قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کسب درآمد از اینترنت رویا یا حقیقت

3,068 بازدید

کسب درآمد از اینترنت رویا یا حقیقت

کسب درآمد از اینترنت رویا یا حقیقت – کسب درآمد اینترنتی – کسب درآمد آنلاین – کار در منزل – کسب درآمد – درآمد اینترنتی، عبارت هایی هستند که ذهن بسیاری از از کاربران اینترنت را مشغول کرده است.
در این مقاله از سایت ره آموز در مورد کسب درآمد از اینترنت رویا یا حقیقت بحث خواهیم نمود و به شما نشان خواهیم داد که آیا کسب درآمد از اینترنت یک رویا می باشد یا یک حقیقت که می تواند زندگی شما را متحول کند.
کسب درآمد اینترنتی رویا پردازی نمی باشد و کاملا حقیقی می باشد و شما می توانید با کار در منزل به کسب درآمدهای خوب از اینترنت مشغول شوید و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

 

پیشنهاد ما : ۵ کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

 

کسب درآمد از اینترنت رویا یا حقیقت

 

هدف گذاری کسب درآمد از اینترنت

منظور از هدف گذاری کسب درآمد از اینترنت را می توان اینگونه بیان کرد که آیا شما می خواهید برای دیگران کار کنید و درآمدهای به مراتب پائین تر نسبت به کسب و کار خودتان برسید یا خودتان یک استارت آپ را راه اندازی کنید و به درآمد بسیار بالایی برسید.

اگر شما جزو ان دسته از افرادی هستید که دوست دارید برای دیگران کار کنید یا از سایت ها و کسب و کارهای دیگران به کسب درآمد بپردازید این مقاله مناسب شما نمی باشد.
در غیر اینصورت اگر به صورت جدی تصمیم به راه ادازی کسب و کار خودتان هستید ادامه این مقاله کسب درآمد از اینترنت حیقیقت یا رویا را مطالعه فرمائید.

اولین کاری که شما باید انجام دهید باید هدف گذاری کسب و کارتان باشد و باید مسیر هدف خود را ترسیم نمائید.
برای شروع هدف گذاری چک لیستی از علایق خود را تهیه کنید و مشخص کنید به کدام یک تخصص بیشتر و آشنایی بیشتری دارید.
علاقه و تخصص دو عضو جدا نشدنی هر کسب و کار می باشد.
بهتر است برای هدف گذاری میزان تخصص های خود را در هر حوزه مشخص کنید و این تخصص ها باید از روی علایق شما نوشته شود.
هر کسب و کاری چه اینترنتی چه غیر اینترنتی مستلزم صرف زمان و انرژی می باشد و هر کسب و کاری که بدون علاقه انجام شود در هنگام مواجه با سختی کار با شکست مواجه می شود.

ممکن است این سوال شما را آزار دهد که من تخصص کافی رو ندارم و نمی توانم یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنم. برای پاسخ به این سوال لازم است بگوئیم برای راه اندازی یک سایت و کسب و کار اینترنتی آموزش های بسیار زیادی در اینترنت موجود می باشد که شما می توانید با کمی جستجو در اینترنت تمامی نیازهای خود را برطرف سازید.
تیم اموزشی ره آموز نیز با محصولات و آموزش های خود شما را قدم به قدم در راه اندازی کسب و کار اینترنتی راهنمایی خواهد نمود. شما می توانید بدون دانش فنی و کدنویسی فروشگاه و سایت خود را راه اندازی کنید.

 

پیشنهاد ما : نوع کسب و کار اینترنتی خود را مشخص کنید

 

کسب درآمد اینترنتی

میزان درآمد از کسب و کار اینترنتی چقدر می باشد ؟

کسب درآمد اینترنتی آنقدر های هم که می گویند آسان نیست و به تلاش و پشتکار شما دوست عزیز دارد.

میزان دقیق درآمد اینترنتی اصلا مشخص نیست و بسته به حوزه فعالیت شما و بازار هدف و گستره مشتریان شما می تواند متغیر باشد.
در برخی از کسب و کارها میزان درآمد از اینترنت از چند صد هزار تومان و در برخی دیگر ماهانه میلیارد ها تومن درآمد دارند.
برای مثال سایت ها و استارت آپ های جدید در دسته اول قرار می گیرد و سایت های بزرگی همچون دیجی کالا در دسته دوم قرار می گیرند که چند صد میلیون حتی میلیاردها تومان درآمد دارند.

شاید این سوال نیز ذهن شما را درگیر کند که آیا من می توانم بین رقیبان بزرگ دیگر به درآمد مناسبی برسم ؟

جواب این سوال بسیار ساده می باشد هر کسب و کاری از ابتدا نوپا بوده و از صفر شروع کرده است شما باید قبل از شروع کسب و کار خود رقبای کاری حوزه خود را پیدا کرده و آنها را به صورت دقیق بررسی کنید.
بعد از بررسی رقبا تحلیل کنید که رقبای شما چه نقاط ضعفی دارند و شما چه نقاط قوتی نسبت به رقبای تجاری خود دارید سعی کنید نواقص و نقاط ضعف رقبای خود را بر طرف کنید و با قدرت کسب و کار خود را شروع کنید.

هیچ کسب و کاری از ابتدا موفق نشده است بلکه تیازمند زمان و انرژی زیادی می باشد و به مرور رشد تدریجی خود را شروع کرده است و به سایت ها و کسب و کارهای بزرگی تبدیل شده است.
من مطمئنم اگر شما با انرزی و صرف زمان کافی برای کسب و کار خودتان به درآمدهای زیادی خواهید رسید.
در کسب و کار های اینترنتی محدودیت مکانی و منطقه ای وجود ندارد و شما می توانید بسیار بیشتر از یک کسب و کار منطقه ای کسب درآمد کنید و بازار عظیمی از کشور و حتی جهان را زیر سلطه خود قرار دهید.

 

کسب درآمد از اینترنت رویا یا حقیقت

کار در منزل

به چه روش هایی می توان از اینترنت کسب درآمد کنم ؟

روش های کسب درآمد از کسب و کارهای آنلاین بسیار زیاد می باشم که در ادامه این بند به شما تعدادی را معرفی خواهیم نمود پس با مقاله کسب درآمد از اینترنت رویا یا حقیقت با ما همراه باشید :

در این آموزش توضیح کوتاهی در مورد انواع کسب و کارهای اینترنتی ارائه خواهیم نمود و در مقاله های آتی مفصل در مورد هر یک از این روش ها توضیحات تکمیلی ارائه خواهیم نمود برخی از روش های کسب درآمد از اینترنت عبارت است از :

 • کسب در آمد از فروشگاه اینترنتی
 • کسب درآمد از فروشگاه فایل
 • کسب درآمد از سایت های محتوا محور ( خبری ، تفریحی ، تکنولوژی ، آموزشی و … )
 • کسب درآمد از واسطه گری
 • کسب درامد از تولید فایل ها و محصولات آموزشی
 • کسب درآمد از انجام پروژه های دانشجویی
 • کسب درآمد از فریلنسری ( انجام انواع پروزه های برنامه نویسی ، طراحی ، گرافیک و … )

روش های بالا تعداد بسیار کمی از روش های کسب درآمد از اینترنت می باشد که شما می توانید براحتی با کار در منزل بدون نیاز به سرمایه به درآمد های میلیونی برسید.
با کمی جستجو در اینترنت و یافتن ایده های ناب و بکر می توانید کسب و کاری را راه اندازی کنید که برای اولین در کشور اجرا می شود و به درآمد فوق العاده بالایی برسید.

 

پیشنهاد ما : موانعی که در راه اندازی کسب و کار اینترنتی با آن ها برخورد می کنیم ؟

 

سخن نهایی :

هدف از نگارش مقاله کسب درآمد از اینترنت رویا یا حقیقت ( کسب درآمد از اینترنت رویا یا حقیقت – کسب درآمد اینترنتی – کسب درآمد آنلاین – کار در منزل – کسب درآمد – درآمد اینترنتی ) برای آن دسته از دوستانی بود که اعتقادی به کسب درآمد از کارهای آنلاین ندارند و این باور را در خود پرورش نداده اند که در اینترنت نیز می توان به کسب درآمد مشغول شد و نیازمند سرمایه عظیمی می باشد.
این باور غلط را کنار بگذارید شما می توانید کسب و کار اینترنتی خود را با کمترین هزینه ها با دانستن فوت و فن راه اندازی کسب و کار اینترنتی و آموزش های ما راه اندازی کنید و به درآمد های بالایی برسید.

امروزه در ایران با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت و شبکه های اجتماعی فرصت بسیار مناسبی برای کسب درآمد از اینترنت فراهم شده است چون هنوز خلا زیادی در برخی از قسمت های کسب و کار اینترنتی و آموزش های اینترننتی مشاهده می شود.
فرض کنید شخصی در یک شهرستان دور افتاده ای در کشور زندگی می کند و دسترسی مستقیمی به کتابخانه یا فروشگاه مورد نظر ندارد و حاضر است با هزینه کمتری آموزش یا محصول خود را دریافت کند.
شما باید نیازهای واقعی جامعه ر بررسی نموده و با توجه به نیازها یک فرصت کسب و کار و اشتغال برای خود ایجاد کنید.

امیدوارم مقاله کسب درآمد از اینترنت رویا یا حقیقت جرقه و ایده ای مناسب را در ذهن شما رقم زده باشد تا بتوانید کسب و کار خود ررا راه اندازی کنید.

 

دانلود فایل PDF مقاله

درباره ی تیم محتوای ره آموز

عشق به یادگیری، چونان شعله‌ای در دل شب است که هر چه بیشتر می‌سوزد، راهی بیشتر در پیش رو روشن می‌کند. این تشنگی برای دانایی، مسیری است بی‌پایان به سوی کشف رازهای هستی و درک عمیق‌تر خود و جهان.

مطلب پیشنهادی

خرید شماره مجازی بلیزارد به تعداد دلخواه

گزارشی از سایت فالووران با استفاده از شماره مجازی بلیزارد می‌توانید رقابت را در بازاریابی …

4 دیدگاه

 1. مطالب جامعی بوددد.

 2. خیلی از دوستام میگن کار اینترنتی می کنیم و از درآمدش راضی هستیم ولی نمیدونم منم واردش بشم چون زیاد علاقه مند نیستم …
  نمیدونم شایدم خوب باشه نظر دوستان چیه در این باره ؟؟/

  • سعید انوشه

   سلام دوست عزیز
   علاقه مندی یکی از شروط اصلی است و اگر دوست ندارید این کار را وارد آن نشوید

 3. کسب بیت کوین بدون سرمایه گذاری حداقل روزانه ۱۰ تا ۱۲ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *