قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم ؟؟؟

11,639 بازدید

چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم سوال بسیاری از کاربران اینستاگرام شده است!!!
اینستاگرام از شبکه‌های بسیار پر طرفدار و سرگرم کننده ی این روزهای ایران است. جایی که کاربران می‌توانند همدیگر را ملاقات کنند و تجربیات لذت بخش روزانه خود را به دیگران نشان دهند و یا خاطرات خود را در قالب یک عکس یا فیلم با دوستان و دیگران در میان بگذارند.

این روزها میلیون‌ها کاربر به اینستاگرام افزوده شده‌اند و در آمار اخیر از شبکه های اجتماعی و با فیلتر شدن تلگرام، اینستاگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است و اکنون سوال مهمی که همه به دنبال پاسخ آن هستند این است که مردم چگونه این همه فالوو دارند و می خواهند بدانند که چگونه می توان فالوور اینستاگرام را زیاد کنند؟

 

پیشنهاد ما: برنامه افزایش فالوور اینستاگرام (نینجاگرام)

 

افزایش فالوور اینستاگرام

۲۰ روش فوق‌العاده کاربردی رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام :

۱- یک کاربر فعال باشید ۲- دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ یا سایت خود قرار دهید
۳- در وب سایت خود یک بنر از اینستاگرام اضافه کنید ۴- حساب کاربری اینستاگرام خود را در ایمیل‌هایتان قرار دهید
۵- در کارت تجاری خود اسم کاربری اینستاگرام خود را اضافه کنید ۶- از هشتگ (#) استفاده کنید
۷- دوستان خود را در عکس‌ها تگ کنید ۸- با مردم در ارتباط باشید
۹- بیوگرافی خود مثل عکس پروفایل و … را به روز کنید ۱۰- افرادی را دنبال کنید که با شما وجه مشترک دارند
۱۱- عکس‌های باکیفیت بفرستید ۱۲- در رخدادهای عمومی شرکت کنید
۱۳- ویدئو را فراموش نکنید: ۱۴- در شبکه خود رقابت ایجاد کنید
۱۵- پروفایل فیسبوک خود را به اینستاگرام متصل کنید ۱۶- از پروفایل اینستاگرام در زمان نظر دهی در بلاگ ها استفاده کنید
۱۷- از افرادی که به شما کمک کرده‌اند یاد کرده و از آن‌ها تشکر کنید ۱۸- از مطالب بی محتوا و اسپم دوری کنید، صادق و شفاف باشید
۱۹- یک لیست از مطالب مفید تهیه کنید ۲۰- پیشنهادهای ویژه‌ای فقط برای دنبال کنندگان اینستاگرام داشته باشید

 

چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم ؟

چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم

۱۵ نکته حیاتی برای افزایش فالوور در اینستاگرام:

موضوعاتی که در این ۱۵ مورد مطرح میشود این هست که این عوامل باعث افزایش طبیعی و سریع فالوورها میشود. برای آن که پیجی با تعداد فالوور فعال زیاد داشته باشید باید موارد گفته شده را رعایت کنید. راهی به غیر از موارد ذکر شده وقت گذاشتن و استمرار برای افزایش سریع فالوور وجود ندارد.

 

۱_ چگونه در اینستاگرام برای خودمان پروفایل بسازیم.

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که پروفایل اینستاگرام شما دقیقاً مانند ویترین مغازه است. اگر ویترین مغازه شما جذاب نباشد مشتری های شما فراری می شوند و در اینستاگرام نیز به این صورت است که اگر پست های جالبی نداشته باشید، فالوورهای شما فراری می شوند.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بر پایه تصویر پایه گذاری شده است و حرف اول و آخر را در این شبکه‌ی اجتماعی تصاویر هستند که می زنند.

باید تصاویر جلب توجه کننده و خلاقانه ایجاد کنید و در پروفایل تان انتشار دهید. طوری که در دید اول مخاطبان تان جذب پروفایل شما شوند و تمایل پیدا کنند تا شما را زودتر همراهی کنند. پیج های جذاب بیشتری وجود دارند که فقط به خاطر جذابیتی که دارند، توسط فالوورها همراهی می شوند.

۲_ بهترین راه ها برای معرفی اینستاگرام خود به دیگران چیست؟

اگر می خواهید صفحه اینستاگرام خود را به بقیه معرفی کنید یک راه، قرار دادن دکمه های شبکه اجتماعی در وب سایت خود و در قسمت بلاگ آن می باشد.

هم چنین اگر صاحب وب سایت هستید، می توانید با قرار دادن بنر اینستاگرام در صفحه اصلی خود از کاربران خود بخواهید شما را در اینستاگرام نیز دنبال کنند.

با قرار دادن حساب کاربری اینستاگرام خود در ایمیل‌هایتان، مردم را برای فالوو کردن صفحه شما در اینستاگرام ترغیب کنید. این کار هم چنین موجب تأثیر بسیار مثبتی بر روی کسب و کار شما خواهد داشت.

اگر کارت تبلیغاتی برای شرکت یا کسب و کار خود دارید، بر روی آن اسم کاربری اینستاگرام خود را درج کنید تا افزایش واقعی فالوور در اینستاگرام را در صفحه خود شاهد باشید.

# هشتک نیز موجب می شود تا افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند و افراد مرتبط با کسب و کار خود را پیدا کنید. هم چنین از طریق هشتگ، افرادی را دنبال کنید که با شما وجه اشتراک دارند.

 

پیشنهاد ما: ۴ نکته که در ساخت اکانت اینستاگرام باید توجه کرد

 

۳_ دوستان خود را در اینستاگرام روی پست تگ کنید؟


چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم

 

زمانی که شما دوستان خود را در عکس‌ها تگ می‌کنید، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن‌ها نیز اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها قرار می‌دهید.

این باعث می‌شود دوستان آن‌ها نیز عکسی که منتشر کرده‌اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش دنبال کنندگان شما شود و یکی از راه های چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم به شمار می رود.

۴_ در اینستاگرام مسابقات برگذار کنیم؟

بر گذاری مسابقات اینستاگرامی یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام است که امروزه خیلی از پیج های معروف و همچنین پیج های ناشناخته در اینستاگرام از این روش استفاده می کنند.

سعی کنید در طراحی مسابقات خلاقیت به خرج دهید و از هدایای ترغیب کننده و با ارزش برای برندگان مسابقه استفاده کنید. هرچه جوایز برندگان ارزشمند تر باشد مسلماً افراد بیشتری ترغیب می شوند تا در مسابقه شما شرکت کنند.

مسابقات زیادی با موضوعات مختلف با توجه به حوزه کاری خود می توانید در اینستاگرام راه اندازی کنید. ولی چیزی که مهم است سعی کنید حتماً شرکت کنندگان در مسابقه را دعوت به انجام دادن کاری کنید؛ مثلاً از شرکت کنندگان بخواهید ۵ نفر از دوستانشان را به مسابقه دعوت کنند و حتماً از آن‌ها بخواهید مثلاً ۲ نفر از دعوت شوندگان باید پیج را حتماً فالو کنند تا در مسابقه شرکت داده شوید.

همان‌طور که متوجه شدید مسابقات اینستاگرامی باعث افزایش فالوور سریع پیج تان می شود.

پس حتماً سعی کنید هرچند وقت یک بار مسابقاتی را در پیج اینستاگرام خود راه اندازی کنید.

۵_ چگونه در اینستاگرام برنامه چالشی بزاریم؟


یکی از پرتعامل ترین پست‌ها در شبکه های اجتماعی به خصوص در اینستاگرام انتشار پست‌های چالشی است. مسلماً در هر حوزه کاری که باشید موضوعات چالشی وجود دارد. سعی کنید پست‌هایی انتشار کنید تا دوستانتان را وادار سازد تا با شما تعامل داشته باشند و در چالش شما شرکت کنند.
یک راه برای تعامل با کاربران سؤال پرسیدن از آن‌ها است؛ مثلاً پستی در اینستاگرام خود به عنوان یک ویدیویی که جلب نظر فالوور شما می شود منتشر کنید. می توانید یک عکس نوشته پست را منتشر کنید.

مطمئن باشید مردم عاشق نظر دادن در موضوعات چالشی هستند. فالوور های بیشتری در بحثی که ساختید شرکت می کنند و ممکن است فالوورهای دیگر خودشان را نیز در پست شما شرکت بدهند.

 

۶_ چگونه از وب سایت برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنیم؟

اگر وب سایت داشته باشید ایده‌های خیلی جالبی برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام شما وجود دارد. وب سایتی که هر روز بازدید جدیدی دارد بهترین امکانات برای تبلیغ پیج اینستاگرام شما می شود.

اولین راهکاری که می توانید از آن در وب سایتتان استفاده کنید قرار گرفتن بنر اینستاگرام شما در زیر همه پست‌ها است. با این کار افراد زیادی برای جذب کردن فالوورهای جدید دارید.

چون مطمئن باشید فالوور بیشتری ممکن است از پست‌های شما از طریق گوگل آشنا شوند و در این صورت نگاه به بنر اینستاگرام شما که باید جذاب هم باشد ترغیب می شوند تا حداقل یک بار از پیج اینستاگرام شما دیدن کنند.

کاری کنید که حتماً در صفحه درباره ما و تماس با ما وب سایت آدرس اینستاگرام تان را به نوع یکی از راه های برقراری ارتباط با خودتان جلوه دهید. چون این دو صفحات شما در هر سایتی جزء پر بازدیدترین صفحه در سایت شما قرار بگیرد.

هر از گاهی تلاش کنید از طریق خبرنامه ایمیلی سایتتان فالووراتون را تشویق به فالو کردن پیج اینستاگرام خودتون کنید. همیشه یک پیشنهاد ویژه و رد نشدنی نیاز است تا به دعوت به اقدام شما پاسخ صحیح بدهند. پس پیشنهاد می‌کنم برنامه ویژه‌ای برای فالووراتون در ذهن داشته باشید.

 

۷_ از ربات اینستاگرام چجور فالوور جمع کنیم؟

یکی از روش های افزایش فالوور واقعی و هدفمند اینستاگرام استفاده از ربات های اینستاگرام (مانند نینجا گرام) می باشد.

سایت هایی هستند که ربات های اینستاگرامی ارائه می دهند. ربات های اینستاگرامی بهترین ابزار برای تعامل با فالوور محسوب می‌گردد. همان‌طور که قبلاً اشاره کردم فعال بودن در اینستاگرام و تعامل داشتن با افرادی که ممکن است توجه زیادی به موضوع کار شما داشته باشند باعث جذب کردن آن‌ها به پیج اینستاگرام شما می شود.

امکان دارد این کار برای شما سخت باشد ولی ربات اینستاگرامی بهترین ابزار برای این است که به جای شما در اینستاگرام فعالیت داشته باشد.

شما می توانید اکانت خودتون را در ربات اینستاگرام فعال کنید و به جای شما عملیات مثل لایک کردن تصاویرها، فالو کردن مخاطب خاص، دایرکت فرستادن به فالوورتون را در اینستاگرام به صورت اتوماتیک انجام دهد.

شما می توانید برنامه ریزی دقت داشته باشین تا ربات خودتون دقیقاً کاری که خود شما می خواهید را براتون فراهم کند؛ مثلاً لایک کردن تصاویرها با هشتگ های شخصی، فالو کردن فالوور های یک پیج شخصی مخاطب، لایک کردن تصاویرها با نقشه خاص و … هر کاری که شما پسند داشته باشید ربات اینستاگرام برای شما انجام می‌دهد و همین علت باعث می شود فالوورهایی به پیج شما به پبوندن که علاقه مند به حوزه کاری شما هستند.

چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم؟
شاید یکی از مهم ترین جواب ها افزایش فالوور واقعی و فیک اینستاگرام با ربات های اینستاگرامی باشد که یکی از پرکاربردترین روش هاست.

 

۸_ چگونه از شبکه های دیگر استفاده کنیم تا فالوور اینستاگرام بیشتر جمع کنیم؟
چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم

استفاده از قدرت نفوذ شبکه‌های اجتماعی دیگر نظیر فیسبوک، توییتر یا گوگل پلاس برای وسیع‌تر کردن دسترسی فالوورهایتان به پست‌های خودتون مفید خواهد بود. تصاویرهای خودتون را در زمان‌هایی به اشتراک بزارین که فالووراتون این شبکه‌های اجتماعی زیاد فعالیت داشته باشند.

همچنین در حساب کاربری خود شما در این شبکه‌های اجتماعی لینک حساب کاربری اینستاگرامتون را اضافه کنید.

همچنین می‌توانید از برچسب‌گذاری جغرافیایی (Geotagging) و هشتک‌های ارتباط برای آگاه کردن فالوورتون از محل حضور خود و موضوعی که در رابطه با آن پست می‌گذارید بهره بگیرید.

 

۹_ چگونه با فالوورهای اینستاگرام در ارتباط داشته باشیم؟

اگر می‌خواهید بیشتر دیده شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می‌کنید باید با فالوورتون در ارتباط باشید و با آن‌ها وارد مشورت، بحث و گفتگو بکنید و از این طریق اکانت های خودتون را تبلیغ کنید. بهترین راه و روش در اینستاگرام شرکت در بحث‌های داغ نظرات، صفحه هات پربازدید می‌باشد.

 

۱۰_ چگونه در اینستاگرام با ویدیو فالوور جمع کنیم؟

یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای ۶۰ ثانیه‌ای است که به شما این فرصت را می‌دهد تا در ۶۰ ثانیه آنچه می‌خواهید به فالووراتون انتقال دهید. انتشار فیلم در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به نظر برسد و فقط تصاویرهای ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.

 

۱۱_ چگونه پروفایل فیسبوک رو به اینستاگرام وصل کنیم تا فالوور داشته باشیم؟

چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم

روش بسیار راحتی برای اتصال فیسبوک به اینستاگرام هست که در این روش، به راحتی می‌توانیم پیام‌ها و پست‌های شبیه را بین تمام فالوور هایی که با آن‌ها در ارتباط هستید به اشتراک گذاشت و این پیام‌ها و پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی مختلف حالت چرخشی پیدا می کند و درنتیجه باعث اقزایش فالوور های شما خواهد شد.

 

۱۲_ تحیلی رفتار کاربران خودتان باعث افزایش تعداد فالوور اینستاگرام شما خواهد شد.

همیشه تحلیل رفتار فالووراتون باعث افزایش کیفیت کار شما می شود. چه سایت داشته باشید و چه اینستاگرام باید همیشه از کمبود ها و نیازهای فالوورهایتان آگاه باشید. به خاطر اینکه با بررسی رفتار فالوورتان متوجه می شوید که دقیقاً آن‌ها به چه چیزهایی دقت می‌کند پس این یک پوئن مثبت برای شخص شما می باشد.

اینستاگرام ابزاری به نام lnsight را در اختیار کاربران تجاری خود می گذارد که با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید متوجه این شوید که تا چه حدودی محتوایی که تولید می کنید برای کاربرانتان جذاب است یا خیر! تا چه حدی در راستای هدف خود پیش می روید.

در این صورت می توانید محتوای تولیدی خودتون را بهبود ببخشید و همین باعث می شود در جذب کردن فالوور برای پیج خودتون هم پیشرفت داشته باشید.

البته این مورد شاید به صورت مستقیم روی افزایش فالوور اینستاگرام شما تأثیر نداشته باشد ولی همان‌طور که قبلاً اشاره کردم افرادی شما را دنبال می کنند که از پروفایل شما در نگاه اول خوششان بیاید.
نکته: همچنین این کار باعث عدم ریزش فالوورهای شما خواهد شد.


۱۳_ رقابت بین کاربران باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود!
چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم

نتیجه نشان می‌دهد تشویق فالوور هایتان به شرکت در رقابت‌ها، بحث‌ها و حتی مسابقات نتایج بسیار مناسبی در پی خواهد داشت. انجام دادن این مسئله در یک شبکه اجتماعی می‌تواند به معروف تر شدن برند و افزایش Follower و ترافیک برای سایت شما شود.

 

۱۴_ چگونه در رخدادهای عمومی شرکت کنیم و چگونه باعث افزایش فالوور اینستاگرام ما می شود؟

یکی از مواردی که همیشه فالووران را به سمت شما جذب می‌کند، توجه به مراسم‌ها و رخدادهای عمومی است که این موضوع در ایران نیز به شدت مورد توجه است. شما با تبریک گفتن عید و یا انتشار یک مطالب مربوط به رخدادهای عمومی می‌توانید ارتباط بسیار خوبی با دنبال کنندگان خود داشته باشید.

 

۱۵_ چگونه از استوری اینستاگرام فالوورامون زیاد کنیم؟

چگونه فالوور اینستاگرام را زیاد کنیم

روزانه، بیش از ۱۰۰ میلیون فالوور فعال در جهان از استوری اینستاگرام استفاده می‌کنند. به وسیله ی استوری  اینستاگرام محتوای شما امکان دیده شدن بیشتری دارد. چراکه استوری‌ها در بالای فید کاربر به نمایش درمی‌آیند و شانس دیده شدن آنها توسط فالوورها زیادتر است.

به این معناست که در اینستاگرام، باید به‌طور منظم استوری خود را به‌ روزتر کنید تا در صف اول فید باقی بمانید. به‌علاوه، الگوریتم شبکه‌های اجتماعی به‌گونه‌ای ساخته‌شده‌اند تا پست‌ها برای فالوور های فعال بیشتر نمایش داده شود.

 

پیشنهاد ما: ۸ ترفند بازاریابی اینستاگرام

 

الگوریتم ۲۰۱۹ اینستاگرام و راه های تطبیق با آن :

به احتمال زیاد این چند روز خبرهایی رو در مورد الگوریتم جدید اینستاگرام شنیدین، طبق این الگوریتم زمانی که شما پست جدیدی می زارین ابتدا به ۱۰ درصد فالوورهای شما نمایش داده میشه و بعد از مدت ۱ ساعت در صورتی که Engagement که شامل لایک، کامنت، ذخیره کردن، بازدید از ویدیو و هر چیزی که باعث درگیر سازی کاربر میشه، به تعداد قابل قبولی برسه، پست به بقیه فالوورها هم نمایش داده میشه.

در ادامه یه سری راهکار برای اینکه بتونین راحت تر با این الگوریتم جدید تطبیق پیدا کنیم رو میگم :

 • استوری :
  با توجه به اینکه مهمه در یک ساعت اول بیشترین engagement رو از فالوورهاتون بگیرین، بعد از گذاشتن پست، یه استوری بزارین و اعلام کنین که پست جدید گذاشتین و اونارو دعوت به بازدید از پست بکنین.
 • زمان ارسال پست :
  سعی کنین پست تون رو در ساعات پر بازدید که ترافیک بیشتره ارسال کنین که شانس دیده شدن پست رو بالاتر ببرین.
 • گذاشتن پست های طولانی :
  در الگوریتم جدید اینستاگرام یکی از نکاتی که بهش توجه شده مدت زمانی که کاربر روی پست شما می گذرونه، گذاشتن پست هایی با کپشن هایی با محتوای خوب و طولانی، ویدیو های جذاب و گذاشتن عکس ها به صورت آلبومی می تونه کمک زیادی به این قضیه بکنه.
 • درگیر کردن بیشتر مخاطب :
  با توجه به اینکه تعداد کامنت ها و به اشتراک گذاشتن پست های شما هم مهمه، در انتهای پست هاتون سعی کنین سوالاتی طرح کنین یا چالش هایی ایجاد کنین و فالوورهاتون رو تشویق به گذاشتن کامنت و ارسال پست به دیگران کنین.
 • استفاده از هشتگ :
  در حال حاضر در اینستاگرام امکان گذاشتن تا ۳۰ هشتگ وجود داره ولی گذاشتن هشتگ های زیاد و تکرار در هر پست ممکنه به صورت اسپم در نظر گرفته بشه و shadow شین، سعی کنین با توجه به موضوع هر پست تا ۵ هشتگ منحصر به فرد بزنین.

 

یکی از مهمترین چالش ها رو با این الگوریتم پیج هایی خواهند داشت که فالوورهای فیک دارن و دچار مشکلات جدی خواهند شد و خوبیش اینه که پیج ها مجبورن محتوای با کیفیت تری تولید کنن تا بتونن مخاطبین واقعی رو جذب کنن، نگرانی هایی هم برای پیج هایی که دارن به صورت درست کار می کنن هم به وجود اومده بود که امیدوارم با نکاتی که گفتم تا حدی این نگرانی ها کم شده باشه.

 

 برای خود یک استراتژی اینستاگرامی تعریف کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام پروسه ای زمان بر هست. البته که روش‌هایی وجود دارند که شما بتوانید یک‌شبه ۱۰۰هزار فالوور بدست آورید؛ اما قطعا این ممبر ها سودی به حال شما نخواهند داشت و فقط باعث زیاد دیده شدن فالوورهایتان میشود. در اصل رسیدن به نتیجه مطلوب در هرچیزی وقت و انرژی زیاد لازم دارد، اما در عوض شما را به نتیجه‌ای دلخواه، مطلوب و مطمئن می‌رساند. برای اینکه فالوورهای خودتان را به صورت طبیعی و سریع زیاد کنید به یک استراتژی نیاز دارید. استراتژی مهمترین مرحله ای هست که میتوانید رشد بیشتر کسب و کار و پیج اینستاگرام خود انجام دهید.

معرفی مهمترین استراتژی های افزایش فالوور:

 • مشخص کردن هدف
  داشتن هدف مشخص مهم‌ترین بخش برای طراحی استراتژی برای افزایش فالوور فعال است. برای تعیین هدف خود از ایجاد پیج و فعالیت آن به آینده کسب و کار خود فکر کنید که میخواهید به کجا برسید. به این فکر کنید که جایگاه شما در یکسال آینده کجاست؟ دوست دارید بعد از یک سال چه تعدادی فالوور داشته باشد؟، چقدر لایک و کامنت داشته باشید؟ میزان فعالیت آنها در صفحه شما چقدر و چگونه باشد؟اگر جواب این سوال‌ها را برای خود مشخص کردید که عالی هست، اگر برای ما مشخص نباشد، مشکل اصلی شما تعیین هدف هست. پس قبل از مشخص کردن استراتژی هدفتان را تعیین کنید.
 • برنامه عملی داشته باشید
  حالا که موفق به تعیین هدف شدید نوبت به برنامه عملی میرسد. برای آنکه بتوانید برنامه برای خود مشخص کنید. مراحل زیر را انجام دهید.

 • شناخت مخاطب: بر اساس این معیارها شما خیلی راحت تر میتوانید موضوع و نحوه ی فعالیت خود را مشخص کنید.
  Ο شناختن سلیقه های فالوورهایتان
  Ο دانستن رنج سنی
  Ο موقیت جغرافیایی
  Ο علاقمندی ها
  با شناخت مخاطبان، پیش‌بینی‌ دقیق‌تری از رفتارها و واکنش‌های آنها خواهید داشت برنامۀ عملی کارآمدتری میتوانید تهیه کنید.
 • تحلیل رقبا: یکی از موضوع هایی که به شما در طراحی یک برنامه عملی کارآمد برای افزایش فالوور واقعی کمک می‌کند، بررسی و تحلیل دقیق پیج‌های رقبا است. شما می‌توانید با کمی وقت گذاشتن نقاط ضعف و قوت آنها را بدانید.
  Ο کدام پیج ها فالوورهای واقعی بیشتری دارند؟
  Ο کدام پست هایشان لایک و کامنت بیشتری دارد؟
  Ο در چه زمانی پست های خود را انتشار میدهند؟
  Ο در چه پیج هایی تبلیغات میکنند؟
  باید دنبال کسانی باشید که به صورت بالقوه به پیج شما علاقه‌ مند هستند.
 • بررسی و تجزیه تحلیل: شما باید دائما استراتژی‌ های خود را تجزیه و تحلیل کنید. همیشه باید بدانید که چقدر از هدف‌تان دور شده‌اید یا به آن می شوید. روشی که پیاده کرده اید کجا کارایی بیشتر داشته و در کجا باید استفاده نشود. پرسیدن سوال‌های خوب مهم‌ترین کاری است که در زمینه بهبود استراتژی‌ کسب و کارتان باید انجام دهید.

 

پیشنهاد ما : خرید فالوور اینستاگرام

 

کلام آخر:

امروز در جواب سوال چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم ۱۵ نکته بیان شد؛ که هر کدام از آن ها تا آن جایی که تجربه نشان داده تاثیر بسزایی در افزایش فالوور دارند.
اما به نظر این بنده از شبکه های اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده کنید و اگر هم برای تفریح استفاده می کنید برنامه ریزی برای نگاه کردن به آن ها برای خود قرار دهید چون واقعا معتاد کننده است و زمان با ارزش شما را به هدر می دهد.
راز های پنهان اینستاگرام برای افزایش فالوور در سال ۹۸ (آپدیت اردیبهشت)

و در آخر شما بگویید :
چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم .

چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم ..

چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم …

 

دانلود فایل PDF مقاله

درباره ی تیم محتوای ره آموز

عشق به یادگیری، چونان شعله‌ای در دل شب است که هر چه بیشتر می‌سوزد، راهی بیشتر در پیش رو روشن می‌کند. این تشنگی برای دانایی، مسیری است بی‌پایان به سوی کشف رازهای هستی و درک عمیق‌تر خود و جهان.

مطلب پیشنهادی

عکس پروفایل اینستاگرام

آموزش ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام

همچنین ممکن است بخواهید عکس پروفایل خود را در اینستاگرام ذخیره کنید. امکان ذخیره عکس …

48 دیدگاه

 1. ربات افزایش فالوور

  ممنون مطلب خوب و و کاملی بود

 2. الهام محمدی

  سلام وقتتون بخیر مرسی واسه اطلاعات
  ولی برای من که چندین ساله تو اینستاگرام فعالیت میکنم این راهکار ها خیلی ابتدایی و پیش پا افتاد هست. من بار ها سعی کردم از این راه کسب درامد کنم ولی همه راه هایی ک امتحان کردم زمان زیادی میبره و بازم تجربم کامل نیست و نمیتونم نتیجه ای ک میخوام رو بدست بیارم.
  مخصوصا الان ک اینستا بیشتر جنبه ی اقتصادی و کسب درامد داره برا مردم
  لطفا مطالب رو بروز کنید.
  اگه وقت برا خوندن پیامم گذاشتین مرسی

 3. حسن نورانی

  با تشکر از مطلب بسیار خوب سایتتون. موفق باشید

 4. هادی معینی

  نکته های خوبی بود
  بهم کمک کرد اما الگوریتم های اینستا در حال بهتر شدن هستند؟؟؟
  راه کارهای میانبوری برای پیشنهاد ندارین؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز هادی
   راه های میانبور هم اگه باشه باید پیج قوی باشه اگه نباشه فالووری نخواهید داشت

 5. طاهره حسین پور

  پاسخ خیلی عالی بود .ممنون از راهنمای های خوب ومفیدتون ….بلکه با استفاده از این روش ها بتوان رونقی به کسب کارداد.

 6. عــــــــــــــــــالــــــــــــــــی
  مطالب جامع و کاملی ندیدم جز این مرسی

 7. رضا عسگری

  سلام من تلگرام را دانلود کردم ولی کد فعالسازی برایم نمی اید که فعال شوم چکار کنم با تشکر از راهنمایی شما

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   اینستاگرام خود را آپدیت کنید.

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   بهتره سوالات مرتبط با موضوع مقاله بپرسین.

   یکی از دلایلش غیر رسمی بودن تلگرامی که شما استفاده میکنید. احتمالا کد نیاد.
   اگر زیاد هم ادامه بدین شماره شما جلوش بسته خواهد شد که با روش های معرفی شده باید جلوش رو باز کنید.
   همیشه از نسخه رسمی استفاده کنید.
   کامنت ها رو هم کامل بخونین چون دوستانی هم هستند که برای گرفتن کد تلگرام به مشکل خوردند که با خوندن به جواب سوالتون میرسید.

 8. آقا من هر پستی میزارم و هر کاری که میکنم فاالوورهام زیاد نمیشه
  کمکم کنید لطفا
  https://www.instagram.com/serdarma19931993/

 9. اینستاگرامر

  سلام
  به نظر من باید از ربات ها استفاده کرد و پست ها رو دقیق و با زمان بندی گذاشت خیلی میتتونه با الگوریتم های اینستا چفت تر بشه و شما رو بیشتر نشون بده

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   به نکات خیلی خوبی اشاره کردید دقیقا هم همینطوریه

 10. می خوای پیجتو به همه بشناسونی فقط با نینجاگرام خیلی خوبه

 11. سلام
  افزایش فالوور اینستاگرام ترفندهای زیادی داره.. مقاله خوبی بود اما کامل نبود با تشکر از شما

 12. سلام دوستان من در افزایش فالوورام به مشکل خوردم محتوا دارم خیلی از چیزها رو رعایت میکنم اما به جایی نرسیدم آیا از ربات نینجاگرام مثلا و یا فالوور فیک بزنم جواب میده لطفا کمکم کنید؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   باید ماهیت پیج رو مشخص کنید و کمی صبور باشید و تولید محتوا کنید داخل پیج. بحث های زیادی داره که باید در طول راه یاد بگیرید. ربات نینجاگرام خوبه اگه کار بااون رو بلد باشید. فالوور فیک هم باید راهشو بلد باشید تا بزنید.

 13. افزایش فالوور اینستاگرام واقعا کار سختی به نظر میاد ولی یه سوال داشتم چطور خیلی راحت این همه فالوور و لایک می خورن در حالی که پست های خاص و جالبی هم ندارن؟

 14. خیلی خیلی از آموزش های خوبتون ممنون … در رابطه فالوور اینستاگرام همون افزایش فالوور اینستاگرام مطالب بیشتری بذارید

 15. واقعا چگونه فالوور اینستاگرام رو زیاد کنیم؟
  دوستانی که تجربه واقعی دارند میتونند جواب های بهتری بدهند پس لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟

 16. چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم رایگان . آیا واقعا میشه با فعالیت تو اینستا پول های خوب درآورد یا باید فالوور فیک و لایک فیک اینا هم تو کار باشه؟؟؟
  دوستای گلم جواب بدید لطفا

 17. با نینجاگرام میتونید خیلی بهتر افزایش فالوور دهید

 18. چگونه فالوورهایمان را زیاد کنیم چرا همه اینو میپرسن فالوور می خواین چیکار آخه؟

 19. بسیار خوب عالی زیبا و ساده
  خیلی متشکرررر

 20. دوستان اگه ترفندهای خوبی دارن برای افزایش فالوور اینستاگرام به ما هم اعلام کنن به جز ترفندهای فیک ……. لطفا بگیییید

 21. مطالب بسیار خوبی بود برای افزایش فالوور اینستاگرام ممنون

 22. برای ریزش فالوور ها باید چیکار انجام دهیم؟؟؟؟؟؟؟

 23. خیلی خوب بود چند تا از رو استفاده کنم ببینم میشه یا نه

 24. مهردادی

  دوستان کسی هست تبلیغات خوب برای پیج ما انجام بده!

 25. فالوور اینستاگرام رو فقط با تولید محتوای خوب میتونید زیاد کنید و با حوصله

 26. سلام
  واقعا هم اینجوریه برای افزایش فالوور اینستاگرام حتما نباید کارهای عجیب غریب انجام داد. اینستاگرام الگوریتم های ساده ای برای این که بتونید دیده بشید ارائه داده

 27. راه های افزایش فالوور اینستاگرام کمی آسون تر و سریع تر چی هست دوستان حتما باید فالوور فیک بخریم یا نه؟

 28. سلام دوستان شما بگید چگونه فالوور اینستاگرام رو زیاد کنیم؟
  لطفا همه جواب بدن کامنتم رو
  با تشکر

 29. راز افزایش فالوور در محتوای خوب و ایجاد یک رابطه صمیمی با کاربران هست.

 30. افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی با فالوور فیک و واقعی

 31. انتقال فالوور از پیجی به پیج دیگر انجام شدنی هست دوستای گلم

 32. موریانه

  رازهای اینستاگرامی رو لو نمیدن دوستان که بالا هستن…

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   بله بعضی فیک کارها هستن که باز با الگوریتم های اینستا انجام میشه و بعضی حقه ها وجود داره که بهتر هست انجام نشه. فقط تولید محتوای مناسب یا با عکس و یا با ویدئو انجام دهید

 33. سلام دوستان خوبم مقاله رو خوندم ولی الان میتونه راه های بهتری برای اینکه فالوور جمع کنیم باشه.
  چطور فالوور جمع کنیم = فیک + نینجاگرام

 34. شاخ اینستا نو

  رازهای اینستاگرام یکیش اینه که وقت بذاری تا پست های خوب بسازی همین که الان کسی نمی خواد اینکارو انجام بده

 35. چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم رایگان هووم!!!!!

 36. چجوری فالوور جمع کنیم دوستان که فعال باشن تو پیجمون حقه های کثیف هم باشه مشکلی نیست!

 37. دوستان یه راه بهتر بهتون بگم استفاده از چند تا ابزار خوب که آموزش هم میدم براتون
  فالوور ایتستاگرام = زیاد کنین با کیفیت بهتر

 38. زیبای خفته

  چگونه فالوورهایمان را زیاد کنیم !!! واقعا کسی سراغ نداره راه های میان بری که هم فالوور زیاد بشه و هم بیایم اکپلور اینستا

 39. ببخشید یه سوال داشم مثلا بعضی پیج ها میبینی تعدا فالوور زیاد دران ولی ویو و لایک کم میخورن این یعنی چی یعنی فالوور هاشون قلابی هستن؟ اینجوری شنیدم من … من میخوام فالوور زیاد داشته باشم و هم لایک و ویو هم زیاد بخوره

 40. من یه پیج دارم فالوورهای واقعی خوبی داخل هست نمیدونم چجوری ازش کسب درآمد کنم. پیج آرایشی هست دوستان کمک کنن لطفا

 41. اکبر 2000

  سلام
  من یه پیج داشتم برای فروش فالوور اینا اینستاگرام پاک کرد دوستان کسی میدونه چطوری میشه برگشت داد چون اکانت فوق العاده ای بود برام پول سازی می کرد؟

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   متاسفانه اینستاگرام به شدت با فیک بازها درگیر هست و کلمه فالوو یا فروش فالوو اینارو سریع میبنده پیج رو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *