قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

قابلیت های جدید لینکدین در سال ۲۰۲۰

1,447 بازدید

قابلیت های جدید لینکدین در سال ۲۰۲۰ هر کاربر فضای مجازی را، ترغیب به استفاده از این شبکه می‌کند.

در دنیای فضای مجازی، شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارند که برای کسب و کارها مفید هستند. اما کلا ماهیت لینکدین متفاوت است. می توان گفت، لینکدین مستقیما به هدف کمک به کسب و کار های مختلف ایجاد شده است.

در لینکدین کسب و کارهای مختلف و مرتبط به هم می توانند، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. کسب و کارها می توانند به هم دیگر کمک کنند. و از تجربه هم استفاده کنند.

در لینکدین همچنین، کسانی که مهارت دارند اما شغلی ندارند، می‌توانند به راحتی تعامل برقرار کنند. و کار مورد نظر خود را پیدا کنند.

لینکدین با تمام قابلیت‌هایی که برای کسب و کار ها دارد، باز هم ویژگی‌های جدیدی از خود برای کاربرانش ارائه می‌کند. در مقاله ای جدا به تفاوت های لینکدین با شبکه های اجتماعی دیگر پرداخته ایم.

قابلیت های جدید لینکدین

سال ۲۰۲۰ سال بسیار شگفت انگیزی برای کاربران لینکدین بود. چرا که در این سال لینکدین قابلیت‌های جدیدی از خود رو نمایی کرد. اما این قابلیت ها چه بودند و چه مزایایی می توانند داشته باشند؟

در ادامه این مقاله به تمامی قابلیت های جدید لینکدین در سال ۲۰۲۰ خواهیم پرداخت. اگر جزو کاربران فعلی لینکدین هستید، یا حتی جزو کسانی که تازه می‌خواهند به این برنامه ورود کنند، این مطلب را حتما دنبال کنید.

 

 1. پخش زنده

لایو یکی از قابلیت های جدید لینکدین

اولین قابلیتی که در سال ۲۰۲۰ به لینکدین اضافه شده، امکان برگزاری پخش زنده (Live Video) بود. این قابلیت البته بعد از ویژگی استوری لینکدین معرفی شد.

بعد از ارائه قابلیت پخش زنده در لینکدین، بسیاری از کاربران از این ویژگی استفاده کردند. بسیاری از کسب و کارها به استقبال قابلیت لایو لینکدین رفتند و از آن استفاده موثر کردند.

همان طور که گفتیم کسب و کار های زیادی در لینکدین فعالیت دارند. قابلیت لایو لینکدین، جلوی بسیاری از مکالمات حضوری را گرفت. افراد با استفاده از این قابلیت می توانند با تصویری کاملا زنده با یکدیگر تعامل داشته باشند.

در واقع قابلیت لایو لینکدین، یک ویژگی کاملا حرفه ای، برای پرداختن به پرسش و پاسخ های مربوط به حیطه کاری کاربران محسوب می شود.

طبق تحقیقات انجام شده در سال ۲۰۲۰، ۲۴ برابر توجه بیشتری به لایوها نسبت به ویدیوهای از قبل منتشر شده می‌شود.

با تمام این قابلیت‌هایی که ویژگی لایو لینکدین برای کاربران ایجاد کرده است، اما باز هم تمامی کاربران به این ویژگی دسترسی ندارند.

کاربران باید برای دسترسی به قابلیت لایو لینکدین، که یکی از قابلیت‌های جدید لینکدین است، فرم درخواست تکمیل و ارسال کنند. بعد از ارسال فرم درخواست از سوی کاربر، چند مورد توسط پلتفرم لینکدین بررسی می شود.

 • تاریخچه ایجاد ویدیو و محتوای کلی
 • تعداد دنبال کنندگان حساب و سابقه تعامل برقرار کردن آن
 • چک کردن وضعیت حساب لینکدین
 • احراز هویت

پس از این که قابلیت لایو لینکدین برای شما فعال شد، مزایای زیادی در اختیارتان قرار می‌گیرد؛ مزایایی نظیر برقراری تعامل مفید تر تا ایجاد آگاهی بیشتر نسبت به کسب و کار شما.

علاوه بر آن، هر بار که در لینکدین لایو برگزار می‌کنید، به تعداد دنبال کنندگان شما هم قطعا اضافه می‌‌شود.

اگر به دنبال آموزش لایو در تیک تاک هستید، به مقاله ما در سایت نگاهی بیندازید.

 

 1. اضافه کردن فایل صوتی به پروفایل

اضافه کردن فایل صوتی یکی از قابلیت های جدید لینکدین

یکی دیگر از قابلیت های جدید لینکدین که بسیار هم جذاب بوده است، اضافه کردن فایل صوتی به پروفایل است.

قابلیت فایل صوتی در لینکدین بسیار قابلیت موثری بوده است. همچنین این قابلیت در بین کسب و کارهای حاضر در لینکدین بسیار ترویج پیدا کرده است.

با استفاده از این قابلیت، کاربران می‌توانند یک ترک ۱۰ ثانیه‌ای و صوتی از خود ایجاد کنند و در پروفایل خود قرار دهند. سپس دنبال کنندگان آن ها می توانند به آن فایل صوتی دسترسی داشته باشند.

به طور مثال کسب و کار هایی که نام برندشان سخت است، می توانند نام را در یک فایل صوتی بگویند. در این صورت تلفظ نام برند برای دنبال کنندگان بسیار آسان خواهد شد.

یا حتی کاربران می توانند یک توضیح ۱۰ ثانیه ای به صورت صوتی، درباره کسب و کار خود در پروفایلشان قرار دهند. این می تواند بسیار حس خوبی را در بین مخاطبان شما ایجاد کند.

البته توجه کنید در حال حاضر، از این قابلیت فقط می‌توان در نسخه ها اندروید و ios لینکدین استفاده کرد.

در صورتیکه می خواهید در لینکدین گروه ایجاد کنید، پس مقاله ما را از دست ندهید.

 

 1. استفاده از اموجی های مختلف

اموجی یکی از قابلیت های جدید لینکدین

یکی دیگر از قابلیت‌های جدید لینکدین که فعالیت کاربران را بسیار جالب و راحت‌تر کرده است، استفاده از اموجی است.

حتما شما در اکثر شبکه های اجتماعی دیگر، از اموجی های مختلف زیادی استفاده کرده اید. باید به شما بگوییم که از این پس در لینکدین هم یک همچین قابلیتی را در اختیار دارید.

در لینکدین اموجی‌ها به شما کمک می‌کنند، تا بتوانید توجه خود را به نظرات مخاطبان خود به طور بهتری انتقال دهید.

درست مانند فیسبوک و اینستاگرام، کاربران لینکدین می‌توانند نظرات خود را با کلیک بر روی یک شکلک بیان کنند. اموجی‌ها با بروزرسانی جدید لینکدین ارائه شده‌اند.

اموجی‌ها نه تنها باعث می‌شوند تا سرعت تعامل بالاتر رود، بلکه فرصتی را برای بازاریابی خلاق ایجاد می‌کنند.

درواقع شکلک ها یا همان اموجی ها، برقراری تعامل را در پست های شما جذاب تر می کنند. هر چه تعامل در پست‌های شما سریع تر و جذاب تر پیش برود، پست های شما بهینه تر می‌شوند.

پیشنهاد می کنم مقاله ۷ نکته مهم و کاربردی بازاریابی در لینکدین را نیز مطالعه کنید.

 

 1. ایجاد نظر سنجی

نظرسنجی یکی از قابلیت های جدید لینکدین

یکی دیگر از قابلیت های جدید لینکدین قابلیت نظرسنجی بود. که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. اگر جزو کاربران لینکدین و حتی دیگر شبکه های اجتماعی باشید، حتما از قابلیت نظرسنجی استفاده کرده‌اید.

نظرسنجی، یکی از راه های موثر برقراری تعامل مناسب با مخاطبان در لینکدین است. چه یک موضوع ساده در نظر داشته باشید. و چه یک موضوع مهم، نظرسنجی راهی بسیار حرفه‌ای برای برقراری تعامل است.

هووی فونگ مدیر ارشد لینکدین، اعتقاد دارد. که ایجاد نظرسنجی راهی بسیار عالی برای استفاده از اطلاعات و تجربه دیگر کسب و کارها است.

علاوه بر این شما می توانید نظرسنجی خود را به صورت پرسش سوال بیان کنید.

بعد از پایان نظرسنجی یا پرسش و پاسخ در لینکدین، شما می‌توانید خروجی را تجزیه و تحلیل کنید. سپس می توانید از نتیجه به دست آمده، برای بهبود کسب و کار خود استفاده کنید.

برای آموزش ایجاد نظرسنجی در تیک تاک به مقاله ما در سایت مراجعه نمایید.

 

کلام آخر

همان طور که در اول مقاله گفتیم، لینکدین بستری بسیار مناسب برای کسب و کارها است.

برای این که کسب و کار شما در لینکدین موفق باشد، بایستی فعالیتی حرفه ای در آن داشته باشید. اما چگونه می شود یک فعالیت حرفه ای در لینکدین داشته باشیم؟

در مقاله ای دیگر به نحوه عملکرد الگوریتم لینکدین پرداخته ایم. پیشنهاد می کنیم به آن هم نگاهی داشته باشید.

برای این که بتوانید از لینکدین نتیجه بهینه ای بگیرید. یا حتی بتوانید کار موردنظر خود را پیدا کنید، بایستی از قابلیت های آن به بهترین شکل استفاده کنید.

در این مقاله به قابلیت های جدید لینکدین پرداخیتم. برقراری تعامل به صورت مناسب و بهینه، یکی از شروط موفقیت در لینکدین است. تمامی قابلیت های جدیدی که به معرفی آن ها پرداختیم، می توانند در برقراری تعامل، به شما کمک کنند.

به شما پیشنهاد می کنیم که از تمامی قابلیت های لینکدین استفاده کنید. و از آن ها خروجی بگیرید. امیدواریم که بهره کافی را از این مقاله برده باشید.

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

نحوه استفاده از هشتگ های لینکدین

نحوه استفاده از هشتگ های لینکدین

با استفاده از هشتگ ها گفتگوهای روزانه ما یا پوشش تحرکات ملی دیده می شود. …

یک دیدگاه

 1. ممنون از اطلاعاتی که منتشر کردید
  فقط ای کاش مراحل هم نمایش میدادید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *