جمعه , اردیبهشت ۲۴ ۱۴۰۰

پاک کردن کامنت تیک تاک در ۳ مرحله

برای پاک کردن کامنت تیک تاک به مشکل برخورده‌اید؟ اگر سن‌تان به اندازه کافی باشد. و نرم‌افزار Vine را به یاد بیاورید، احتمالا نام جایگزین آن، تیک تاک را شنده‌اید. تیک تاک یک شبکه اجتماعی است که در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی کسب کرده است.

کاربران تیک تاک می‌توانند با استفاده از جلوه‌های خاصی فیلم‌های خود را ضبط کنند. و با دوستان خود به اشتراک بگذارند. تیک تاک نیز همچون اینستاگرام از قابلیت اظهار نظر و کامنت‌گذاری در مورد فیلم‌های دیگر کاربران برخوردار است. اما تا زمانی که حساب کاربری منتشر کننده ویدیو به صورت عمومی باشد. هر کاربر می‌تواند نظر خود را در مورد آن ویدیو ارسال کند.

اما اگر بخواهید بعد از ارسال نظر، نظر خود را پاک کنید چه می‌کنید؟ نگران نباشید ما در ادامه همراه شما هستیم.

 

مراحل پاک کردن کامنت تیک تاک

ابتدا باید توجه داشته باشید که امکان ویرایش یک نظر پس از ارسال آن در برنامه تیک تاک وجود ندارد. اما شما به راحتی می‌توانید یک نظر را پاک کنید.

۱- ابتدا پست مورد نظر خود را که شامل کامنتی است که می‌خواهید پاک کنید را باز کنید. توجه داشته باشید که فقط می‌توانید کامنت‌هایی را که گذاشته‌اید حذف کنید. و نمی‌توانید نظرات کاربران دیگر را حدف کنید.

پاک کردن کامنت تیک تاک

۲- بر روی کامنتی که می‌خواهید پاک کنید ضربه بزنید و نگه دارید.

۳- بر روی گزینه Delete (پاک کردن) کلیک کنید.

پاک کردن کامنت تیک تاک

 

 

دیگر کامنت تیک تاک شما نباید در موضوع قابل مشاهده باشد.

نکته: پس از پاک کردن کامنت تیک تاک نمی‌توانید آن را بازیابی کنید. بنابراین اگر اشتباه تایپی در نظر خود انجام داده‌اید و می‌خواهید آن را ویرایش کنید. قبل از زدن گزینه Delete روی گزینه Copy کلیک کنید. و حال می‌توانید متن نظر اصلی را در یک نظر جدید جایگداری کنید. و متن را قبل از بازنشر مجدد، ویرایش کنید.

کسب و کار اینترنتی ره آموز

در باره عرفان سرخانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *