خانه / برترین ها / گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل در ۱ دقیقه
کسب و کار اینترنتی

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل در ۱ دقیقه

در این بخش میخواهیم نحوه ی گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل و دلیل استفاده از آن را آموزش بدهیم. دلیل این کار امنیت حریم خصوصی در محیط تلگرام می‌باشد. فعالیت در فضای مجازی همیشه نگرانی های خاص خودش را دارد و  عده‌ای وجود دارند که همیشه نگران امنیت اطلاعات خود هستند. این را باید بدانید که تلگرام قابل هک نیست، طبق سخنان سازنده این پیام رسان آقای پاول دورف تلگرام را نمیتوان هک کرد. پاول دورف برای کسی که بتواند آن را هک کند جایزه ای کنار گذاشته است. بعد از چند سال از راه‌اندازی این پیام رسان هنوز کسی نتوانسته در مورد هک شدن آن حرفی به میان بیاورد. این شرکت از شیوه‌ی رمزگذاری کلاینت –کلاینت استفاده می‌کند.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 

خبر فوری ۲ تیرماه ۹۸

امروز با خبر شدیم که دریافت پیامک کد تلگرام رو برای اپراتور های داخلی بستن. به همین دلیل امکان دریافت کد برای تلگرام از طریق پیامک وجود ندارد. پس هر چه سریع تر بکاپ تهیه کرده و در بیش از یک دستگاه اکانت تلگرامتون رو فعال داشته باشید.

لینک بکاپ گیری از تلگرام برای از دست نرفتن اطلاعات :

بک آپ گرفتن از تلگرام بدون کد نویسی در چند دقیقه

 

خبر فوری 

چرا تلگرام قطعه

خبرهایی در مورد از کار افتادن بعضی تلگرام های غیر رسمی از دیروز منتشر شده هرچند اغلب کاربران در نظرسنجی‌ها اعلام کرده‌اند که از تلگرام اصلی استفاده می‌کنند.
یکی از مسئولین هم اشاره کرده که از فردا فیلترینگ احتمالا تشدید می‌شود.

با توجه به این نکات و اینکه اغلب کاربران اطلاعات ضروری زیادی در محیط تلگرام دارند، دو مورد مهمی که حتما باید برای اکانت های تلگرامی تان انجام دهید.

 • تهیه بکاپ از اطلاعات مهم و حیاتی تلگرام با کمک تلگرام دسکتاپ
 • وصل شدن اکانت تلگراممان در بیش از یک دستگاه

مورد اولی به این دلیل است که اگر تشدید فیلترینگ از نوع محدود کردن شدید پهنای باند اینترنت بین‌الملل باشد. به اطلاعات شخصی و ضروری‌تان دسترسی داشته باشید.
مورد دومی هم به این دلیل است که اگر پیامک ورود به تلگرام مختل شد و شما نیاز به ورود به تلگرامی جدید را داشتید. بتوانید از کد دریافتی در تلگرامی که در دستگاه دیگر فعال بوده است، استفاده نمایید.

 

ماجرای قطع پیامک تلگرام چه بود؟

این موضوع باعث شد تا احتمال قطع دسترسی به تلگرام از سوی شورای عالی فضای مجازی که سال گذشته فیلترینگ تلگرام را رقم زده بود هم مطرح شود. اما درستی یا نادرستی این فرضیه هنوز از سوی کسی اعلام نشده است.
پیام رسان تلگرام از یک زیرساخت توزیع شده استفاده می‌کند. دستگاه های دیتای چت‌های ابری در دیتا سنترهای متعدد در نقاط گوناگون جهان ذخیره می‌شوند. در کنترل اشخاص حقوقی گوناگون و پخش‌شده در سیستم‌های قضایی متفاوت هستند. کلید‌های رمزگشایی آن، به تکه‌های زیاد تقسیم شده و هیچ‌گاه اطلاعاتی که محافظت می‌کنند در یک جا نگهداری نمی‌شوند. بنابراین خیلی سخت است که حتی دولت ها هم بتوانند به اطلاعات کاربران تلگرام دسترسی داشته باشند.

 

پیشنهاد ما: ۹ پیام رسان محبوب در سال ۲۰۱۸ 

 

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل یا همان تایید دو مرحله ای تلگرام، نیاز به کار پیچیده‌ای نداریم و با زدن چند کلیک و دادن رمز و ایمیل برای بازیابی میتوانیم آن را فعال کنیم. این کار را در قالب عکس و توضیحات آموزش می‌دهیم.

 

ارزانترین پنل نمایندگی تلگرام

ارزانترین پنل نمایندگی تلگرام

با قیمت هایی که در این پنل ارائه می شود. می توانید از طریق فروش ممبر تلگرام درآمد زیادی داشته باشید. میتوانید کسب و کار تلگرامی خودتون رو هم رشد دهید.
ممبر فیک تلگرام ۷۰۰۰ تومان
ممبر نیمه فیک ۸۵۰۰ تومان
ممبر واقعی ۱۵۰۰۰ تومان

ارزانترین پنل نمایندگی تلگرام در اینترنت

 

تأیید دو مرحله ای تلگرام کاربردش چیست و چرا باید برای امنیت بیشتر اکانت تلگراممان از آن استفاده کنیم؟

مسئله مهم این است که تأیید دو مرحله ای تلگرام برای جلوگیری از وارد شدن دیگران به اکانت مان می‌باشد. اگر حساب کاربری در تلگرام داریم و بخواهیم وارد آن بشویم.

نیاز به یک کد فعال سازی دارد که به شماره موبایل شما ارسال می‌شود. پس می‌توان گفت که کار راحتی به نظر می‌رسد که به اطلاعات تلگرام دسترسی پیدا کنند؛ اما شرکت سازنده این پیام رسان برای جلوگیری از این کار گزینه‌ای به نام تأیید دو مرحله ای را در تلگرام قرار داده است. تا اگر کسی دوست داشته باشد که امنیت تلگرامش حتی بعد سرقت موبایل هم تأمین شود از این روش استفاده کند. پس می‌شود این طور گفت که اگر شما بخواهید اکانت تلگرام را در دستگاه دیگری فعال کنید نیاز به ۲ رمز دارید. یکی را تلگرام برای شما اس ام اس می‌کند و رمز دوم را خود شما باید بدانید که بتوانید وارد اکانت تان شوید.

با یک مثال ساده میخواهم این بحث که چرا باید از تأیید دو مرحله تلگرام باید استفاده کنیم را ببندیدم و شروع به فعال سازی آن در عرض چند دقیقه بکنیم.

فرض کنید شما در محیطی کار می‌کنید که نسبت به شما حسادت دارند یا به هر نحوی موبایل شما درجایی قرار دارد که نباید باشد. و آن شخص هم اگر موبایل شما رمز داشته باشد رمز شما را می‌داند. آن شخص در عرض دو دقیقه می‌تواند به حساب شما دسترسی داشته باشد. با زدن شماره موبایل شما در تلگرام خودش و استفاده از کدی که تلگرام برای موبایل شما فرستاده می‌تواند وارد اکانت شما شود؛ و با پاک کردن اس ام اس و پیامی که به تلگرام شما می‌رود دیگر هیچ ردپایی برای فهمیدن به شما نمی‌دهد.

 

از کجا بفهمیم اکانت تلگرام در چند دستگاه فعال می باشد؟

با رفتن به بخش تنظیمات

SETTINGS

PRIVATY AND SECURITY

ACTIVE SESSIONS

 می‌شود فهمید که تلگرام شما در چند دستگاه فعال است و می‌توان دسترسی آن‌ها را مسدود کرد.

اما تا شما بخواهید این کار را بکنید. می‌تواند کار خراب کارانه‌اش را بکند.

 

پیشنهاد ما: چگونه شماره تلفن مجازی بسازیم؟ 

 

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

بعد از فهمیدن اهمیت این کار بهتر است که وارد عمل شوید.

برای فعال سازی ابتدا وارد تلگرام شوید و مراحل را به ترتیب انجام دهید.

 • به بخش Setting یا تنظیمات تلگرام بروید و گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • انتخاب گزینه Two-Step verification

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • انتخاب گزینه Set Additional Password و بعد رمز مورد نظرتون رو بنویسید. (سعی کنید هم اعداد و هم حروف استفاده کنید)

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • برای بار دوم هم رمز انتخاب‌ شده را بزنید.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • رمز Hint مورد نظرتان را بنویسید. منظور از کلمه یا عددی استفاده کنید که در صورت فراموشی رمز، رمز را به یادتان بیاورد.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • به این قسمت اهمیت ویژه‌ای قائل شوید. برای بازیابی رمز عبور ایمیل از شما می‌خواهم. تا در صورت فراموش کردن رمز بازیابی به ایمیلتان ارسال می‌شود.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • آدرس ایمیلی که در بالا داده اید را باز می کنید.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 • روی لینک ارسال شده به ایمیل کلیک می کنید.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

با دیدن این تصویر دیگر کار شما تمام است و تأیید دو مرحله ای برای تلگرام شما فعال شد.

گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل

 

پیشنهاد ما: روند شبکه های اجتماعی 

 

گرفتن کد تلگرام از اینترنت

به دلیل ساختار خاص تلگرام که جزء پیام رسان ها به حساب می آید. تلگرام بر اساس شماره موبایل شکل گرفته و فقط از طریق شماره موبایل می توان وارد آن شد و از آن استفاده کرد. راهی برای گرفتن کد تلگرام از اینترنت وجود ندارد. فقط زمانی میشود از اینترنت و آن هم از طریق ایمیل کد دریافت کرد که شما رمز تایید دو مرحله ای را فعال کرده باشید.

 

دلایل عدم دریافت کد تلگرام چیست ؟

 • حذف و نصب بیش از حد تلگرام 
 • درخواست دریافت اس ام پشت سر هم

یکی از علل مهمی که باعث میشه کد تلگرام را دریافت نکنید این هست که IP شما توسط سرور های تلگرام مسدود شده است. راه حلی که برای این کار میتوانیم پیشنهاد دهیم.

 • از نرم افزار هایی تغییر IP استفاده کنید.
 • میتوانید از موبایل دیگه ای برای این کار استفاده کنید.
 • استفاده از نسخه وب تلگرام 
 • استفاده از تلگرام دسکتاپ

اگر در صورتی که کد تلگرام برای شما ارسال نشد با شما تماس گرفته خواهد شد و کد تلگرام به شما گفته خواهد شد. وقت کافی است کد را یادداشت و در تلگرام قرار دهید.

 

دلیل حذف شدن تلگرام از موبایل

دلیل مهمی که باعث حذف شدن تلگرام و حساب کاربری تلگرام شده است استفاده از تلگرام های غیر رسمی میباشد.

یکی از دلایل استفاده از آن ها کاربر پسند بودن و وارد شدن بدون محدودیت به تلگرام است.

سوالی که مطرح میشود این هست که تلگرام چگونه حذف شده است؟

جواب این سوال گوگل پلی می باشد. به دلیل وجود داشتن برنامه های جاوسی موجود در نسخه غیر رسمی تلگرام، گوگل پلی برای حفظ اطلاعات کاربران تلگرام اقدام به حذف تلگرام کرده است.

 

پیام Phone Number Flood در تلگرام

 • اگر اکانت تلگرام خود را حذف کرده باشید و دوباره با همان شماره بخواهید اکانت را بسازید، اگر این این کار را بیش از ۳ بخواهید انجام دهید. شماره شما مشکوک شناخته شده و ارور Phone Number Flood را نشان میدهد.
 • اگر شماره شما ریپورت باشد و از اکانتتان خارج شده باشید و بخواهید توسط دستگاه دیگری دوباره وارد اکانت خود شوید. پیام Phone Number Flood را برای ما نمایش میدهد.
 • برای رفع محدودیت ارسال پیام اگر حساب کاربری خود را حذف کنید و دوباره همان اکانت را بسازید باز هم با همان پیام مواجه خواهید شد.

 

پیشنهاد ما: مواردی که اساتید تلگرام در مورد خرید ممبر تلگرام به کسانی که در فکر افزایش کسب درآمد خود هستند.

 

 رفع ارور Phone Number Flood در تلگرام

کاری که برای رفع این مشکل پیشنهاد می شود ساخت اکانت جدید در تلگرام با شماره جدید است. سپس عوض کرده شماره جدید با شماره قبلی در تلگرام می باشد. برای این کار مراحل را به ترتیب انجام دهید.

 1. ساخت اکانت با شماره جدید و فعال سازی
 2. رفتن به بخش تنظیمات
 3. بر روی شماره جدید کلیک کنید.
 4. روی Change Number کلیک کنید.
 5. بر روی OK کلیک کنید.
 6. شماره قدیمی خود را قرار داده و Submit را بزنید.

با این کار شما وارد اکانت قبلی خود خواهید شد.

 

در این مقاله به آموزش گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل و یا همان تایید دو مرحله ای تلگرام پرداخته شد، در قسمت بعدی به آموزش نحوه ی بازیابی رمز تأیید دو مرحله ای تلگرام خواهیم پرداخت.

کسب و کار اینترنتی ره آموز

درباره‌ی امین اسم زاد

علاقه مند به حوزه کسب و کار اینترنتی ، ایده پرداز در حوزه ی ایجاد مشاغل نوپا

۱۰۳ نظر

 1. سلام من گوشی رو فلش کردم متاسفانه . هیچ بک ام یا گوشی که روش تلگرام و وصل بکنم نداشتم الان هم به هم اس ام اس نماید . چیکار میتونم بکنم . تلگرام فیک هم باز تایید اس ام اس میخواهد . نمیدن پیکار کنم اصلا میشه وصلش کرد همون اکانت قبلی رو ؟

 2. سلام . ممنون که به سوالا جواب میدید . من یه سوال خیلى مهم داشتم اونم اینکه براى من اس ام اس کد تایید تلگرام اومده درحالیکه من اصلا تلگرام ندارم و هیچوقت ثبت نام نکردم . خیلى نگرانم مى ترسم یکى با شماره من بخواد تلگرام بسازه . بنظرتون علتش چیه ؟ یعنى ممکنه اون شخص موقع وارد کردن شماره اشتباه کرده باشه یا من باید این موضوع رو بیشتر کنم ؟

  • سلام دوست عزیز
   خودتون پاسخ خودتون رو دادید یا اینکه طرف اشتباهی یه لحظه شماره شما رو زده و یا اینکه آشناست و می خواد با شماره شما وارد تلگرام بشه.

 3. سلام وقت بخیر . ببخشید من توی گوشیم اکانت مجازی داشتم متاسفانه گوشیم سوخت و مجبور شدم گوشیمو عوض کنم ولی حالا واقعا به اطلاعاتش نیاز دارم چکار کنم

  • سلام دوست عزیز
   فقط یه راه هست که شماره رو بدونید چی بوده و از کدوم برنامه رایگان یا پولی گرفتید و برید شماره رو بخرید

 4. سلام ببخشید من شماره مجازی داشتم ولی متاسفانه گوشیم سوخت و مجبور شدم گوشیمو عوض کنم ولی واقعا به اطلاعاتش نیاز دارم . میتونم برش گردونم؟

 5. سلام خدمت دوستان. من تلگرامم حذف شده و میخوام همون نسخه ی قبلی رو برگردونم.چون اطلاعات روش دارم و اصلا رمز دوم رو فعال نکرده بودم.میخواستم ببینم راهی وجود داره برای اینکار چون مثل اینکه کد تایید دیگه ارسال نمیشه؟

  • سلام دوست عزیز
   ف ی ل ت ر ش ک ن دیگری امتحان کنید
   و اگر از نت سیم کارت استفاده می کنید از نت وای فای استفاده کنید و برعکس
   از تلگرام های فیک هم می تونید برای تست این که کد میاد استفاده کنید

   • سلام ببخشید من تلگرامم برحسب تصادف حذف شد و متاسفانه خطی که بااون تلگرام رونصب کرده بودم هم ازکارافتاده والان متاسفانه تلگرام نمیتونه اون کد ورود رو برای من ارسال کنه واگرباخط دیگه ای هم بخوام تلگرام نصب کنم قطعا نمیتونم به اکانت قبلیم برگردم وازطریق اون خط جدید یک اکانت جدیدهم برام نصب میشه میتونین کمکم کنید و بگین آیا راهی هست که من باشماره جدید بتونم به اکانت قبلی خودم دسترسی پیداکنم ممنون میشم

    • سلام دوست عزیز
     به علت محدودیت هایی که تلگرام ایجاد کرده متاسفانه نمی تونید کار دیگه ای انجام بدید

 6. رضا محمدزاده

  با سلام مدتی چند ماه پیش تلگرامم خود به خود حذف شد و الان شماره جدیدی دارم که میخواهم تلگرامم را نصب کنک نصب میشود اما شماره تلفن که می نویسم همینطوری می چرخد و پیامک برای ادامه روند نصب تلگرام فرستاده نمی شود لطف کنید کمک کنید

  • سلام دوست عزیز
   مشکل بیشتر به فیلترشکن شما مربوط می شود و
   یک بار هم با تلگرام فیک امتحان کنید.

   • با سلام من تلگراممو حذف کردم بعد که نصب کردم بهم کد نداد تلگرام وبم بهم کد نداد با شماره جدید اکانت ساختم بعد به تنظیمات رفتم شماره قبلیو وارد کردم اما میزنه این شما به یک حساب کاربری دارت اونو حذف کنید من نمیخوام اکانت قبلیم پاک بشه اطلاعانشو لازم دارم توروخدا کمکم کنید

 7. سلام.می خواستم بدون بدون شماره تلفن هم میشه تلگرام نصب کرد

 8. سلام
  من تلگرامم روی یک گوشی و لپ تاپ نصب بود حالا گوشی راعوض کردم چطور میتونم کد تایید را از تلگرام نصب شده روی لب تاپ دریافت کنم

  • سلام دوست عزیز
   خب ساده هست که شماره را روی گوشی جدید میزنید و کد تایی به تلگرام لپ تاپ فرستاده می شود

 9. سلام من اکانت تلگرامم چون خیلی وقت بود ازش استفاده نکرده بودم خود به خود حذف شده.میتونم دوباره با همون شماره تلگراممو نصب کنم؟و اینکه مشکلی تو اومدن کد پیش نمیاد؟ممنون

  • سلام دوست عزیز
   اگر ق ن د ش ک ن مناسب استفاده کنید و تلگرام رو آپدیت کنید نه فکر نکنم به مشکل برخورد کنید

 10. من الان چند روز تلگرامم رو پشت سر هم دلیت کردم امشب هم این کار تکرار شد حالا پیامی میده و گفته شما در چند روز اخیر بار ها اکانت خود را با حذف و نصب کرده اید چند روز دیگر امتحان کنید.من این پیام را قبول دارم این مسدود بودن بعد چند روز میتوان دوباره امتحان کرد که دوباره وارد شوم؟

  • سلام دوست عزیز
   شما روی خط قرمز تلگرام قدم گذاشتید. باید منتظر بمونید تا درست شه. چند روزی طول خواهد کشید

 11. نصب تلگرام بدون کد تایید مگه میشه دوستان لطفا کمک کنید پشتیبان که میگه نمیشه!!!!!
  چیکار کنممممممم؟؟؟ خیلی چیزای مهمی تو تلگرامم دارم

 12. سلام اوایل متوجه نمی‌شدم که نصب تلگرام بدون کد تایید چه جوری امکان پذیره ولی با مطالعه مقاله تون متوجه شدم ممنون

 13. سلام هنوز هم میشه اکانت جدید بسازیم تو تلگرام یا نه چون من تازه سیم کارت گرفتم میخوام بدونم

 14. سلام من هرکاری میکنم کد ورود ب تلپرام برام ارسال نمیشه چیکار کنم؟
  توروخدا کمکم کنید

 15. سلام آیا ویدئوگرام هم جز نسخه های غیر رسمی یا بد افزار هست؟ چون مدت یکماه پیش تلگرام اصلی روی حالت کانکت میموند از ویدءوگرام استفاده کردم اما با یک لاگ اوت ..هر دو انگار در حالت کانکت ثابت شدند و امکان ورود به تلگرام و اخذ کد هم نمیدهد…لطفا راهنمایی میفرمایید با چه نسخه و چه روشی می توان بازشان کرد ممنون

  • سلام دوست عزیز
   بله ویدوگرام نسخه غیر رسمی می باشد ولی بدافزار نیست چون در گوگل پلی برای دانلود هست اگر گوگل پلی را جای برنامه های امن بدانیم.
   ولی من امتحان کردم به جز یکی دو روز مشکلی در دریافت کد مشاهده نکردم.

   • ممنون از پاسخگویی شما
    حقیقت کد ارسال نمیشود و باید حتما سریعتر به آن دسترسی پیدا کنم…لطفا میفرمایید چطور می توان از حالت کانکت خارج شد و کد ورود به تلگرام اصلی و یا ویدوگرام را دریافت کرد؟ از طریق …شکن اصلا مقدور نشد و نسخه تلگرام اکس هم تاثیری نداشت …راهنمایی میفرمایید چه راهکاری وجود دارد؟یا چطور از طریق پروکسی میشودخیلی متشکرم

    • سلام
     احتمالا شما خیلی درخواست ارسال کرده اید و تلگرام حساسیت زیادی الان برای شماره کشور ما به خرج می دهد. از ق ن د شکن های رایگان اگر استفاده می کنید از آن هایی که معتبر و قوی هستند استفاده کنید.
     و اینکه اگز از نت وای فای استفاده می کنید با نت سیم کارت هم امتحان کنید و بالعکس.

 16. سلام،،چند تا سوال دارم،،خواهش میکنم جواب بدید چون خیلی مهمه برام،،

  آیا تلگرام ایکس امنیت داره؟؟ ایا تلگرام فضای مناسبی برای ذخیره ابری هستش(ذخیره عکس و فیلم های خصوصی).

  چطور میشه وارد اکانتی ک تلگرامش رو حذف کردم بشم با وجود مسدود شدن اس ام اس مخابرات،،ایا امکان ورد از طریق جیمیل هستش(رمز دو مرحله ای فعاله)،،ایا مخابزات پیام صوتی رو هم مصدود کرده؟؟(کد صوتی میاد؟؟)،

  خواهش میکنم لطف کنید پاسخ بدید چون خیلی برام مهمه،،،من به دلایلی باید گوشیم رو بدم تعمیر و میخام تلگرامم رو حذف کنم اما میترسم دیگه نتونم واردش بشم،،از طرفی امکان نصب روی گوشی دیگه رو ندارم(فقط ی گوشی دارم)،،

  خواهش میکنم پاسخ بدید چون خیلی برام حیاطی و مهمه،،،اکانتم حاوی کانالها و گروه های مهمی هستش ک هزینه زندگیم رو ازش در میارم،،

  مرسی

 17. سلام من برای ورود کد برام ارسال نمیشه چیکار کنم؟

 18. سلام من از حساب کاربریم خارج شدم دیلیت تکانت نکردم حالا ک میخوام دوباره وارد اکانتم بشم کد برام ارسال نمیشه چیکار باید کنم؟

  • سلام دوست عزیز
   ۱- یا فیلتر شکن درست کار نمیکنه
   ۲- آخرین ورژن تلگرام رو نصب کنید
   ۳- از تلگرام فیک استفاده کنید ببینید کد ارسال می شود

 19. سلام من میخام با اکانت م عضو کانال تون بشم ، پیغام میده که یک درخواست عضویت مسدود شد چرا ؟

  از موبوگرام اصلی کانال هانیستا یک و دو استفاده میکنم

  با اکانت دومم که میزنم راحت عضو کانالتون میشه و مشکلی نیست 🤔

  با اسپم بوت هم چک کردم برای هر دو اکانت میگه :
  مژده، در حال حاضر اکانت شما هیچ محدودییتى ندارد. شما کاملاً آزاد هستید.

  قضیه چیه ؟

  • سلام دوست عزیز
   احتمال می دهم خود تلگرام یه سری آپدیت هایی ارائه می دهد به همین خاطر بعضیی مشکلات به وجود اومده.

 20. محدثه محمدی

  گوشیم گم شده وسیمکارت داخلش مونده و سیم کارت به نام من نیست. چجوری باید اکانت تلگرامم رو برگردونم؟

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   در این مورد تنها راهی که هست اینه که اکانت تلگرام شما در دستگاه دیگه ای فعال باشه تا بتونین وارد تلگرامتون بشید. در غیر این صورت راهی وجود ندارد.

 21. سلام
  من تلگراممو بنا ب دلایلی از روی دستگاه همراهم حذف کردم ولی کد تایید دومرحله ای رو فراموش کردم .میشه راهنماییم کنید؟

 22. سلام من رمز ورودی تلگرامم رو فراموش کردم بدتر از اون الان اون خطی که تلگرامم باش اکانت دارم رو ندارم یعنی کم شده فقط و فقط ازی نسخه تلگرام اونم تولپتابه نمیدونم چجوری ب اطلاعات داخل اکانتم دسترسی داشته باشم؟؟؟ خیلی برام مهمه

  • سلام دوست عزیز
   دقیقا متوجه منظور شما نشدم.
   ولی اگر شماره را ندارید کار مشکل است
   اگر به نسخه تو لپ تاپ دسترستی دارید که کار حل شده است و می توانید به راحتی به داخل اکانت وارد شوید مشکل چیست

 23. سلام؛ببخشید من میخاستم عضو کانال ها و گروه های خارجی بشم ولی با شماره ی ایران نمیشد به خاطر همین یه شماره مجازی آمریکا رو گرفتم و با اون ثبت نام کردم موقع ورود هم رفتم و تایید دو مرحله ای رو انجام دادم؛حالا چند روز پیش انگار اون شماره رو به یکی دیگه هم دادن که خواسته وارد بشه برای من ایمیل اومده که شما درخواست دادین اکانتتون حذف بشه بعد یه لینک هم فرستادن که در صورت منصرف شدن تا ۷ روز وقت دارم روش کلیک کنم؛ولی حالا هرچه روش کلیک میکنم مینویسه لطفا از شماره ی معتبر استفاده کنید!حالا نمیدونم چه کار کنم حسابم حذف نشه؛ممنون میشم راهنمایی کنید؟

 24. سلام خسته نباشید من از تلگرام اصلی استفاده میکرد که چند روز پیش خود به خود از اکانت خارج شد الان که میخوام دوباره نصب کنم پیامک ارسال میشه اما چیزی واسه من نمیاد لطفا راهنمایی کنید

 25. سلام خسته نباشید ـ طاعات عباداتتون مقبول درگاه حق باشد ان شالله.
  خواستم بگم غرض از مزاحمت دو روزه میخام با اون اکانتم وصل بشم مینویسه بیش از حد مجاز. باید چیکار کنم سپاس گذارم لطفا راهنماییم کنید

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   ۳ دلیل وجود داره که کد فعال سازی نمیاد
   مورد اول: استفاده از نسخه غیر رسمی تلگرام
   مورد دوم: اینه که اگر در یک بازه زمانی ۳ بار اکانت رو حذف کنی و دوباره فعال کنی دیگه کد واستون نمیفرسته.
   مورد سوم: در یک بازه زمانی بیش از حد اقدام به دریافت کد کرده اید.
   راه حلش اینه که چند روز بعد اقدام به گرفتن کد بکنید

 26. علیرضا حسینی

  سلام اکانت مجازی من ب یک باره پرید، چیکار کنم که بتونم برش گردونم

 27. حسین محمدزاده

  سلام
  جوابها کامل بودند.
  تشکر

 28. سلام عالیه کارتون

 29. نه فیلتر شکنم روی دستکتاپ کار نمی کنه و واسه همین باز نمی شه
  می خواستم تلگراام بدون فیلترشکن نصب کنم اما سیم کارتم همراهم نیست که بتونم دوباره کد بگیرم

  • امین اسم زاد

   اگر از تلگرام بدون فیلترشکن یا همون تلگرام غیر رسمی استفاده کنید باعث ریپورت شمارتون میشید.
   برای گرفتن کد ۲ راه وجود داره
   یک : اینکه تلگرامتون تو یک دستگاهی وجود داشته باشه و شما به آن دسترسی داشته باشید.
   دوم: اینکه سیم کارت در اختارتون قرار داشته باشه تا کد بیاد

 30. سلام
  تلگرامم حذف شده و برای نصب دوباره ان سیم کارتم همراهم نیست فعلا
  چطور می تونم کدش ر و بگیرم

 31. سلام
  تلگرامم خودبخود از گوشیم حذف شد، فیک هم نبود تلگرام اصلی بود، حالا وقتی دوباره نصبش می کنم اس ام اس کد فعالسازیش به گوشی قبلیم که تلگرامم روی اون فعال بوده ارسال میشه، و چون اون گوشی خرابه هیچ جوری نمی تونم کد رو دریافت کنم، و بنابراین تلگرامم فعال نمیشه
  راهکاری هست که اس ام اس به گوشی فعلیم ارسال بشه؟
  چون همه ش برام پبغام میاد که کد به دستگاه دبگه تون ارسال شده

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   به احتمال زیاد شماره ای که استفاده میکردین در تلگرام غیر رسمی فعال بوده. الان شماره شما هم اسپم شناخته شده و کد نمیفرسته براتون. راهی برای این مسئله وجود نداره.

 32. سلام
  من اکانت مجازیم پاک شده از خوده تلگرام اصلی
  و پسور ایمیلی که باهاش اکانت ساختم رو یادم رفته
  چجوری باید وارد اکانت بشم؟

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   هیچ راهی برای وارد شدن به شماره مجازی خودتون ندارید.
   در کامنت ها کامل توضیح داده شده است.

 33. میشه بگید چطور کد تلگرامم را بدون سیم کارت بگیرم

 34. سلام
  گوشیم گم شده چگونه وارد اکانت تلگرامم شوم

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   اگر اکانت تلگرام شما در دستگاه دیگه ای به غیر از گوشی گمشده تون فعال باشه میتونین.
   در غیر این صورت راهی نیست.
   باید تقاضای سیم کارت جدید از همان شماره بدین

 35. حنانه سیادتی

  ممنون بابت کمکتون

 36. حنانه سیادتی

  برای اینکه از لیست سیاه خارج شم چقدر باید صبر کنم؟

  • امین اسم زاد

   دقیقا معلوم نیست. از چند روز تا چند ماه طول میکشد.
   اما به دلیل سراسری بودن این مسئله به احتمال زیاد زودتر از حالت اسپم خارج میشه.

 37. حنانه سیادتی

  و الان هم میخوام از تلگرام رسمی وارد بشم مینویسه شماره نامعتبر است

  • امین اسم زاد

   الان شماره شما اسپم شده
   یعنی لیست سیاه تلگرام قرار داره
   در این حالت امکان دریافت کد تلگرام وجود نداره

 38. حنانه سیادتی

  نسخه غیر رسمی تلگرام رو استفاده میکردم

  • امین اسم زاد

   ۲ دلیل وجود داره که کد فعال سازی نمیاد
   مورد اول: استفاده از نسخه غیر رسمی که تلگرام بارها گفته از نسخه های غیر رسمی استفاده نکنید.
   مورد دوم: اینه که اگر در یک بازه زمانی ۳ بار اکانت رو حذف کنی و دوباره فعال کنی دیگه کد نمیفرسته واستون.

 39. حنانه سیادتی

  خودم حذف کردم

 40. حنانه سیادتی

  سلام من نمیتونم کد فعال سازی تلگرام رو دریافت کنم

 41. کارم راه افتاد دستتون درد نکنه و خیلی خیلی ممنوووون

 42. سیم کارتم غیرفعال شده
  امکان دریافت پیامک برای فعال سازی تلگرام نیست
  راه دیگه ای وجود داره تا بتونم وارد تلگرامم بشم؟؟

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   با این شرایط تنها راهی که میتونین وارد تلگرام بشین اینه که تلگرام تو دستگاه دیگه ای فعال باشه
   وگرنه راه دیگه ای نیست.

 43. تشکر از شما

 44. سلام متشکرم از سایت خوبتون. این رو متوجه شدم با استفاده کردن از نسخه های غیر رسمی تلگرام در واقع داریم شماره و اکانت تلگراممنون رو نابود میکنیم.

 45. سلام ببخشید من سیم کارت تلگرامم از ی کشور خارجی بود والان گم کردم ومیخوام وارد تلگرامم بشم اما سیم کارت رو ندارم ولی تایید دو مرحله ای کرده بودم و رمز رو هم میدونم آیا راهی هست که بشه وارد شد؟

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   راهی برای ورود به اکانت تلگرامتون وجود نداره
   رمز تایید دو مرحله برای امنیت بیشتر تلگرام هست تا فردی اگر کد تلگرام شما رو هم داشت نتونه وارد تلگرامتون بشه.

 46. سلام میخاستم بدونم راهی یه جز sms برای دریافت کد فعالسازی وجود داره یا نه من با ساپورت تلگرام به فارسی همین مشکلو گفتم ولی جوابی نیومده

 47. سلام من سیمکارتمو گم کردم و تلگرامم که واسم مهمه رو اون سیمکارت بود والان نمیدونم چجور بازیابیش کنم با اسم خودمم نیست سیمکارت

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   با توجه به توضیحاتی که دادین
   اگر سیمکارتتون در موبایل دیگه ای فعال نباشه امکان وارد شدن به اکانت وجود نداره

 48. درود
  من چند روز پیش اکانت تلگرامم‌رو دیلیت کردم و بیشتر مخاطبینم حذف شدن .
  حتی توی تنظیمات تلگرام‌هم رفتم و چندین بار هم import contacts رو فعال کردم ولی فایده ای نداشته و تعداد کمی از مخاطبینم بازیابی شدن.
  لطفا راهنمایی کنین
  سپاس

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   دلیلی که باعث شده مخاطبان تلگرام شما بازیابی نشن اینه که شماره های مخاطبان تلگرام رو نداشتین و بعد از پاک شدن امکان برگشت وجود ندارد. در این صورت فعال کردن import contacts تاثیری نداره.
   همیشه قبل از حدف تلگرام یا مخاطبان موبایل باید از مخاطبین گوشی بک آپ گرفته شود. برای همین منظور میتونین از app های موجود در گوگل پلی یا اپ استور استفاده کنید.
   ما در قسمت محصولات آموزش کامل بک آپ گرفتن از شماره موبایل و شماره های تلگرام رو به صورت کامل آموزش داده ایم.

   آموزش بک آپ گرفتن از مخاطبان موبایل https://rahamoz.com/product/convert-excel-to-vcf
   آموزش بک اپ گرفتن از تلگرام https://rahamoz.com/product/backup-telegram

   • سپاس فراوان

    • البته اگه دقیق تر بخوام بگم اینکه من چون شماره موبایلم‌رو عوض کردم خط قبلی‌رو تلگرامم‌رو دیلیت اکانت کردم و خط جدید هم وقتی تلگرامش‌رو نصب کردم(این خط جدید کارکرده بود)
     دیدم مخاطبین مالک قبلی اومدن بالا،به همین خاطر سریع دیلیت اکانت کردم.
     شماره‌ی مخاطبینمم توی گوشیم سیو بودن، ولی الان تقریبا هر مخاطبی که شماره جدید منو سیو کنه توی تلگرامم میاد بالا

     بنظرتون الان کاری میشه کرد؟

     • امین اسم زاد

      سلام دوست عزیز
      اگر منظورتون از بالا اومدن اینکه پیامی میاد که فلان کس به تلگرام پیوست هست. دلیلش اینه که شماره های تلگرامی سیم کارت جدیدی که خریدین در مخاطبان گوشی ذخیره شده است.
      بله راهش اینه که مخاطبان رو از بخش کانتکت یا همان مخاطبان گوشی خود حذف کنید.
      با این کار دیگه این پیام برای شما ازز مخاطبان صاحب قبلی سیم کارت نمیاد.

 49. محمد هادی عطازاده

  ممنون از سایتتون
  خیلی راحت بود ۲ ماه بود مبخواستم عوضش کنم هی امروز فردا میکردم.

 50. من این اموزشو نمیخواستم من دوروزه که منتظرم تلگرامم برام کد بفرسته نتم کامله و انتن هم داره اما کدی برای من نمیاد راه حلی میخوام برای دریافت کد از طریق ایمیل

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   اگر زیاد اکانت تلگرامتون رو پاک می کنید و دوباره فعال میکنید. تلگرام شماره شما رو در لیست سیاه قرار میده. برای این کار بهتره از یک گوشی موبایل دیگه استفاده کنید و اگر پیام اومد وارد اکانتتون بشید.
   در تلگرام فقط در هنگام تایید دومرحله جایز به استفاده از آن هستید.
   موردی هم که میشه ایمیل استفاده کرد، مکاتبه با تگرام میباشد. راه دیگه ای برای دریافت کد از طریق ایمیل تعبیه نشده است.

 51. کارم راه افتاد سپاسگذارم

 52. خیلی ممنون کارم راه افتاد

 53. به این میگن آموزش بدون حاشیه ممنون

 54. ممنون از آموزش خوبتون.
  با سایتتون تازه آشنا شدم خیلی عالیه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب درآمد از اینترنت با تولید محتوای اختصاصی