قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۱۵ توصیه ارزشمند از وارن بافت ، بزرگترین سرمایه گذار قرن ۲۰

1,330 بازدید

وارن بافت بزرگترین سرمایه گذار قرن ۲۰ در سال ۲۰۱۹ همانند سال ۲۰۱۸ توانست در رتبه سوم لیست ثروتمندترین مردم جهان قرار بگیرد. ارزش خالص دارایی های او در سایت Forbes معادل ۹۱٫۳ میلیارد دلار اعلام شد که نسبت به سال ۲۰۱۸ بیشتر از ۷ میلیارد دلار افزایش را نشان میدهد.

کسی که از سن ۱۱ سالگی وارد دنیای تجارت شده است. برکشایر هاتاوی، یک کارخانه ی نساجی بوده است اما وارن بافت این کارخانه را خریداری کرد و هولدینگ بیمه و سرمایه گذاری برکشایر هاتاوی به وجود آورد. این هولدینگ بیش از ۸۰ کسب و کار موفق را مدیریت می کند و سرمایه گذار اصلی آن ها می باشد.

بزرگترین سرمایه گذار قرن 20

بزرگترین سرمایه گذار قرن ۲۰

۱۵ توصیه وارن بافت کسی که او را به دلیل تیزهوش بودنش در سرمایه گذاری و کم ریسک ترین سرمایه گذاری ها، بزرگترین سرمایه گذار قرن حاضر میدانند.

 • سرمایه گذاری روی خود: بهترین نوع سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خود است. چون تنها چیزی که نمی توان از شما گرفت همان توانایی تان است.
 • هوش: قرار این نیست که ما نابغه به دنیا بیاییم و از دیگران باهوش تر باشیم. کافی است که کاری را با مداومت بیشتر و برای مدت زمان طولانی انجام دهیم.
 • اصول کسب و کار: قیمت را شما پرداخت می کنید؛ اما ارزش به دست آوردنی است و شما به دست می آورید.

پیشنهاد ما: قله ها و دره های کسب و کارتان را بشناسید.

بزرگترین سرمایه گذار قرن 20

 • قبل از هر کاری مطمئن شوید و بعد اقدام کنید: کار درستی است که شرکتی فوق العاده را به قیمت منصفانه خریداری کنید تا اینکه شرکتی منصفانه را به قیمت فوق العاده.
 • با کسی که داد و ستد می کنید را بشناسید: این امکان ندارد که شما بتوانید داد و ستد خوبی با انسان بد داشته باشید.

وارن بافت

 • درباره پول بیاموزید: بخشی از سرمایه گذاری بر روی خودتان را بایستی برای آموزش بیشتر درباره مدیریت پول اختصاص دهید. به عنوان بزرگترین سرمایه گذار قرن ۲۰ توصیه ای بافت میکند دانستن در مورد سرمایه گذاری باعث به حداقل رساندن ریسک از دست دادن پول می شود. بافت زمانی در مصاحبه با فوربس گفته بود: “ریسک از آن جایی می آید که ندانید دارید چه می کنید. هر چند که بیشتر درباره امور مالی بدانید و آگاهی کسب کنید، بهتر قادر خواهید بود که ریسک را کنترل کنید.”
 • با شرافت و درستکاری در کار: رسیدن به شهرت و موفقیت در کار ۲۰ سال زمان می برد؛ اما برای از بین بردن شهرت فقط چند دقیقه زمان لازم است. اگر به آینده کاری که می کنی فکر کنی کارها را جور دیگر انجام خواهی داد.

پیشنهاد ما: ۱۶ توصیه ارزشمند جف بزوس ثروتمند ترین مرد جهان

 • اعتماد به نفس داشته باشید: من همیشه خود را ثروتمند می دیدم و حتی یک بارم به این شک نکردم که من ثروتمند نخواهم شد.
 • انتخاب گروه درست: همیشه با افرادی در ارتباط باشید که از شما بهتر هستند. مطمئن باشید که شما هم به آن سمت کشیده خواهید شد.
 • پرهیز از بدهی و وام های کارت اعتباری: بافت سرمایه اش را از طریق سودی که برای او کار می کند، بدست آورده است. بافت در سخنرانی سال ۱۹۹۱ خود در دانشگاه نوتردام می گوید: “افراد زیادی را دیده ام که بدلیل گرفتن وام ورشکست شده اند. شما واقعا به گرفتن وام در این جهان نیازی ندارید. اگر انسان زرنگی باشید می توانید بدون پول قرض گرفتن، ثروت عظیمی خلق کنید.”
 • بعضی چیزها زمان بر هستند: این مهم نیست که چقدر تلاش می کنید یا با استعداد هستید. بعضی کارها هستند که زمان بر هستند. آیا شما می توانید با ۹ زن حامله در یک ماه یک بچه به دنیا بیاورید.

بزرگترین سرمایه گذار قرن 20

ثروتمندترین مرد تاریخ

 • عادت خواندن باعث موفقیت می شود: من تنها کاری که در دفتر خودم انجام می دهم این هست که می نشینم و مطالعه می کنم.
 • ساده گرفتن کارها: برای رسیدن به نتایج خارق العاده لازم نیست که کاری خارق العاده انجام دهید.
 • شنا خلاف جهت آب: زمانی که همه حریص هستند ترسناک باش، زمانی که همه ترسناک هستند حریص باش.
 • دنبال کار مورد علاقه تان باشید: کاری که شما بعد از ثروتمند شدن هم دوست داشته باشید که انجام دهید.

پیشنهاد ما: جمله های زیبا: ۲۷ جمله زیبای بزرگان در مورد موفقیت

کلیه سرمایه گذاری های وارن بافت در شرکت خود برکشایر هاتاوی صورت می پذیرد. برکشایر هاتاوی بزرگ ترین شرکت مشاوره و سرمایه گذاری در جهان محسوب می شود که در زمینه های مختلف به کسانی که دنبال سرمایه گذاری هستند خدمات ارائه می دهند.

سخن اخر

وارن بافت سومین فرد ثروتمند جهان که لقب بزرگترین سرمایه گذار قرن ۲۰ را نیز با خود یدک می کشد. او کسی است که توانسته جوانان بسیاری را که رویای بزرگی در سرشان داشته اند مشاوره بدهد. دانستن سخنان ارزشمند وارن بافت می تواند به شما در تحقق زندگی رویایی تان کمک کند.

 

درباره ی تیم محتوای ره آموز

عشق به یادگیری، چونان شعله‌ای در دل شب است که هر چه بیشتر می‌سوزد، راهی بیشتر در پیش رو روشن می‌کند. این تشنگی برای دانایی، مسیری است بی‌پایان به سوی کشف رازهای هستی و درک عمیق‌تر خود و جهان.

مطلب پیشنهادی

روش خرید شماره مجازی اپل

گزارشی از سایت فالووران با استفاده از شماره مجازی اپل می‌توانید رقابت را در بازاریابی …

2 دیدگاه

 1. وارن بافت واقعا یک نخبه سرمایه گذاری و بورسه
  در یک کلام بی نظیره

 2. وارن بافت واقعا یه سرمایه گذار فوق العاده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *