قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

روش‌هایی برای بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین شما

955 بازدید

آیا بهینه سازی صفحه لینکدین شرکت خود را انجام داده‌اید؟

لینکدین بزرگ‌ترین و فعال‌ترین پلتفرم شبکه حرفه‌ای و متخصصان جهان است. بیش از ۱۳ میلیون شرکت برای جلب‌توجه بیش از نیم میلیارد کاربر رقابت می‌کنند. صفحه شرکت لینکدین شما فرصتی عظیم برای تثبیت برند خود به‌عنوان یک رهبر فکری در صنعت است. و به همین ترتیب، فرصتی برای جذب استعدادهای برتر است.

صفحه شرکت شما می‌تواند به‌عنوان یک کانال ارزشمند برای برقراری ارتباط و تعامل با جامعه شما باشد. به‌علاوه، ویژگی‌های جدیدی برای صفحات شرکت همیشه در حال انتشار است. این ویژگی‌ها کمک می‌کنند تا لینکدین ابزار مفیدتری در کمپین بازاریابی شبکه‌های اجتماعی شما باشد.

در اینجا چند نکته وجود دارد که می‌توانید برای بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین خود استفاده کنید. علاوه بر آن اقداماتی برای بهبود حضور، اقتدار و چشم‌انداز استخدام خود در سیستم‌عامل انجام دهید. این راهنمایی برای استفاده و بهینه سازی صفحه لینکدین شرکت برای مشاغل است.

ممکن است به مطالعه مقاله لینکدن چیست ؟ همه چیز درباره لینکدین علاقه مند باشید.

 

۱٫ برای بهینه سازی صفحه لینکدین شرکت، تصویر و بنر پروفایل خود را به‌روز کنید.

تصویر پروفایل شما اولین چیزی است که افراد در هنگام جستجوی شرکت شما در لینکدین می‌بینند. بنابراین تصویر مناسبی انتخاب کنید تا احساس خوبی را در آنها ایجاد کنید. صفحات شرکت دارای تصاویر پروفایل شش برابر بیشتر از پروفایل های بدون تصویر بازدیدکننده دارند.

انتخاب تصویر پروفایل ساده است. لوگو شرکت خود را (همان لوگویی که در سایر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود استفاده می‌کنید) بردارید. سپس اندازه آن را متناسب با شرایط لینکدین تغییر دهید.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

مشخصات تصویر پروفایل ایده آل لینکدین:

 • ۳۰۰ x 300 پیکسل
 • فرمت PNG
 • حداکثر حجم ۸ مگابایت
 • طرح مربع

بنر پروفایل بالای لوگوی شرکت شما فضای بیشتری برای خلاقیت فراهم می‌کند. زیرا هیچ قانون سخت و صریحی (به‌غیراز برخی از الزامات اندازه) برای استفاده از این فضا وجود ندارد.

 

مشخصات بنر ایده آل لینکدین:

 • ۱۵۳۶ x 768 پیکسل
 • فرمت PNG
 • حداکثر حجم ۸ مگابایت
 • طرح مستطیلی

انتخاب نحوه و شمایل بنر پروفایل شرکت شما به خود شما بستگی دارد. در اینجا دو نمونه کاملاً متفاوت از آگهی‌های پروفایل شرکت ها آورده شده است.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

 

۲٫ بخش “درباره ما” را جذاب بنویسید و کلمات کلیدی مرتبط را در آن بگنجانید.

تصاویر با دقت انتخاب شده یک چشم‌انداز را ایجاد می‌کنند، اما برای تکمیل آن به کلمات نیاز خواهید داشت.

یک بخش “درباره ما” که در صفحه شرکت لینکدین بهینه سازی شده، یک پاراگراف کاملاً فشرده (۲۰۰۰ کاراکتر یا کمتر) است که به بازدیدکنندگان همه آنچه را که باید درباره شرکت شما بدانند، می‌گوید. برای ترسیم اهداف کسب‌وکار خود از کلماتی قابل‌فهم، زبان ساده و در دسترس استفاده کنید. این کلمات را پس از انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی انتخاب کنید.

مانند سایر پروفایل‌های اجتماعی شما، “درباره ما” در صفحه شرکت شما باید به شش سؤال اساسی پاسخ دهد:

 • شما چه کسی هستید؟
 • پایگاه شما کجاست؟
 • چه پیشنهادی دارید؟
 • ارزش‌های شما چیست؟
 • پیام برند شما چیست؟
 • چگونه افراد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شما تماس بگیرند؟

به بخش “درباره ما”، Shopify نگاه کنید. بیوگرافی آنها دقیقاً دامنه محصول اصلی خود را توصیف می‌کند. قسمت جالب آن این است که آنها چگونه “عالی بودن” را به‌عنوان یکی از تخصص‌های خود پنهان می‌کنند.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

به یاد داشته باشید، لینکدین یک فضای حرفه‌ای است. و مانند هر پلتفرم رسانه‌های اجتماعی، مجموعه قوانین نانوشته خود را دارد. شرکتی نباشید که meme های پنج سال پیش را به‌عنوان تلاش بازاریابی برای نسل جدید ارائه می‌دهید.

متناسب سازی محتوای شما برای مخاطبان متمایل به کسب‌وکار به این معنی نیست که باید خسته‌کننده باشد. فقط فضایی ایجاد کنید و طبق استراتژی خود آن را برنامه‌ریزی کنید.

برای نحوه پست موقعیت های شغلی در لینکدین به مقاله ما در سایت مراجعه نمایید.

 

۳٫ برای بهینه سازی صفحه لینکدین شرکت، تمام قسمت‌های اصلی را پر کنید.

طبق آمار لینکدین، صفحات شرکت تکمیل‌شده معمولاً دو برابر بازدیدکنندگان بیشتری نسبت به صفحات ناقص دارند. برای بهینه سازی پروفایل لینکدین شرکت خود، اطمینان حاصل کنید که صفحه شما شامل اطلاعات زیر است:

 • آدرس اینترنتی: با قرار دادن URL در صفحه لینکدین شرکت شما، مطمئن شوید که افراد می‌توانند وبسایت شرکت شما را پیدا کنند.
 • نشانی: مطمئن شوید که آدرس درج شده به‌روز است.
 • HQ کشور: آیا برند شما جهانی است؟ در صفحه خود محل استقرار خود را مشخص کنید.
 • صنعت: یکی دیگر از اطلاعات مهم که مردم در نگاه اول می‌خواهند بدانند، صنعت شما است.
 • اندازه شرکت: به مردم اطلاع دهید که کسب‌وکار شما چند کارمند دارد.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

داشتن پروفایل تکمیل‌شده، صفحه شما را برای افرادی که در لینکدین برندهایی مانند شما جستجو می‌کنند قابل کشف تر می‌کند.

 

۴٫ برای بهینه سازی صفحه لینکدین شرکت، URL صفحه لینکدین خود را شخصی‌سازی کنید.

تمام صفحات و پروفایل‌های شرکتی دارای نشانی اینترنتی با لینک استاندارد لینکدین می‌باشند. اما شما همچنین می‌توانید برای هر دو مورد لینک سفارشی ایجاد کنید. قطعاً این کار، ارزش انجام آن را دارد.

این می‌تواند یک روش عالی برای ایجاد زیبایی در حضور در لینکدین شما باشد. ایجاد تغییر آسان است و فقط به چند کلیک نیاز دارد.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

اگر تصمیم دارید URL عمومی خود را تغییر دهید چند سیاست لینکدین وجود دارد که باید آنها را به خاطر بسپارید. به‌عنوان‌مثال شما فقط می‌توانید هر سی روز یک بار لینک خود را تغییر دهید. همچنین ممکن است URL های رها شده پس از ۳۶۵ روز در دسترس دیگران قرار گیرد. (این قانون ترک آدرس اینترنتی، در URL اصلی شما که حاوی شماره شناسایی منحصربه‌فرد پروفایل شما است، اعمال نمی‌شود.)

همچنین، نگران از دست دادن ترافیکی که ممکن است به URL قدیمی شما هدایت شود، نباشید. ایجاد یک URL جانبی برای صفحه، آدرس اصلی شما را غیرفعال نمی‌کند.

 

۵٫ برای بهینه سازی صفحه لینکدین شرکت، صفحات ویترینی (showcase) ایجاد کنید.

اگر صفحه شرکت نمایشی پرچمدار تجارت و ارزش‌های اصلی شما است، پس در Showcase Pages روی نمایش فعالیت‌های روزمره خود تمرکز کنید.

این صفحات بسیار قابل تنظیم، اساساً اخبار متناسب با جنبه‌های خاص سازمان شما هستند. بسته به علایق آنها، بازدیدکنندگان ممکن است برای محتوا در مورد برندهای خاص شرکت شما و دامنه محصولات، اقدامات خیریه و حمایت‌های مالی مستمر، یا رویدادهای منظم مانند ملاقات‌ها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌ها به اینجا بیایند.

 

ارسال منظم پست

گفتگوی واقعی: صفحات ویترین نیاز به نگهداری و به‌روز ماندن دارند. آنها جدا از صفحه شرکت شما، مجموعه متمایز فالووران خود را دارند. اگر می‌خواهید این صفحات موفقیت‌آمیز باشند (و همین‌طور بمانند)، اطمینان حاصل کنید که آنها مرتباً با مقالات، ویدئوها، نمایش اسلایدها و هر محتوای دیگری که ارزش قابل‌توجه و طولانی‌مدت برای فالووران شما را فراهم می‌کند، به‌روز می‌شوند.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

صفحات ویترین مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن محتوای حمایت‌شده و دریافت ارزش بیشتر از تبلیغات هدفمند هستند.

شما می‌توانید پست‌های خود را بر اساس موقعیت مکانی و موارد توصیه‌شده در دو زمینه دیگر از جمله: صنعت، شرکت، نوع شغل، ارشدیت، گروه، مدرسه و موارد دیگر هدف قرار دهید. ازآنجاکه افرادی که صفحات ویترین شما را دنبال می‌کنند قبلاً با اشتراک در آن قسمت از محتوا، علاقه فعالی نشان داده‌اند، به‌احتمال‌زیاد آنها آن را می‌خوانند و در شبکه‌های خود به اشتراک می‌گذارند.

آخرین راز مربوط به Showcase Pages این است که آنها به طرز شگفت‌انگیزی کم استفاده می‌شوند. بنابراین در این ویژگی سرمایه‌گذاری کنید! حتی یک صفحه ویترین شما را یک گام جلوتر از رقابت قرار می‌دهد. اما شما می‌توانید حداکثر ۱۰ صفحه ویترین داشته باشید. این برای شما یک مزیت جدی به حساب می‌رود.

چقدر با بهترین پیام رسان های دنیا در سال ۲۰۲۰ آشنا هستید؟

 

۶٫ برای بهینه سازی صفحه لینکدین شرکت، یک صفحه شغلی بسازید.

طبق گزارشات ۶۹ درصد افراد جویای کار بیشتر به شرکتی مراجعه می‌کنند که تلاش فعالی برای ترویج فرهنگ خود به‌صورت آنلاین دارد. صفحات  Career لینکدین روشی شگفت‌انگیز برای تقویت تلاش‌های استخدام شما با نشان دادن فرهنگ شرکت شما در بهترین حالت است.

در زیر تب “Life”، برگه Career وجود دارد. این برگه دارای ماژول‌های قابل تنظیم است که می‌توانید روزانه تصاویر، فیلم‌ها و مقالات در مورد سازمان را با کیفیت بالا نمایش دهید. سعی کنید در هر پست یک URL داشته باشید. گزارش‌های لینکدین نشان می‌دهد که پست‌های دارای پیوند ۴۵ درصد تعامل بیشتری دارند.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

 

دیدگاه‌های کارمندان را در نظر بگیرید.

اگر به دنبال راه‌هایی برای شکل دادن شرکت خود به‌عنوان اتاق فکر ایده‌های تازه هستید، به بخش “چشم‌اندازهای کارکنان / Employee perspective” در صفحه‌های شغلی مراجعه کنید. در این بخش می‌توانید مقالات رهبری تفکر را که توسط کارمندان نوشته شده است، منتشر کنید.

طبق نظرسنجی انجام شده، اکثریت قریب به‌اتفاق افراد جویای کار جدید، موقعیت‌های رشد شخصی را بیش از هر چیز دیگری مد نظر قرار می‌دهند. با به اشتراک گذاشتن محتوای تولیدشده در داخل، به کارمندان فعلی خود نشان می‌دهید که دیدگاه‌های آنها ارزشمند هستند. و همچنین به استعدادهای آینده می‌گویید که فضای کافی برای شناخت و به دنبال آن ایجاد فرصت‌ها وجود دارد.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

 

سایر ویژگی‌ها را کاوش کنید.

صفحه Careers دارای تعداد ویژگی زیاد دیگری نیز است. در اینجا موارد عمده‌ای وجود دارد که باید از آنها آگاهی داشته باشید:

 • از پروفایل کارمندان، یک بخش “ملاقات با تیم / meet the team” را ایجاد کنید.
 • توصیفات و رضایت کارمندان را جمع‌آوری کرده و به اشتراک بگذارید.
 • علل موردتوجه و پشتیبانی کارمندان خود را در پروفایل خود ذکر کنید.
 • تنوع و گوناگونی را با ذکر زبان‌های مختلف گفتاری ارتقا دهید.
 • برای بهبود روند استخدام، تجزیه‌وتحلیل استخدام خود را پیگیری کنید.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

مانند Showcase Pages، باید صفحه شغلی خود را مرتباً به‌روز کنید. این فضایی برای نشان دادن افتخارات شرکت شما به‌عنوان یک مرکز عالی و ایده‌های جدید است. بنابراین هر زمان که می‌توانید پست ارسال کنید. هدف این است که افرادی را بیابید که مصرانه می‌خواهند با شما کار کنند.

با داشتن یک صفحه شغلی خوب و مناسب، شما حتی ممکن است چند کارمند از رقبای خود به دست آورید.

 

۷٫ برخی از تخصص‌ها را برای تغذیه الگوریتم لینکدین ارائه دهید.

بخش تخصصی صفحه لینکدین شرکت شما فرصتی را برای برقراری ارتباط با نقاط قوت اصلی کسب‌وکار شما در قالب قابل اسکن فراهم می‌کند.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

تخصص‌هایی که در صفحه لینکدین خود لیست می‌کنید نیز قابل جستجو هستند. بنابراین برای افزودن کلمات کلیدی که به لینکدین کمک می‌کنند ترافیک مناسب را به صفحه خود هدایت کنید، از قسمت specialties استفاده کنید. با انتخاب برگه “نمای کلی” در حالت ویرایش، می‌توانید ویژگی‌های خاص خود را تغییر داده یا به صفحه خود اضافه کنید.

 

۸٫ به گروه‌های مورد علاقه خود توجه کنید.

گروه‌های لینکدین یکی دیگر از ابزارهای تعامل است که در اختیار شرکت‌ها و افراد موجود در سیستم‌عامل قرار دارد. اعضای لینکدین وقتی به یک گروه می‌پیوندند، برای افراد دیگر در آن گروه قابل‌مشاهده می‌شوند. این امکان را برای آنها فراهم می‌کند تا محدودیت‌های لینکدین را برای دیدن افراد خارج از شبکه خود کنار بگذارند.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

اگر مشاغل شما صاحب گروه است یا اعضای تیم شما در گروهی متعلق به شخص دیگری فعال هستند، می‌توانید از قسمت “گروه‌های ویژه” در پروفایل کسب‌وکار خود استفاده کنید تا به سایر اعضای لینکدین اطلاع دهید که کجا می‌توانند با افراد شما ارتباط برقرار کنند.

 

۹٫ تأییدیه‌ها را جمع‌آوری کرده و ارائه دهید.

بیش از یک میلیارد مورد تأییدیه در لینکدین ارائه شده است. تأییدیه، قدرتمندترین (و گاه بحث‌برانگیزترین) شکل اثبات اجتماعی این پلتفرم است. در هر زمان که برای شما ممکن است توصیه‌ها را جمع کنید و از درخواست آنها خجالت نکشید. این توصیه‌ها تقریباً همیشه به‌طور متقابل برای دو طرف سودمند هستند.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

 

برای حمایت از صفحه شرکت خود، از کارمندان درخواست کنید.

اگر کارمندان شما با پروفایل شرکت شما ارتباط برقرار نکرده‌اند، آنها را به انجام این کار تشویق کنید. و حتماً در ازای آن از پروفایل شخصی خود یک توصیه‌نامه عالی برای آنها بنویسید. شبکه‌های کارمندان شما، از سالگردهای کاری، فرصت‌های شغلی جدید و سایر به‌روزرسانی‌های مربوط به مشاغل شما مطلع می‌شوند. وقتی آنها محتوا را در شبکه‌های خود به اشتراک می‌گذارند، نام شرکت شما نیز در پست آنها ظاهر می‌شود.

 

برای حمایت از صفحه شرکت خود، از همکاران درخواست کنید.

برخی از ارزشمندترین تأییدیه‌ها از طریق تعاملات B2B شما حاصل می‌شود. ۷۶ درصد از خریداران B2B ترجیح می‌دهند با توصیه‌نامه‌های دریافتی از شبکه حرفه‌ای خود کار را شروع کنند.

هر زمان که با یک شرکت دیگر تعامل مثبتی داشته باشید، خواه یک فروشنده باشد، یا یک مدیر حساب یا کسی باشد که در یک رویداد شبکه با او ملاقات کرده‌اید، برای ارتباط و دریافت توصیه‌نامه با او تماس بگیرید. و به یاد داشته باشید که در ازای آن یک توصیه‌نامه را نیز ارائه دهید.

این رویکرد ارائه توصیه‌نامه در ازای دریافت توصیه‌نامه تقریباً تقلب به نظر می‌رسد. اما این یک روش کاملاً معتبر برای تقویت روابط تجاری و رشد شبکه شما است. برای اطمینان از مهارت‌هایی که می‌توانید صادقانه تأیید کنید، فقط با تأیید افراد و مشاغلی که واقعاً با آنها تعامل داشته‌اید، آداب تأییدیه و توصیه‌نامه را دنبال کنید.

 

برای حمایت از صفحه شرکت خود، از مشتریان درخواست کنید.

راه دیگر برای ساختن برند و جمع‌آوری توصیه‌ها تعامل مستقیم با مشتریان و فالووران است. اگر کسی درباره مقاله‌ای که در صفحه شرکت خود به اشتراک گذاشته‌اید نظر داد یا با سؤالی به شما پیام داد، از آن به‌عنوان فرصتی برای ایجاد گفتگو و دریافت تأییدیه استفاده کنید.

به همین ترتیب، اگر مشتری در یک بستر رسانه اجتماعی دیگر، در مورد تجربه مثبتی که با شرکت شما داشته پستی ارسال کرده است، می‌توانید به او پیام خصوصی دهید و از او بپرسید که آیا او نیز از صفحه شرکت لینکدین شما حمایت می‌کند یا خیر. حتی اگر مورد تأیید قرار نگیرید، تعامل عمومی مثبت، اثبات اجتماعی آن است.

 

۱۰٫ با عضویت در انجمن‌ها به‌عنوان یک شرکت تعامل کنید.

اخیراً ویژگی اضافه‌شده به مجموعه ویژگی‌های لینکدین برای نهادها، توانایی دنبال کردن انجمن‌های موضوعی در سیستم‌عامل است.

هر مشاغل با انتخاب هشتگ های مربوطه می‌توانند حداکثر سه جامعه را انتخاب کنند.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

انتخاب انجمن‌ها برای پیگیری، شرکت شما را قادر می‌سازد تا به‌روزرسانی‌های حاوی هشتگ مربوطه را مشاهده و در مورد آنها نظر دهید. لینکدین نیز هنگامی‌که موضوعی در جامعه شما پرطرفدار است، نوتیفیکیشن هایی را برای شما ارسال می‌کند تا بتوانید به مکالمه بپیوندید.

درحالی‌که فقط می‌توانید سه انجمن را برای عضویت انتخاب کنید، در هر زمان می‌توانید انتخاب خود را تغییر دهید. چند مورد را امتحان کنید تا ببینید کدام دسته هشتگ برای شما بهتر است.

 

۱۱٫ برگه‌های مربوطه را در رقابت نگه دارید.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

لینکدین سالانه لیست ۱۰ صفحه بهترین شرکت‌ها را منتشر می‌کند. از هر یک از آن پروفایل‌ها بازدید نمایید. سپس نحوه چگونگی بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین آنها و خود را مطالعه کنید. این امر به‌ویژه اگر رقابت مستقیمی با یکدیگر داشته باشید، مفید است.

 

۱۲٫برای بهینه سازی صفحه لینکدین،همواره ویژگی‌های جدید لینکدین را در نظر بگیرید.

همانطور که اشاره شد، لینکدین همیشه ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند. در چند ماه گذشته این کار را با سرعت بیشتری انجام داده است.

بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

گاهی برخی ویژگی‌های کوتاه‌مدت آزمایش می‌شوند. برخی از این ویژگی‌ها در آینده حذف می شوند یا تغییر می‌یابند. اما اگرچه این ویژگی به‌سرعت در حال ظهور و حذف و تغییر هستند، اما ارزش ادامه دادن آزمایش‌های مشابه را دارند. زیرا لینکدین به جستجوی راه‌هایی برای حمایت از تعامل در سطح شرکت ادامه می‌دهد.

مطالعه مقاله آموزش لینکدین را به شما توصیه می کنیم.

 

سخن پایانی

صفحه لینکدین شما جایگاه خوبی برای راه‌اندازی کمپین‌های برند لینکدین شما است. شما با یک صفحه شرکت در لینکدین قادر به انجام کارهای بیشتری هستید. همچنین لینکدین به افزودن ویژگی‌های جدید به صفحات شرکت ادامه می‌دهد.

با بهینه سازی صفحه لینکدین شرکت خود، شما آماده حضوری باقدرت در لینکدین خواهید بود. شروع به انتشار به‌روزرسانی‌ها، دنبال کردن و اظهارنظر درباره پست‌های دیگران و تجزیه‌وتحلیل نتایج تلاش‌های خود کنید.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

نحوه استفاده از هشتگ های لینکدین

نحوه استفاده از هشتگ های لینکدین

با استفاده از هشتگ ها گفتگوهای روزانه ما یا پوشش تحرکات ملی دیده می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *