خانه / مقالات / کسب و کار اینترنتی / شبکه های اجتماعی / چگونه شماره تلفن مجازی بسازیم؟

چگونه شماره تلفن مجازی بسازیم؟

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

چرا شماره تلفن مجازی ؟

امروزه اکثر مردم از شبکه‌ی اجتماعی استفاده می‌کنند. واتس آپ، تلگرام، ایمو و … . این‌ها از جمله محبوب ترین شبکه های اجتماعی محسوب می‌شوند که در ایران کاربران زیادی را به خود اختصاص داده‌اند. همه‌ی این شبکه های اجتماعی در یک موضوعی مشترک هستند و آن‌ هم شماره منحصر به فرد برای باز کردن حساب کاربری است. مهم‌ترین مسئله هم همین است که احراز هویت توسط همان شماره انجام می‌شود.

چگونه شماره تلفن مجازی بسازیم؟

به هر دلیلی شما اگر عضو شبکه اجتماعی نشده باشید و یا عضو هستید و می‌خواهید از چندین اکانت استفاده کنید. می‌توانید چندین سیم‌کارت گرفته  و از آن‌ها استفاده کنید که هزینه‌بر می‌باشد. برای این منظور ما قصد داریم، اطلاعاتی در مورد شماره تلفن مجازی در اختیارتان قرار دهیم.

چگونه شماره تلفن مجازی بسازیم؟

بسیاری از افراد به دنبال حفظ حریم شخصی‌شان هستند؛ و یکی از راهکارهای که به ذهن می‌رسد استفاده از شماره مجازی می‌باشد.

طبق آمارهای که در ایران به دست آمده حدود ۴۵ میلیون کاربر در تلگرام و ۲۴ میلیون در اینستاگرام فعالیت دارند. این نشانه این هست که مردم ما جزو کشورهایی هستند که میزان استفاده از شبکه های اجتماعی بسیار زیاد است.

بسیاری از مردم از اینکه شماره موبایلشان پخش شود و مزاحمت هایی برایشان به وجود آید، ناراحت می‌شوند.

یکی از راهکارهایی که می‌توان از حریم شخصی خود محافظت کنند. استفاده از شماره مجازی در شبکه های اجتماعی می‌باشد.

پیشنهاد ما: روند شبکه های اجتماعی

ساخت شماره مجازی نسبت به چند سال قبل بسیار راحت‌تر شده است.

می‌توانید با رفتن به گوگل پلی یا اپ استور تعداد زیادی از اپلیکیشن های که برای این کار ساخته شده‌اند ببینید؛ اما قبل از این کار باید بدانید که قبل از آنکه اقدام به ساخت شماره مجازی برای خود بکنید از صحت شرکت سازنده اپلیکیشن اطمینان حاصل کنید. چون شما می‌خواهید از اطلاعات و حریم شخصی خود محافظت کنید. ولی متوجه خواهید شد که کل اطلاعات شما منتشر شده است.

هر تعداد که خواستید می‌توانید شماره مجازی بسازید و از آن‌ها استفاده کنید؛ اما بعضی از اپلیکیشن ها شماره مجازی را به چند کاربر به‌صورت همزمان ارائه می‌دهد که دیگر حریم شخصی معنایی پیدا نمی‌کند. تعدادی از آن‌ها شماره مجازی ساعتی ارائه می‌دهند که آن‌هم راهکار مناسبی نیست.

در سری مقالات مرتبط با شبکه اجتماعی آموزش‌های مرتبط با ساخت شماره تلفن مجازی و روش‌های استفاده از آن‌ها را به ‌صورت کامل توضیح خواهیم داد.

 

درباره‌ی امین اسم زاد

علاقه مند به حوزه کسب و کار اینترنتی ، ایده پرداز در حوزه ی ایجاد مشاغل نوپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *