قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی

1,389 بازدید

امروزه در اینستاگرام مسئله جذب فالوور بسیار داغ است و بسیاری از پیج های اینستاگرامی بر سر همین موضوع با یکدیگر رقابت میکنند و هر کدام از آن ها تلاش می کنند که فالوور بیشتری جذب کنند از طرفی عده ای هستند که پیجی در اینستاگرام ساخته و فالوورهای زیادی جذب می کنند و پس از مدتی این پیج را به فروش می رسانند. مثلا اگر شما قصد دارید در هر زمینه ای در اینستاگرام پیجی داشته باشید به جای اینکه از اول شروع کنید می توانید پیجی با موضوع دلخواه وتعداد فالوور های معین خریداری کنید و کسب و کار خود را شروع کنید. پس برای اینکه بیشتر با خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی آشنا شوید در این مقاله با ما همراه باشید.

 

 

پیشنهاد ما: پر بازدید ترین پیج های اینستاگرام

 

خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی

خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی

بهتر است قبل از خرید هر پیجی در اینستاگرام این را مد نظر داشته باشید که این کار قانونی نیست و در واقع در اینستاگرام هیچ تعرفه ای برای خرید و فروش وجود ندارد و شما این کار را تنها با ریسک خودتان انجام داده اید . پس باید همهی عواقب و نتایج بعد آن را در صورت بروز هر مشکلی بپزیرید . بهتر است که قبل از خرید همهی جوانب آن را بررسی کنید و سپس اقدام به خرید پیج اینستاگرام نمایید.

 

 

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور با خرید پیج اینستاگرام کاملا متفاوت است. فالوور خریدن نیز در اینستاگرام ریسک پذیر است زیرا ممکن است فالوورهای خریداری شما فیک باشند. البته ناگفته نماند که بسیاری از پیج ها از طریق فالوور خریدن به صفحه اکسپلور اینستاگرام می روند و کسب و کارشان رونق می گیرد. اما بسیاری از فالوور های خریداری شده Bot هستند . اکنون کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام هوشمند شده اند و بر اساس نرخ اینگیجمنت و تعامل یکپیج تفاوت فالوور واقعی را از Bot تشخیص می دهند و ممکن است به چشم یک متقلب به شما نگاه کنند. از این رو سعی کنید فالوورهای واقعی خریداری کرده و قبل از خرید فالوور از آن مطمئن شوید و سپس اقدام کنید ولی بهتر است که تمام تلاش خود را بکنید تا خودتان فالوور جذب کنید و پیج خود را گسترش دهید.

 

 

 

معایب خرید پیج اینستاگرام

کاهش engagement rate از طریق فالوور های فیک اینستاگرام

برخی از شرکت ها وجود دارند که با ادعای فروش پیج اینستاگرام ۱m پیشنهادهای هوس انگیزی ارائه می دهند. اما اگر واقعیت پشت پرده را بدانید ممکن است حتی حاضر به خرید پیج اینستاگرام ۵K فالوور هم نشوید.
حقیقت این است که در هنگام خرید پیج اینستاگرام دو نوع فالور می تواند وجود داشته باشد. دسته اول اکانت هایی هستند که متعلق به اشخاص حقیقی هستند و در ازای میزان اندکی پول با شرکت ها توافق کرده اند که اتوماتیک به لیست پیج های کم فالوئر اضافه شوند. طبیعتا این دسته از فالورها با اینکه حقیقی هم هستند ممکن است به خودشان زحمت لایک زدن یا کامنت گذاشتن برای شما را ندهند.
دسته دوم فالوئر هایی هستند که متعلق به شخص حقیقی نیستند و در واقع ربات یا Bot هستند. در واقع شما با دسته ای از کدها سر و کار دارید نه فالوور واقعی! البته این ربات ها توانایی کامنت گذاشتن برای شما را هم دارند اما کامنتی که مشخص است با محتوای خاصی که منتشر کرده اید تناسبی ندارد و هیچ جزییاتی از محتوا درک نشده است . مثلا فقط توسط ایموجی ها کامنت را پر می کنند و یا از جمله ای خاص مثل “پست های جالبی دارید” و یا “به پیج ما هم سر بزنید” استفاده می کنند حتی ممکن است زیر پست شما به تبلیغات وسیع و پوچ بپردازند.

 

عدم تناسب engagement rate با تعداد فالوور

واقعیت این است که نرخ اینگیجمنت ریت تا حدی از روی تعداد فالور ها قابل پیش بینی است و این مسئله را کاربران اینستاگرام هم به خوبی متوجه شده اند. الگوی مشخصی برای این تناسب ارائه شده که تقریبا در بیشتر موارد هم خوانی ایجاد می کند. تناسب ها به شرح زیر است:

• تعداد فالور < 1000 باید حدودا ۸% نرخ اینگیجمنت داشته باشد
• ۱۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰ فالوئر حدود ۴% اینگیجمنت
• ۱۰،۰۰۰ تا ۱۰۰،۰۰۰ فالوئر حدود ۲٫۴% اینگیجمنت
• ۱۰۰،۰۰۰ تا ۱ میلیون فالوئر حدود ۱٫۸% اینگیجمنت
• ۱میلیون به بالا حدود ۱٫۷% اینگیجمنت

با احتساب اعداد بالا مثلا پیجی با تعداد ۱۰۰۰ فالوئر باید تقریبا حدود ۴۰ تا ۸۰ لایک داشته باشد. البته این اعداد کاملا حدودی است و ممکن است در مواردی کمتر یا بیشتر شود اما فالوورهای فیک با این تناسب ها فاصله بسیار زیادی دارند و این مسئله کاملا قابل تشخیص است چرا که فالور فیک به جز در مواردی رندوم و برنامه ریزی شده، توانایی ارتباط برقرار کردن ندارد.

 

 

خطر اسپم

ممکن است در مواردی لازم باشد ایمیل خود را بر روی صفحه اینستاگرام تان قرار دهید. اگر فالوئرهای پیجی که خریداری کرده اید فیک باشند ممکن است موجی از ایمیل های اسپم به آدرس ایمیل تان بفرستند. یکی از دلایل پنهان کسانی که پیج با فالوئر غیرواقعی به شما می فروشند ممکن است همین دسترسی به ایمیل آدرس باشد.
با پذیرفتن داشتن تعداد فالوئر بالا اما فیک شما در واقع به آنها این اجازه را می دهید که به صفحات فالوئرهای اصیل تان هم دسترسی پیدا کنند. فالوئرهای فیک به عنوان اسپمر فالوئر های اصیل تان را فالو می کنند و وقتی موجی از این اتفاق افتاد فالوئر های اصیل به ستوه می آیند و ممکن است با آنفالو کردن آنها پیج منبع که خود شما بوده اید هم آنفالو کنند.

 

 حذف فالوورهای فیک توسط اینستاگرام

اینستاگرام اخیرا برای مقابله با بی نظمی و برای فراهم کردن آرامش کاربران واقعی اش فالوئر های فیک را حذف می کند. فرض کنید جدیدا پیجی را خریداری کردید، بعد از مدتی متوجه می شوید تعداد فالوئر هایتان رو به ریزش است. این دقیقا به خاطر عملکرد سر سختانه اینستاگرام برای مقابله با فالور های غیر واقعی است. در نتیجه تمام هزینه ای که برای خرید پیج با تعداد فالور بالا کرده اید بی نتیجه خواهد ماند.

 

 کاهش اعتبار برند در بلند مدت
تشخیص اکانت با فالوئر فیک از تشخیص اکانت اورگانیک اصلا سخت نیست. خصوصا اگر اینفلوئنسر هستید باید بدانید که برند های معتبر و کسب و کارها این مسئله را به سادگی تشخیص می دهند و در انتخاب اینفلوئنسر برای تبلیغ برندشان با حساسیت و دقت عمل می کنند. این به آن معنا است که اگر کسی با هدف اینفلوئنسر شدن در اینستاگرام دست به خرید پیج با فالوئر فیک می زند باید از این مسئله آگاه باشد که نمی تواند در بلند مدت تصویر ماندگاری از خودش به جا بگذارد چرا که کسب و کارها به دنبال اینفلوئنسر هایی می گردند که نرخ تعامل بالایی با فالوئرهایشان دارند و می توانند آن ها را به خرید محصولی خاص ترغیب کنند. و پر واضح است که فالوئر غیر واقعی اینگیجمنت ریتی برای شما ایجاد نمی کند و اعتبار شما را در بلند مدت به خطر می اندازد.

 

 

 عدم استقبال فالوور غیر واقعی از محصول شما

واقعیت این است که نباید به این دسته از فالوئر ها امیدی داشته باشید. حتی اگر مجبور به خرید پیج اینستاگرام با فالوئر غیر واقعی شوید باید این واقعیت را بدانید که تنها ظواهر امر را دست کاری کرده اید. فالوور های از پیش برنامه ریزی شده محصول شما را نمی خرند و از طرف آنها هیچ گونه سودی نباید انتظار داشته باشید.

 

مشکلات حقوقی و امنیتی

پیج اینستاگرامی که می خرید ممکن است دارای مشکلات حقوقی بوده باشد و یا حتی تحت پیگیری باشد. شما نمی توانید تمام کامنت هایی که این پیج قبلا زیر پست های گوناگون گذاشته را ردیابی کنید. اما ممکن است این کامنت ها شامل محتواهای غیر اخلاقی و یا دردسر سازی بوده باشد که حالا با نام شما تمام می شود این مسئله هم می تواند وجهه شما را خراب کند هم در موارد مهم تر پای شما را به پلیس فتا باز کند. قبل از هر گونه خریدی باید از محتواهای قبلی پیج و زمینه فعالیتی که داشته است اطلاعات کسب کنید.
از طرفی دیگر باید توجه داشته باشید که حتی اگر تمام اطلاعات خود را از جمله رمز ورود تغییر دهید باز هم شخص اولی که اکانت را ایجاد کرده است می تواند رمز شما را بازیابی کند و یا حتی به راحتی آن را هک کند و این ممکن است بزرگترین مشکل موجود خرید پیج در اینستاگرام باشد. با این امکان حتی در مواردی پیش آمده که فردی یک پیج اینستاگرام به تعداد افراد زیادی بفروشد و باید مراقب این گونه کلاهبرداری در خرید پیج اینستاگرام باشید.

 

 

پیشنهاد ما: ربات دانلود استوری اینستاگرام

 

 

نکاتی که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید در نظر بگیریم

  •  از یک شخص مستقل بخرید
  •  از یک شرکت فعال در این زمینه بخرید

معمولا خرید از شرکت های فعال در این زمینه ریسکی پذیر تر است چرا که باید حجم بسیاری از پیج های آماده با فالورهای فیک را آماده در سبدشان داشته باشند. اما خرید از اشخاص حقیقی که از سابقه فعالیت آنها اطلاع دارید می تواند ریسک این موضوع را کاهش دهد.

 

۱٫ سابقه پیج را بررسی کنید

اول از همه باید اطمینان حاصل کنید که یک شخص واقعی مالک صفحه مورد نظر است و رباتی در کار نیست. بعد از این مرحله به فالوورها نگاهی بیندازید تا مبادا Bot و غیر واقعی باشند.

 

۲٫ تناسب اکانت با هدف تان را بررسی کنید

خیلی از کسب و کارها قبل از اینکه از موضوع پیج قبل اطلاعاتی کسب کنند اقدام به خرید پیج می کنند در حالی که حتی اگر فالوئر ها واقعی باشند ممکن است متناسب با اتمسفر پیج قبل بوده باشند و به محتوای فعلی شما علاقه ای نداشته باشند. مثلا فرض کنید قصد خرید پیج پوشاک را دارید و در حوزه فروش لباس کار می کنید در حالی که فعالیت قبلی پیجی که می خواهید بخرید در حوزه املاک بوده است. طبیعتا تناسب زیادی میان دنبال کنندگان این دو بخش ممکن است وجود نداشته باشد و هزینه ای که صرف کرده اید بی نتیجه بماند.

 

۳٫ نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام را رعایت کنید

توصیه می شود که با خریدار به طور مستقیم در ارتباط باشید اما اگر امکان آن را نداشتید در پرداخت های تان با احتیاط عمل کنید.
بعد از خرید پیج فروشنده یک یوزرنیم و پسورد در اختیار شما قرار می دهد. بعد از دریافت و ورود به صفحه حتما پسورد را تغییر دهید. نکته ای که خیلی مهم است و ممکن است توجه ای به آن نکنید این است که باید صفحه خریداری شده را از صفحه فیسبوک صاحب قبل در بیاورید و به فیسبوک خودتان لینک کنید تا کنترل کامل بر صفحه را به دست آورید.

 

۴٫ از ابزارهای اعتبار سنجی اکانت اینستاگرام استفاده کنید

ابزارهایی وجود دارند که می توانند در زمینه تشخیص فالور فیک یک پیج به شما کمک کنند که در ادامه به بررسی بعضی از آنها می پردازیم:

وب سایت IG Audit

IG Audit یک ابزار رایگان است که به شما کمک می کند اعتبار اکانت های اینستاگرام را محک بزنید. به عنوان مثال اگر به اعتبار صفحه ای تردید پیدا کرده اید فقط کافی است یوزر نیم اکانت مورد نظر را وارد سرچ باکس این وب سایت کنید. این وب سایت یک نسبت تقریبی از فالوئرهای اصیل به فالورهای فیک را به شما ارائه می دهد. این وب سایت هم چنین میانگین تعداد لایک ها و کامنت های پیج مورد نظر را در اختیار شما می گذارد.

 

 

وب سایت HypeAuditor

این ابزار نیز شما را قادر می سازد یک پیج اینستاگرام را از لحاظ فالوورها و لایک ها تحلیل کنید. این وب سایت شاخصی به نام امتیاز کیفیت مخاطب (AQS) در اینستاگرام تعریف می کند.
این ابزار نه تنها برای بررسی پیج قبل از خرید مناسب است بلکه برای کسب و کار ها و اینفلوئنسرهایی که قصد همکاری با یکدیگر را دارند مناسب می باشد. این شاخص از ۱۰۰ محاسبه می شود و برآیندی از اینگیجمنت ریت اکانت و تعداد فالوئر های واقعی است. پیج هایی که امتیاز ۸۰ به بالا را کسب می کنند جزو دسته معتبر قرار می گیرند.

 

وب سایت Social Audit Pro

توسط این ابزار نیز می توانید میزان فعال بودن یک پیج اینستاگرام را بسنجید و در صورتی که پیج متعلق به خودتان باشد فالوور های فیک را تشخیص و توسط همین نرم افزار آنها را از لیست فالورهای تان حذف کنید.

 

۵٫ قرار داد ببندید

بعد از اینکه از اعتبار شخص صاحب پیج، اکانت اینستاگرام و فالوورهایش اطمینان حاصل کردید یک قرار داد خرید تهیه کنید. البته برای اطمینان بیشتر اگر قصد پرداخت مبالغ بالایی را دارید از یک وکیل برای مشاوره بهره ببرید. در کل قرار داد شما باید شامل موارد زیر باشد:

  • هویت شخص فروشنده
  •  تاریخ دقیق قرارداد و تاریخ دقیق تحویل پیج
  •  توضیحات محصول یا خدمات ارائه شده
  •  نوع پرداخت
  • نحوه تحویل پیج
  • توافقات متفرقه

 

 

وب سایت های خرید و فروش پیج اینستاگرام با فالوور واقعی

followeran.com

۲۰follow.ir

inbo.ir

b2n.ir/386935

instayab.ir

b2n.ir/700869

 

 

پیشنهاد ما: ۸ ترفند بازاریابی در اینستاگرام ( اصول بازاریابی در اینستاگرام )

 

 

سخن آخر:

با توجه به مطالبی که گفته شد در خرید پیج های اینستاگرام دقت داشته باشید و پس از اینکه اطمینان حاصل کردید پیج مورد نظر را خریداری کنید و حتما به قسمت قرارداد توجه داشته باشید. شما می توانید از طریق وب سایت های معتبر خرید و فروش پیج اینستاگرام نسبت به آن اقدام کنید. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

درباره ی samirakhodaparast

مطلب پیشنهادی

اکانت اینستاگرام

آموزش بازگردانی اکانت قبلی اینستاگرام

چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم؟ اگر شما ازجمله افرادی هستید که زیاد در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *