قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خرید شماره مجازی دائمی برای تلگرام و واتس آپ

10,910 بازدید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که بخواهید برای خود شماره مجازی دائمی خرید کنید. اما چرا؟ خرید شماره مجازی اونم از نوع دائمی هزینه زیادی برای شخص در بر دارد. هزینه های استفاده برای هر ماه حدود ۱۰ تا ۵۰ دلار است. اما آیا واقعا لازم هست که این هزینه زیاد رو برای یک شماره مجازی انجام دهیم؟ سایت هایی که در زمینه خدمات شماره مجازی فعالیت میکنند علاوه بر نسخه دائمی که گران بوده و در صورت پرداخت نکردن شماره از شما سلب خواهد شد.

نوعی از شماره مجازی را ارائه میدهند که با آن میتوانید برای انواع شبکه های اجتماعی و سایت ها و انواع ثبت نام استفاده کنید. با این تفاوت که بیشتر این شماره ها یکبار مصرف بوده و بعد از آمدن کد و فعالسازی امکان استفاده دوباره از آنها وجود ندارد.

 

پیشنهاد ما: خرید شماره مجازی با قیمت ارزان
و به آسان ترین شکل ممکن از سایت ارزان سل است.

 

خرید شماره مجازی دائمی

خرید شماره مجازی دائمی

ما چند سطر پایین تر به معرفی سایت هایی که در زمینه فروش شماره مجازی دائمی فعالیت میکنند و میتوانید شماره های خود برای هدف کاری که دارید تهیه کرده و خرید کنید.

اما ما به هیچ وجه توصیه نمی کنیم که برای استفاده از شماره مجازی در تلگرام و واتس آپ از شماره های گران قیمت دلاری استفاده کنید.

چون هزینه زیادی رو در بر خواهد داشت. برای ساختن اکانت در تلگرام و واتس آپ میتوانید از سایت های ایرانی که شماره مجازی های با کیفیت ارائه میکنند استفاده کنید.

 

مزایای خطوط مجازی دائمی

 • یک شماره مجازی مخصوص کشوری که میخواهید در دسترس شما خواهد بود.
 • در صورت شارژ خطوط برای همیشه در دسترس شما خواهد بود.
 • ریپورت نبوده و می توانید به شخصی که بخواهید پیام بدهید و تماس برقرار کنید.
 • دائمی بوده و از دسترس خارج نمی شوند.

 

معایب خطوط مجازی دائمی

 • گران قیمت بودن این شماره ها
 • کم یاب بودن

پیشنهاد ما: ۱۰ برنامه ساخت شماره مجازی آمریکا (آپدیت اردیبهشت ۹۸)

 

آیا در هر جایی باید از شماره موبایل واقعی استفاده کرد؟

قرار نیست در هرجایی از خط واقعی خود استفاده کنیم. برای مثال در تلگرام قرار نیست از خط واقعی خود در هر کانال یا گروهی عضو شوید یا به هر شخصی از خط واقعی خود پیام ارسال کنید. برای این نوع کارها میتوانید از شماره های مجازی استفاده کنید. خرید شماره مجازی بسیاری از کارها را برای ما راحت تر کرده است و دیگر نیازی به خرید سیم کارت واقعی و دائمی نداریم.

 

موارد استفاده شماره مجازی

خرید شماره مجازی دائمی

 

از شماره مجازی خریداری شده میتوان در فعال سازی موارد معرفی شده زیر و موارد زیاد دیگر استفاده کرد.

در کل از شماره های مجازی می توان در بیش از ۹۰ درصد سایت ها و شبکه های اجتماعی ثبت نام کرد.

 

پیشنهاد ما: چگونه شماره مجازی بسازیم؟

 

 مشکل سوختن شماره مجازی تلگرام

توجه داشته باشید که تلگرام استفاده های غیر مجاز را شناسایی و با آنها مقابله میکند. بسیاری از سوء استفاده های تلگرام و در کل پیامرسان ها از شماره های مجازی صورت میگیرد. در صورتی که تلگرام به شماره شما مشکوک شود آن را سوزانده و به صورت اتوماتیک از اکانت شما خارج خواهد شد.

برای همین به موارد مطرح شده دقت کافی را داشته باشید تا هم امنیت شما به خطر نیوفتد و هم هزینه ای که برای تهیه شماره مجازی کرده اید هدر نرود.

 

پیشنهاد ما: روش های ساخت شماره مجازی ایرانی

 

موارد امنیتی استفاده و حفظ شماره مجازی

 1. تلگرام را روی گوشی موبایل راه اندازی کنید.
 2. در ابتدا برای فعال سازی حساب تلگرام از نسخه های غیر رسمی مانند موبوگرام، ایرانگرام (کامپیوتر) و … استفاده کنید.
 3. قبل از فعالسازی هر شماره گوشی را حدود ۱۰ ثانیه در حالت هواپیما بگذارید و سپس از حالت هواپیما در آورده و نت گوشی را روشن کنید و شماره را فعال کنید.
 4. رمز تایید دو مرحله ای رو حتما در هنگام استفاده از شماره مجازی فعال کنید.
 5. بعد از فعالسازی شماره مجازی می توانید به کامپیوتر یا نسخه رسمی تلگرام انتقال دهید.
 6. هرگز از اسم و عکس تلگرام در حساب کاربری خود استفاده نکنید. تلگرام حساسیت زیادی به اسم و لوگو خود دارد.
 7. بیش از حد به افراد که نمیشناسید پیام نفرستید. در صورتی که بیش از ۳۴- ۳۵ نفر که شمارشونو ندارید پیام بفرستید ریپورت میشوید. پس بهتره روزانه به بیش از ۱۰ نفر که شمارشو ندارید پیام نفرسید.
 8. اگر توسط ۴-۵ نفر بلاک شوید ریپورت موفت یا دائم خواهید شد.
 9. اگر از اکانت شماره مجازی خارج شوید یا حذف کنید دیگر نمیتوانید وارد حساب تلگرامتان شوید. برای جلوگیری از این مسئله باید اکانت در دستگاه دیگه ای فعال گذاشته شود تا با زدن کد فعال سازی بتوانید وارد آن شوید.

 

آیا شماره مجازی که خرید میکنیم دائمی هست؟

شماره هایی که ما در سایت ره آموز ارائه میدهیم دائمی هستند و تا زمانی که موارد ذکر شده را رعایت کنید برای شما خواهد بود. اگر میخواهید شماره دائمی مخصوص برای خودتان داشته باشید که امکان دریافت اس ام اس چندباره را داشته باشد هم میتوانید از سرویس شماره مجازی ره آموز استفاده کنید.

 

پیشنهاد ما: ۵ سایت برتر برای خرید شماره مجازی در سال ۹۸ در ایران

 

از کجا بدانیم شماره مجازی ما ریپورت شده است؟

اگر نتوانید به کسی پیام ارسال کنید یعنی شماره مجازی شما ریپورت شده است و دارای محدودیت ارسال پیام هست. برای آنکه مطمئن شوید که ریپورت شده اید یا نه میتوانید از ربات spambot@ استفاده کنید. اگر به هر دلیلی شماره ای که استفاده میکنید محدود شده چه مجازی و چه شماره واقعی خودتون. میتوانید از ربات معرفی شده برای رفع ریپورت استفاده کنید.

 

آیا شماره در اختیار ما بوده و همیشه می توانیم کد تایید بگیریم؟

شماره ها فقط یک بار میتوان برای ساخت اکانت شبکه های اجتماعی و سایت ها کد دریافت کرد. پس از خارج شدن از شماره مجازی امکان وارد شدن به شماره مجازی وجود ندارد. برای اینکه بتوان پس از ساخت حساب کاربری باز هم به کد تایید دسترسی داشته باشیم باید شماره مجازی دائمی که قیمت آن بیشتر از دیگر شماره ها میباشد خرید کنید. بنابراین تا زمانی که از حساب تلگرام خارج نشده اید برای شما خواهد بود و برای همیشه میتوانید از آن استفاده کنید.

 

پیشنهاد ما: از کجا شماره مجازی بدون ریپورت بخریم؟

 

آیا شماره ها امن هستند؟

شماره هایی که دریافت می کنید از طرف ره آموز به هیچ کس دیگری واگذار نمی شود و فقط در اختبار شماست، اما برای حفظ امنیت بیشتر نکات ایمنی سرویس خود را رعایت کنید، در صورت وجود رمز دو مرحله ای حتی اگر شخص به شماره دسترسی پیدا کند تا زمانی که رمز انتخابی شما را نداشته باشد به هیچ وجه نمی تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

 

پیشنهاد ما: خرید شماره مجازی ارزان

 

جمع بندی

با خوندن این مطلب متوجه فواید خرید شماره مجازی و استفاده از آن میشوید. اما ما هیچ وقت توصیه نمیکنیم که شماره مجازی دائمی اختصاصی که هزینه های استفاده از آن بسیار بالا هست تهیه کنید.

درباره ی تیم محتوای ره آموز

عشق به یادگیری، چونان شعله‌ای در دل شب است که هر چه بیشتر می‌سوزد، راهی بیشتر در پیش رو روشن می‌کند. این تشنگی برای دانایی، مسیری است بی‌پایان به سوی کشف رازهای هستی و درک عمیق‌تر خود و جهان.

مطلب پیشنهادی

خرید شماره مجازی بلیزارد به تعداد دلخواه

گزارشی از سایت فالووران با استفاده از شماره مجازی بلیزارد می‌توانید رقابت را در بازاریابی …

5 دیدگاه

 1. سلام
  من یه شماره دائمی می خوام که واسه همه شبکه های اجتماعی از اون استفاده کنم؟؟؟
  از کجا می تونم تهیه کنم!!!

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   خرید این نوع شماره ها گرانتر از دیگر شماره های مجازی هست. برای این شماره باید ماهانه ۱۰ تا ۴۰ دلار باید هزینه پرداخت کنید. ما در سایت ره آموز در حال ایجاد سرویس برای خرید شماره مجازی دائمی برای همه شبکه های اجتماعی هستیم. شما میتوانید برای خرید از سایت اقدام کنید.

 2. موسی زاده

  سلام
  من خرید شماره مجازی کردم از چندین سایت ولی تحویلم ندادن میشه کمکم کنید تا یه شماره مجازی با کیفیت بگیرم یا بخرم!

  • سعید انوشه

   سلام
   بله میتونید هم بسازید و هم از پنل ارزانسل به قیمت پایین بخرید.

 3. visitor903201

  سلام من با شماره خودم در تلگرام اکانت ساختم و حالا همیه مخاطبینی که در گوشیم بودن شماره منو در تلگرام میتونند ببینند و دارند من اگه در تلگرام گزینه چنج شماره تلفنمو بزنم باز شماره جدیدمو میبینن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *