قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

چگونه در پابجی تفنگ بخریم؟!

2,625 بازدید

حتماً بیشتر شما با بازی پابجی آشنا هستید و می‌دانید که کل ماهیت بازی با ۱۰۰ بازیکن آغاز می‌شود که هرکدام از این بازیکن‌ها باید بازیکن رقیب را با انواع سلاح‌هایی که وجود دارد بکشد و آخرین فردی که باقی بماند برنده بازی است. سلاح‌های مختلفی در این بازی پرطرفدار وجود دارد که از سطح ساده تا پیشرفته‌ترین سلاح‌ها را می‌توانید در این بازی به دست آورید. در طی مراحل بازی با هر امتیاز و پولی که دریافت می‌کنید می‌توانید این سلاح‌ها را خریداری کنید. در این مقاله می‌خواهیم چگونگی خرید تفنگ در پابجی و انواع سلاح‌های بازی پابجی و روش‌های خرید تفنگ در پابجی را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

 

 

پیشنهاد ما: کانال پابجی موبایل

 

چگونه در پابجی تفنگ بخریم؟

در بازی پابجی شما می‌توانید انواع تفنگ‌ها را خریداری کنید برای این کار حتماً باید مراحل بازی را طی کنید، برنده شوید و پول کافی داشته باشید. خرید تفنگ در پابجی از راه‌های مختلفی امکان‌پذیر است یکی از این راه‌ها اسکین تفنگ پابجی است که در ادامه مطلب آن را بررسی خواهیم کرد.

 

چگونه در پابجی اسکین تفنگ بگریم؟

همان‌طور که گفته شد یکی از راه‌های گرفتن تفنگ در پابجی اسکین تفنگ پابجی است. در بازی چندراه آسان برای گرفتن اسکین اسلحه قرار داده‌شده است که می‌توانید این اسکین ها را به دست آورید و از بازی لذت ببرید. بهتر است بدانید که این اسکین ها رایگان هستند و نیازی به پرداخت پول برای آن نیست تنها کافی است که مأموریت‌های خواسته‌شده را کامل کنید. برای گرفتن اسکین تفنگ مراحل زیر را طی کنید.

 

اگر می‌خواهید اسکین اسلحه M4 را بگیرید کافی است مأموریت زیر را کامل کنید.
با اسلحه رایفل ۵۰۰ نفر در بازی را بکشید.
اسلحه رایفل شامل: M4 – M16 – SCAR L – AKM – QBZ – GROZA – AUG

 

برای به دست آوردن اسکین KAR98 مأموریت زیر را انجام دهید.

 تفنگ پابجی
در داخل بازی با اسلحه‌های رده اسنایپ ۳۰۰ نفر را بکشید.
اسلحه‌های رده اسنایپر رایفل شامل:
KAR98 – M24 – AWM – MIN14 – MK14 – QBU – SKS – SLR – VSS

 

برای به دست آوردن اسکین یوزی مأموریت زیر را انجام دهید.

 تفنگ پابجی

در بازی ۵۰۰ نفر را با اسلحه‌های زیر بکشید.
UZI – UMP9 – VECTOR – TOMPSON

 

برای به دست آوردن اسکین تصویر زیر با اسلحه رده شاتگان ۳۰۰ نفر در بازی را بکشید.

 تفنگ پابجی

 

 

 

برای به دست آوردن اسکین کمری یا پیستول با اسلحه‌های کمری داخل بازی ۱۰۰ نفر را بکشید.

 تفنگ پابجی

 

 

برای به دست آوردن اسکین پن یا ماهیتابه در داخل بازی ۱۰۰ نفر را با سلاح‌های سرد مانند پن، داس، قمه و میله آهنی بکشید.

 تفنگ پابجی

 

 

 

برای به دست آوردن اسکین زیر باید بدانید که به دست آوردنش زمان می‌برد زیرا لازم است که ۳۶۰ روز داخل بازی بشوید تا این اسکین را به دست آورید.

 تفنگ پابجی

 

 

پیشنهاد ما: چیت پابجی موبایل

 

قوی‌ترین سلاح‌های پابجی

در بازی پابجی سلاح‌های مختلفی وجود دارد که هرکدام از آن‌ها نقاط قوت و یا ضعف دارند و انتخاب سلاح درست در سرنوشت شما در طول بازی بسیار تأثیرگذار است برای همین در این قسمت از مقاله قصد داریم به شما قوی‌ترین سلاح‌های پابجی را معرفی کنیم تا در طول بازی پابجی انتخاب‌های درستی داشته باشید و بتوانید پیروز شوید.

 

AWM

قوی‌ترین اسلحه پابجی در سبک تک‌تیراندازی است. این اسلحه را فقط می‌توانید در ایر دراپ ها پیدا کنید.
این اسلحه باقدرت ۱۰۰/۱۰۰ و محدوده ۱۰۰/۱۰۰ و با رنک اس تبدیل به ی S یکی از محبوب‌ترین اسلحه‌های بازی شده است.
قدرت این اسلحه به‌قدری بالاست که می‌تواند از کلاه لول ۳ نفوذ کند و دشمن را با یک گلوله از منطقه سر هدشات کند اما سرعت عوض کردن گلوله‌ها ریسک کشته شدن شمارا افزایش می‌دهد.

 

 

M416

 

 تفنگ پابجی

 

هنگامی‌که با یک M4 به Attachment های متنوع مجهز شده باشد، شکست‌ناپذیر است. کنترل لگد آن بسیار راحت استوکسانی که بیشتر اسپری می‌کنند می‌توانند راحت‌تر با آن کار کنند. این سلاح برد فوق‌العاده‌ای ندارد اما از بسیاری از سلاح‌های دیگر بهتر است.

 

 

AKM

گلوله AKM بیشترین آسیب را نسبت به گلوله‌های دیگر Assault rifle ها دارد و برای کسانی که هدشات بیشتری دارند بسیار مناسب است. تنها ۲ شلیک برای از بین بردن کسی که کلاهش لول کمتر از ۳ دارد کافی است. استفاده از AKM به‌عنوان یک Assault rifle کمکی تک‌تیر یا یک سلاح شبه اسنایپر تصمیم مناسبی است،‌اما نمی‌توان با آن دربرد متوسط شلیک‌های پی‌درپی داشت.

 

 

M16A4

 

 تفنگ پابجی

 

M16 با داشتن دوربین ۸x، باوجوداینکه در دسته Assault rifle ها قرار دارد، به بهترین سلاح اسنایپر بازی تبدیل‌شده است.
پس از آپدیت ۱.۰ و نسخه Xbox One، این سلاح ضعیف‌تر شد. دیگر نمی‌تواند دوربین ۸x داشته باشد و برخی از مشخصات آن تغییر کرد.
Burst mode آن چیزی است که برخی آن را دوست دارند و برخی از آن متنفرند؛ اما کسی نمی‌تواند قدرت حالت تک‌تیر آن را انکار کند.

 

 

Scar-L

 

 تفنگ پابجی

 

Scar تفنگی است که نظرات مختلفی درباره آن وجود دارد،‌ اما کاملاً واضح است که دربرد نزدیک و متوسط، بسیار برای تیرباران کردن دشمنان مناسب است. به‌عنوان سلاح نیمه‌خودکار به‌اندازه M16 یا AKM خوب نیست،‌ اما اگر به سلاح‌های خودکار علاقه دارید و در نزدیکی خود M4 نمی‌بینید، گزینه مناسبی است.

 

 

 

Vector

 

 تفنگ پابجی

 

Vector سلاح بسیار خوبی است، اما استفاده از آن بدون خشاب بزرگ (Extended mag) تجربه خوبی نخواهد بود. ۱۳ گلوله آن به‌سرعت به پایان می‌رسد و اگر آسیب کافی به دشمن نزده باشید، بی‌دفاع خواهید بود. با خشاب بزرگ و چند ارتقای دیگر بهترین سلاح نزدیک شما خواهد شد. البته درصورتی‌که دایره آبی بزرگ باشد،‌ سلاحی که برد نزدیک دارد انتخاب خوبی نخواهد بود.

 

 

 

UMP45

 

 تفنگ پابجی

 

UMP9 پس از آپدیت ۲۷ کمی ضعیف‌تر شد و جای خود را به UMP45 داد، هنوز هم سلاحی است که می‌تواند در نبردهای نزدیک شمارا نجات دهد. این سلاح از مهمات ۰.۴۵ استفاده می‌کند، هر خشاب آن ۲۵ گلوله دارد که ۵ گلوله از UMP9 کمتر است ولی دردسری برایتان درست نخواهد کرد. همچنان دقت بالا و برد مناسب UMP9 را دارد و کنترل لگد آن راحت است. می‌توانید از شلیک با این سلاح مانند UMP9 لذت ببرید.

 

 

S12K

 

 تفنگ پابجی

 

S12K باوجوداینکه یک شاتگان است، نرخ آتش بالایی دارد که به شکل مضحکی خوب است. آسیب آن آن‌قدر بالا است که باعث می‌شود آمدن به ۱۴ متری آن کار احمقانه‌ای باشد و به‌سرعت باعث مرگ شود. اگر یک خشاب بزرگ پیدا کنید، می‌توانید از آن دربازی‌های دونفره و گروهی استفاده کنید. البته مشخص است که در فضاهای باز انتخاب خوبی نیست.

 

 

 

S686

 

 تفنگ پابجی

 

دربازی‌های تک‌نفره،‌ شاتگان دولول S686 سلاح ایده آلی است. اگر هر دو شلیک شما از نزدیک به هدف اصابت کند، شانسی برای بقا نخواهد داشت؛ اما اگر با دو نفر درگیر شوید، احتمالاً بازنده نبرد خواهید بود. هنگام استفاده از این سلاح باید بسیار دقت کنید، زیرا با خطا رفتن یکی از شلیک‌هایتان دچار مشکل خواهید شد. S12K انتخاب مطمئن‌تری است.

 

 

پیشنهاد ما: ترفندهای بازی پابجی

 

 

تنظیمات لگد اسلحه در پابجی

در این قسمت با تنظیمات لگد اسلحه می‌توانید لگد اسلحه خود را به‌راحتی کنترل کنید برای این کار مراحل زیر را طی کنید.

بازی را اجرا کنید و وارد تنظیمات بازی شوید. (علامت چرخ‌دنده را بزنید تا وارد تنظیمات شوید.)
سپس در سمت راست ‌بر روی گزینه Sensitivity کلیک کنید.
با کلیک بر روی آن وارد بخش تنظیم لگد اسلحه و دوربین کاراکتر خواهید شد.
در اولین کارد Camera sensitivity مشاهده می‌کنید. در این بخش می‌توانید حساسیت دوربین خود را تنظیم کنید. برای این کار طبق اعداد زیر تنظیم کنید.

 • %۱۰۰: rd person camera3
 • ۱۰۰%: camera
 • ۷۰%: st person camera1

اکنون می‌توانید به بخش اصلی یعنی کادر camera بروید.
در این بخش می‌توانید حساسیت دوربین‌ها را طوری تنظیم کنید که لگد کمتری داشته باشد. در این کادر هر دوربین حساسیت جداگانه‌ای دارد برای مثال x 3 و ۴x جدا از هم هستند و برای هرکدام از آن‌ها می‌توانید درصد مناسبی را انتخاب کنید.

 • ۱۰۰%: ۳rd person no scope
 • ۸۸%: st person no scope1
 • ۵۰%: Red dut, Holographic,Aim Assist
 • ۳۰%: ۲x scope
 • ۲۲%: ۳x scope
 • ۱۶%: ۴x ACOG scope,VSS
 • ۱۲%: ۶X scope
 • ۱۰%: ۸x scope

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و بتوانید با انتخاب و خرید سلاح‌های درست و قدرتمند بازی پابجی را به نفع خودتان جلو ببرید و پیروز شوید.

 

 

پیشنهاد ما: رفع لگ بازی پابجی

درباره ی

مطلب پیشنهادی

روش خرید شماره مجازی اپل

گزارشی از سایت فالووران با استفاده از شماره مجازی اپل می‌توانید رقابت را در بازاریابی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *