خانه / شبکه های اجتماعی / چگونه شماره مجازی بسازیم؟

چگونه شماره مجازی بسازیم؟

زمان تقریبی مطالعه: ۸ دقیقه

چگونه شماره مجازی بسازیم ؟ این سوالی است که خیلی از من پرسیده میشود. من در این مقاله قصد دارم تعدادی سایت و اپلیکیشن برای ساخت شماره مجازی رایگان را به شما معرفی کنم. اگر از سایت های معتبر برای ساخت شماره مجازی استفاده نشود علاوه بر اینکه امنیت شما را تامین نمی کند باعث خطراتی هم می شود. ما برای نوشتن این مقاله حدود ۵۰ سایت و اپلیکیشن را مورد ارزیابی قرار دادیم که از بین آنها چند مورد نمره خوبی نسبت به بقیه کسب کردند. ما نیز به معرفی لیست سایت ها و اپلیکیشن هایی که بتوان در آن ها به ساخت شماره مجازی پرداخت، میپردازیم.

چگونه شماره مجازی بسازیم

چگونه شماره مجازی بسازیم

سوال هایی که بیشتر از من در مورد شماره مجازی پرسیده می شود.

 • آیا سایت شماره مجازی بدون ریپورت وجود دارد؟
 • آیا می شود با سایت شماره مجازی ساخت؟
 • لیست سایت های ساخت شماره مجازی؟
 • سایت شماره مجازی برای تلگرام
 • سایت ساخت شماره مجازی رایگان

در دنیای اینترنت با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی و حفظ امنیت هرچه بیشتر اطلاعاتمان باید از راهکار های زیادی استفاده کنیم.

مواردی که در استفاده از شماره های مجازی باید حتما رعایت کنید.

 • شماره ای سایت به شما میدهد و استفاده می کنید مال شما نیست و موقت است.
 • امکان هر لحظه از کار افتادن شماره مجازی وجود دارد.
 • امکان دارد شماره به شخص دیگری واگذار شود.
 • هنگامی که شماره مجازی رایگان به شخص دیگر نمایش داده شود طرف مقابل می تواند با درخواست کد فعال سازی به اکانت شما دسترسی داشته باشد.
 • در هنگام کار با شماره مجازی در تلگرام، حتما رمز تایید دو مرحله ای تلگرام را فعال کنید.
 • برای ارسال اطلاعات مهم و شخصی خود از آن استفاده نکنید و یا با دوستان و خانواده تان از طریق آن ارتباط برقرار نکنید.

سایت شماره مجازی رایگان

چگونه شماره مجازی بسازیم ؟
امروزه اکثر مردم از شبکه‌ی اجتماعی استفاده می‌کنند. واتس آپ، تلگرام، ایمو و … . این‌ها از جمله محبوب ترین شبکه های اجتماعی محسوب می‌شوند که در ایران کاربران زیادی را به خود اختصاص داده‌اند.
همه‌ی این شبکه های اجتماعی در یک موضوعی مشترک هستند و آن‌ هم شماره منحصر به فرد برای باز کردن حساب کاربری است. مهم‌ترین مسئله هم همین است که احراز هویت توسط همان شماره انجام می‌شود.
به هر دلیلی شما اگر عضو شبکه اجتماعی نشده باشید و یا عضو هستید و می‌خواهید از چندین اکانت استفاده کنید. می‌توانید چندین سیم‌کارت گرفته  و از آن‌ها استفاده کنید که هزینه‌بر می‌باشد. ما قرار است در این مطلب به سوال ( چگونه شماره مجازی بسازیم ) پاسخ دهیم.

پیشنهاد ما: برنامه ساخت شماره مجازی آمریکا

سایت شماره مجازی برای تلگرام

چگونه شماره مجازی بسازیم . ما با جستجوهایی که در اینترنت انجام داده ایم متوجه شده ایم بیش از نیمی از جستجوی های انجام شده برای شماره مجازی برای موارد مرتبط با تلگرام می باشد.
به همین خاطر سعی ما این بود که سایتی پیدا کنیم که شماره مجازی آنها بهترین کارایی را با تلگرام داشته باشد.
به همین خاطر افرادی که شماره مجازی خود را فقط برای تلگرام می خواهند، می توانند از سایت هایی که معرفی شده استفاده کنند. در این صورت در کمترین زمان ممکن شماره مجازی اختصاصی خود برای تلگرام را خواهید داشت.

موارد استفاده از شماره مجازی:

 • امنیت حریم شخصی در محیط شبکه های اجتماعی
 • استفاده به عنوان تبلیغات بدون شناخنه شدن
 • آرامش بیشتر هنگام استفاده از شماره های که هیچ کس از آن خبر ندارد.
 • دسترس به کانال ها و گروه های شبکه اجتماعی بومی همان کشور

از اولین کاربرد هایی که می توان برای شماره های مجازی دانست این هست که افراد و شرکت ها برای ارتباط برقرار کردن با کشور های مختلف اقدام به خرید شماره مجازی همان کشور می کردند. این کار باعث صرفه جویی در هزینه های ارتیاطی آن ها می شد. اما امروزه نحوه ی استفاده از آن برای ما تغییر کرده است.

ساخت شماره مجازی با سایت

دلیل اصلی ما از نوشتن این مقاله و قرار دادن لیست سایت ها و اپلیکیشن ها به خاطر افرادی سودجویی می باشد که با راه اندازی سایت و در شبکه های اجتماعی به فروش شماره های مجازی رایگان می پردازند در طول آماده سازی این مقاله با افرادی برخوردم که شماره های مجازی که با نرم افزار textplus  ساخته می شده را به قیمت ۴۰ هزار تومان به فروش می رساند و در بین آن ها هم افرادی وجود دارند که با گرفتن هزینه ایده آل و منصفانه به فروش آن ها می پرداختند.

با توجه به شماره هایی که در بعضی از این موارد ساخته می شود شما می توانید حتی در گروه های تلگرامی آن کشور ها هم عضو شوید و به فعالیت کردن بپردازید.

ساخت شماره مجازی با سایت این اماکن را به شما میدهد که در کامپیوتر خود به استفاده از آن بپردازید و در مواردی که استفاده از کامپیوتر و سایت هایی به غیر از شبکه های اجتماعی نیاز است به راحتی در دسترستان باشد.

چگونه شماره مجازی بسازیم ؟

بسیاری از افراد به دنبال حفظ حریم شخصی‌شان هستند؛ و یکی از راهکارهای که به ذهن می‌رسد استفاده از شماره مجازی می‌باشد.

طبق آمارهای که در ایران به دست آمده حدود ۴۵ میلیون کاربر در تلگرام و ۲۴ میلیون در اینستاگرام فعالیت دارند. این نشانه این هست که مردم ما جزو کشورهایی هستند که میزان استفاده از شبکه های اجتماعی بسیار زیاد است.

بسیاری از مردم از اینکه شماره موبایلشان پخش شود و مزاحمت هایی برایشان به وجود آید، ناراحت می‌شوند.

یکی از راهکارهایی که می‌توان از حریم شخصی خود محافظت کنند. استفاده از شماره مجازی در شبکه های اجتماعی می‌باشد.

سایت دریافت شماره مجازی

سایت  stickynumber یکی از سایت هایی است که شماره مجازی رایگان انگلستان را ارائه می دهد. اما این سایت امکانات زیادی برای مشترکین خود دارد. اما تقریبا همه آنها پولی می باشند به جز شماره مجازی انگلستان. شما با توجه به شماره مجازی که در این سایت ساخته اید امکان دایورت کردن شماره مجازی را به شماره اصلی خودتان می دهد و از این طریق کسی متوجه آن نخواهد شد که شما از شماره مجازی استفاده می کنید. علاوه بر آن امکان ساخت اکانت در اکثر شبکه های اجتماعی را دارید.

https://www.stickynumber.com

سایت شماره مجازی بدون ریپورت

در این مقاله اکثر سایت هایی که معرفی شدن شماره مجازی بدون ریپورت را ارائه می دهند که می توانید در ساخت اکانت تلگرام، واتس آپ و دیگر شبکه های اجتماعی استفاده کنید. بعضی از برنامه سایت هایی که معرفی کردیم شماره های بدون ریپورت میتوان ساخت اما اگر به هر دلیلی با  شماره مجازی ساخته شده به معرفی محصولات خود بپردازید و گزارش اسپم شود. اکانت شما برای مدت کوتاهی ریپورت میشود و اگر بار دیگر گزارش اسم داده شود شماره مجازی که شما ساخته اید ریپورت دائمی خواهد شد.

بعضی از سایت ها و اپلیکیشن های ارائه دهنده شماره مجازی برای تلگرام بعد از آنکه از اپلیکیشن خارج شوید یا اکانتتان در سایت را log out کنید. کس دیگری که می خواهد شماره مجازی در آن سایت بسازد. میتواند درخواست دریافت شماره مجازی کند. برای جلوگیری از این کار شما باید رمز تایید دو مرحله ای تلگرام را فعال کنید. در بسیاری از مواردی که ما بررسی کردیم تاثیر مثبتی داشت و شماره مجازی در دسترس ما می باشد.

اما این را در نظر بگیرید که بیشتر شماره هایی که ارائه می شوند به دلیل چند بار استفاده شدن و نحوه ی استفاده ای که از شماره ها کردند. احتمال دارد  شماره های ریپورت نیز بین آنها وجود داشته باشد.

چگونه شماره مجازی بسازیم ؟

سایت شماره مجازی بدون ریپورد کشور هلند

http://www.freesmsverifications.com

سایت شماره مجازی رایگان بدون ریپورت کشور سوئد

https://www.receivesms.co

https://receive-smss.com

شماره مجازی رایگان (چگونه شماره مجازی بسازیم)

بعضی از سایت ها برای مقطعی اجازه ساخت شماره مجازی را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند. بعد سپری شدن آن زمان امکانات تماما پولی می شود. در صورت مواجه شدن با این نوع سایت هایی  که خدمات رایگان خود را حذف کرده اند. در بخش کامنت قرار دهید تا از لیست سایت های موجود در مقاله حذف شود.

حالا رسیدیم به جواب، چگونه شماره مجازی بسازیم ؟

سایت شماره مجازی رایگان کشور اسپانیا

receive-a-sms.com

سایت شماره مجازی کشور رومانی

http://sms-receive.net

سایت شماره مجازی کشور کانادا و آمریکا

http://receivefreesms.net

https://www.receivesmsonline.net

سایت شماره مجازی کشور اتریش و آفریقا جنوبی

http://www.receive-sms-online.info

سایت شماره مجازی کشور انگلستان

https://www.freeonlinephone.org

سایت شماره مجازی رایگان کشور دانمارک

سایت sonetel برای مدت محدودی حدودا یک ماهه به کاربران خود اجازه ساخت شماره مجازی برای استفاده ۱ ماهه می دهد. این را هم خاطر نشان کنم که علاوه شماره مجازی دانمارک اجازه ساخت شماره مجازی اکثر کشورها را هم دارد.

سایت شماره مجازی رایگان کشور اکراین

http://receive-sms-online.com

سایت شماره مجازی رایگان کشور استونیا

http://sellaite.com/smsreceiver

سایت شماره مجازی رایگان کشور بلژیک، فرانسه، لهستان

receivesms.org

سایت شماره مجازی رایگان کشور برزیل

http://freesmsreceive.com

سایت شماره مجازی رایگان کشور روسیه

http://onlinesim.ru

سایت شماره مجازی رایگان کشور آمریکا

در مقاله، برنامه ساخت شماره مجازی آمریکا به طور کامل به معرفی شماره مجازی آمریکا و کانادا پرداخته شده است. فقط در این بخش بیشتر به معرفی سایت های برای ساخت شماره مجازی می پردازیم.

http://hs3x.com

سایت شماره مجازی آنلاین

در اینترنت وقتی که دنبال شماره مجازی آنلاین هستی بیشتر کشور هایی که شماره های مجازی آن ها وجود دارد آمریکا، کانادا، انگلستان،سوئد و چند کشور دیگر وجود دارد که برای ساختن شماره مجازی انلاین این کشور ها کار چندان سختی ندارید . اما کشور هایی وجود دارند که اجازه ساخت شماری مجازی به شماره کشورشان را نمی دهند. فقط شرکت های طرف قرارداد و آن هم به صورت پولی و با توجه به شرایطی که رعایت شود به آن فرد خواسته داده می شود.

با استفاده از سایت زیر می توان شماره مجازی انلاین کشور اندونزی و چند کشور دیگر را ساخت.

https://sms-online.co/receive-free-sms

دانلود برنامه ساخت شماره مجازی

ساخت شماره های مجازی توسط اپلیکیشن ها بسیار راحت تر از سایت ها می باشد. برای همین دوستانی که می خواهند به وسیله برنامه textplus به ساختن شماره مجازی بپردازند. می توانند به مقاله ساخت شماره مجازی با textplus مراجعه کنند که در آن در کمتر از ۵ دقیقه بدون این که مشکل خاصی در ساخت شماره مجازی داشته باشید موفق به این کار شوید. همچنین لیست برنامه های اندرویدی که میشود با آن ها شماره مجازی ساخت را به طور کامل معرفی کرده ایم.

موارد قابل استفاده شماره مجازی اختصاصی برای کسب و کار ها:

 1. بی نیاز به شماره تلفن ثابت می شوید و در هر کجا که باشید شهرستان یا هر جای دیگر شما می توانید به مشتریان خود پاسخگو باشید.
 2. امکان دایورت کردن مزابای بسیار خوبی برای صاحبان کسب و کار ها می باشد.
 3. بعضی از شرکت های ارائه دهنده شماره مجازی امکانات منشی تلفنی را نیز دارند که با پرداخت کمی پول بیشتر می توانید از آن ها استفاده کنید.
 4. در دسترس بودن در همه جای ایران برای شماره مجازی ایرانی.
 5. امکان استفاده چندین اکانت در شبکه های اجتماعی چون برای هر شماره فقط یک اکانت برای نمونه در تلگرام ساخته می شود.

تا چند سال پیش برای برقرار کردن تماس با فردی در خارج از ایران باید هزینه زیادی را متقبل می شدید. اما با آمدن شماره های مجازی همان کشور ها شما با هزینه های خیلی کم می توانستید به برقراری ارتباط بپردازید. اما چند سالی می شود که ارتباط برقرار کردن با خارج از ایران و هر کجای جهان که باشد فرقی نمی کند. شما می توانید توسط اپلیکیشن های پیام رسان به صورت رایگان با همه دنیا در ارتباط باشید.

ساخت شماره مجازی (چگونه شماره مجازی بسازیم )

ساخت شماره مجازی نسبت به چند سال قبل بسیار راحت‌تر شده است. می‌توانید با رفتن به گوگل پلی یا اپ استور تعداد زیادی از اپلیکیشن های که برای این کار ساخته شده‌اند ببینید؛ اما قبل از این کار باید بدانید که قبل از آنکه اقدام به ساخت شماره مجازی برای خود بکنید از صحت شرکت سازنده اپلیکیشن اطمینان حاصل کنید. چون شما می‌خواهید از اطلاعات و حریم شخصی خود محافظت کنید. ولی متوجه خواهید شد که کل اطلاعات شما منتشر شده است.

هر تعداد که خواستید می‌توانید شماره مجازی بسازید و از آن‌ها استفاده کنید؛ اما بعضی از اپلیکیشن ها شماره مجازی را به چند کاربر به‌صورت همزمان ارائه می‌دهد که دیگر حریم شخصی معنایی پیدا نمی‌کند. تعدادی از آن‌ها شماره مجازی ساعتی ارائه می‌دهند که آن‌هم راهکار مناسبی نیست.

در سری مقالات مرتبط با شبکه اجتماعی آموزش‌های مرتبط با ساخت شماره تلفن مجازی و روش‌های استفاده از آن‌ها را به ‌صورت کامل توضیح خواهیم داد.

دوستان عزیز اگر شما هم سایتی را می شناسید که از طریق آن شماره مجازی رایگان ساخته اید. در لیست سایت هایی که ما تهیه کرده ایم قرار ندارد خوشحال می شویم که در قسمت دیدگاه کاربران بنویسید تا مخاطبان سایت نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

درباره‌ی امین اسم زاد

علاقه مند به حوزه کسب و کار اینترنتی ، ایده پرداز در حوزه ی ایجاد مشاغل نوپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی 30 سایت برای گرفتن بک لینک های بااعتبار
مطمئنا هر سایتی برای گرفتن اعتبار کافی از گوگل، باید از سایت هایی با دامین آتوریتی بالا و ارزشمند برای گوگل، بک لینک بگیرد. در اینجا برای شما 30 عدد از آن ها را معرفی کرده ایم.
 • افزایش اعتبار کلی سایت شما
 • رشد سریع در نتایج گوگل
 • یادگیری ساختن بک لینک در انواع مختلف
 • Leftomato denitro oculus softam lorum
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
 • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
 • Montes vutario lacus quis digit turtulis
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
دانلود فایل
  ایمیل شما پیش ما محفوظ خواهد بود
آیا تعداد فالوورهایتان کم است ؟؟؟
شما می توانید با استفاده از نینجاگرام بیش از ۳۰۰۰ فالورر و لایک (واقعی) در هفته بدست آورید.
 • افزایش فالوور
 • افزایش لایک
 • ارسال کامنت
 • مدیریت اکانت اینستاگرام
 • فالوکردن خودکار
 • آنفالو کردن خودکار
 • لایک خودکار
 • جستجوی مکان
 • کسب درآمد از اینترنت با تولید محتوای اختصاصی
  کسب درآمد از اینترنت با تولید محتوای اختصاصی
  PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Ii8vd3d3LmFwYXJhdC5jb20vdi9XTnE3VA0KP2F1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
  ENJOY AURORA BOREALIS
  محصول آموزش تندخوانی
  * افزایش سرعت چشم ها در هنگام مطالعه
  * کاهش زمان مطالعه
  * افزایش سرعت چشم گیر در درک موضوعات
  * تقویت حافظه و افزایش یادگیری
  * بهبود مدیریت زمان هنگام کار با پکیج تندخوانی
  انتخاب اسم پروفایل
  * آیا می خواهید خاص باشید
  * نام کاربری شیک و جذاب می خواهید
  * در انتخاب اسم پروفایل خود مشکل دارید
  * می خواهید اسم خود را با عکس های زیبا ترکیب کنید

  * با ما همراه باشید
  * و روی لینک زیر کلیک کنید ...
  GET IT NOW
  500% MORE SUBSCRIBERS
  EFFICIENCY
  BOOST YOUR SALES
  CREATIVITY
  INSPIRE YOUR VISITORS
  BE UNIQUE
  CREATE UNIQUE POPUPS