قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

هک پابجی آیفون

6,342 بازدید

اغلب کسانی که طرفدار بازی پابجی هستند و سعی می‌کنند تا به مراحل بالاتر در بازی بروند و درنهایت پیروز شوند همیشه به جستجوی روشی برای هک کردن بازی پابجی، مراحل آن، دستیابی به UC بدون نیاز به خریدن آن و کلی موارد دیگر برای هک کردن پابجی هستند. هک کردن بازی پابجی به این صورت است که شما به نسخه‌ها و قابلیت‌هایی در بازی دسترسی پیدا خواهید کرد که سایر افراد از آن عاجزند. این بازی نسخه‌های متعددی برای پی سی، آیفون و اندروید دارد تا برای کاربران راحت و قابل‌دسترس باشد. در این مقاله قصد داریم به این روش درزمینهٔ هک پابجی آیفون بپردازیم با ما همراه باشید.

 

 

پیشنهاد ما: فیلترشکن برای پابجی

 

 

هک پابجی آیفون

هک پابجی

طبیعی است که بازی پابجی بااین‌همه محبوبیت در سراسر جهان خیلی‌ها را به فکر هک کردن و تقلب در بازی بیندازد. این بازی قابل هک شدن است اما نسخه روی سرور آن به‌صورت عمومی است و تاکنون فردی روش هک کردن آن را توضیح نداده است و این کار تنها از عهده قوی‌ترین هکرها برمی‌آید تا بتواند نسخه اصلی این بازی را هک کند. نسخه‌های دیگر بازی به‌صورت عمومی هک شده‌اند که در دسترس هستند و می‌توان از آن‌ها استفاده کرد مثلاً در این نسخه‌ها می‌توانید هر لباس یا سلاحی که می‌خواهید را انتخاب کنید. مشکل این نسخه‌های هک شده این است که شما تنها کسی نیستید که از این نسخه استفاده می‌کنید و افراد دیگری نیز هستند که این نسخه رادارند برای همین اگر شما به یک اسلحه خاصی دسترسی پیدا کنید سایر بازیکن‌ها نیز آن اسلحه را می‌توانند داشته باشند و این به آن معنی نیست که شما با داشتن نسخه هک شده بین سایرین خاص هستید. علاوه بر آن تاکنون هیچ نسخه هک شده بازی پابجی برای کامپیوتر وجود ندارد و تمامی مطالبی که دراین‌باره نوشته‌شده است دروغ محض است و گول آن‌ها را نخورید. برای همین شما شاید نتوانید بازی پابجی آیفون را هک کنید اما می‌توانید با چیت‌های آن آشنا شده و از آن در طول بازی استفاده کنید.

 

 

 

چیت بازی پابجی

هک پابجی

چیت در زبان انگلیسی به معنای تقلب است و در بازی پابجی برنامه‌ای است که برای این بازی نوشته‌شده است و این حالت برای تمامی بازی‌ها به یک‌شکل است. با استفاده از این برنامه می‌توان در بازی از قابلیت‌هایی استفاده کرد که یک بازیکن عادی از آن‌ها برخوردار نیست. در ادامه انواع این چیت‌ها را با یکدیگر مرور می‌کنیم.

 

پرش بلند: هک پرش بلند بسیار متداول است و توسط هر متقلب استفاده می‌شود تا گلوله‌های دشمن را گول بزند و بدون بالا رفتن از پله‌ها از ساختمان‌های بالاتر صعود کند. Jump Hack باعث می‌شود که متقلب به حدی پرش کند که بعد از سقوط روی زمین آسیب کامل ببیند و آسیب به خودی تلقی شود.

 

وال هک: این چیت یکی از بدترین چیت‌هایی است که تاکنون ساخته‌شده و برای بازیکن‌های معمولی در بازی بسیار آزاردهنده است. چیت به این صورت عمل می‌کند که بازیکنان را می‌توانید به‌صورت رنگی از پشت دیوارها ببینید و از کمین کردن و مکان‌های پنهانی بقیه بازیکنان مطلع شوید و از دیدن ناگهانی هر بازیکن شوکه نشوید. برخی از این چیت‌ها قادر به شلیک از پشت دیوار هم هستند.

 

دست خدا: این چیت به این صورت است که بسیاری از بازیکنان این قابلیت رادارند که از پشت سنگ و یا پنجره به بازیکن رقیب شلیک کنند.

 

رادار وسایل: با استفاده از این امکان می‌توانید مکان دقیق همه‌ی تجهیزات را به دست بیاورید برای مثال علامت کلاه ۳ را برای شما در طبقه‌ی دوم ساختمان می‌کشد و شما با دیدن آن علامت برای برداشت آن اقدام می‌کنید.

 

رادار Enemy یا دشمن: با استفاده از این امکان می‌توانید بر روی نقشه مکان تمامی دشمنان خود را مشاهده کنید.

 

آنتن: با استفاده از این امکان می‌توانید دشمنان خود را از هرجایی مشاهده کنید و بالای سر آن‌ها یک آنتن بزرگ تا اسمان کشیده شده است.

 

No Recoil: این چیت باعث می‌شود که هنگام تیراندازی لگد اسلحه باعث تغییر در هدف‌گیری و نشانگر تیراندازی نشود البته در برخی از این چیت‌ها لگد اسلحه به‌صورت صفر پایین آورده نمی‌شود و دلیل آن این است که تشخیص چیت بودن سخت‌تر یا ناممکن شود این چیت به دلیل طبیعی‌تر بودن و گریز از مسدود شدن بیشتر استفاده می‌شود ولی باید توانایی کم این چیت را در تقلب کردن قبول کرد.

 

Aimbot Hack:  همان‌طور که از نام آن پیداست، در هدف‌گیری کامل حریفان کمک می‌کند. اگر یک بازیکن در حال استفاده از aimbotHack است، آن بازیکن می‌تواند به‌راحتی شمارا با یک ضربه سر از مایل دورتر بکشد. Aimbot در مبارزات دوربرد و همچنین درگیری‌های نزدیک به شما کمک می‌کند.
شکستن یک بازیکن که از این نوع هک استفاده می‌کند، تقریباً غیرممکن است. اگرچه ممکن است آن‌ها را مشاهده كنید و بکشید بدون اینكه بدانید محل دقیق شما چیست؛ اما بازهم، آن‌ها می‌توانند از هک موقعیت مکانی همراه با aimbot استفاده کنند که کشتن آن‌ها را برای شما غیرممکن می‌کند.

 

Location/ESP: این اسکریپت که یک‌بار اجرا شد، قادر است مکان دقیق بازیکنان را روی نقشه نشان دهد. دو نوع هک موقعیت مکانی وجود دارد. همان‌طور که در بالا توضیح دادیم در مرحله اول بازیکن با استفاده از هک این توانایی را دارد تا مکان دقیقی از تمام غارت‌ها (جلیقه، کلاه ایمنی، سلاح‌ها، Meds و غیره) موجود در نقشه را پیدا کند که به‌عنوان رادار هک نیز شناخته می‌شود.
نوع دیگر هک موقعیت مکانی بانام ESP Hack شناخته می‌شود که بسیاری از بازیکنان پابجی موبایل از آن استفاده می‌کنند و این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند تا بازیکنان مجاور را روی نقشه قرار دهند و همچنین اسامی بازیکنان اطراف را نشان می‌دهد. این کار هکرهای پابجی موبایل را بسیار آسان می‌کند تا دشمنان اطراف را به قتل برسانند.

 

Speed Hack: هک سرعت در پابجی موبایل، در هنگام فعال بودن، وسیله نقلیه کاربر متقلب را بسیار سریع می‌کند. Speed Hack تمام موانع سرعت وسایل نقلیه را شکسته و می‌توانند به همان سرعت که راننده می‌خواهد طی شود. آن‌قدر سریع می‌شود که از کنترل خارج می‌شود و راننده برای به دست آوردن کنترل باید آن را عمداً به‌جایی بکوبد.

 

 

پیشنهاد ما: آموزش بازی پابجی

 

 

چیت پابجی شبیه‌ساز tencent gaming buddy

هک پابجی

Tencent gaming buddy برای رفع ضعیف بودن سیستم گیمر ها طراحی‌شده است. ازجمله مشکلاتی که گیمرها با آن روبه‌رو هستند نداشتن فضا و ضعیف بودن سیستم است. به‌طوری‌که نمی‌توانند بازی پابجی را باکیفیت قابل‌قبول بازی کنند و یا باتری گوشی داغ می‌کند و مجبور می‌شوند که ادامه بازی را کنار بگذارند. تیم tencent برای حل این مشکل اقدام به منتشر کردن یک شبیه‌ساز کرده‌اند که برای اجرای پابجی موبایل بر روی ویندوز ساخته‌شده است. با استفاده از این شبیه‌ساز می‌توانید پابجی موبایل را روی کامپیوتر اجرا کنید.
چیت شبیه‌ساز tencent gaming buddy این چیت یک نوع دیگر از تقلب و در همان مسیر هک کردن بازی پابجی است با این تفاوت که این چیت بر روی شبیه‌ساز کار می‌کند. چیت پابجی شبیه‌ساز یکی از پرکاربردترین تقلب‌های بازی پابجی است. این هک باعث می‌شود که پس از فعال‌سازی آن دشمنان خود را در بازی پابجی در هرجایی که هستند شناسایی کنید و به‌راحتی با اسلحه از بین ببرید. نحوه نمایش و فهمیدن دشمنان به این صورت است که در بازی دشمنان شما بارنگ قرمز و خون آن‌ها بارنگ سبز نشان داده می‌شود.

 

 

هک UC Pubg

تاکنون روش هک UC پابجی توسط هکرهای عزیز قرار داده نشده است و نمی‌توان یو سی پابجی را هک کرد؛ اما می‌توان از طریق سایت‌های مختلف فروش یو سی پابجی آن را خریداری کرد برای اینکه با یو سی پابجی و خرید آن آشنا شوید پیشنهاد می‌کنم مقاله آموزش خرید یوسی در پابجی موبایل را مطالعه کنید.

 

 

پیشنهاد ما: چرا بازی پابجی این همه طرفدار دارد؟

 

سخن آخر

همان‌طور که در مقاله درباره هک پابجی آیفون توضیح دادیم بهتر است درباره بن صدساله بازی پابجی نیز اطلاع داشته باشید که این برای کسانی است که در این بازی تقلب می‌کنند و اگر شما از چیت‌ها استفاده می‌کنید باید مراقب باشید تا بازیکنان دیگر گزارش تقلب شمارا ندهند که در این صورت صدسال از انجام بازی پابجی منع خواهید شد.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

روش خرید شماره مجازی اپل

گزارشی از سایت فالووران با استفاده از شماره مجازی اپل می‌توانید رقابت را در بازاریابی …

یک دیدگاه

  1. علی سام

    چطوری تقلب هارو بدست بیارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *