قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ترفندهای بازی پابجی

816 بازدید

ترفندهای بازی پابجی چه چیزهایی هستند؟ نکات حرفه‌ای بازی کدم‌اند؟ کسانی که پابجی بازی می‌کنند از طریق یک سری از ترفندهایی که در بازی وجود دارد می‌توانند به‌راحتی هریک از مراحل بازی را طی کنند و برنده بازی باشند. در این مقاله قصد داریم که ترفندهای بازی پابجی و نکات حرفه‌ای آن را بررسی کنیم تا بتوانید بازی راحت‌تری داشته باشید و به پابجی مسلط شوید.

 

پیشنهاد ما: آموزش بازی پابجی

 

ترفندهای بازی پابجی

ترفندهای بازی پابجی

همان‌طور که می‌دانید بازی پابجی یک بازی معمولی تیراندازی نیست بلکه هدفی را دنبال می‌کند و آن زنده ماندن است و این به این معنا نیست که هدف کشتن سایر بازیکنان و شکست دادن آن‌ها باشد بلکه می‌توانید بدون کشتن حتی یک نفر به پیروزی برسید تنها کافی است که استراتژیک خود را با قوانین بازی سازگار کنید. برای همین در ابتدای بازی باید ترفندهایی که یاد می‌گیرید را پیاده کنید تا یک گیمر قهار در بازی شوید و به پیروزی برسید.

 

 اصول کنترل بازی را بدانید

 • هنگام دویدن برای سرعت بیشتر از کلید X در کامپیوتر استفاده کنید.
 • قبل از بازی کفش‌های خود را دربیاورید در زمان اجرای بازی به‌صورت پابرهنه همان سرعت با کفش رادارید اما در بیشتر موارد آرام‌تر خواهد بود.
 • برای سوخت‌گیری، ماشین باید به‌طور کامل متوقف‌شده باشد اما می‌توانید از داخل خودرو باراست کلیک روی موجودی خود این کار را انجام دهید.
 • میزان آتش و شلیک خود را با کلید B تغییر دهید تا سریع فشنگ‌ها تمام نشوند.
 • وقتی دایره قرمزرنگی را در نزدیکی یا اطراف هدف ملاحظه می‌کنید به این اشاره دارد که چیزی سلاح شمارا مسدود کرده مانند درب، درخت و یا هر پوشش دیگری.
 • برای هدف‌گیری دقیق‌تر کلیک راست ماوس را نگه‌دارید و برای استفاده از حالت دیگر فقط یک ضربه به کلیک راست وارد کنید.
 • همه‌ی درب‌ها از آغاز بازی بسته هستند بنابراین اگر دری باز بود بدانید که قبل از شما شخصی واردشده است.
 • دقت داشته باشید که هنگام فرود از ارتفاع آسیب‌پذیر خواهید بود.
 • چت صوتی در بازی را می‌توانید به حال خود باقی بگذارید اما فراموش نکنید که موقع بازی با تیم چت را روی حالت Party-Only تنظیم کنید تا دشمن نشنود.
 • امکان شنا کردن و غواصی وجود دارد، لذا وقتی مجبور شدید از پل‌ها عبور کنید توجه داشته باشید که افرادی منتظرند تا شمارا بکشند پس بهتر است با شنا کردن از آن منطقه عبور کنید و یا قایقی پیدا کنید.
 • برای افزایش سرعت ماشین کلید شیفت Shift را نگه‌دارید.

 

 

 به نقشه بازی مسلط باشید

 • هر مربع بزرگ یک کیلومتر و هر مربع کوچک ۱۰۰ متر را نشان می‌دهد، مساحت نقشه هم به حدود ۶ کیلومتر می‌رسد.
 • نقشه بسیار دقیق است منتهی بعضی از مکان‌ها مانند غارهای زیرزمینی نشان داده نمی‌شود.
 • باید بدانید که مناطق مختلف، تجهیزات متفاوتی از تفنگ و وسایل نقلیه رادارند و بیشتر بازیکنان این را می‌دانند لذا برای غلبه در محیطی که در آن فرود آمده‌اید باید برنامه‌ریزی کنید.
 • علامت‌های روی نقشه را می‌توان کاهش داد، این سیستم برای هماهنگی با تیم بسیار مناسب است و حتماً از قطب‌نما برای مشخص کردن موقعیت دشمن یا هماهنگی با تیم استفاده کنید.

 

 

 بهترین اماکن نقشه

نداشتن تجهیزات و یا نبودن تجهیزات پایان کار شما در بازی نیست بلکه مهم این است که ازآنچه که دارید چگونه استفاده کنید. اگر تمام چیزی ک دارید یک اسلحه معمولی باشد در داخل ساختمان‌ها کمین کنید اما اگر یک کمان یا تفنگ تک‌تیرانداز دارید به مکان‌های بلند بروید. در طول بازی در نقشه دنبال تجهیزات باشید و مکان‌هایی که در نقشه می‌توانید از آن‌ها تجهیزات و سلاح‌های خوبی پیدا کنید شامل مکان‌های زیر هستند.

 • در نقشه Erangel دنبال Mylta Power، Prison، Mansion، Bunker باشید.
 • در نقشه Miramar دنبال Ladrilleria، Campo Militar باشید.
 • در نقشه Sanhok دنبال Camp Alpha، Lakawi، Sahmee باشید.

 

 

 سلاح‌ها را بشناسید

 • کلی‌ترین چیزهایی که باید خیلی زود پیدا کنید عبارت‌اند از: تفنگ تهاجمی (ARS)، کوله‌پشتی، جلیقه ضدگلوله، آیتم‌های درمانی و کلاه ایمنی
 • همه‌ی اسکوپ ها روی تمام سلاح‌ها عمل نمی‌کنند شما نمی‌توانید از دوربین ۸x روی تفنگ M16 استفاده کنید یا اینکه اسکوپ ۸x را روی SMGs ها قرار دهید.
 • کلاه‌های ایمنی سطح‌های مختلفی دارند و هر سطح شامل چند لول است. برای مثال: کلاه‌های ایمنی سطح ۲ و به پایین و لول ۳ دارند مثلاً اگر لول ۲ را داشته باشید، Kar98 پرکاربردترین تک‌تیرانداز با یک شلیک به سر شما، شمارا از پا درمی‌آورد و می‌کشد، اما اگر level 3 را داشته باشید جلوی ضربه را می‌گیرد.

 

 

پیشنهاد ما: رفع لگ بازی پابجی

 

نکات حرفه‌ای پابجی (ترفندهای بازی پابجی)

ترفندهای بازی پابجی

? تنظیم نمای سوم شخص یا نمای اول‌شخص

برای انتخاب بین نمای سوم شخص (TPP) و اول‌شخص (FPP) کافی است بر روی گزینه “TPP” کنار صفحه ضربه بزنید. انتخاب بین نماها در بازی PUBG بسیار اهمیت دارد زیرا با تغییر زاویه دید همان‌طور که می‌توانید به‌راحتی حریفی را مورد هدف قرار دهید همان‌طور هم اگر بد موقع این زاویه را تغییر دهید ممکن است به‌راحتی از پشت سر غافلگیر شوید.

 

? کیفیت گرافیکی

هرچه گرافیک بهتر باشد، گیم پلی بازی نیز بهتر خواهد شد، بنابراین نرخ فریم بازی را در FPS بالاتر تنظیم کنید تا بهترین کیفیت گرافیک بر روی صفحه‌نمایش داده شود.

 

 

? گزینه Peek and Fire

درون تنظیمات اصلی بازی گزینه Peek and Fire را روشن کنید زیرا از این طریق می‌توانید شلیک‌های فراوانی به‌دوراز دید دشمنان داشته باشید. استفاده از این قابلیت درزمانی که می‌خواهید حریفان را غافلگیر کنید بسیار می‌تواند به شما کمک کند.

 

? روشن بودن قابلیت Aim Assist

در تنظیمات اصلی بازی روشن بودن قابلیت Aim Assist را بررسی کنید. این قابلیت امکان هدف‌گیری دقیق را حتی در دستگاه‌های صفحه لمسی می‌دهد. مسلماً بازی پابجی در کامپیوتر از گوشی‌های شخصی خیلی راحت‌تر است و هیجان بازی را بیشتر می‌کند. استفاده از این قابلیت می‌تواند به شما نسبت به سایر بازیکنان برتری دهد.

 

? دکمه Left- side fire

به قسمت Settings رفته و سپس به قسمت Basic بروید و ازآنجا دکمه Left- side fire را فعال کنید. این کار عملکرد و سرعت شمارا در بازی پابجی بهبود می‌بخشد زیرا می‌توانید در بازی با دست راست هدف‌گیری و با دست چپ شلیک کنید و این کار باعث عملکرد سریع در بازی می‌شود.

 

 

? باز کردن خودکار درها

به قسمت Settings رفته و سپس به قسمت Basic بروید و ازآنجا گزینه “Auto open doors” را فعال کنید. این کار باعث می‌شود که درهای ساختمان‌ها و همچنین درهای دیگر به‌صورت خودکار بازشوند و کیفیت بازی را افزایش می‌دهد. البته در مواقعی که می‌خواهید برای بازیکن دیگر پشت در کمین کنید باز شدن خودکار درها می‌تواند باعث کشته شدن شما شود و جای شمارا لو دهد؛ بنابراین در انتخاب این گزینه تمام دقت را داشته باشید.

 

? تنظیم اندازه و جایگاه دکمه‌های کنترل

تغییر اندازه و جایگاه دکمه‌های کنترل با توجه به‌اندازه دستگاه و راحتی دسترسی سرعت بازی شمارا به‌شدت افزایش می‌دهد. به قسمت Settings رفته و سپس Controls و سپس Customize را انتخاب کنید و ازآنجا اندازه و جایگاه دکمه‌ها را به‌راحتی تغییر دهید.

 

۱۰ نکته حرفه‌ای بازی گروهی پابجی (ترفندهای بازی پابجی)

 1. در محیط باز نباشید، قرار گرفتن در محیط باز باعث دیده شدن از کیلومترها دورتر می‌شود.
 2. در هنگام تعویض خشاب حتماً پناه بگیرید.
 3. ندوید تا حد امکان آرام‌تر حرکت کنید. اگر در هنگام دویدن با دشمن مواجه شوید زمان واکنش کمتری نسبت به دشمن خواهید داشت.
 4. به منطقه مسلط باشید. همیشه در مکان با ارتفاع بیشتر نسبت به بقیه قرار بگیرید.
 5. به‌اندازه کافی مهمات داشته باشید.
 6. تا حد امکان از حالت خودکار اسلحه استفاده نکنید. همیشه در Burst یا single باشد. در حالت auto معمولاً لگد سلاح باعث عدم برخورد تیر باهدف می‌شود.
 7. اگر به‌صورت تک‌تیر شلیک می‌کنید و فرصت دارید حتماً سر دشمن را هدف بگیرید.
 8. قبل از شلیک به فاصله دور حتماً زمان رسیدن تیر، پلنگ و سرعت حرکت دشمن را در نظر بگیرید.
 9. اگر در هنگام شلیک صدا خفه کن ندارید مطمئن شوید غافلگیر نمی‌شوید.
 10. سلاح‌ها بهتر است به‌صورت میان برد و دوربرد انتخاب شوند.

 

 

پیشنهاد ما: بازی پابجی لایت

 

سخن آخر

در این مقاله ترفندهای بازی پابجی برای برنده شدن در بازی و عملکرد بهتر شما قرار داده‌ایم تا از طریق این ترفندها و به‌کارگیری آن‌ها بتوانید به بازی پابجی مسلط باشید درصورتی‌که می‌خواهید با سایر نکات و آموزش‌های مربوط به بازی پابجی آشنا شوید مقالات پیشنهادی ما را که در طول متن قرار داده‌ایم را مطالعه کنید. امیدواریم که این مطلب و سایر مطالب بازی پابجی سایت ره آموز برای شما مفید بوده باشد.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

روش خرید شماره مجازی اپل

گزارشی از سایت فالووران با استفاده از شماره مجازی اپل می‌توانید رقابت را در بازاریابی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *