قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

آموزش هک کردن فیسبوک

2,395 بازدید

فیسبوک شبکه اجتماعی است که از سال ۲۰۰۴ فعالیت خود را آغاز کرده است .این شبکه اجتماعی طرفداران زیادی دارد زیرا قابلیت های جذاب و متعددی را ارائه داده است. از زمانی که هک کردن در بین افراد به وجود آمد و حتما به گوش شمارسیده است که بسیاری از کلاه برداران از طریق هک کردن اطلاعات افراد می توانند از آن ها کلاه برداری کنند . اما نوع انجام و روش هک کردن را تنها کلاه برداران می دانستند اکنون این امکان به وجود آمده است که بتوانید به راحتی اکانت فیسبوک را هک کنید. البته ناگفته نماند که هک کردن یک اکانت فقط برای کلاه برداری نیست بسیاری ازوالدین برای کنترل کردن فیسبوک فرزندان خود به هک کردن اکانت آن ها نیاز دارند. در این مقاله به راحتی به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه حساب فیسبوک هدف مورد نظر را هک کنید. در هک کردن فیسبوک علاوه بر روش های گفته شده نرم افزارهایی نیز وجود دارند که با استفاده از آن ها می توانید عملیات هک کردن را به راحتی انجام دهید. در ادامه مطلب به معرفی این نرم افزارها خواهیم پرداخت. باما همراه باشید.

 

پیشنهاد ما: حذف و فعال سازی اکانت فیس‌بوک

 

روش های هک کردن اکانت فیسبوک

 

هک کردن فیس بوک

 

روش اول: هک کردن فیسبوک از طریق فیشینگ

فیشینگ کردن یکی ازبهترین روش ها برای هک کردن پسورد فیسبوک است. روش های زیادی برای هک کردن فیس بوک وجود دارد اما این روش از آسان ترین و نتیجه بخش ترین روش ها است. برای هک کردن فیس بوک از طریق فیشینگ ابتدا یک آدرس معتبر اما دروغی را برای کسی که می خواهید آن را هک کنید ایمیل بزنید ودر آن می نویسید که اکانت فیس بوک شما در خطر است و شما باید برای امن نگه داشتن اکانت خود پسورد اکانت را آپدیت کنید و یک لینک را برای رفتن به آدرس فیسبوک می فرستید. زمانی که هدف شما برروی لینک شما کلیک کرد پروسه هک شما شروع می شود و لازم است که حتما از قبل صفحه ای دقیقا مشابه صفحه فیس بوک درست کرده باشید تا کاربر متوجه دروغی بودن پیام شما نشود و اطمینان حاصل کند که به صفحه اصلی فیس بوک وارد شده است. زمانی که هدف مورد نظر آیدی و پسورد خود را وارد می کند این اطلاعات در دیتابیس فیس بوک ذخیره نمی شوند بلکه در دیتابیس صفحه دروغین شما ذخیره می شوند . پس از ثبت پسورد برای اینکه هدف مورد نظر شک نکند او را به صفحه اصلی ورودی فیس بوک بفرستید .اکنون شما پسورد مورد نظر را دارید و عملیات هک شما با موفقیت انجام شده است.

 

 

روش دوم: هک کردن فیسبوک از طریق key logging

Key logging یکی از آسان ترین راه ها برای هک کردن اکانت فیس بوک است. این نرم افزار که قابل نصب در کامپیوتر می باشد به راحتی عملیات هک کردن را انجام می دهد و می تواند تمام پیام ها و فعالیت های هدف مورد نظر را ثبت کند.

 

 

روش سوم: هک کردن فیسبوک از طریق نرم افزار SEP

 

هک کردن فیس بوک

 

SEP نرم افزاری برای والدین است که از این طریق می توانند فیس بوک فرزندان خود را کنترل کنند. این نرم افزار قابل نصب در تبلت،موبایل و کامپیوتر است. از طریق این نرم افزار تمامی فعالیت های فرزندان شما در فیس بوک ثبت می شود و به عنوان یک پنل کاربری برای شما به نمایش درمی آید. با استفاده از این نم افزار علاوه بر نظارت بر برنامه فیس بوک می توانید از موقعیت مکانی لحظه به لحظه فرزند خود نیز آگاه شوید.

 

 

روش چهارم: هک کردن فیسبوک از طریق ریست پسورد

ریست پسورد یک روش قدیمی و همگانی برای هک کردن فیس بوک است که می توانید به صورت آنلاین اکانت فیس بوک مورد نظر را هک کنید. در این روش کاری که انجام میشود به سرقت بردن اکانت ایمیل شخص مورد نظر است.با ریسیت پسورد می توانید به اکانت ها و پیام های مسنجر هدف مورد نظر دسترسی داشته باشید.

برای این کار می توانید ابتدا صفحه اصلی وب سایت فیس بوک را بازکنید و گزینه forgot your password را بزنید. در صفحه جدید از شما خواسته می شود که با وارد کردن شماره موبایل و آدرس ایمیل کاربر مورد نظر را پیدا کنید.

در صفحه بعد روش هایی را که می توانید از طریق آن پسورد اکانت هدف مورد نظر ا ریسیت کنید نمایش داده می شود و در این صفحه روش Email را انتخاب کنید و continue را بزنید. شما می توانید از سه روش ایمیل ، پیامک و تماس تلفنی استفاده کنید اما پیش از استفاده از این گزینه باید به شماره تلفن فرد مورد نظر دسترسی داشته باشید.

یک کد امنیتی برای ایمیل شخص مورد فرستاده می شود که البته ممکن است وابسته به روش انتخاب شده توسط شما تماس تلفنی یا پیامکی باشد که یک کد امنییتی اعلام می شود و به هر حال باید آن را یادداشت کنید.

حالا کد امنیتی را باید در صفحه جدیدی که در وبسایت فیسبوک به شما نمایش داده شده است در کادری که به فاصله هر کدام از هم جدا شده اند وارد کنید و در نهایت Continue را بزنید.
در مرحله آخر فیسبوک از شما می پرسد که آیا می خواهید دسترسی تمامی دستگاه هایی که از پیش به اکانت فیسبوک مورد نظر شما متصل هستند را قطع کنید.

در صورتی که گزینه Stay Logged in را انتخاب کنید فرد صاحب اکانت فیسبوک متوجه مورد نفوذ قرار گرفتن اکانت فیسبوک خود نمی شود چرا که همچنان د اکانت خود باقی می ماند ولی ممکن است در آینده متوجه وجود فعالیت های مشکوک در حساب کاربری خود بشود و با ریست پسورد دسترسی دیگران و شما را به اکانت خود ببندد. انتخاب گزینه Log out of other devices دسترسی صاحب اکانت را به اکانت فیسبوک خود قطع می کند و به احتمال زیاد شخص متوجه هک شدن اکانت فیسبوک خود می شود که البته ممکن است بتواند در آینده با ریست پسورد دوباره، دسترسی خود را برقرار سازد.

 

 

روش پنجم : هک کردن فیسبوک با Face Geek

 

هک کردن فیس بوک

 

روش آنلاین دیگر برای هک کردن اکانت فیس بوک Face Geek است. در این روش کافی است که شما آیدی فرد مورد نظر را داشته باشید و این نرم افزار به راحتی عملیات هک کردن فرد مورد نظر را انجام می دهد. برای استفاده از این نرم افزار ابتدا:

به وبسایت Face Geek بروید و نام کاربری فرد مورد نظر در فیسبوک را وارد کنید.

تنها چند دقیقه صبر کنید تا این وبسایت اکانت فیسبوک مورد نظر شما را هک کند و شما را به صفحه ای دروغین منتقل کند.

روش کار این وب سایت به این شکل است که از شما نام کاربری شخصی در فیسبوک را دریافت می کند که البته همه نام کاربری ها را شناسایی نمی کند بلکه فقط یک سری افراد مشهور که از پیش تعیین شده باشند. سپس ادعا می کند که در حال هک اکانت مورد نظر است و شما را به پنلی کاملا شبیه به پنل فیسبوک هدایت می کند و در آن بخش از شما درخواست می کند که مراحلی را که صرفا مقاصد تبلیغاتی دارد را تکمیل کنید تا به اطلاعات دست پیدا کنید که در نهایت هیچ گاه چنین اتفاقی رخ نمی دهد. درواقع عملا با این وب سایت هی هکی صورت نمیگیرد.

 

 

روش ششم : هک کردن فیس بوک با Sam Hacker

 

هک کردن فیس بوک

روش دیگری که برای هک کردن فیس بوک می توانید استفاده کنید Sam hacker است. این ابزار رایگان جاسوسی مانند روش پیشین برای هک کردن تنها به نام کاربری فرد مورد نظر نیاز دارد . برای استفاده از آن می توانید

 • وبسایت Sam Hacker را باز کنید
 • در صفحه ای که باز می شود آدرس ایمیل شخص فیسبوک شخص مورد را وارد کنید.
 • روی گزینه Hack کلیک کنید تا فرآیند هک فیسبوک آغاز شود.
 • فرآیند هک پسورد فیسبوک شخص مورد نظر شما حدودا ۲ دقیقه زمان می برد و پسورد اکانت به شما نمایش داده می شود.

 

روش هفتم: هک کردن فیس بوک با hyper- cracker

Hyper- Cracker سرویسی شبیه به سرویس های گفته شده است که امکان هک فیس بوک را به شما می دهد.برای استفاده از این سرویس باید مراحل زیر را طی کنید.

 • وبسایت Hyper-Cracker را باز کنید و تا زمانی که گزینه Hack Now Online را ببینید، صفحه را پایین بکشید.
 • این گزینه را انتخاب کنید و در کادر خالی نام کاربری قربانی را وارد کنید.
 • مطمئن شوید که نام کاربری با آدرس HTTP:// آغاز شود.
 • زمانی که اطلاعات خواسته شده را به درستی وارد کردید گزینه Hack This Face book Account Now را انتخاب کنید.

 

روش هشتم: هک کردن  فیس بوک از طریق ایمیل

این روش , روش سختی می باشد واحتمال آن نیز بسیار کم است ولی شدنی است طی این روش شما باید اول پسورد و ایمیل یاهو یا جیمیل قربانی را به هر صورت که شده بدست آورید و در صورتی که این ایمیل , آدرس قربانی در فیس بوک باشد خیلی ساده با کلیک بر روی forget my password می توانید یک پسورد جدیدی را انتخاب کنید .

 

 

پیشنهاد ما: پینترست چیست و چگونه از این شبکه اجتماعی استفاده کنیم؟!

 

نتیجه گیری

در این مقاله به روش های کاربردی هک کردن پرداختیم. هر کدام از رو ش های گفته شده شما را به هدف مورد نظرتان خواهند رساند امیدواریم که این مطلب آموزشی برای شما مفید بوده باشد.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

خرید شماره مجازی بلیزارد به تعداد دلخواه

گزارشی از سایت فالووران با استفاده از شماره مجازی بلیزارد می‌توانید رقابت را در بازاریابی …

2 دیدگاه

 1. هک رایگان قبول میکنی؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   این آموزش قرار داده شده که افراد جلوگیری کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *