قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

آموزش لینکدین

950 بازدید

لینکدین یک شبکه اجتماعی است که هم‌اکنون بسیاری از افراد درزمینهٔ کسب‌وکار از آن استفاده می‌کنند. دو نوع حساب کاربری برای اشخاص و کسب‌وکارها در فضای لینکدین تعریف‌شده است و شما می‌توانید با ایجاد ارتباط‌های قوی و شبکه‌سازی در این شبکه اجتماعی که با محوریت کسب‌وکار ایجادشده است، به موقعیت‌های شغلی جدیدتر و بهتر دست پیدا کنید. ممکن در حین استفاده از این برنامه با مشکلاتی برخورید و سؤالاتی برای شما پیش بیاید. این سؤالات ممکن است درباره پروفایل شما باشد و یا ممکن است بپرسید بلاک شدن در لینکدین چگونه است؟ اگر بلاک شدیم چگونه رفع بلاک کنیم؟ چگونه پست بگذاریم؟ چگونه پیام‌های خود را حذف کنیم؟ در این مقاله به بسیاری از ابهامات شما پاسخ‌داده‌شده است. ما دربارهٔ بلاک کردن در لینکدین، حذف پیام در لینکدین و پست گذاری در این برنامه آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

 

پیشنهاد ما: لینکدن چیست ؟ همه چیز درباره لینکدین (آپدیت ۲۰۱۹)

 

آموزش بلاک کردن در لینکدین

بسیاری از افراد از این شبکه استفاده می‌کنند و هدفی مشخص و جدی دارند اما برخی افراد هستند که قصد مزاحمت دارند و ممکن است که با این افراد روبه‌رو شوید. ممکن است گاهی با پیام‌هایی از سوی فرد مزاحم روبه‌رو شوید و برای شما مزاحمت ایجاد کنند. لینکدین این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید افراد مزاحم را بلاک کنید. با بلاک کردن، این افراد دیگر نمی‌توانند به پروفایل شما دسترسی داشته یا برایتان پیغام بفرستند. برای بلاک کردن مراحل زیر را باید طی کنید.

مرحله اول: ابتدا وارد برنامه لینکدین شده وارد اکانت خود شوید و به صفحهٔ فرد موردنظر بروید.

مرحله دوم: وقتی وارد اکانت فرد موردنظر شدید روی فلش کنار پیام‌رسانی کلیک کرده و گزینه Block or report را انتخاب کنید

آموزش لینکدین

 

مرحله سوم: بعد از انتخاب این گزینه صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که در آنجا گزینه‌های Block یا Report به‌صورت جداگانه وجود دارند و می‌توانید یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کنید.

 

نکاتی که در بلاک کردن باید بدانید:

 • زمانی که فردی را بلاک می‌کنید ارتباط شما کاملاً مسدود شده و نمی‌توانید هیچ پیامی بفرستید و یا حتی نمی‌توانید پروفایل‌های یکدیگر را ببینید.
 • شما می‌توانید ۵۰ نفر از اعضای خود را به‌طور هم‌زمان بلاک کنید و آن‌ها از بلاک شدن مطلع نخواهند شد.
 • شما می‌توانید فرد بلاک شده را از بلاک دربیاورید اما تا ۴۸ ساعت نمی‌توانید دوباره او را بلاک کنید.
 • بلاک کردن فقط از طریق کامپیوتر امکان‌پذیر است.

 

آموزش حذف پیام در لینکدین

ممکن است که شما این برنامه را بر روی کامپیوتر داشته باشید و از آن استفاده کنید یا اینکه بر روی گوشی‌های خود از این برنامه استفاده خواهید کرد. حذف پیام در لینکدین در هر یک از روش‌های استفاده از این برنامه متفاوت است که در ادامه به آموزش آن در هریک از روش‌ها خواهیم پرداخت.

 

حذف پیام در لینکدین در صورت استفاده از مرورگر
ابتدا برنامه لینکدین را روی مرورگر اینترنتی خود توسط کامپیوتر بازکنید و یا می‌توانید از لینک https://www.linkedin.com استفاده کنید و وارد لینکدین شوید.

 

آموزش لینکدین

 

صفحه‌ای برای شما باز می‌شود. در صفحه بازشده به سراغ آیکون Massaging در نوار بالای صفحه بروید.

 

آموزش لینکدین

 

پیامی که قصد دارید آن را حذف کنید را پیداکرده و بر روی آن کلیک کنید.

به سراغ آیکون سه‌نقطه در سمت راست و بالای صفحه گفت‌وگو بروید.

 

آموزش لینکدین

 

پس از انتخاب این آیکون کادری برای شما باز می‌شود. گزینه Delete را انتخاب کرده و با تأیید عملیات حذف پیام شما حذف می‌شود.

 

پیشنهاد ما: مقایسه ۳ شبکه های اجتماعی بزرگ

 

حذف پیام در لینکدین در صورت استفاده از Android و IOS

ابتدا وارد برنامه لینکدین شوید و آیکون میانی که در نوار پایین برنامه وجود دارد در آن گزینه Massaging را انتخاب کنید و وارد گفت‌وگوهای خود خواهید شد.

 

آموزش لینکدین

 

 

 

سپس گفت‌وگویی که قصد دارید آن را حذف کنید را انتخاب کنید و وارد آن شوید.

 

آموزش لینکدین

 

 

آیکون سه‌نقطه در بالای صفحه سمت راست را انتخاب کرده و گزینه Delete conversation را انتخاب کنید.

 

آموزش لینکدین

 

گفت‌وگوی شما حذف خواهد شد.

 

آموزش پست گذاری در لینکدین

محتوای متنی در لینکدین طولی حدود ۳۰۰۰ کاراکتر دارد و حتماً مجبور نیستید که مانند سایر شبکه‌ها کل آن را پرکنید. پست گذاری در لینکدین به شکل‌های مختلفی انجام می‌شود و بستگی به روش استفاده از این برنامه و پست گذاری شما دارد. در لینکدین شما می‌توانید پست‌های مختلفی شامل پست متنی، پست تصویری، پست ویدیویی، پست گذاری با استفاده از صفحه شرکتی و پست مبتنی بر مقالات بگذارید؛ که در ادامه مطلب به آموزش هرکدام از آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

نحوه ارسال پست متنی در لینکدین

 

به صفحه Home page در لینکدین بروید. در قسمت بالای صفحه عنوانی به نام Start a post را مشاهده خواهید کرد. این گزینه انتشار پست در لینکدین است. گزینه دیگر به نام Write an article on LinkedIn برای ارسال مقالات مورداستفاده قرار می‌گیرد.

 

آموزش لینکدین

 

زمانی که بر روی گزینه کلیک کنید کادری برای شما باز می‌شود که می‌توانید متن پست خود را داخل این کارد بنویسید و عکس موردنظر خود را اضافه کنید. ابعاد عکس شما باید۶۹۸×۴۰۰ باشد. برای گذاشتن عکس بر روی گزینه آپلود تصویر کلیک کنید.
یک تیتر جذاب بنویسید تیتری که باعث کنجکاوی مخاطبان شود این تیترمی تواند به‌صورت سوال نیز باشد. تیتر شما در جذب مخاطبان برای خواندن متن شما بسیار مهم است.

 

آموزش لینکدین
در حین نوشتن پست از ابزارهای لینکدین استفاده کنید و در پایان گزینه Next را فراموش نکنید.

 

نوشتن پست تصویری در لینکدین

 

آموزش لینکدین

 

لزومی ندارد که پست شما حتماً به صوت متن باشد بلکه می‌توانید پستی تصویری نیز بگذارید. سایز عکسی که قرار می‌دهید باید ۱۲۰۰×۶۲۷ باشد. عکس شما باید باکیفیت بالا، حرفه‌ای، طبیعی، واضح و مربوط به موضوع باشد. برای گذاشتن پست تصویری در صفحه Home page بر روی دوربین در نوار کلیک کنید و پست تصویری خود را قرار دهید.

 

ارسال پست ویدیویی در لینکدین

بسیاری از افراد از ویدیو برای پست گذاری استفاده می‌کنند اما لازم است که برای ارسال پست ویدیویی باید قبل از ارسال نکات مهم در خصوص ارسال ویدیو را بدانید.

شما مجاز به ارسال ویدئو با فرمت‌های ASF, AVI, FLV, MPEG-1, MPEG-4, MKV, QuickTime و فرمت‌هایی که در وب پشتیبانی می‌شود هستید.
حداقل حجم برای ویدئو ۷۵KB و حداکثر حجم نیز ۵GB است.
حداقل طول ویدئو می‌بایست ۳ دقیقه و حداکثر آن می‌بایست ۱۰ دقیقه باشد.
محتوا ویدیوی شما باید باکیفیت باشد.
مانند توضیحات قبلی وارد Home page شده در نوار صفحه گزینه ویدیو را انتخاب کرده و ویدیو خود را پست کنید.

 

ارسال مقاله در لینکدین

 

آموزش لینکدین

 

در صفحه اصلی بر روی گزینه write a article کلیک کنید. بعد از کلیک صفحه‌ای برای شما باز می‌شود. در این صفحه می‌توانید مقاله خود را نوشته و آن را ارسال کنید. کارهای زیر را به ترتیب انجام دهید تا مقاله‌ای استاندارد در لینکدین ارسال کنید.
تصویری مناسب با پست خود آپلود نمایید.

 

آموزش لینکدین

در قسمت headline تیترهای جذاب و مرتبط با موضوع خود بنویسید.
با استفاده از نوار و امکانات آن می‌توانید متن خود را برجسته نموده یا لینکی در مقاله قرار داده و از دیگر قابلیت‌های آن استفاده کنید.
در نوشتن مقاله از انواع تگ‌های هدینگ h1 -h5 استفاده کنید. اگر هم در متن خود از نقل‌قول استفاده می‌کنید متن نقل‌قول را در درون تگ block quotes استفاده نمایید. برای برجسته کردن برخی از متن‌ها نیز می‌توانید از تگ bold استفاده نمایید.

 

پیشنهاد ما: شبکه های اجتماعی را بیشتر بشناسید !!!

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

نحوه استفاده از هشتگ های لینکدین

نحوه استفاده از هشتگ های لینکدین

با استفاده از هشتگ ها گفتگوهای روزانه ما یا پوشش تحرکات ملی دیده می شود. …

2 دیدگاه

 1. visitor1380750

  سلام . من یه اکانت در لینکدین درست کردم برای شرکتم ولی بعد از ۳ روز بسته شد .نمیدونم چرا؟ لینکدین از من مدارک شناسایی خواست .در اصل تصویر گذرنامه .ولی تصویر گذر نامه من ربتی به شرکت نداره . الان نمیدونم چطور میشه مشکل را حل کرد

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   احتمالا یکی از قوانین مربوطه را رعایت نکردید. به پشتیبانی لینکدین پیام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *