قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

چگونه شماره مجازی بسازیم؟

24,123 بازدید

چگونه شماره مجازی بسازیم ؟ این سوالی است که خیلی از من پرسیده میشود. من در این مقاله قصد دارم تعدادی سایت و اپلیکیشن برای ساخت شماره مجازی رایگان را به شما معرفی کنم. اگر از سایت های معتبر برای ساخت شماره مجازی استفاده نشود علاوه بر اینکه امنیت شما را تامین نمی کند باعث خطراتی هم می شود. ما برای نوشتن این مقاله حدود ۵۰ سایت و اپلیکیشن را مورد ارزیابی قرار دادیم که از بین آنها چند مورد نمره خوبی نسبت به بقیه کسب کردند. ما نیز به معرفی لیست سایت ها و اپلیکیشن هایی که بتوان در آن ها به ساخت شماره مجازی پرداخت، می پردازیم.

 

پیشنهاد ما: خرید شماره مجازی با قیمت ارزان
و به آسان ترین شکل ممکن از سایت فالووران می باشد
خرید شماره مجازی فالووران

 

 

چگونه شماره مجازی بسازیم

چگونه شماره مجازی بسازیم

 

سوال هایی که بیشتر از من در مورد شماره مجازی پرسیده می شود.

 • آیا سایت شماره مجازی بدون ریپورت وجود دارد؟
 • آیا می شود با سایت شماره مجازی ساخت؟
 • لیست سایت های ساخت شماره مجازی؟
 • سایت شماره مجازی برای تلگرام
 • سایت ساخت شماره مجازی رایگان

در دنیای اینترنت با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی و حفظ امنیت هرچه بیشتر اطلاعاتمان باید از راهکار های زیادی استفاده کنیم.

 

پیشنهاد ما: خرید شماره مجازی با کیفیت

 

مواردی که در استفاده از شماره های مجازی باید حتما رعایت کنید.

 • شماره ای سایت به شما میدهد و استفاده می کنید مال شما نیست و موقت است.
 • امکان هر لحظه از کار افتادن شماره مجازی وجود دارد.
 • امکان دارد شماره به شخص دیگری واگذار شود.
 • هنگامی که شماره مجازی رایگان به شخص دیگر نمایش داده شود طرف مقابل می تواند با درخواست کد فعال سازی به اکانت شما دسترسی داشته باشد.
 • در هنگام کار با شماره مجازی در تلگرام، حتما رمز تایید دو مرحله ای تلگرام را فعال کنید.
 • برای ارسال اطلاعات مهم و شخصی خود از آن استفاده نکنید و یا با دوستان و خانواده تان از طریق آن ارتباط برقرار نکنید.

 

پیشنهاد ما: خرید شماره مجازی با قیمت ارزان
و به آسان ترین شکل ممکن از سایت ارزان سل است.

 

سایت شماره مجازی رایگان

چگونه شماره مجازی بسازیم ؟
امروزه اکثر مردم از شبکه‌ی اجتماعی استفاده می‌کنند. واتس آپ، تلگرام، ایمو و … . این‌ها از جمله محبوب ترین شبکه های اجتماعی محسوب می‌شوند که در ایران کاربران زیادی را به خود اختصاص داده‌اند.
همه‌ی این شبکه های اجتماعی در یک موضوعی مشترک هستند و آن‌ هم شماره منحصر به فرد برای باز کردن حساب کاربری است. مهم‌ترین مسئله هم همین است که احراز هویت توسط همان شماره انجام می‌شود.
به هر دلیلی شما اگر عضو شبکه اجتماعی نشده باشید و یا عضو هستید و می‌خواهید از چندین اکانت استفاده کنید. می‌توانید چندین سیم‌کارت گرفته  و از آن‌ها استفاده کنید که هزینه‌بر می‌باشد. ما قرار است در این مطلب به سوال ( چگونه شماره مجازی بسازیم ) پاسخ دهیم.

 

سایت شماره مجازی برای تلگرام

چگونه شماره مجازی بسازیم . ما با جستجوهایی که در اینترنت انجام داده ایم متوجه شده ایم بیش از نیمی از جستجوی های انجام شده برای شماره مجازی برای موارد مرتبط با تلگرام می باشد.
به همین خاطر سعی ما این بود که سایتی پیدا کنیم که شماره مجازی آنها بهترین کارایی را با تلگرام داشته باشد.
به همین خاطر افرادی که شماره مجازی خود را فقط برای تلگرام می خواهند، می توانند از سایت هایی که معرفی شده استفاده کنند. در این صورت در کمترین زمان ممکن شماره مجازی اختصاصی خود برای تلگرام را خواهید داشت.

 

موارد استفاده از شماره مجازی:

 • امنیت حریم شخصی در محیط شبکه های اجتماعی
 • استفاده به عنوان تبلیغات بدون شناخنه شدن
 • آرامش بیشتر هنگام استفاده از شماره های که هیچ کس از آن خبر ندارد.
 • دسترس به کانال ها و گروه های شبکه اجتماعی بومی همان کشور

از اولین کاربرد هایی که می توان برای شماره های مجازی دانست این هست که افراد و شرکت ها برای ارتباط برقرار کردن با کشور های مختلف اقدام به خرید شماره مجازی همان کشور می کردند. این کار باعث صرفه جویی در هزینه های ارتیاطی آن ها می شد. اما امروزه نحوه ی استفاده از آن برای ما تغییر کرده است.

 

ساخت شماره مجازی با سایت

دلیل اصلی ما از نوشتن این مقاله و قرار دادن لیست سایت ها و اپلیکیشن ها به خاطر افرادی سودجویی می باشد که با راه اندازی سایت و در شبکه های اجتماعی به فروش شماره های مجازی رایگان می پردازند در طول آماده سازی این مقاله با افرادی برخوردم که شماره های مجازی که با نرم افزار textplus  ساخته می شده را به قیمت ۴۰ هزار تومان به فروش می رساند و در بین آن ها هم افرادی وجود دارند که با گرفتن هزینه ایده آل و منصفانه به فروش آن ها می پرداختند.

با توجه به شماره هایی که در بعضی از این موارد ساخته می شود شما می توانید حتی در گروه های تلگرامی آن کشور ها هم عضو شوید و به فعالیت کردن بپردازید.

ساخت شماره مجازی با سایت این اماکن را به شما میدهد که در کامپیوتر خود به استفاده از آن بپردازید و در مواردی که استفاده از کامپیوتر و سایت هایی به غیر از شبکه های اجتماعی نیاز است به راحتی در دسترستان باشد.

 

پیشنهاد ما: شماره مجازی دائمی برای واتس آپ و تلگرام

 

چگونه شماره مجازی بسازیم ؟

بسیاری از افراد به دنبال حفظ حریم شخصی‌شان هستند؛ و یکی از راهکارهای که به ذهن می‌رسد استفاده از شماره مجازی می‌باشد.

طبق آمارهای که در ایران به دست آمده حدود ۴۵ میلیون کاربر در تلگرام و ۲۴ میلیون در اینستاگرام فعالیت دارند. این نشانه این هست که مردم ما جزو کشورهایی هستند که میزان استفاده از شبکه های اجتماعی بسیار زیاد است.

بسیاری از مردم از اینکه شماره موبایلشان پخش شود و مزاحمت هایی برایشان به وجود آید، ناراحت می‌شوند.

یکی از راهکارهایی که می‌توان از حریم شخصی خود محافظت کنند. استفاده از شماره مجازی در شبکه های اجتماعی می‌باشد.

سایت دریافت شماره مجازی

سایت  stickynumber یکی از سایت هایی است که شماره مجازی رایگان انگلستان را ارائه می دهد. اما این سایت امکانات زیادی برای مشترکین خود دارد. اما تقریبا همه آنها پولی می باشند به جز شماره مجازی انگلستان. شما با توجه به شماره مجازی که در این سایت ساخته اید امکان دایورت کردن شماره مجازی را به شماره اصلی خودتان می دهد و از این طریق کسی متوجه آن نخواهد شد که شما از شماره مجازی استفاده می کنید. علاوه بر آن امکان ساخت اکانت در اکثر شبکه های اجتماعی را دارید.

https://www.stickynumber.com

 

پیشنهاد ما: شماره مجازی بدون ریپورت

 

سایت شماره مجازی بدون ریپورت

در این مقاله اکثر سایت هایی که معرفی شدن شماره مجازی بدون ریپورت را ارائه می دهند که می توانید در ساخت اکانت تلگرام، واتس آپ و دیگر شبکه های اجتماعی استفاده کنید. بعضی از برنامه سایت هایی که معرفی کردیم شماره های بدون ریپورت میتوان ساخت اما اگر به هر دلیلی با  شماره مجازی ساخته شده به معرفی محصولات خود بپردازید و گزارش اسپم شود. اکانت شما برای مدت کوتاهی ریپورت میشود و اگر بار دیگر گزارش اسم داده شود شماره مجازی که شما ساخته اید ریپورت دائمی خواهد شد.

بعضی از سایت ها و اپلیکیشن های ارائه دهنده شماره مجازی برای تلگرام بعد از آنکه از اپلیکیشن خارج شوید یا اکانتتان در سایت را log out کنید. کس دیگری که می خواهد شماره مجازی در آن سایت بسازد. میتواند درخواست دریافت شماره مجازی کند. برای جلوگیری از این کار شما باید رمز تایید دو مرحله ای تلگرام را فعال کنید. در بسیاری از مواردی که ما بررسی کردیم تاثیر مثبتی داشت و شماره مجازی در دسترس ما می باشد.

اما این را در نظر بگیرید که بیشتر شماره هایی که ارائه می شوند به دلیل چند بار استفاده شدن و نحوه ی استفاده ای که از شماره ها کردند. احتمال دارد  شماره های ریپورت نیز بین آنها وجود داشته باشد.

 

شماره مجازی هلند

برنامه ساخت شماره مجازی هلند:

 

سایت شماره مجازی بدون ریپورت کشور هلند
http://www.freesmsverifications.com

 

شماره موبایل هلند چند رقمی است ؟

پیش شماره کشور هلند ۳۱ می باشد. بنابراین برای تماس با یک شماره تلفن یا موبایل در کشور هلند باید ابتدا ۰۰۳۱ را شماره گیری نمایید.

 

نمونه شماره موبایل هلند

۳۱۳۳۷۵۸۳۱۹۳۹۰+

 

 

سایت شماره مجازی رایگان بدون ریپورت کشور سوئد

https://www.receivesms.co

https://receive-smss.com

 

شماره مجازی رایگان (چگونه شماره مجازی بسازیم)

بعضی از سایت ها برای مقطعی اجازه ساخت شماره مجازی را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند. بعد سپری شدن آن زمان امکانات تماما پولی می شود. در صورت مواجه شدن با این نوع سایت هایی  که خدمات رایگان خود را حذف کرده اند. در بخش کامنت قرار دهید تا از لیست سایت های موجود در مقاله حذف شود.

حالا رسیدیم به جواب، چگونه شماره مجازی بسازیم ؟

 

سایت شماره مجازی رایگان کشور اسپانیا

receive-a-sms.com

یکی از سایت هایی هست که میتوان از طریق آن شماره مجازی کشورهای مختلفی از جمله اسپانیا، سوئد، رومانی، برزیل را ساخت.

 

پیشنهاد ما: آموزش ساخت شماره مجازی ایتالیا

 

سایت شماره مجازی کشور رومانی

http://sms-receive.net

با استفاده از سایت اس ام اس رسیو میتوان شماره مجازی کشور رومانی، آلمان، فرانسه رو برای ساختن حساب کاربری در شبکه های اجتماعی ساخت.

 

سایت شماره مجازی کشور کانادا و آمریکا

http://receivefreesms.net

https://www.receivesmsonline.net

دو سایت که برای مدت ها یکی از معتبرترین سایت ها برای ارائه خدمات شماره مجازی رایگان کشور آمریکا و کانادا بودند. اما الان استفاده از شماره های آنها را برای ساخت شماره مجازی محدودتر کرده اند.

 

سایت شماره مجازی کشور اتریش و آفریقا جنوبی

http://www.receive-sms-online.info

 

سایت شماره مجازی کشور انگلستان

https://www.freeonlinephone.org

انگلستان یکی از باکیفیت ترین شماره های مجازی رو در بین کشورهای ارائه دهنده شماره مجازی دارد. سایت freeonlinephone که در همین زمینه فعالیت دارد. شماره مجازی ایگان کشورهای انگلستان،آمریکا و کانادا رو به صورت رایگان ارائه میدهد.

 

شماره مجازی دانمارک

سایت شماره مجازی رایگان کشور دانمارک

Home

سایت sonetel برای مدت محدودی حدودا یک ماهه به کاربران خود اجازه ساخت شماره مجازی برای استفاده ۱ ماهه می دهد. این را هم خاطر نشان کنم که علاوه شماره مجازی دانمارک اجازه ساخت شماره مجازی اکثر کشورها را هم دارد.

 

پیشنهاد ما: چگونه شماره مجازی اندونزی درست کنیم؟

 

ساخت شماره مجازی اوکراین

سایت شماره مجازی رایگان کشور اوکراین

http://receive-sms-online.com

با استفاده از این سایت میتوان علاوه بر اوکراین، شماره مجازی برای کشور روسیه و انگلستان رو هم میشه ساخت.

 

سایت شماره مجازی رایگان کشور استونی

http://sellaite.com/smsreceiver

ارائه خدمات رایگان شماره مجازی کشور استونی

 

شماره مجازی فرانسه

سایت شماره مجازی رایگان کشور بلژیک، فرانسه، لهستان

receivesms.org

استفاده از شماره مجازی های ساخته شده از طریق سایت receivesms برای باز کردن حساب کاربری در سایت ها و بعضی شبکه های اجتماعی.

 

نمونه شماره موبایل در فرانسه

۳۳۶۰۲۳۱۳۷۱۲+

شماره موبایل فرانسه چند رقمی است؟

بدون کد ۹ رقمی می باشد

 

خرید شماره مجازی فرانسه

از قسمت پنل خرید شماره مجازی ره آموز می توانید به راحتی شماره فرانسه را با قیمت ۶۴۰۰ خریداری کنید و هم چنین از پنل ارزان سل هم می توانید شماره مجازی فرانسه را خریداری کنید.

 

سایت شماره مجازی رایگان کشور برزیل

http://freesmsreceive.com

سرویس دریافت کد فعال سازی برای شبکه های اجتماعی اکثر کشور ها رو میدهد. اما مدتی هست که بخش خدمات رایگان را از سایت برداشته اند. به همین دلیل نمیشود شماره مجازی کشور برزیل را ساخت.

 

سایت شماره مجازی رایگان کشور روسیه

http://onlinesim.ru

سایت خوبی برای ساخت رایگان شماره مجازی روسیه میباشد. علاوه بر این میتوان از این سایت شماره مجازی ۲۷ کشور رو با قیمت مناسبی خریداری کرد. اما نیازمند حساب بین المللی مثل پی پال میباشد.

 

سایت شماره مجازی رایگان کشور آمریکا

در مقاله، برنامه ساخت شماره مجازی آمریکا به طور کامل به معرفی شماره مجازی آمریکا و کانادا پرداخته شده است. فقط در این بخش بیشتر به معرفی سایت های برای ساخت شماره مجازی می پردازیم.

http://hs3x.com

 

سایت شماره مجازی آنلاین

در اینترنت وقتی که دنبال شماره مجازی آنلاین هستی بیشتر کشور هایی که شماره های مجازی آن ها وجود دارد آمریکا، کانادا، انگلستان،سوئد و چند کشور دیگر وجود دارد که برای ساختن شماره مجازی انلاین این کشور ها کار چندان سختی ندارید . اما کشور هایی وجود دارند که اجازه ساخت شماری مجازی به شماره کشورشان را نمی دهند. فقط شرکت های طرف قرارداد و آن هم به صورت پولی و با توجه به شرایطی که رعایت شود به آن فرد خواسته داده می شود.

با استفاده از سایت زیر می توان شماره مجازی انلاین کشور اندونزی و چند کشور دیگر را ساخت.

https://sms-online.co/receive-free-sms

 

دانلود برنامه ساخت شماره مجازی

ساخت شماره های مجازی توسط اپلیکیشن ها بسیار راحت تر از سایت ها می باشد. برای همین دوستانی که می خواهند به وسیله برنامه textplus به ساختن شماره مجازی بپردازند. می توانند به مقاله ساخت شماره مجازی با textplus مراجعه کنند که در آن در کمتر از ۵ دقیقه بدون این که مشکل خاصی در ساخت شماره مجازی داشته باشید موفق به این کار شوید. همچنین لیست برنامه های اندرویدی که میشود با آن ها شماره مجازی ساخت را به طور کامل معرفی کرده ایم.

 

موارد قابل استفاده شماره مجازی اختصاصی برای کسب و کار ها:

 1. بی نیاز به شماره تلفن ثابت می شوید و در هر کجا که باشید شهرستان یا هر جای دیگر شما می توانید به مشتریان خود پاسخگو باشید.
 2. امکان دایورت کردن مزابای بسیار خوبی برای صاحبان کسب و کار ها می باشد.
 3. بعضی از شرکت های ارائه دهنده شماره مجازی امکانات منشی تلفنی را نیز دارند که با پرداخت کمی پول بیشتر می توانید از آن ها استفاده کنید.
 4. در دسترس بودن در همه جای ایران برای شماره مجازی ایرانی.
 5. امکان استفاده چندین اکانت در شبکه های اجتماعی چون برای هر شماره فقط یک اکانت برای نمونه در تلگرام ساخته می شود.

تا چند سال پیش برای برقرار کردن تماس با فردی در خارج از ایران باید هزینه زیادی را متقبل می شدید. اما با آمدن شماره های مجازی همان کشور ها شما با هزینه های خیلی کم می توانستید به برقراری ارتباط بپردازید. اما چند سالی می شود که ارتباط برقرار کردن با خارج از ایران و هر کجای جهان که باشد فرقی نمی کند. شما می توانید توسط اپلیکیشن های پیام رسان به صورت رایگان با همه دنیا در ارتباط باشید.

 

ساخت شماره مجازی با برنامه textPlus

این برنامه که به عنوان اولین نرم افزار قرار دادیم یکی از بهترین برنامه های موجود در کل اینترنت است.

می توان گفت خیلی از افراد برای ساخت شماره های رایگان از برنامه textPlus کمک می گیردند از این رو ما در این مقاله به عنوان اولین برنامه معرفی کردیم به شدت توصیه می شود از تکست پلاس استفاده کنید و لذت ببرید.

از نقاط قوت این برنامه کاربر پسند بودن آن است از آنجایی که یادگیری کار کردن با آن خیلی ساده است و نسب به سایر برنامه هایی که در گوگل پلی هستند مزیت های متفاوتی دارد.

یک نکته بسیار مهم که در مورد استفاده از این برنامه باید استفاده کنید این است که باید حتما فیلتر شکن داشته باشید در غیر این صورت برنامه کار نخواهد کرد.

در آخر باید بگویم هنگام استفاده از تکست پلاس شما باید ثبت نام کنید سپس می توانید به راحتی شروع به ساخت شماره کنید.

 

پیشنهاد ما : ۱۰ برنامه ساخت شماره مجازی آمریکا

 

ساخت شماره مجازی با اپلکیشن های موبایلی :

نام برنامه سازنده نصب‌های فعال حجم لینک دانلود
شماره مجازی تیم برنامه نویس باران
۲٬۰۰۰+
۱٫۶ مگابایت
شمارستان (ارائه ی شماره مجازی) تیم توسعه دهنده ی دو ابزار ۱٬۰۰۰+
۳٫۵ مگابایت
دانلود
شماره بگیر ( شماره مجازی) محمد رضا سالاری ۵۰۰+
۴٫۲ مگابایت
دانلود
شماره مجازی مختلف Riamuz
۲۰۰+
۲٫۹ مگابایت
دانلود
شماره مجازی بساز علی نجاتی
۵۰۰+
۶٫۱ مگابایت
دانلود
شماره مجازی(تلگرام باشماره ناشناس) اندرویدی
۲۰۰+
۳٫۴ مگابایت
دانلود
شماره مجازی Ax
۲۰۰+
۵٫۷ مگابایت
دانلود
شماره مجازی موبوگرام و تلگرام+ترفند توسعه نرم افزار وثوق
۵٬۰۰۰+
۳٫۵ مگابایت
دانلود
شماره آمریکایی میخوای؟(+ترفند) تیم برنامه نویسی باران
۱۰۰+
۴٫۵ مگابایت
دانلود
ساخت شماره مجازی ۲۰۱۷ برفین رویدvمیثم عباسی
۱۰۰+
۴٫۲ مگابایت
دانلود
شماره ساز تیم توسعه عقاب
۵۰۰+
۴٫۳ مگابایت
دانلود
شماره مجازی پلاس گروه نرم افزاری صبا رایانه
۱۰۰+
۸٫۲ مگابایت
دانلود
ساخت شماره مجازی+دلیت اکانت HomN
۲۰۰+
۴٫۷ مگابایت
دانلود
شماره مجازی+۱۱ گروه برنامه نویسی NYS
۱۰۰+
۲٫۵ مگابایت
دانلود
شماره بزن! گروه نرم افزاری فراز
۵۰۰+
۳۹۵٫۷ کیلوبایت
دانلود

 

سایت ره آموز به هیچ وجه ضمانتی بابت امنیت و یا درست کار کردن سایت ها و اپلکیشن های معرفی شده، نمی دهد.

 

ساخت شماره مجازی پاکستان

در حال حال حاضر آموزش رایگان برای شماره مجازی پاکستان وجود ندارد. می توانید از پنل خرید شماره مجازی ره آموز به صورت پولی خریداری کنید.

 

ساخت شماره مجازی

ساخت شماره مجازی نسبت به چند سال قبل بسیار راحت‌تر شده است. می‌توانید با رفتن به گوگل پلی یا اپ استور تعداد زیادی از اپلیکیشن های که برای این کار ساخته شده‌اند ببینید؛ اما قبل از این کار باید بدانید که قبل از آنکه اقدام به ساخت شماره مجازی برای خود بکنید از صحت شرکت سازنده اپلیکیشن اطمینان حاصل کنید. چون شما می‌خواهید از اطلاعات و حریم شخصی خود محافظت کنید. ولی متوجه خواهید شد که کل اطلاعات شما منتشر شده است.

هر تعداد که خواستید می‌توانید شماره مجازی بسازید و از آن‌ها استفاده کنید؛ اما بعضی از اپلیکیشن ها شماره مجازی را به چند کاربر به‌صورت همزمان ارائه می‌دهد که دیگر حریم شخصی معنایی پیدا نمی‌کند. تعدادی از آن‌ها شماره مجازی ساعتی ارائه می‌دهند که آن‌هم راهکار مناسبی نیست.

در سری مقالات مرتبط با شبکه اجتماعی آموزش‌های مرتبط با ساخت شماره تلفن مجازی و روش‌های استفاده از آن‌ها را به ‌صورت کامل توضیح خواهیم داد.

دوستان عزیز اگر شما هم سایتی را می شناسید که از طریق آن شماره مجازی رایگان ساخته اید. در لیست سایت هایی که ما تهیه کرده ایم قرار ندارد خوشحال می شویم که در قسمت دیدگاه کاربران بنویسید تا مخاطبان سایت نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

درباره ی تیم محتوای ره آموز

عشق به یادگیری، چونان شعله‌ای در دل شب است که هر چه بیشتر می‌سوزد، راهی بیشتر در پیش رو روشن می‌کند. این تشنگی برای دانایی، مسیری است بی‌پایان به سوی کشف رازهای هستی و درک عمیق‌تر خود و جهان.

مطلب پیشنهادی

خرید شماره مجازی بلیزارد به تعداد دلخواه

گزارشی از سایت فالووران با استفاده از شماره مجازی بلیزارد می‌توانید رقابت را در بازاریابی …

9 دیدگاه

 1. سلام
  میخواستم بپرسم معنای شماره مجازی چیه؟ یعنی اینکه مثلا من ساکن تهران باشم ولی با داشتن یک شماره از کانادا یا آمریکا بتوانم به دروغ ادعا کنم ساکن آن کشورها هستم.

  • امین اسم زاد

   سلام دوست عزیز
   شماره مجازی یعنی علاوه بر سیم کارتی که روی گوشی خود دارین – میتونین یک شماره دیگه هم داشته باشین که بتونن با شما تماس بگیرن یا شما با اون ها از طریق پیامک و تماس در ارتباط باشین.
   اما چیزی که مطرح هست این امکانات در شماره مجازی های پولی وجود داره.
   شماره های رایگان دارای محدودیت هست.
   یا شماره مجازی هایی که برای تلگرام استفاده میکنند این کار ها رو نمیشه انجام داد چون اکثرشون فقط برای این کار تعبیه شدند. برای اینکه بشه استفاده کرد باید نسخه پولی شماره مجازی رو استفاده کنید.

 2. عالی

 3. هانیه هه

  سلام
  واقعا خیلی عالی بود همه جوره کمک کرد تا شماره مجازی بسازم.
  موفق باشید

 4. میشه راهنمایی کنید که پسورد این سایت https://www.stickynumber.com چجوری میشه درست کرد من نمیتونم پسورد و اون یوزر نیم رو بزنم که سایت قبول کنه اگه کمک کنید ممنون میشم

 5. سلام چطور میشه فهمید یه شماره مثلا برای کشور هلند واقعی هست یا مجازی

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   برای مجازی و حقیقی بودن نمیشه تشخیص داد.

 6. چجوری میشه شماره مجازی هند ساخت؟؟؟

  • با برنامه ی تکست نو و بقیه فق میشه شماره مجازی برای آمریکا ساخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *