوم برنامه شماره مجازی رایگان استفاده می کردید به پشتیبانیی شون پیام دهید.

   • با سلام من خارج از ایران هستم چطور میتونم تلگرام خط ایرانمو اینجا فعال کنم متاسفانه هیچ اس ام اسی بهم نمیاد

 57. سلام روز بخیر ببخشید ممکنه راهنمایی بفرمایید
  تلگرام من نسخه قدیمی هست و پیغام میده که باید اپدیت بشه وگرنه غیر فعال میشه متاسفانه من با یه اپل ای دی دیگه اینو نصب کردم که در حال حاضر پسورد اون رو ندارم و نمیتونم برنامه قبلی رو اپدیت کنم چه راه حلی وجود داره که بتونم از تلگرامم استفاده کنم و اپدیت کنم با توجه به اینکه اگه حذف کنم و نسخه جدید رو بگیرم کد ارسال نمیشه

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   چرا کد به راحتی میاد شما میتونید تلگرام رو روی یه دیوایس دیگه فعال کنید و تلگرام جدید رو نصب کنید کد به تلگرام فعال که روی یه دستگاه دیگه زدید میاد به راحتی

 58. سرافینا

  سلام میخواستم بدونم ک چطور میتونم بدون استفاده از شماره از طریق ایمیل وارد تلگرام بشم؟اصلا میشه؟

 59. سلام گوشی من مشکل پیدا کرده و روشن نمیشه فعلا و وقتی رو دسکتاپ تلگرام نصب میکنم کدش به گوشی ارسال میشه راه حلی ندارید برای اینکه کد به ایمیلم ارسال بشه؟

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   راهی برای ارسال کد به ایمیل وجود ندارد

 60. سلام
  ببخشید من خطم دست کسی بود و روی آن تلگرام نصب کرد حال آن را سوزاندم و فعال کردم و تلگرام او با خط خودم دست من افتاد و وارد آن شدم ولی فردا صبح نگاه کردم تا از طریق جیمیلی که خودم برای آن ساخته بودم وارد تلگرامم شده است حال برای باز پس گرفتن آن چکار کنم

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   از نشست ها خارج کنید ولی مطمئن هستید از طریق جیمیل وارد شده؟

 61. من پست دلایل ریپورت شدن اکانت تلگرام رو در سایت شما و دیگر سایت ها خوانده ام ولی یک سوال دارم که جوابش را در هیچ جا پیدا نمی کنم
  آیا کسی که روزانه بیش از ۱۰۰ شماره را در اکانت خود Add Contact کند ولی به آن شماره ها هیچ پیامی نفرستد و فقط پروفایلشان را نگاه کند، در این صورت باز هم ریپورت میشود؟؟

 62. تلگرامم حذف شده حالا که میخام دوبارع نصب و راه اندازیش کنم وقتی که شمارمو وارد میکنم نمیره قسمت بعدیش یعنی اونجایی که کدو باید بنویسیم فقط مینویسهtoo many attempts please try again later
  تلگرامم فقط با این شمارم نصب نمیشه.چیکا باید بکنم؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   این اروری که نشون میده یعنی بیش از اندازه شماره رو چک کردید باید کمی منتظر باشید.

 63. سلام و خسته نباشید, ببخشید من تلگرامم رو سه روز پیش حذف کردم الان هر کاری می کنم کد برام ارسال نمیشه. اولش که می گفت زیاد تلاش کردی منم تا بیست و.چهار ساعت دست نزدم ولی الان مشکل اینه تا مرحله ارسال کد میره ولی کد ارسال نمیشه. بعد میگه کد رو دریافت نکردی؟ ولی حتی با زدن روی این.گزینه هم مشکل حل نمیشه
  انگار بخوام چیزی رو به اشتراک بذارم , گزینه های اشتراک باز میشن
  میخوام بدونم مشکل از همون فیلتر کردن اپراتور هاست که کد ارسال رو نتونیم بگیریم یا ممکنه خط من مشکل داشته باشه؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   نقطه حساس تلگرام الان حذف کردن و دوباره نصب کردنش هست. از قند شکن بهتری استفاده کنید و آی پی رو عوض کنید شاید درست شد.

 64. با سلام
  من زمان ساخت تلگرام ایمیل رو وارد نکردم و الان گوشیم ریست فکتوری شده و مجدد تلگرام رو نصب . متاسفانه پسورد دو مرحله ای دادم . ولی پسورد یادم نیست . تمام راه حل های موجود در سایت رو مطالعه کردم و میدونم که هیچ راهی نداره . اما دو تا موضوع اینکه زمانی که پسورد میخواد یه مخفف از اول پسورد قبلی رو میذاره تلگرام . میخواستم ببینم این درسته یا اینکه اشتباه میکنم . چونکه اگر این باشه بر اساس احتمالات تا جای ممکن دارم امتحان میکنم . مثلا اگر پسوردم بوده باشه aby6299 . حروف aby رو به حالت Hint بمن نشون میده . منظورم این هستش . سوال دوم اینکه من نهایت زیاد اطلاعات چت و گروه ها و کانال هایی که ثبت نام کردم اگر بپره مشکلی نیست . مهمترین چیزی که برام مهم کانال ی که ساختم و مربوط به فروشگاه اینترنتی میشه و هم اینکه هم اسم سایت م هستش و این خیلی مهم هم اینکه هم اسم و از نظر تجاری مهم و هم اینکه مشتریان و … روشه . میخواستم بدونم کانال هایی که ساخته شده هم میپرن یا اینکه کانال هایی که عضو بودم فقط میپرن و اگر میپره و دیکه دسترسی ندارم . آیا راهی هست که همون کانال یا همون اسم رو مجدد ساخت . لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم چون بشدت این کانال فروشگاهیم برام مهم هستش

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   به راحتی می تونید با پشتیبانی خود تلگرام صحبت کنید و اگه قانع شون کنید اکانت رو برگردونید.

   • چطور میشه با پشتیبانی تلگرام صحبت کرد؟ support و describe problem رو اصلا جواب نمیدن.من اکانتم بخاطر ۶ماه عدم استفاده دیلیت شده.واقعا اطلاعاتمو نیاز دارم.میتونید راهنماییم کنین؟

 65. سلام دوست عزیز،من خطم گم شده،امکانش هست با همون خط وارد تلگرام بشم؟راهی هست که کد ورود به تلگرامو از راه دیگه ای بگیرم؟

 66. سلام خسته نباشین
  من مجبور شدم تلگرامم رو‌ پاک کنم چون رمز اپل ایدی قبلی رو نداشتم و خیلی وقت بود اپدیت نکرده بودم بخاطر این باز نمیشد . الان دوباره دانلود کردم ف شکنمم روشنه ولی هرچقدر شماره میزنم پیام میاد که ساپورت نمیکنه از ویپ ان استفاده کنید . از یه طرفم هرکاری میکنم تلگرام وب هم باز نمیشه که حداقل از اونجا لاگ این کنم . تو هیچ دیوایس دیگه هم تلگرام ندارم که کد رو از اونجا بگیرم چیکار باید کنم که دوباره نصب بشه راهی هست؟

 67. من با شماره مجازی ( شماره ای که صاحبی ندارد ) وارد تلگرام شدم و تایید دو مرحله ای اون شماره رو تو تلگرام فعال کردم ولی الان از اون حساب کاربری خارج شدم و دوباره میخوام وارد بشم . چجوری باید دوباره واردش بشم وقتی دسترسی به پیامک ها و تماس های اون شماره ندارم ؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   شماره مجازی ها به علت امنیت فقط یکبار کد ارسال می کنن.

 68. visitor996114

  سلام من به طور ناخواسته تلگرامم پاک شد چطور دوباره میتونم بازیابی کنم .؟ سپاس

 69. visitor995133

  سلام
  برای من کد تلگرام نمیاد چه smsچه ایمیل وچه جیمیل
  تورو خدا کمکم کنید

 70. visitor998234

  سلام
  خسته نباشید
  من از لپ تابم وارد تلگرام میشم …
  یعنی لاگین نمیمونم هر بار ک میخوام لپ تابو خاموش کنم از تلگرام لاگ آت میشم بعد خاموشش میکنم…بعد ک دوباره میخوام واردش بپوشم شمارم میدم تلگرام و کد تاییدیه میاد موبایلم و من واردش میکنم میرم توی تلکرام
  ولی الان روزه ک هرچی شمارمو میزنم کد نمیاد به گوشیم
  بنظرتون مشکل از کجاست؟؟؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   انگار از داخل کشور خودمون محدود شده

  • سلام میشه کمک بدین ..من اکانت تلگرام دارم و ازروگوشیم کلا حذف کردم چون مجازی بود رمزقبلیمومیزنم نمیاد چکارکنم چجوری برگردونم لطفاکمک

 71. من چون اکانت باشماره مجازیه دیدم هنوز پاک نشده وزده یکماه پیش انلاین بودم ..فقط میتونم تو اسمم برم که انتخاب کرده بودم ..وعکس ازشماره پروفایلم گرفتم وکدش که میگه کدمنقضی شده …
  اکانت مجازی هم داشتم حذف شده اونم نشدبرگردونم میشه کمکم بدین ممنون میشم

 72. سلام صبحتون پر برکت و پر از خیر
  مدیران محترم رهاموز یک سوال در واقع یک کمک خواستم
  من یک شماره مجازی دارم از سایت textnow گرفته بودم رایگاه بالغ بر دو سال نیم که اکانت تلگرام روش داشتم یهو نمیدونم چی شد و از گوشیم پاک شد . قبلا تایید دو مرحله ای و ثبت جیمیل انجام دادم . خوب الان شماره رو دارم و زمان که شماره رو وارد میکنم نیاز به کد دارم خوب اون شماره دیگه فعال نیست تو نرم افزار textnow چطور میتونم کد دریافت کنم .
  ایا میشه مثلا یا امکانش هست کد ورود به اکانت از طریق ایمیل ثبت شده بیاد
  شما چه کمکی پیشنهاد میدین من انجام بدم تورو خدا کمکم کنید خیلی نیازش دارم مدت زیادی نیست که پریده تقریبا ۴ روز پیش بوده ممنونم اگه پاسخ بدین
  ممکنه اینجا پاسخ دیده نشه مدیونتون میشم اگه جواب به جیمیل من بزنید
  [email protected]

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   به پشتیبانی textnow پیام دهید و شماره رو بهشون سریع بدید تا اگه شماره اختصاصی خودشون باشه با هزینه ناچیزی برمیگردونن شماره رو

 73. سلام خداقوت
  خسته نباشین یلدابراتون مبارکباشه
  میشه بفرمایین من اکانت مجازی ناخواسته پاک شدمو چطوربرگردونم حتی یه پروفایل دیگه ساختم
  زدم تغییرشماره ولی گفت باید قبلیتوحذف کنین اون وصله نمیتونین واردبشین من فقط شماره اکانت مجازی پاک شدمو دارم ومیزنم کد نمیده
  میشه راهنمایی بفرمایین

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   شماره مجازی رو از کجا گرفتید

   • سلام معمولا ازبرنامه تکست نو ویااز۲NDLINEقبلاازنکست پلاس هم زده بودم یادم نیست…ولی داخل جیمیلم رمز دومش هست همون که بیش از ۵رقمه ولی زده ازتلگرام ننوشته ازکدوم برنامه شماره رودارم رمزورودش نمیادچکارکنم؟

   • سلام طبق اون نظراتی که گفتین هم تلگرامهای الان نمیزنه شماره رو فراموش کردین که بریم لااقل بزنیم باجیمیل واردبشیم
    …واون رمزروبزنیم ….بنده بانکست پلاس وتکست نو ..۲ndhinواردشدم یادم نیست ..ازداخل جیمیل که رمزداده هم ..نزده کدوم برنامه هست فقط زده تلگرام ..براتلگرامم پیام دادم متاسفانه خوانده نشده ووبرگشت زده

 74. visitor1050669

  سلام،من نقاش هستم وتمام سفارشاتم رو تو تلگرام میگیرم.چند روز پیش گوشیم هنگ کرد مجبور شدم ریست کنم حالا نمیدونم چطوری بیام تلگرام
  لطفا کمکم کنید پول ازمردم گرفتم حالا نه شماره ای ازشون دارم نه هیچی

 75. فروشگاه اينترنتی

  آموزشی که عملکردها را بهبود بخشه و بتواند قدرت یادگیری را بالا ببرد. مقاله فوق العاده خاص و عالی بود
  باسپاس

 76. سلام. خسته نباشید. توروخدا کمک کنید. رمز دو مرحلهای اکانت تلگرامم عوض شده و اکانتم حذف شده. نمیتونم برم توی اکانتم. اکانت دیگه ای هم با شماره جدید که میخوام بزنم ارور میده. جی کار کنم؟ امکان بک اپ هست؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   به پشتیبان خود تلگرام پیام بدید سریع خود اکانت رو براتون برگردونن

 77. سلام. اکانت تلگرام من توسط یه نفر هک شده. کلا اکانتم حذف شده و از دسترسم خارجه.حتی کد دو مرحله ای که واسش گذاشته بودم رو هم عوض کرده.خواهش میکنم کمک کنید.

 78. visitor1081968

  سلام.تلگرامم اتفاقی پاک شده.الان میخوام وارد بشم کد برام پیامک نمیشه.میگه واسه اون تلگرامتون ارسال کردیم.ولی من ب اون تلگرام دسترسی ندارم و پاک شده.باید چیکار کنم بنظرتون؟

 79. با سلام
  من وقتی شمارمو تو تلگرام وب میزنم اس ام اس برام میاد ولی وقتی وارد میکنم میگه کد اشتباهه

 80. visitor1110877

  ببخشید من قبلاً با شماره ایرانسلی تلگرام واکانت فعال داشتم که سیمکارتش روخیلی قته ندارم.سیمکارت بنام خودم نبود والان هم گوشیم سوخته گوشی جدید گرفتم راهی هست که بتونم وارد همون اکانت بااون شماره بشم؟ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید.

 81. سلام خسته نباشید،ببخشید من سیم کارتم تعلق داره به یک کشور دیگه،و الان اون سیم کارت گم شده و من نمیتونم وارد اکانت تلگرامم بشم اما تایید دو مرحله ای رو فعال کرده بودم و آدرس ایمیل و پسورد تایید دو مرحله ای رو دارم
  الان چه راهی هست که من بتونم وارد اکانت تلگرامم بشم،لطفاهرکسی سر رشته داره تو این موارد،راهنمایی کنه، خیلی ممنونم و آرزوی موفقیت برای همتون?

 82. سلام دو هفته پیش سه تا حساب تلگرامم که تو ی تلگرام بود بطور خودکار حذف شد یعنی دیلیت اکانت شد هر سه تاش الان که میزنم کد بیاد مینویسه این شماره ممنوع شده است چیکار کنم درس بشه ایا درس میشه چه مدت طول میکشه متشکرم

 83. visitor1171642

  سیم کارتم مشکل پیدا کرده و تلگرام روی ویندوز هم پاک شده
  تایپیست هستم تموم نوشته های ارسالیم تو تلگرام بود
  سیم کارت هم از اون هایی بود که دورش رو می بریدن و داخل تبلت میزاشتن الان به هر گوشی که میزنم جواب نمیده
  تبلت هم مشکل داره روشن نمیشه
  موندم چیکار کنم
  آیا میشه کد تلگرام رو به ایمیل بفرستن چی کار باید بکنم؟

 84. سلام من اشتباهی دستم خورده بود روی پاک کردن داده های تلگرام بعد به کل تلگرامم از روی گوشی پاک شده بود حالا میخوام برش گردونم هرچی شمارمو میزنم که برام کد بیاد کدی ارسال نمیشه از نسخه اصلی تلگرام هم استفاده میکردم تایید دو مرحله ای هم فعال بوده و رمزش رو بلدم راهنمایی کنید که باید چیکار کنم

 85. سلام خسته نباشید من میخوام وارد اکانتم بشم کد تایید به شمارم ارسال نمیشه و میگه به حساب شما ارسال شد درصورتی که من از اکانت خارج شده بودم چیکار کنم؟؟؟

 86. سلام خسته نباشید
  اکانت تلم رو پاک کردم الان کد نمیفرسته برام چکار کنم؟

 87. سلام چرا کد تلگرام برام نمیاد

 88. سلام.من تلگرام رو کامپیوتر نصب کردم ولی چون پیامک نمیاد به گوشی چجوری کد رو دریافت کنم؟

 89. سلام خسته نباشید
  من هر چی شمارمو میزنم
  کد برام نمیاد
  میگع رو دستگاه دیگه فرستادیم
  ولی تلگرامم فقط رو گوشیم نصب بوده که پاکش کردم
  نه دیگع کد پیامک می کته نه زنگ میزنه
  تلگرامم غیر رسمی بوذع
  باید چیکار کنم

 90. سلام من تلگراممو پاک کردم اصلی ام بود الان هرچقدر میزنم کد برام نمیاد

 91. سلام من تلگرامم رو حذف کردم بعد دو مرحله ای هم قبلا فعال کرده بودم الان که میخوام تلگرام رو نصب کنم کد برام اس ام اس نمیاد. حالا میشه از طریق ایمیلم کد رو دریافت کنم؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *