قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

یافتن بهترین هشتگ های تیک تاک

8,038 بازدید

تیک تاک هفتمین برنامه پرکاربرد در دنیای اینترنت است. میلیون‌ها کاربر فعال از سراسر جهان دارد که برای سرگرمی افراد و خود ویدئوهای کوتاه می‌سازند. اگر می‌خواهید در تیک تاک موردتوجه قرار بگیرید. باید یک استراتژی قوی برای یافتن بهترین هشتگ های تیک تاک داشته باشید.

هشتگ ها میزان نمایش و تعداد لایک در ویدئوهای شما را افزایش می‌دهند. همچنین، آنها می‌توانند به شما در شناسایی رقبا و همكاران بالقوه كمك كنند. حتی می‌توانند با كمك به شما در دیدن آنچه دیگران در صنعت شما تولید می‌کنند، ایده‌های عالی محتوایی ارائه دهند.

در مورد هشتگ های تیک تاک و ارتباط مخفی آنها با الگوریتم تیک تاک بحث‌های زیادی وجود دارد. تنها یك مورد را به یقین می‌دانیم. آنها روشی مهم و مؤثر برای جلب‌توجه بیشتر مخاطبان به محتوای تیک تاک شما هستند!

چگونه می‌توان از هشتگ های تیک تاک برای بهتر دیده شدن استفاده کرد؟ اگر به دنبال پاسخ این سؤال هستید، ادامه مقاله را بخوانید. این مقاله به شما می‌گوید که چگونه بهترین هشتگ های تیک تاک را پیدا و استفاده کنید.

 

چرا هشتگ های تیک تاک مهم هستند؟

اکثر کاربران تیک تاک با چالش های هشتگی آن آشنایی دارند. چالش‌های هشتگی ویروسی که در تیک تاک باعث ایجاد هیجان و سرگرمی در برنامه می‌شود، غیرقابل‌انکار است. هشتگ ها بخش بزرگی از تجربه کاربری تیک تاک هستند.

درواقع، حتی برگه Discover تیک تاک توسط هشتگ های محبوب و پرطرفدار سازمان یافته است. این صفحه یک ابزار رایگان عالی برای کمک به شما در یافتن بهترین هشتگ های تیک تاک است.

نحوه کار هشتگ های تیک تاک شبیه به همان روشی است که در اینستاگرام کار می‌کنند. هشتگ ها ابزاری برای سازمان‌دهی محتوا بر اساس دسته‌بندی هستند. به علاوه به نوعی کمک به کاربران در به اشتراک‌گذاری و جستجوی محتوا به حسب می روند. شما یک حساب تیک تاک عمومی دارید و هشتگی به ویدئوی خود اضافه می‌کنید. از این پس ویدئوی شما تحت آن هشتگ (یا هشتگ ها!) طبقه‌بندی و سازمان‌دهی می‌شود.

هشتگ های تیک تاک

با استفاده از هشتگ های خاص (مانند FYP ،#foryoupage# و #foryou) ویدئوی شما مکان برتری را در صفحه For You به دست می‌آورد. البته درباره این‌ موضوع صحبت‌های زیادی وجود دارد. درواقع، این موضوع موردِ بحث، حتی دارای دسته‌بندی پرطرفداری در تیک تاک است. شما صدها فیلم از کاربران در توضیح تئوری‌های خود در این موضوع خواهید یافت.

البته ما نمی‌توانیم هشتگی را تأیید کنیم که وجود شما را در صفحه For You تیک تاک برای شما تضمین کند. اما می‌دانیم که استفاده از هشتگ در ویدئوهای شما یکی از بهترین راه‌ها برای انتقال محتوای شما به کاربران مناسب است. ساخت هشتگ ها یک بخش حیاتی از استراتژی تیک تاک شما است.

پیشنهاد می کنم مقاله تیک یا اینستاگرام کدام برای کسب و کار شما مناسب است را مطالعه کنید.

 

مزایای استفاده از بهترین هشتگ ها در استراتژی تیک تاک شما

هشتگ های تیک تاک یک روش مؤثر برای افزایش فالوور و تعامل شما در تیک تاک است. بعلاوه، آنها فقط به شما کمک نمی‌کنند بیشتر به کاربران تیک تاک دسترسی پیدا کنید. بلکه به شما کمک می‌کنند تا به کاربران مناسب دسترسی پیدا کنید.

در اینجا برخی از مزایای گنجاندن هشتگ ها در استراتژی تیک تاک شما آورده شده است:

 

مزیت استفاده از هشتک تیک تاک شماره ۱: قابلیت کشف

اگر هر بار که در تیک تاک پست می‌کنید به یک گروه جدید از فالووران بالقوه برسید، چه می‌کنید؟

این امر شدنی است! و همه اینها به خاطر انتخاب بهترین هشتگ های تیک تاک است!

استفاده از هشتگ های تیک تاک باعث افزایش چشمگیر دسترسی به محتوای شما می‌شود. به‌جای اینکه فقط محتوای خود را به فالووران خود نشان دهید، مخاطب شما تمام کاربران تیک تاک هستند. در حقیقت شما درهای ورودی را به روی کاربرانی باز می‌کنید که از قبل در جستجوی آنچه شما به اشتراک می‌گذارید هستند.

به‌علاوه، اگر از هشتگ های پرطرفدار استفاده کنید، محتوای شما همچنین می‌تواند به صفحات مربوط به Discovery برای بازدید میلیون‌ها نفر برود.

به‌عنوان‌مثال، شما در تیک تاک خود هشتگ “eyelinertutorial” دارید. ویدئوی شما به ویدئوهای دیگر تحت همان هشتگ می‌پیوندد.

بهترین هشتگ های تیک تاک

وقتی شخصی به دنبال یادگیری نحوه استفاده از خط چشم است. هنگام جستجوی “آموزش خط چشم” در تیک تاک، ویدئوی شما زیر آن هشتگ قرار می‌گیرد.

 

مزیت هشتگ تیک تاک شماره ۲: ایجاد یک جامعه

شما با استفاده از هشتگ های خاص در تیک تاک ، به الگوریتم تیک تاک اجازه می‌دهید تا از ویدئو (و پروفایل) شما مطلع شود. به‌علاوه شما یک جامعه ایجاد می‌کنید.

مانند صفحه اکسپلور در اینستاگرام، صفحه For You تیک تاک نوع محتوای موردعلاقه افراد را انتخاب می‌کند. اگر بینندگان اغلب ویدئوهایی را تحت هشتگ هایی که شما استفاده می‌کنید تماشا کنند، تیک تاک ویدئوهای شما را در مقابل آن کاربران قرار می‌دهد.

بنابراین، هرچه بیشتر با آن هشتگ ها پست ارسال کنید، فالوور، لایک و کامنت های بیشتری دریافت خواهید کرد. و بهترین قسمت آن چیست؟ شما در حال ایجاد یک جامعه از فالووران هستید که در واقع می‌خواهند محتوای شما را ببینند!

همچنین می‌توانید هشتگ های مارک‌دار خود را ایجاد و استفاده کنید. این یک روش عالی برای جمع‌آوری و به اشتراک‌گذاری محتوای تولیدشده توسط کاربر در تیک تاک است.

بهترین هشتگ های تیک تاک

برای مثال، ببینید که چگونه شرکت زیبایی Rhianana’s Fenty Beauty از هشتگ #FentyBeautyHouse استفاده می‌کند. تمام مطالب موجود در آن هشتگ فوق‌العاده ویژه Fenti و جامعه آنها است!

 

مزیت بهترین هشتگ تیک تاک شماره ۳: ورود به ترندها

ترندهای تیک تاک می‌توانند در یک‌چشم بر هم زدن به راه بیافتند و تمام شوند. بنابراین بهتر است به‌سرعت به آنچه ترند شده است بپیوندید. اگر هشتگی با ترند رایج وجود دارد که با برند شما همسو است، در چالش شرکت کنید!

بهترین هشتگ های تیک تاک

این به مخاطبان شما نشان می‌دهد که شما از دانش روز آگاه هستید. و از این کار لذت می‌برید.

اما پیش از سرگرم شدن با هشتگ های تیک تاک، به یاد داشته باشید که همیشه از هشتگ های دقیق و مرتبط استفاده کنید.

استفاده از هشتگ های تصادفی و پربازدید ممکن است منجر به دیده شدن سریع شما شود. اما می‌تواند تأثیر منفی بر اعتماد مخاطب نسبت به برند شما بگذارد. همچنین ممکن است تیک تاک در صورت مشاهده استفاده از هشتگ های نامرتبط به محتوای شما، ویدئوهای شما را پنهان کند. بنابراین استفاده از بهترین هشتگ های تیک تاک اهمیت دارد.

 

هشتگ های ForYou،#ForYouPage# یا FYP# تیک تاک

اگر فقط یک ثانیه در تیک تاک اسکرول کرده باشید، احتمالاً هشتگ های foryou،#fyp# و foryoupage# را در اکثر ویدئوها دیده‌اید. به این دلیل است که درمجموع، این ۳ هشتگ بیش از ۶۰۰۰ میلیارد بازدید در تیک تاک در زمان انتشار دارند. این آمار میلیاردها بار بیشتر از محبوب‌ترین هشتگ در اکانت اینستاگرام، یعنی #love است.

بهترین هشتگ های تیک تاک

این نوع هشتگ ها در برنامه محبوب هستند. زیرا بسیاری از کاربران تیک تاک معتقدند که در بیشتر دیده شدن محتوای آنها در صفحات For You کاربران بیشتر کمک می‌کند.

ویدئوهای دارای این هشتگ ها معمولاً در صفحه For You نشان داده می‌شوند. اما دلیلی بر حتمی و مؤثر بودن استفاده از این هشتگ ها در محتوای شما نیست.

بنابراین، آیا باید از این هشتگ های تیک تاک در استراتژی خود استفاده کنید؟

به‌طور خلاصه، هیچ پاسخ روشنی وجود ندارد. اما در تیک تاک همه چیز در مورد آزمون‌وخطا است. پس بهتر است این موارد را در استراتژی هشتگ تیک تاک خود بگنجانید. سپس ببینید آیا این استراتژی برای شما مفید است یا خیر.

سعی کنید ۲ ویدئوی مشابه، تقریباً در همان ساعت از روز، با دو مجموعه هشتگ مختلف در کپشن در تیک تاک به اشتراک بگذارید.

یکی را با هشتگ fyp،#foryoupage# یا foryou# در کنار ۲-۳ هشتگ خاص صنعت خود اضافه کنید.

ویدئوی دیگر را فقط با هشتگ های صنعت مربوط به محتوای شما، مانند #اینستاگرام و #بازاریابی_اجتماعی پست کنید.

در تیک تاک همه چیز در مورد صبر است. بعدازاینکه ویدئوهای شما حداقل برای چند روز پخش شد، نگاهی به تجزیه‌وتحلیل خود بیندازید. عملکرد هر یک از آنها را ببینید. با یک حساب تیک تاک Pro می‌توانید ببینید که چند بازدیدکننده از طریق هشتگ هایی که استفاده کرده‌اید به پست شما آمده‌اند.

با انجام آزمایش‌هایی مانند این، به‌زودی ایده قوی‌تری درباره این‌که هشتگ ها بیشترین ارزش را برای برند شما دارند، خواهید داشت.

 

چالش های هشتگ برند تیک تاک

قبلاً دیده‌ایم که چالش های هشتگ در اینستاگرام و توییتر مانند #icebucketchallenge و #mannequinchallenge وایرال شده‌اند. اما هرگز هیچ‌یک به‌پای چالش هایی که موجب وایرال شدن محتوا در تیک تاک می‌شوند، نرسیده‌اند.

چالش‌های هشتگ برند یک روش باورنکردنی برای برندها برای ایجاد آگهی‌های جدید و افزایش آگاهی از برند در تیک تاک است!

و حتی لازم نیست از یک چالش هشتگ برند حمایت کنید تا وایرال شود. این مزیت تیک تاک است. حتی محتوای ارگانیک تیک تاک هم می‌تواند یک‌شبه میلیون‌ها بازدید داشته باشد.

نمونه‌ای از چالش هشتگ برند هوشمند، چالش #eyeslipsface لوازم‌آرایشی E.ey.L.F بود. این چالش وایرال شد. و به‌طور ارگانیک میلیون‌ها نفر ازجمله لیزو، جسیکا آلبا و الن دگنرس را به خود جلب کرد.

هشتگ های تیک تاک

Eyes، Lips، Face یکی از ویروسی‌ترین کمپین های تیک تاک است. آن بیش از ۳ میلیون ویدئو تولیدشده توسط کاربران را به خود اختصاص داده و بیش از ۵ میلیارد بازدید داشت. صدای اصلی لوازم‌آرایشی E.L.F در تیک تاک چنان محبوب بود که حتی آن را به‌عنوان قطعه‌ای در Spotify منتشر کردند. این صدا بیش از ۲۰ میلیون پخش جریانی داشته است!

چالش های هشتگ در تیک تاک همیشه با یک برند همراه نیستند. به‌عنوان‌مثال چالش #fliptheswitch را در نظر بگیرید. این چالش توسط آهنگ “Nonstop” توسط دریک تحت تأثیر متن “I just flipped the switch” به راه افتاد.

این چالش وایرال شد و در تیک تاک طوفان به پا کرد. افراد مشهوری زیادی حتی در فید خود برای شرکت در این جشنواره پست منتشر کردند.

هشتگ های تیک تاک

اگر می‌خواهید میزان دسترسی خود را بیش‌ازحد شارژ کنید، همیشه می‌توانید با اینفلوئنسران تیک تاک همکاری کنید. ببینید آیا آنها می‌توانند محتوایی برای چالش هشتگ شما ایجاد کنند.

روش دیگر، شما می‌توانید در یک استراتژی تبلیغات تیک تاک سرمایه‌گذاری کنید.

وقتی از تبلیغات تیک تاک استفاده می‌کنید، چالش‌های هشتگ برند تیک تاک را در بالای بنر در صفحه  Discover مشاهده می‌کنید. به این معنی است که شما از تبلیغات تیک تاک استفاده کردید تا چالش خود را در آنجا نشان دهید. اگر توانایی لازم را دارید، این یک روش باورنکردنی برای دستیابی به مخاطبان عظیم در تیک تاک است.

 

هشتگ های تیک تاک

برای مثال کمپین Guess ‘#InMyDenim را در نظر بگیرید. Guess از تیک تاک برای تبلیغ مجموعه Fall’۱۸ Denim Fit خود استفاده کرد. او جامعه تیک تاک را ترغیب کرد تا سبک خود را به سبک موسیقی متن “I’m a Mess” ساخته Bebe Rexh با پوشیدن جین Guess تغییر شکل دهد.

کمپین تبلیغاتی #InMyDenim در صفحه خوش‌آمد گویی برنامه یک takeover را اجرا کرد. همچنین این کمپین شامل ۴ فیلم مشارکتی با اینفلوئنسر برای نمایش مفهوم و دستیابی به کاربران بیشتر بود.

هشتگ های تیک تاک

در طول دوره ۶ روزه کمپین، #InMyDenim بیش از K5.5 فیلم تولیدشده توسط کاربر را به دست آورد. همچنین ۱۰٫۵ میلیون بازدید ویدئو، ۱۴٫۳٪ نرخ تعامل و بیش از ۱۲K فالوور بیشتر برای حساب Guess در تیک تاک دریافت کرد.

اگر فرصتی برای همراه کردن تجارت یا برند خود با یک چالش خلاقانه تیک تاک دارید، آن را از دست ندهید! به هزاران نفری فکر کنید که این چالش را با برند شما همراه می‌کنند. فرصت‌ها بی‌پایان است.

 

یافتن هشتگ های مناسب محتوای خود در تیک تاک

اکنون چگونه بهترین هشتگ ها را برای محتوای خود در تیک تاک پیدا کنیم؟

در اینجا ۵ نکته و ترفند برتر برای یافتن هشتگ های مناسب آورده شده است:

 

۱٫      تعادلی بین هشتگ های گسترده و صنعت خود پیدا کنید.

این ممکن است چالش‌برانگیزترین جنبه استفاده از هشتگ ها در تیک تاک باشد. چگونه می‌توان فهمید که کدام هشتگ های گسترده و برند با یکدیگر همخوانی دارند.

اگرچه توصیه می‌کنیم هشتگ های خود را مشخص کنید. اما هرگز بیش‌ازحد در صنعت خود غرق نشوید. به یاد داشته باشید که هشتگ ها همه چیزهایی است که کاربر درواقع به دنبال آن است. قبل از استفاده از هشتگ، فکر کنید، آیا مخاطبان هدف من این هشتگ را در نوار جستجوی تیک تاک تایپ می‌کنند؟

بهترین هشتگ های تیک تاک

به هشتگ های خاص‌تری راه پیدا کنید. به‌عنوان‌مثال، اگر شما یک متخصص بازاریابی هستید، هشتگ گسترده شما می‌تواند هشتگ #بازاریابی باشد. سپس، بسته به محتوای ویدئو، هشتگ صنعت خود را بیابید. هشتگ های اضافی شما می‌توانند #بازاریابی_اجتماعی و حتی مشخص‌تر، #بازاریابی_اینستاگرام باشند.

همه چیز در مورد یافتن آن تعادل کامل است. همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم، یافتن قاعده مخفی که برای شما مفید باشد، در نهایت یک بازی آزمون‌وخطا خواهد بود.

 

۲٫      تیک تاک را برای هشتگ های ترند (پرطرفدار) مرور کنید.

یک نکته جالب در مورد تیک تاک این است که کشف هشتگ های جدید و پرطرفدار آسان است!

برای دیدن موارد پرطرفدار، به تب Discover تیک تاک بروید.

هشتگ های تیک تاک

در اینجا می‌توانید اسکرول کنید و ببینید چه مواردی بیشتر موردپسند است. ازآنجاکه بسیاری از کاربران در حال اسکرول مطالب هستند. ایده خوبی است که از این ترندها استفاده کنید.

نکته: اگر نمی‌دانید چه محتوایی را باید در تیک تاک ارسال کنید، در هشتگ های ترند جستجو کنید. ببینید چه نوع ویدئوهایی توسط کاربران به اشتراک گذاشته می‌شود. از این الهام برای ویدئوی بعدی تیک تاک خود استفاده کنید!

 

۳٫      درباره رهبران صنعت و رقبای خود تحقیق کنید.

اگر به دنبال ایده هستید، یکی از بهترین مکان‌ها برای شروع کار، بررسی کارهایی است که سایر رهبران صنعت انجام می‌دهند. اگر یک ایده برای آنها خوب کار کند، احتمال اینکه بتواند برای شما نیز مناسب باشد، وجود دارد.

با یادداشت‌برداری از هشتگ هایی که استفاده می‌کنند شروع کنید. ببینید آیا استفاده از آنها برای محتوای شما منطقی است.

در همان زمان، به رقبای خود نگاه کنید و ببینید چه چیزی در استراتژی آنها خوب کار می‌کند. آیا هشتگ ها مرتبط هستند؟ آیا مخاطبان آنها با محتوای آنها درگیر می‌شوند؟ آیا ویدئوهای آنها وایرال شده است؟ آیا فرصت‌های کلیدی هشتگ را از دست می‌دهند؟ این سؤالات را در مرحله تحقیق از خود بپرسید. پاسخ آنها به شما کمک می‌کند لیست هشتگ های تیک تاک خود را تشکیل دهید.

 

۴٫      هشتگ های مرتبط را در تیک تاک پیدا کنید.

یافتن بهترین هشتگ های مرتبط در تیک تاک یک روش آسان و مؤثر برای رشد جامعه شما است.

برای این کار، به‌سادگی هشتگ خود را در نوار جستجوی تیک تاک تایپ کنید.

هشتگ های تیک تاک

نکته: در زیر نوار جستجو روی «Hashtags» ضربه بزنید. تیک تاک به شما نشان می‌دهد که یک هشتگ خاص چه تعداد بازدید دارد. این یک ابزار واقعاً مفید است که به شما کمک می‌کند تا تصمیم بگیرید از چه هشتگی استفاده کنید. و اینجا جایی است که می‌توانید لیستی از کلمات کلیدی مرتبط را در تیک تاک پیدا کنید.

هشتگ های تیک تاک

 

۵٫      هشتگ های مختلف را امتحان کنید و آنها را پیگیری کنید.

نکته آخر اینکه مهم است که هشتگ های خود را در تیک تاک آزمایش کنید. هشتگ هایی را که در هر یک از ویدئوهای خود استفاده می‌کنید ضبط کنید. سپس تعداد بازدیدهای آنها را باگذشت زمان کنترل کنید.

درحالی‌که هیچ قانون کلی وجود ندارد، تجزیه‌وتحلیل هشتگ های مختلف ، ادغام آنها و استفاده از آنها می‌تواند کمک کند. آزمایش با هشتگ های مختلف و پیگیری پیشرفت شما می‌تواند ایده بهتری به شما ارائه دهد.

به‌عنوان‌مثال، اگر استفاده از هشتگ های خاص منجر به افزایش لایک های شما شده باشد، می‌توانید هشتگ های بیشتری مانند آن مورد با اصلاحات ساده استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال، هشتگ #خندوانه خوب است. شما می‌توانید از هشتگ هایی مانند #خوب-خندیدن یا #خندیدن استفاده کنید.

هشتگ های مختلف برای انواع مختلف فیلم‌ها کار خواهند کرد. همه چیز به آزمایش و خطا در حساب شما بستگی دارد، به خصوص یافتن بهترین هشتگ های تیک تاک !

بهترین هشتگ های تیک تاک

اگر هشتگ ها را امتحان کنید، به‌احتمال‌زیاد به هشتگ هایی که برای محتوای شما معجزه می‌کنند، دسترسی پیدا می‌کنید!

نکته: به هشتگ های خود مانند کلمات کلیدی ویدئوهای خود فکر کنید. مطمئن شوید آنها مناسب، واضح و به‌راحتی قابل جستجو هستند.

 

برای یافتن بهترین زمان ارسال پست در تیک تاک به همین مقاله در سایت ما مراجعه نمایید.

 

از چند هشتگ تیک تاک در پست‌های خود استفاده کنید؟

در مورد تصمیم‌گیری در مورد انتخاب تعداد هشتگ ها در تیک تاک هیچ قانون مشخصی وجود ندارد. اما به خاطر داشته باشید که هر چه کپشن های (و هشتگ های) شما طولانی‌تر باشد، بیشتر ویدئوی تیک تاک شما از دیده شدن محروم می‌شود.

هشتگ های تیک تاک

تیک تاک کپشن ها را به ۱۰۰ حرف محدود می‌کند و این شامل هشتگ ها نیز است! اما در مقابل اینستاگرام دارای محدودیت ۲۲۰۰ کاراکتری است.

هشتگ های تیک تاک

با وجود این محدودیت‌ها، حتماً از تک‌تک کاراکترها بهره ببرید. کپشن های تیک تاک خود را مختصر نگه دارید. و جای آن هشتگ های مهم را بگذارید.

هیچ قانون سخت و سریعی برای تعداد هشتگ های تیک تاک مورداستفاده کاربران وجود ندارد. برخی از کاربران ۱ تا ۳ هشتگ را استفاده می‌کنند. درحالی‌که برخی دیگر از ۵ الی ۸ هشتگ بهره می‌برند. اینکه چند هشتگ استفاده می‌کنید کاملاً به خود شما بستگی دارد. اما مطمئناً ارزش افزودن آنها را دارد!

 

سخن پایانی

اکنون شما باید درک خوبی از نحوه کار هشتگ های تیک تاک داشته باشید. هشتگ ها می‌توانند معجزه کنند. آنها می‌توانند کلیک‌های شما را افزایش دهند. فالوور بیشتری برای شما به ارمغان بیاورند و از همه مهم‌تر لایک بیشتری به شما می‌دهند! و همه این موارد به پیدا کردن بهترین هشتگ های تیک تاک برای شما بستگی دارد.

چرا استفاده از هشتگ در ویدئوی بعدی خود را شروع نمی‌کنید؟ و به یاد داشته باشید، شکست نخورید. در تیک تاک همه چیز در مورد آزمون‌وخطا است!

 

برای اطلاع یافتن از سایر ویژگی های شبکه های اجتماعی به وبلاگ ره آموز مراجعه نمایید.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

آموزش نحوه حذف اکانت تیک‌ تاک

آموزش حذف اکانت تیک‌ تاک

در این مقاله قصد داریم که آموزش چگونگی حذف اکانت تیک‌ تاک را خدمت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *