خانه / مقالات / بازاریابی اینترنتی / بازاریابی شبکه های اجتماعی / چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم ؟؟؟

چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم ؟؟؟

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

زمان تقریبی مطالعه: ۸ دقیقه

چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم سوال بسیاری از کاربران اینستاگرام شده است!!!
اینستاگرام از شبکه‌های بسیار پر طرفدار و سرگرم کننده ی این روزهای ایران است. جایی که کاربران می‌توانند همدیگر را ملاقات کنند و تجربیات لذت بخش روزانه خود را به دیگران نشان دهند و یا خاطرات خود را در قالب یک عکس یا فیلم با دوستان و دیگران در میان بگذارند.

این روزها میلیون‌ها کاربر به اینستاگرام افزوده شده‌اند و در آمار اخیر از شبکه های اجتماعی و با فیلتر شدن تلگرام، اینستاگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است و اکنون سوال مهمی که همه به دنبال پاسخ آن هستند این است که مردم چگونه این همه فالوو دارند و می خواهند بدانند که چگونه می توان فالوور اینستاگرام را زیاد کنند؟

پیشنهاد ما: مقاله معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام را مطالعه کنید.

چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم ؟

چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم

۱۵ نکته حیاتی برا افزایش فالوور در اینستاگرام:

 1. چگونه برای خودمان پروفایل بسازیم.
  قبل از هر چیز بهتر است بدانید که پروفایل اینستاگرام شما دقیقاً مانند ویترین مغازه است. اگر ویترین مغازه شما جذاب نباشد مشتری های شما فراری می شوند و در اینستاگرام نیز به این صورت است که اگر پست های جالبی نداشته باشید، فالوورهای شما فراری می شوند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بر پایه تصویر پایه گذاری شده است و حرف اول و آخر را در این شبکه‌ی اجتماعی تصاویر هستند که می زنند.
  باید تصاویر جلب توجه کننده و خلاقانه ایجاد کنید و در پروفایل تان انتشار دهید. طوری که در دید اول مخاطبان تان جذب پروفایل شما شوند و تمایل پیدا کنند تا شما را زودتر همراهی کنند. پیج های جذاب بیشتری وجود دارند که فقط به خاطر جذابیتی که دارند، توسط فالوورها همراهی می شوند.
 2.  بهترین راه ها برای معرفی اینستاگرام خود به دیگران چیست؟
  اگر می خواهید صفحه اینستاگرام خود را به بقیه معرفی کنید یک راه، قرار دادن دکمه های شبکه اجتماعی در وب سایت خود و در قسمت بلاگ آن می باشد.
  هم چنین اگر صاحب وب سایت هستید، می توانید با قرار دادن بنر اینستاگرام در صفحه اصلی خود از کاربران خود بخواهید شما را در اینستاگرام نیز دنبال کنند.
  با قرار دادن حساب کاربری اینستاگرام خود در ایمیل‌هایتان، مردم را برای فالوو کردن صفحه شما در اینستاگرام ترغیب کنید. این کار هم چنین موجب تأثیر بسیار مثبتی بر روی کسب و کار شما خواهد داشت.
  اگر کارت تبلیغاتی برای شرکت یا کسب و کار خود دارید، بر روی آن اسم کاربری اینستاگرام خود را درج کنید تا افزایش واقعی فالوور در اینستاگرام را در صفحه خود شاهد باشید.
  #هشتک نیز موجب می شود تا افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند و افراد مرتبط با کسب و کار خود را پیدا کنید. هم چنین از طریق هشتگ، افرادی را دنبال کنید که با شما وجه اشتراک دارند.

  پیشنهاد ما: ۴ نکته که در ساخت اکانت اینستاگرام باید توجه کرد.

 3. دوستان خود را روی پست تگ کنید؟
  چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم

  زمانی که شما دوستان خود را در عکس‌ها تگ می‌کنید، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن‌ها نیز اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها قرار می‌دهید.
  این باعث می‌شود دوستان آن‌ها نیز عکسی که منتشر کرده‌اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش دنبال کنندگان شما شود و یکی از راه های چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم به شمار می رود.
 4.  در اینستاگرام مسابقات برگذار کنیم؟
  بر گذاری مسابقات اینستاگرامی یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام است که امروزه خیلی از پیج های معروف و همچنین پیج های ناشناخته در اینستاگرام از این روش استفاده می کنند.
  سعی کنید در طراحی مسابقات خلاقیت به خرج دهید و از هدایای ترغیب کننده و با ارزش برای برندگان مسابقه استفاده کنید. هرچه جوایز برندگان ارزشمند تر باشد مسلماً افراد بیشتری ترغیب می شوند تا در مسابقه شما شرکت کنند.
  مسابقات زیادی با موضوعات مختلف با توجه به حوزه کاری خود می توانید در اینستاگرام راه اندازی کنید. ولی چیزی که مهم است سعی کنید حتماً شرکت کنندگان در مسابقه را دعوت به انجام دادن کاری کنید؛ مثلاً از شرکت کنندگان بخواهید ۵ نفر از دوستانشان را به مسابقه دعوت کنند و حتماً از آن‌ها بخواهید مثلاً ۲ نفر از دعوت شوندگان باید پیج را حتماً فالو کنند تا در مسابقه شرکت داده شوید.
  همان‌طور که متوجه شدید مسابقات اینستاگرامی باعث افزایش فالوور سریع پیج تان می شود.
  پس حتماً سعی کنید هرچند وقت یک بار مسابقاتی را در پیج اینستاگرام خود راه اندازی کنید.
 5. چگونه در اینستاگرام برنامه چالشی بزاریم؟

  یکی از پرتعامل ترین پست‌ها در شبکه های اجتماعی به خصوص در اینستاگرام انتشار پست‌های چالشی است. مسلماً در هر حوزه کاری که باشید موضوعات چالشی وجود دارد. سعی کنید پست‌هایی انتشار کنید تا دوستانتان را وادار سازد تا با شما تعامل داشته باشند و در چالش شما شرکت کنند.
  یک راه برای تعامل با کاربران سؤال پرسیدن از آن‌ها است؛ مثلاً پستی در اینستاگرام خود به عنوان یک ویدیویی که جلب نظر فالوور شما می شود منتشر کنید. می توانید یک عکس نوشته پست را منتشر کنید. مطمئن باشید مردم عاشق نظر دادن در موضوعات چالشی هستند. فالوور های بیشتری در بحثی که ساختید شرکت می کنند و ممکن است فالوورهای دیگر خودشان را نیز در پست شما شرکت بدهند.
 6. چگونه از وب سایت برای افزایش فالوور استفاده کنیم؟
  اگر وب سایت داشته باشید ایده‌های خیلی جالبی برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام شما وجود دارد. وب سایتی که هر روز بازدید جدیدی دارد بهترین امکانات برای تبلیغ پیج اینستاگرام شما می شود.
  اولین راهکاری که می توانید از آن در وب سایتتان استفاده کنید قرار گرفتن بنر اینستاگرام شما در زیر همه پست‌ها است. با این کار افراد زیادی برای جذب کردن فالوورهای جدید دارید. چون مطمئن باشید فالوور بیشتری ممکن است از پست‌های شما از طریق گوگل آشنا شوند و در این صورت نگاه به بنر اینستاگرام شما که باید جذاب هم باشد ترغیب می شوند تا حداقل یک بار از پیج اینستاگرام شما دیدن کنند.
  کاری کنید که حتماً در صفحه درباره ما و تماس با ما وب سایت آدرس اینستاگرام تان را به نوع یکی از راه های برقراری ارتباط با خودتان جلوه دهید. چون این دو صفحات شما در هر سایتی جزء پر بازدیدترین صفحه در سایت شما قرار بگیرد.
  هر از گاهی تلاش کنید از طریق خبرنامه ایمیلی سایتتان فالووراتون را تشویق به فالو کردن پیج اینستاگرام خودتون کنید. همیشه یک پیشنهاد ویژه و رد نشدنی نیاز است تا به دعوت به اقدام شما پاسخ صحیح بدهند. پس پیشنهاد می‌کنم برنامه ویژه‌ای برای فالووراتون در ذهن داشته باشید.
 7. از ربات اینستاگرام چجور فالوور جمع کنیم؟
  یکی از روش های افزایش فالوور واقعی و هدفمند اینستاگرام استفاده از ربات های اینستاگرام (مانند نینجا گرام) می باشد.
  سایت هایی هستند که ربات های اینستاگرامی ارائه می دهند. ربات های اینستاگرامی بهترین ابزار برای تعامل با فالوور محسوب می‌گردد. همان‌طور که قبلاً اشاره کردم فعال بودن در اینستاگرام و تعامل داشتن با افرادی که ممکن است توجه زیادی به موضوع کار شما داشته باشند باعث جذب کردن آن‌ها به پیج اینستاگرام شما می شود.
  امکان دارد این کار برای شما سخت باشد ولی ربات اینستاگرامی بهترین ابزار برای این است که به جای شما در اینستاگرام فعالیت داشته باشد.
  شما می توانید اکانت خودتون را در ربات اینستاگرام فعال کنید و به جای شما عملیات مثل لایک کردن تصاویرها، فالو کردن مخاطب خاص، دایرکت فرستادن به فالوورتون را در اینستاگرام به صورت اتوماتیک انجام دهد.
  شما می توانید برنامه ریزی دقت داشته باشین تا ربات خودتون دقیقاً کاری که خود شما می خواهید را براتون فراهم کند؛ مثلاً لایک کردن تصاویرها با هشتگ های شخصی، فالو کردن فالوور های یک پیج شخصی مخاطب، لایک کردن تصاویرها با نقشه خاص و … هر کاری که شما پسند داشته باشید ربات اینستاگرام برای شما انجام می‌دهد و همین علت باعث می شود فالوورهایی به پیج شما به پبوندن که علاقه مند به حوزه کاری شما هستند.
  چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم؟
  شاید یکی از مهم ترین جواب ها افزایش فالوور واقعی و فیک اینستاگرام با ربات های اینستاگرامی باشد که یکی از پرکاربردترین روش هاست.
 1. چگونه از شبکه های دیگر استفاده کنیم تا فالوور بیشتر جمع کنیم؟
  چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم
  استفاده از قدرت نفوذ شبکه‌های اجتماعی دیگر نظیر فیسبوک، توییتر یا گوگل پلاس برای وسیع‌تر کردن دسترسی فالوورهایتان به پست‌های خودتون مفید خواهد بود. تصاویرهای خودتون را در زمان‌هایی به اشتراک بزارین که فالووراتون این شبکه‌های اجتماعی زیاد فعالیت داشته باشند. همچنین در حساب کاربری خود شما در این شبکه‌های اجتماعی لینک حساب کاربری اینستاگرامتون را اضافه کنید. همچنین می‌توانید از برچسب‌گذاری جغرافیایی (Geotagging) و هشتک‌های ارتباط برای آگاه کردن فالوورتون از محل حضور خود و موضوعی که در رابطه با آن پست می‌گذارید بهره بگیرید.
 2. چگونه با فالوورامون در ارتباط داشته باشیم؟
  اگر می‌خواهید بیشتر دیده شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می‌کنید باید با فالوورتون در ارتباط باشید و با آن‌ها وارد مشورت، بحث و گفتگو بکنید و از این طریق اکانت های خودتون را تبلیغ کنید. بهترین راه و روش در اینستاگرام شرکت در بحث‌های داغ نظرات، صفحه هات پربازدید می‌باشد.
 3.  چجور با ویدیو فالوور جمع کنیم؟
  یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای ۶۰ ثانیه‌ای است که به شما این فرصت را می‌دهد تا در ۶۰ ثانیه آنچه می‌خواهید به فالووراتون انتقال دهید. انتشار فیلم در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به نظر برسد و فقط تصاویرهای ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.
 4.  چگونه پروفایل فیسبوک رو به اینستاگرام وصل کنیم تا فالوور داشته باشیم؟
  چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم
  روش بسیار راحتی برای اتصال فیسبوک به اینستاگرام هست که در این روش، به راحتی می‌توانیم پیام‌ها و پست‌های شبیه را بین تمام فالوور هایی که با آن‌ها در ارتباط هستید به اشتراک گذاشت و این پیام‌ها و پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی مختلف حالت چرخشی پیدا می کند و درنتیجه باعث اقزایش فالوور های شما خواهد شد.
 1. تحیلی رفتار کاربران خودتان باعث افزایش تعداد فالوور شما خواهد شد.
  همیشه تحلیل رفتار فالووراتون باعث افزایش کیفیت کار شما می شود. چه سایت داشته باشید و چه اینستاگرام باید همیشه از کمبود ها و نیازهای فالوورهایتان آگاه باشید. به خاطر اینکه با بررسی رفتار فالوورتان متوجه می شوید که دقیقاً آن‌ها به چه چیزهایی دقت می‌کند پس این یک پوئن مثبت برای شخص شما می باشد.
  اینستاگرام ابزاری به نام lnsight را در اختیار کاربران تجاری خود می گذارد که با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید متوجه این شوید که تا چه حدودی محتوایی که تولید می کنید برای کاربرانتان جذاب است یا خیر! تا چه حدی در راستای هدف خود پیش می روید.
  در این صورت می توانید محتوای تولیدی خودتون را بهبود ببخشید و همین باعث می شود در جذب کردن فالوور برای پیج خودتون هم پیشرفت داشته باشین. البته این مورد شاید به صورت مستقیم روی افزایش فالوور اینستاگرام شما تأثیر نداشته باشد ولی همان‌طور که قبلاً اشاره کردم افرادی شما را دنبال می کنند که از پروفایل شما در نگاه اول خوششان بیاید.
  نکته: همچنین این کار باعث عدم ریزش فالوورهای شما خواهد شد.
 2. رقابت بین کاربران باعث افزایش فالوور می شود!
  نتیجه نشان می‌دهد تشویق فالوور هایتان به شرکت در رقابت‌ها، بحث‌ها و حتی مسابقات نتایج بسیار مناسبی در پی خواهد داشت. انجام دادن این مسئله در یک شبکه اجتماعی می‌تواند به معروف تر شدن برند و افزایش Follower و ترافیک برای سایت شما شود.
 3. چگونه در رخدادهای عمومی شرکت کنیم و چگونه باعث افزایش فالوور ما می شود؟
  یکی از مواردی که همیشه فالووران را به سمت شما جذب می‌کند، توجه به مراسم‌ها و رخدادهای عمومی است که این موضوع در ایران نیز به شدت مورد توجه است. شما با تبریک گفتن عید و یا انتشار یک مطالب مربوط به رخدادهای عمومی می‌توانید ارتباط بسیار خوبی با دنبال کنندگان خود داشته باشید.
 1. چگونه از استوری اینستاگرام فالوورامون زیاد کنیم؟
  چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم

  روزانه، بیش از ۱۰۰ میلیون فالوور فعال در جهان از استوری اینستاگرام استفاده می‌کنند. به وسیله ی استوری  اینستاگرام محتوای شما امکان دیده شدن بیشتری دارد. چراکه استوری‌ها در بالای فید کاربر به نمایش درمی‌آیند و شانس دیده شدن آنها توسط فالوورها زیادتر است.
  به این معناست که در اینستاگرام، باید به‌طور منظم استوری خود را به‌ روزتر کنید تا در صف اول فید باقی بمانید. به‌علاوه، الگوریتم شبکه‌های اجتماعی به‌گونه‌ای ساخته‌شده‌اند تا پست‌ها برای فالوور های فعال بیشتر نمایش داده شود.

پیشنهاد ما: ۸ ترفند بازاریابی اینستاگرام

کلام آخر:

امروز در جواب سوال چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم ۱۵ نکته بیان شد؛ که هر کدام از آن ها تا آن جایی که تجربه نشان داده تاثیر بسزایی در افزایش فالوور دارند.
اما به نظر این بنده از شبکه های اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده کنید و اگر هم برای تفریح استفاده می کنید برنامه ریزی برای نگاه کردن به آن ها برای خود قرار دهید چون واقعا معتاد کننده است و زمان با ارزش شما را به هدر می دهد.

دانلود فایل PDF مقاله

درباره‌ی سعید انوشه

زندگی من با کامپیوتر می گذره و دوست دارم اون چیزایی که برام آموزنده بوده رو باهاتون به اشتراک بذارم

یک نظر

 1. ممنون مطلب خوب و و کاملی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *