قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

تبدیل فالوورهای تیک تاک به فالوور اینستاگرام

587 بازدید

آیا می‌دانستید چندین روش برای تبدیل فالوورهای تیک تاک به فالوور اینستاگرام وجود دارد؟

در تیک تاک قابلیت لینک دادن به پروفایل اینستاگرام و هدایت آسان کاربران به آن وجود دارد. با وجود چنین قابلیتی در تیک تاک، این اپلیکیشن به بستری مناسب برای افزایش بازدید اینستاگرام تبدیل شده است. با تیک تاک شما در کوتاه‌ترین زمان به فالوورها و بازدیدهای بیشتر در اینستاگرام روبه‌رو خواهید شد.

اگر راه‌های مختلفی را برای افزایش بازدید اینستاگرام، امتحان کرده‌اید. و حالا در جستجوی روشی جدید برای افزایش بازدیدکننده هستید. تیک تاک پاسخی مناسب برای شماست. با وجود الگوریتم منحصر به فرد تیک تاک و وایرال (ویروسی) شدن مطالب هر شخصی در آن، سازندگان و برندهای زیادی از زمان عضویت در این برنامه، متوجه افزایش تعداد فالوورهای‌شان در اینستاگرام شده‌اند.

به عنوان مثال Chriselle Lim را در نظر بگیرید. متخصص مد، بلاگر و اینفلوئنسر برای افزایش تعداد دنبال‌کننده‌هایش در اینستاگرام به شدت به مشکل خورده بود. در کارگاهی که ما با کارشناسان تیک تاک داشتیم. او توضیح داد که چگونه با وقت گذاشتن و تلاش برای رشد اکانتش در تیک تاک، باعث رشد پیجش در اینستاگرام نیز شد.

 

معرفی ۶ روش برای تبدیل فالوورهای تیک تاک به فالوور اینستاگرام

۱) متصل کردن اینستاگرام به تیک تاک

متصل کردن اکانت اینستاگرام‌تان به تیک تاک یکی از بهترین روش‌ها برای تبدیل فالوورهای تیک تاک به فالوور اینستاگرام است.

متصل کردن تیک تاک به اینستاگرام

این روش، یک ابزار داخلی برای کمک به دنبال‌کنندگان شما برای یافتن پیج‌تان در اینستاگرام است. این ابزار همانطور که در تصویر مشخص است، درست در بالای قسمت بیو، و بعد از دکمه فالو قرار گرفته است. آیکون کوچک اینستاگرام در قسمت مشخصات اصلی شما در صفحه پروفایل‌تان قرار دارد. این ویژگی برای تمام حساب‌ها در دسترس است. و همه می‌توانند از این روش برای افزایش تعداد فالوورهایشان در اینستاگرام استفاده کنند.

 

آموزش اتصال تیک تاک به اینستاگرام در ۳ مرحله

مرحله ۱: به قسمت پروفایل در تیک تاک بروید. سپس روی قسمت Edit profile کلیک کنید.

ویرایش پروفایل

مرحله ۲: طبق تصویر روی Instagram کلیک کنید. و دسته بندی خودتان را اضافه کنید.

اینستاگرام

مرحله ۳: حساب اینستاگرام خود را متصل کنید و تمام!

برای وصل کردن یوتیوب خود به اکانت تیک تاک خود به مقاله ما در سایت مراجعه کنید.

 

۲) کنجکاو کردن مخاطبان تیک تاک برای محتوای اینستاگرام

با شروع یک استوری و داستان در تیک تاک و پایان دادن به آن در اینستاگرام، مخاطبان‌تان در تیک تاک را به پروفایل اینستاگرام خود معرفی کنید. این روش، یک روش مطمئن برای تبدیل فالوورهای تیک تاک به فالوور اینستاگرام است. به خصوص اگر محتوایی که منتشر می‌کنید، جذاب باشد.

برای مثال، اگر شما یک اینفلوئنسر هستید که از هر دو پلتفرم استفاده می‌کنید، یک ویدئو از خودتان در سالن زیبایی مو، در تیک تاک به اشتراک بگذارید. با این ویدئو به مخاطبان‌تان نشان می‌دهید که در معرض یک تغییر بزرگ قرار دارید. در ویدئویی که در تیک تاک منتشر می‌کنید، تمام قسمت‌های انجام کار (برای مثال کوتاه کردن مو یا رنگ کردن مو) را نشان دهید. اما حالت نهایی را به عنوان یک سوپرایز نزد خود نگهداری کنید.

در قسمت کپشن بنویسید “برای دیدن نتیجه کار به صفحه من در اینستاگرام سر بزنید”. بهترین نوع پل زدن بین تیک تاک و اینستاگرام همین روش است. به احتمال خیلی زیاد مخاطبان شما، برای دیدن موهای‌تان به اندازه کافی کنجکاو شده‌اند. شما این کار را با موارد دیگری همچون بازسازی خانه و … هم می‌توانید انجام دهید.

بعد از اینکه شما موفق شدید، مخاطبان‌تان در تیک تاک را به صفحه اینستاگرام‌تان بکشانید، شاید آن‌ها از محتواهای دیگر موجود در صفحه‌تان خوش‌شان بیاید و شما را فالو کنند. حتما لازم نیست که در کپشن از مخاطبان‌تان بخواهید که برای دیدن نتیجه کار به اینستاگرام شما سر بزنند. شما همچنین می‌توانید در محتوای خود ویدئو از آن‌ها این درخواست را داشته باشید.

و اگر در این حالت طبق نکته اولی که گفتیم، اینستاگرام‌تان را به تیک تاک متصل کرده باشید، مخاطبان با یک کلیک ساده به صفحه اینستاگرام شما دست خواهند یافت.

 

۳) نمایش پست و استوری اینستاگرام در تیک تاک

اگر در هر کدام از اپلیکیشن‌های تیک تاک و اینستاگرام، محتواهای متفاوتی به نمایش می‌گذارید. به فالوورهای‌تان در تیک تاک، نشان دهید که در اینستاگرام چه محتواهایی را می‌توانند ببینند. به عبارت دیگر به آن‌ها بگویید با سر نزدن به اینستاگرام شما، چه تصاویر و ویدئوهایی را از دست می‌دهند.

آیا شما هر روز در اینستاگرام در حال استوری گذاشتن هستید؟ آیا شما در اینستاگرام با دوستان‌ و فالوورهای‌تان لایو (live) می‌گذارید؟ آیا در قسمت IGTV اینستاگرام فعال هستید؟ شما با این کارها در اینستاگرام، با مخاطبان خود، ارتباط قوی برقرار می‌کنید.

اما اگر در تیک تاک، فقط ویدئوهای بامزه، رقص و دابسمش بارگذاری می‌کنید، درست است که فالوورهای‌تان از پیج شما لذت می‌برند. اما با شما ارتباط قوی برقرار نخواهند کرد. پس چرا با انتشار محتوای اینستاگرام‌تان در تیک تاک، این ارتباط را با مخاطبان‌تان شکل نمی‌دهید؟ اما اگر حس کردید هر دو اکانت شما خیلی شبیه هم شده‌اند. با ساختن ویدئوهای بخصوصی با تیک تاک، تفاوت اساسی برای برجسته‌سازی آن ایجاد کنید.

برای اطلاعات کامل درباره ارسال ویدئوی تیک تاک در اینستاگرام مقاله ما را در سایت بخوانبد.

 

۴) اطلاعات کاربری یکسان در تیک تاک و اینستاگرام

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، افراد زیادی پس از تماشای ویدئوهای شما در تیک تاک، به جستجوی صفحه شما در اینستاگرام می‌پردازند. اگر محتوای شما در تیک تاک جذاب باشد، طبیعی است که کاربران نخواهند ویدئوهای شما در اینستاگرام را از دست بدهند. پس با انتخاب یوزرنیم یکسان در تیک تاک و اینستاگرام، یافتن اکانت‌تان در اینستاگرام را برای مخاطبان‌تان راحت کنید. یوزرنیم (نام کاربری) و عکس پروفایل یکسان در هر دو پلتفرم، به کاربران برای یافتن شما کمک زیادی می‌کند.

اطلاعات کاربری یکسان در تیک تاک و اینستاگرام

Jera Foster-Fell با نام کاربری jera.bean@، یکی از بزرگ‌ترین متخصصان رسانه‌های اجتماعی است. که نه تنها در پلتفرم‌های مختلف از نام کاربری و عکس پروفایل یکسان استفاده می‌کند. بلکه محتواهای او در پلتفرم‌های مختلف نیز مشابه یکدیگر هستند. به همین دلیل وقتی مخاطبان او به جستجوی پیج او در اینستاگرام می‌پردازند، به صفحه دقیق او دست می‌یابند.

جرا فاستل فر

اگر قصد تعویض یوزرنیم خود را دارید به مقاله تغییر نام کاربری تیک تاک مراجعه کنید.

 

۵) استفاده از بیوی تیک تاک

از قسمت بیو تیک تاک برای هدایت فالوورها به صفحه اینستاگرام‌تان، استفاده کنید. دقیقا همچون بیو اینستاگرام، بیو تیک تاک قسمت خیلی مهمی از پروفایل شماست. بایو یک فضای کوچک، در عین حال قدرتمند است. که فرصت دارید از آن برای جلب توجه مخاطب خود استفاده کنید.

بیوی تیک تاک، فضایی است که به شما این فرصت را می‌دهد، تا به مخاطبان خود بگویید شما چه کسی هستید. و چه چیزی در صفحه‌تان ارائه می‌دهید. همچنین این فضا، یک فرصت عالی است تا از آن برای هدایت مخاطبان‌تان به اینستاگرام‌تان استفاده کنید.

بایو تیک تاک

اگر در اینستاگرام خود، یک سری ویدئوی جدید یا اتفاقات هیجان‌انگیز را اخیرا به اشتراک گذاشته‌اید. از بیوگرافی تیک تاک خود برای به اشتراک گذاشتن CTA (اقدام به عمل) استفاده کنید.

 

۶) ایجاد محتوای جذاب

حتی اگر هر ۵ مورد قبلی که برای تبدیل فالوورهای تیک تاک به فالوور اینستاگرام ذکر شد، را انجام دهید. اما محتوای جذاب نداشته باشید. احتمالا از تیک تاک به اپلیکیشن اینستاگرام ورودی نخواهید گرفت. شما قطعا فقط به دنبال فالوور برای اینستاگرام خود نیستید. بلکه می‌خواهید افرادی به اینستاگرام شما بپیوندند که به محتوای شما علاقه‌مندند.

نکته جالب در رابطه با تیک تاک این است. که الگوریتم تیک تاک، وظیفه خود را در قبال انتقال مطالب شما به علاقه‌مندان به خوبی انجام می‌دهد. بنابراین اگر بطور مرتب و مداوم برای مخاطبان تیک تاک خود، محتوای جذاب تولید کنید. فالووران زیادی به سمت اینستاگرام شما کشیده خواهند شد.

 

فایده تبدیل فالوورهای تیک تاک به فالوور اینستاگرام

علاوه بر افزایش تعداد فالوور در اینستاگرام، کشاندن مخاطبان تیک تاک به اینستاگرام فایده دیگری نیز دارد. از آنجایی که تیک تاک، یک پلتفرم محدود ویدئویی است، محتواهای خیلی کمی هست که می‌توانید با مخاطبان‌تان به اشتراک بگذارید. در حالتی که شاید مخاطبان شما، چیزهای بیشتری بخواهند. پس با سوق دادن آن‌ها به سمت اینستاگرام‌تان، قادر خواهید بود که انواع محتوای جذاب را برای آن‌ها به نمایش بگذارید. از استوری گرفته تا IGTV.

شبکه اجتماعی تیک تاک و اینستاگرام در حال حاضر، محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان هستند. استفاده از آن‌ها بصورت همزمان، به رشد شما و ایجاد ارتباط عمیق‌تر با مخاطبان‌تان کمک می‌کند. به ایجاد محتوای جذاب در هر دو سیستم‌عامل ادامه دهید. به راهکارهایی که برای تبدیل فالوورهای تیک تاک به فالوور اینستاگرام گفته شد عمل کنید. تا بتوانید کاربران را از تیک تاک به سمت اینستاگرام خود بکشانید.

 

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

آموزش نحوه حذف اکانت تیک‌ تاک

آموزش حذف اکانت تیک‌ تاک

در این مقاله قصد داریم که آموزش چگونگی حذف اکانت تیک‌ تاک را خدمت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *