قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

افزایش ویو در تیک تاک

4,350 بازدید

تیک تاک یکی از محبوب ترین رسانه های تعاملی در شبکه های اجتماعی است. TikTok در سال ۲۰۱۷ طوفانی را در جهان ایجاد کرد. از زمان تاسیس TikTok در سال ۲۰۱۶ تا به امروز،بیش از ۲ میلیارد بار بارگیری شده است. جانشین رسانه اجتماعی Muscial.ly جنجال های زیادی داشته است. اما یک روش عالی برای مردم در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن ویدیو است. اما چگونه می توان ویو ویدئوها را در تیک تاک افزایش داد؟

اگر نحوه ساختن ویدیو در TikTokرا نمی دانید. ادامه مقاله را بخوانید. این آموزش، نحوه افزایش ویو در تیک تاک را به شما نشان می دهد.

از آن جا که TikTok از نظر فنی یک برنامه رسانه اجتماعی است. هر کسی مایل است هزاران یا حتی ده ها هزار بازدید از ویدیوهای اشتراکی خود داشته باشند. روانشناسان بیان کرده اند که  افزون بر ۶۹٪ از مردم برای اعتبارسنجی در رسانه های اجتماعی ویدیو به اشتراک می گذارند.

 

روش های افزایش ویو در تیک تاک

 1. اشتراک گذاری ویدئو در رسانه های اجتماعی دیگر

در میان TikTokers یک تصور غلط بسیار بزرگ است که فقط می توانند در TikTok بازدید بگیرند. بسیاری از کاربران تیک تاک معتقد هستند زمانی که در تیک تاک بسیار فعال هستند. می توانند با اشتراک پیوندهای تیک تاک خود بر روی ویدیوهای تیک تاک دیگران بازدیدکننده دریافت کنند. بله، این ممکن است نکته خوبی باشد، اما خیلی کارآمد نیست.

افزایش ویو در تیک تاک

تقریباً هر کسی که در حساب تیک تاک محبوب باشد، دارای یک حساب کاربری فیس بوک و اینستاگرام و یا اسنپ چت است. افراد مشهور از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. آنها از به اشتراک گذاشتن پیوندهای ویدئویی خود برای افزایش ویو در تیک تاک استفاده می کنند. به دلیل کدنویسی که در تیک تاک در حال اجرا است. این بستر محتوای خاصی را بر اساس تنظیمات انجام شده فهرست بندی می کند.

شما باید هوشمندانه از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. در این بستر ممکن است فیلم شما را برای افرادی که شما را دنبال می کنند در انتها نمایش داده شود. و باعث کم شدن بازدید ویدیوی شما شود. اشتراک گذاری همان ویدئو در فیس بوک و اینستاگرام کمک می کند تا ویو ویدئو شما در تیک تاک رایگان افزایش پیدا کند. زیرا دریافت اعلان ها و تعاملات در آن سیستم عامل ها آسان تر است.

 

 1. کسب نظرات بیشتر برای تبادل با سایرین

حتماً در برنامه های تلویزیونی زیادی را دیده اید. مخصوصاً اگر به صنعت سرگرمی Marvel یا DC علاقه مند هستید. انتقام جویان مارول و لیگ عدالت DC اساساً چندین قهرمان فوق العاده در تلاش برای نجات جهان هستند. تعامل تاکتیکی است که متخصصان شبکه های اجتماعی از آن برای افزایش بازدید خود استفاده می کنند.

برای مثال: شما با دوست A که ۵۰۰۰ دنبال کننده دارد، تبادل کنید. به محض پخش مستقیم ویدئو، دنبال کنندگان دوست A برای تماشای سهم وی در ویدیوی مشترک شما می آیند. اگر مطالب شما را دوست داشته باشند. شما را نیز دنبال می کنند. سپس دوست A می تواند با به اشتراک گذاشتن لینک ویدیوی مشترک شما در کانال خود، به افزایش ویو شما در تیک تاک نیز کمک کند.

اگرچه تبادل  بستگی به این دارد که با چه شخصی تبادل می کنید، ممکن است هزینه ای برای شما داشته باشد. بسیاری از TikTokers معتقدند این یک روش موثر برای افزایش ویو در تیک تاک است.

 

 1. بسته به روال روزانه فعال باشید.

به طور متوسط ۸۰۰ میلیون کاربر در طول یک ماه از تیک تاک استفاده می کنند. تیک تاک ترجیح می دهد ویدیو های کاربران هر کشور را برای مردم همان کشور نشان دهد. با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی از بهترین زمان ارسال ویدیو در TikTok در کشور خود مطلع شوید. وقت شما سرمایه گذاری شماست.

در زمان انتشار رسانه خود حتما به ساعات حضور فالوور های خود دقت داشته باشید. این زمان بندی باعث می شود تا حداکثر بازدهی را در دیده شدن رسانه خود داشته باشید. در صورت نداشتن زمان بندی مرتب این امکان وجود دارد که برخی از دنبال کننده هایتان رسانه ای که قرار می دهید را نبینند. و نیمی از زحمات شما به  هدربرود. بسیاری از صفحات بزرگ و شرکت ها در فیس بوک از این قانون زمان بندی پیروی می کنند. و بیشترین بازدهی را دارند.

پیشنهاد می کنم مقاله زمان بندی ارسال پست در تیک تاک را مطالعه کنید.

افزایش ویو در تیک تاک

 

۴٫ از هشتگ ها استفاده کنید و یک موضوع را دنبال کنید

تفکر و تامل کنید و به نتیجه برسید که چه نوع محتوایی را می توانید تولید کنید. آن موضوع را پیگیری کنید تا به شهرت مورد نظرتان برسید. استفاده از هشتگ ها باعث می شود افراد بیشتری که به دنبال محتوا هستند به فیلم های شما دسترسی پیدا کنند. هشتگ ها از روزهای طلایی توییتر محبوب بوده اند. هنوز هم در اینستاگرام، توییتر، فیس بوک، یوتیوب و غیره نقشی حیاتی دارند.

هشتگ های شما باید متفاوت و مرتبط باشند. در عین حال از کلمات بسیار آسان استفاده کنید. از کلماتی مانند #Visit یا #Ironic بیشتر از هشتگ های پیچیده مانند # VisitUsAt2K20Event یا #It Ironic Because It’s Funny بازدید می کنند.

با این روش می توانید در تیک تاک افزایش ویو داشته باشید. این یک روش عالی برای افزایش ویو در تیک تاک است.

برای یافتن بهترین هشتگ ها در تیک تاک به مقاله ما در سایت مراجعه نمایید.

 

 1. یک بیوی کامل تنظیم کنید

پروفایل خود را بر اساس محتوایی که منتشر می کنید انتخاب کنید. و آن را به همان صورت نگه دارید. وقتی افراد به عکس پروفایل شما نگاه می کنند. مثلا تصاویر گربه ها را می بینند، انتظار دارند محتوای شما مرتبط با موضوع گربه ها باشد. و با همین انتظار شما را دنبال می کنند. اگر نمای گربه دارید اما فیلم را از ترفندهای اسکیت بورد ارسال می کنید. به جایی نخواهید رسید.

پیشنهاد ما برای شما انتخاب یک نام کاربری مناسب با محتوای اجتماعی است.

افزایش ویو در تیک تاک

 

۶٫ از موسیقی مناسب استفاده کنید

شما این گزینه را دارید که از موسیقی در هر ویدیوی TikTok استفاده کنید. با انتخاب موسیقی ممکن است بازدید ویو را افزایش یا کاهش دهید. پس در انتخاب آن دقت کنید. اگر فیلم شما خنده دار است از آهنگ غمگین استفاده نکنید.

بهتر است برای ایده گرفتن، نگاهی به آهنگ های محبوب و معروف تیک تاک بیندازید.

افزایش ویو در تیک تاک

 

۷٫ فیلم های باکیفیت بالا بارگذاری کنید

 فیلم های با کیفیت بالا به احتمال زیاد بیشتر توسط کاربران TikTok دیده می شود. و مورد استقبال قرار می گیرد. همچنین به احتمال زیاد فیلم های شما را با دیگران نیز به اشتراک می گذارند.

افزایش ویو در تیک تاک

 

۸٫ حداقل یکبار در روز یک ویدئو آپلود کنید

اگر در TikTok فعال باشید احتمالاً فیلم های شما دیده می شوند و به اشتراک گذاشته می شوند. حتی اگر بازدید در حد مجاز ندارید به بارگذاری ادامه دهید.

افزایش ویو در تیک تاک

 

۹٫ فعال باشید و واکنش نشان دهید

درباره ویدیوهایی که دیگران منتشر می کنند نظر دهید. زیرا اگر کاربران ببینند شما فعال هستید از صفحه شما دیدن خواهند کرد. و شما را دنبال می کنند.

افزایش ویو در تیک تاک

چرا تیک تاک من هیچ بازدیدی ندارد؟

دلیل عدم بازدید شما در TikTok این است که تحقیق درستی در مورد افزایش ویو در تیک تاک انجام نداده اید. یافتن عوامل افزایش ویو در تیک تاک دشوار است. اما بسیاری از افراد با انجام توصیه های ساده بالا موفقیت کسب کرده اند. شما یا پروفایل خود را به درستی تنظیم نکرده اید. ویا محتوای بدون هشتگ ارسال می کنید.

 

نتیجه گیری

هر نکته قابل اجرا است. شما می توانید تاکتیکی را که به بهترین وجه متناسب با نیاز شما باشد انتخاب کنید. جلب نظر کاربران تیک تاک قطعاً آسان نیست. به تلاش زیادی نیاز دارد. اگر از توصیه های ما پیروی کنید در نهایت به افزایش ویو در تیک تاک خواهید رسید. اما اگر با وجود پیروی از توصیه ها هنوز بازدید شما افزایش نیافته باید با پشتیبانی تماس بگیرید. شاید حساب شما دارای مشکلات دیگری در رابطه با سرورهای TikTok باشد.

اما در کل افزایش تعامل و بازدید، زیاد سخت نیست. سعی کنید کلیپ های پرمحتوا با کیفیت بالا بسازید. و آنها را در بهترین زمان از روز منتشر کنید. همچنین از تعامل با دیگر کاربران غافل نشوید.

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

آموزش نحوه حذف اکانت تیک‌ تاک

آموزش حذف اکانت تیک‌ تاک

در این مقاله قصد داریم که آموزش چگونگی حذف اکانت تیک‌ تاک را خدمت شما …

3 دیدگاه

 1. سلام. من در تیک تاک تیکه هایی از فیلم و سریال ها را میگذارم و ویوهام فوق العاده بالا بود ولی الان حدودا چند روزی است که ویوهام خیلی خیلی اومده پایین، توصیح: من از هشتک های تکراری استفاده میکنم و فقط چند تاشو باتوجه به نوع ویدیو تغییر میدم

  • samirakhodaparast

   سلام دوست عزیز همونطور که خودتون هم اشاره کردید هشتک گذری خیلی مهمه و کیفیت ویدیوهاتون باید بالا باشه محتواتون رو باید بهینه سازی کنید یا با اینفلوئنسرهای قوی مشاوره داشته باشید یا از صداها یا فیلترهای پرطرفدار استفاده کنید یا تو پلتفرم های دیگه هم به نمایش قرار بدید باید همه ترفندها رو امتحان کنید تا به نتیجه دلخواهتون برسید هشتکم خیلی مهمه

 2. سلام همونجور که میدونید قوانین یوتیوب خیلی سخته
  مثلا به موزیکهای کپی رایت سریعا گیر میده و یا شخص رو بلاک میکنه
  یا ویدئوهای بقیه اگه مجاز نباشه اخطار میده که پاکش کنیم و…. میخوام بدونم آیا تیک تاک هم همین سختگیریها رو داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *