قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

روش های معروف شدن در تیک تاک

1,261 بازدید

برنامه تیک تاک تقریبا یک سالی هست که به چشم آمده است. همه کاربران دنبال معروف شدن در تیک تاک هستند. ویدیوهای ۱۵ تا ۶۰ ثانیه در تیک تاک شاید برای بعضی ها ویدیو نباشد. ولی می توانند با این برنامه رکورد تماشای یک ویدیو را بشکنند. در تیک تاک ویدیو به طور معجزه آسایی دیده می شود و محبوبیت زیادی پیدا می کند.

در تیک تاک الگوریتم ها به گونه ای است که محتوای خلاق و جالب خیلی سریع رشد می کند. در بسیاری از اپلیکیشن ها ویدیوهای کوتاه باعث مشهور شدن خیلی از آدمها شده است.

زمان معروف شدن در تیک تاک بستگی به تلاش و پشتکار شما دارد. درآمد متوسط یک فرد مشهور در تیک تاک بین ۲۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار است. این درآمد برای هر دابسمش که برای یک شرکت برند سازی می کنند، می باشد. شما نیز می توانید با تلاش مداوم با همین برنامه مهیج در لیست ثروتمندترین افراد جهان باشید. برنامه تیک تاک برای کسب و کار ها برنامه بسیار خوبی هست. زیرا فقط ۴٪ کاربران تیک تاک بازاریاب هستند. یک برنامه عالی برای برندسازی و معروف شدن می باشد.

 

نکات اولیه مشهور شدن در تیک تاک

اول از همه اینکه اولین چیزی که هر کاربر در پروفایل شما می بیند عکس پروفایل شما است. به همین دلیل به شما توصیه می کنم در انتخاب عکس پروفایل خود بسیار دقت کنید. همچنین می توانید از متن کوتاه انگلیسی در پروفایل خود استفاده کنید.

اگر در برنامه های دیگر مانند برنامه اینستاگرام و سایت یوتیوب اکانت دارید. توصیه می کنم که این اکانت ها را به صفحه تیک تاک خود متصل کنید. زیرا این کار باعث می شود پس از معروف شدن کاربران صفحات شما را در آن برنامه ها دنبال کنند.

حتی خود شما برای معروف شدن در تیک تاک می توانید از این برنامه ها استفاده کنید. مثلا می توانید داخل تلگرام کانالی را درست کنید. ویدیو های خود را در آن قرار دهید. و آدرس کانال را در صفحه تیک تاک قرار دهید. تا کاربران بتوانند از ویدیو های شما استفاده کنند. و باعث معروف شدن شما در تیک تاک یا سایر رسانه های اجتماعی شوند.

 

برخی اقدامات برای معروف شدن در تیک تاک

۱)  مورد توجه قرار گرفتن

روش های معروف شدن در تیک تاک

 • بر نوع خاصی از موسیقی یا ویدئو تاکید کنید.

یکی از راه های توجه این است که روی ژانر خاصی از موسیقی مانند هیپ هاپ، جاز یا کانتری تمرکز کنید. اگر طرفدار نوع خاصی از موسیقی هستید از آن در فیلم های خود استفاده کنید. تا پیروان هم فکر خود را بدست آورید. همچنین تمرکز روی سبک خاصی از ویدیو نیز می تواند مفید باشد. کلیپ های کمدی و دابسمش بی نقص، همه در بین مخاطبان مربوط محبوب هستند.

شما می توانید بر روی سبک مختص خود در ویدیو و ژانر موسیقی متمرکز شوید. در حالی که مرتباً هرچه می خواهید می سازید. داشتن تمرکز به این معنا نیست که شما فقط باید نوع خاصی از فیلم را بسازید. اما برای تاثیرگذاری نیز کمک می کند.

 • بر همگام سازی لب (دابسمش) متمرکز شوند

دابسمش، پایه و اساس برنامه TikTok است. در کلیپ های ساخته شده بیشترین استفاده را از این تکنیک می کنند. اگر از این عنصر سنتی Tik Tok لذت می برید فیلم های دابسمش را تهیه کنید. ۶-۱۵ ثانیه از یک آهنگ را به خاطر بسپارید و متن آهنگ را فقط لب بزنید. اگر این کار راحت تر است می توانید میکروفون خود را بی صدا کرده و حتی با صدای بلند بخوانید!

دابسمش به دانستن کلمات یک آهنگ نیاز دارد. قبل از ساخت ویدیوی خود یک آهنگ را چندین بار گوش دهید. تا بخشی از آن را حفظ کنید.

برای ایجاد دابسمش به مقاله نحوه ساخت دابسمش در تیک تاک مراجعه نمایید.

روش های معروف شدن در تیک تاک

 • با تمرکز بر فیلم های کمدی به الگوی رفتاری تبدیل شوید

 TikTok الگوهای رفتاری و کمدی خود را دارد. هشتگ های کمدی را دنبال کنید. به دنبال الگوهای رفتاری پرطرفدار کاربران باشید. جوک های جدید را بخوانید و با استفاده از انها مخاطب را به خنده وادار کنید. این روش خوبی برای معروف شدن در تیک تاک هست.

اگر توانایی کافی در استفاده از جملات کمدی را دارید و علاقه زیادی به دابسمش ندارید. این یک مسیر عالی برای محبوب شدن در TikTok است.

 

 • آهنگ های محبوب را انتخاب کنید

برای یافتن ترندهای محبوب، روی برگه “Discover” کلیک کنید. ابتدای هر روز ۵ تا ۱۵ دقیقه در بخش پرطرفدار تیک تاک ویدیو تماشا کنید. ببینید آیا آهنگ های جدیدی وجود دارد که کاربران آن را دیده باشند. اگر اهنگ محبوبی پیدا کردید می توانید از آن برای کلیپ های خودتان استفاده کنید. با این کار در صورت جستجوی دیگر برچسب ها در همان روز، ویدیو شما ظاهر شود.

    آهنگ هایی که در TikTok محبوب هستند همان آهنگ هایی هستند که می توانند شمارا به معروف شدن نزدیک کنند.

    به طور کلی، مردم اگر ویدیویی را بپسندند به احتمال زیاد آن ویدیو را برای دوستان و آشنایان می فرستند. این باعث ایجاد روند محبوبیت شما می شود. و به راحتی تعداد دنبال کنندگانتان افزایش می یابد. و باعث معروف شدن شما می شود.

با معروفترین و پرطرفدارترین آهنگ های تیک تاک آشنا شوید.

روش های معروف شدن در تیک تاک

 

 • آهنگ های عجیب و غریب یا منحصر به فرد را انتخاب کنید.

وقتی چند صد دنبال کننده داشتید می توانید با استفاده از آهنگ های منحصر به فرد، بینندگان جدیدی را جذب کنید. هر ۲-۳ روز یک بار، از برگه های “موسیقی محبوب” و “پرطرفدار” چشم پوشی کنید. سایر آهنگ های TikTok را جستجو کنید تا موارد دیگر را پیدا کنید. آهنگ منحصر به فردی را انتخاب کنید. این کار باعث خاص شدن شما در مقابل سایر رقبای شما می شود.

    از آهنگ های موسیقی متن محبوب استفاده کنید. صحنه ها را با کمک دوستان خود دوباره بسازید.

 

۲) ایجاد محتوا

 • حداقل هر روز یک فیلم تهیه کنید.

بهترین راه برای برقراری ارتباط در تیک تاک و به دست آوردن فالورهای جدید، تولید محتوای روزانه است. هرچه تعداد فیلم های شما بیشتر باشد به احتمال زیاد فالورهای بیشتری پیدا می کنید. هرچه کلیپ های بیشتری بسازید باعث می شود که کلیپ های شما  بیشتر مورد بررسی قرار بگیرند. بدین صورت می توانید تعداد بازدید کنندگان خود را به طور متوسط ​​افزایش دهید.

✔ نیازی نیست همیشه کلیپ های سخت تر و پرطرفدار بسازید. اگر در یک روز خاص ایده ندارید به فیلم های ساده تر مثل آواز خواندن بسنده کنید.

✔ لباس مناسب بپوشید و از پس زمینه جالب در ویدیوی خود استفاده کنید. اینگونه احتمال اینکه کاربران روی ویدیوی شما کلیک کنند بیشتر می شود. بر اساس مضمون آهنگ لباس بپوشید. با اینکار بر جذابیت و دیده شدن ویدیوی خود می افزایید.

✔ به عنوان مثال یک کلاه خنده دار و کراوات قدیمی می تواند با یک آهنگ قدیمی تاب یا رگ تایم انتخاب خوبی باشد. مانند لباس هالووین در حالی که تظاهر می کنید یک ترانه بسیار جدی برای خندیدن می خوانید. می توانید از این روش برای معروف شدن در تیک تاک استفاده بسیاری کنید.

 

 • برای ایجاد فیلم های جالب در مکان های منحصر به فرد فیلم بگیرید.

بیشتر کاربران کلیپ های تک آهنگ را در اتاق خواب یا اتاق نشیمن خود را ضبط می کنند. هیچ دلیلی وجود ندارد در خارج از اتاق خود یا مکان های عمومی کلیپ بسازید. هنگام سفر از مکان های جالب توجه و یک آهنگ منحصر به فرد هنگام فیلمبرداری استفاده کنید.

اگر اجازه استفاده از تلفن در مدرسه را داشته باشید. ضبط در هنگام ناهار یا تعطیلات می تواند بسیار خوب باشد. زیرا برای شرکت کردن همکلاسی هایتان در کلیپ همه چیز مهیاست. حضور آنها و ایجاد یک اکیپ می تواند بسیار مفید باشد.

با خاموش کردن لامپ ها و انتخاب نور مناسب می توانید به راحتی جلوه اتاق خود را تغییر دهید. مثلا برخی از چراغ های قرمز یا آبی را بردارید تا هنگام ساخت کلیپ به  اتاق شما احساس متفاوتی ببخشد. 

روش های معروف شدن در تیک تاک

 • سرعت آهنگ را تغییر دهید و از فیلترها برای جلوه ای کمدی استفاده کنید.

هر چند وقت یک بار سعی کنید کلیپ را با تغییر سرعت آهنگ یا استفاده از فیلتر مخلوط کنید. قبل از ضبط بر روی + پایین صفحه ضربه بزنید. آهنگ خود را اضافه کنید. سپس روی دکمه “سرعت” ضربه بزنید تا تغییر کند. برای فیلترهای اضافی + را کلیک کرده و سپس روی نماد فیلترها کلیک کنید. از میان سایر موارد می توانید موارد جدید را اضافه کنید.

–  فیلترهای جدید همیشه محبوبیت زیادی دارند. اطمینان حاصل کنید که هر زمان فیلترهای جدیدی اضافه شد آنها را استفاده کنید.

– برخی از کاربران با استفاده از فیلتر و یا تغییر مداوم سرعت کلیپ فالورهای خود را آزار می دهند. این کار را هر روز انجام ندهید. در غیر این صورت مخاطبان خود را با محتوای کلیپ هایتان بیگانه می کنید. 

برای افزودن افکت به ویدئوهای تیک تاک مقاله ما را در سایت مطالعه کنید.

روش های معروف شدن در تیک تاک

 • هر زمان که می توانید در چالش های محبوب شرکت کنید.

چالش فرمت یا جوکی است که از یک آهنگ جداگانه استفاده می کند. چالش های خاص می توانند هفته ها در برگه ویدیوهای پرطرفدار حاکم باشند. برای ساخت یک کلیپ چالشی چند نمونه بررسی کنید. سعی کنید چرخش خود را در قالب قرار دهید. هر زمان که یک چالش محبوب شد شرکت کنید. وقت خود را صرف ساخت کلیپ های چالشی کنید. زیرا این کلیپ ها بیشتر از کلیپ های معمولی دیده می شوند. و برای معروف شدن در تیک تاک بسیار کاربرد دارد.

نکته: همیشه هنگام تکمیل هشتگ از هشتگ چالش استفاده کنید. اگر این کار را نکنید، تعداد زیادی از بینندگان اصلی را از دست می دهید.

 

 • هر وقت ممکن است برقصید حتی اگر در این کار ماهر نباشید.

کاربران TikTok عاشق رقصیدن هستند. موسیقی از ارکان اصلی است. هنگام ساخت فیلم های جدی و یا کمدی به لب خوانی و هماهنگ بودن دقت کنید. کاربران به رقص پاسخ می دهند. اگر در این کار مهارت دارید، آهنگ های محبوب را در برنامه روزانه خود قرار دهید. اگر در رقصیدن مهارت بالایی ندارید کافی است فقط از آن لذت ببرید. از حرکات مسخره برای جلب توجه مخاطب استفاده کنید.

– بسیاری از چالش ها و هشتگ های معروف از رقص استفاده می کنند. قبل از تکمیل حرکات، این حرکات را مطالعه کرده و با تماشای موارد مشابه آنها را تمرین کنید.

البته که این مورد در ایران توصیه نمی شود 🙂

 • گرفتن ویدیوی لایو برای تعامل در زمان واقعی با دنبال کنندگان

شما می توانید جایزه خود را برای انتشار یک کلیپ از قبل به دست بیاورید. از برنامه TikTok برای پخش مستقیم ویدئو استفاده کنید. فقط اگر بالای ۱۰۰۰ دنبال کننده داشته باشید می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

کاربران TikTok عاشق گپ زدن و تماشای آنها هستند. هنگام پخش مستقیم آنها را دنبال می کنند. هر چند وقت یک بار با باز کردن حساب و فشار دادن دکمه + به پخش مستقیم تیک تاک بروید. و از آن لذت ببرید. برای شروع پخش جریانی روی دکمه “زنده” ضربه بزنید.

برخی از هشتگ ها را به عنوان جریان برای جستجوی راحت تر اضافه کنید. این کار باعث معروف شدن در تیک تاک و بالا رفتن اعتماد به نفس شما برای ادامه کار می شود.

✔  پخش جریانی می تواند پهنای باند زیادی را اشغال کند. و ممکن است بسته به مکانی که پخش می کنید کیفیت فیلم عالی نباشد.

✔  در حین پخش لایو می توانید به موسیقی گوش دهید. به مخاطبان نشان دهید که چگونه آرایش کنند. به سوالات پاسخ دهید. و تمرین کنید یا کارهای روزمره را انجام دهید. در واقع کاری که می توانید هنگام پخش مستقیم انجام دهید محدودیت ندارد.

 

۳) در معرض قرار گرفتن و به دست آوردن پیروان

روش های معروف شدن در تیک تاک

 

 • هشتگ پرطرفدار را جستجو کنید و خود را با آهنگ های محبوب مرتبط کنید.

در برنامه TikTok خود روی برگه “پرطرفدار” کلیک کنید. تا موارد مربوط به آهنگ های برتر را ببینید. با استفاده از همان آهنگ و هشتگ مشابه به دنبال یک روند بروید. این ممکن است یک تاکتیک اصلی نباشد. اما روش خوبی است برای اطمینان از اینکه کلیپ های دیگر شما را می بینند. از این روش برای معروف شدن در تیک تاک حتما استفاده کنید.

به عنوان مثال Fake Travel # یک هشتگ محبوب بود. از آهنگ های زبان خارجی و لباس های عجیب و غریب استفاده می شود. تا به نظر برسد کاربر در قسمت دیگری از جهان وجود دارد.

از یک ویدیوی محبوب به عنوان الگوی TikTok استفاده کنید. این یک کار کاملاً رایج است که کاربران در سایت انجام می دهند. معمولا کپی برداری به همان اندازه که تصور می شود کاربردی است.

 

 • از هشتگ ها استفاده کنید تا محتوای شما قابل جستجو و قابل توجه باشد.

از آهنگ جاستین بیبر در ویدئو استفاده کنید. از عنوان آهنگ استفاده کنید تا در صورت استفاده از نرم افزار به راحتی کلیپ را پیدا کنید. اگر فیلم شما کمدی است خیالتان راحت باشد. هشتگ های مسخره انتخاب کنید. مثلا اگر یک آهنگ عاشقانه برای گربه خودتان بخوانید از #HeHatesMe استفاده کنید. اینگونه یک عنصر خنده دار به ویدیوی خود اضافه می کنید.

برای یافتن و استفاده از بهترین هشتگ های تیک تاک به مقاله ما در سایت مراجعه کنید.

 

 • با دوستانی که دارای مهارت های بیشتری هستند می توانید کار کنید.

یک راه آسان برای جلب توجه این است که فیلم ها را با کاربران محبوب تری تهیه کنید .سپس آنها را در ویدیوی خود قرار دهید. به دوستان خود بگویید و مودبانه درخواست کنید. اگر یکی از ویدیوهای آنها وجود داشته باشد. آن ها برای معروف شدن در تیک تاک به کمک شما می آیند.

✔     دوتایی ها در فیلم های دابسمش، معمول است.

✔     اگر روی موارد کمدی تمرکز کرده اید، با هم یک ایده بیافرینید. آن را از طریق یک آهنگ خنده دار اجرا کنید.

 

 • تصاویر خود را به کانال های تلفیقی مثل سایت youtube ارسال کنید.

تعداد زیادی کانال در YouTube وجود دارد که در تیک ناک گرفته شده و در مجموعه های یوتیوب قرار داده است. این می تواند یک روش خوب برای ایجاد مخاطب بیشتر باشد. برای شروع یک مکالمه به یک کاربر تلفیقی YouTube پیام دهید. در مورد یکی از فیلم های او نظر دهید. او را به دیدن و شرکت در ویدیوهای خود دعوت کنید. دیگر برنامه ها نیز شما را در معروف شدن در تیک تاک یاری می کند.

اکانت اینستاگرام و یوتیوب خود را به تیک تاک وصل کنید.

 

 • زود درباره ویدیو های کاربران محبوب نظر دهید.

اینفلوئنسرهای محبوب و سازندگان TikTok را دنبال کنید. به محض دیدن اینکه آنها فیلم جدید را منتشر کردند درباره آن نظر دهید. بنابراین اظهار نظر زود هنگام باعث می شود سایر کاربران از صفحه شما بازدید کنند.

می توانید در مورد اینکه یک ویدیو چقدر خنده دار یا جالب توجه است نظر دهید.

نظر شما لزوماً خنده دار و یا حتی مربوط به فیلم ها نیست. می توانید به سادگی از افراد بخواهید صفحه شما را بررسی کنند.

 

 • سایر کاربران را دنبال کنید و با آنها صحبت کنید تا نمایه شما را مشاهده کنند.

اگر کسی شما را دنبال می کند یا به نظر شما پاسخ می دهد. اولین کاری که احتمالاً انجام می دهید این است که مشخصات وی را بررسی کنید. ببینید چه کسی هست. با پاسخ به نظرات و دنبال کردن شخصی که قبلاً شما دنبال نمی کردید. می توانید دنبال کنندگان زیادی پیدا کنید.

قبل از تایپ نام کاربری حتماً هنگام قرار دادن “@” نام وی را لینک دهید. اینگونه شانس معروف شدن خود در تیک تاک را بالا ببرید.

✔ از وارد شدن به بحث های عمومی در موضوعات نظرهای فیلم خودداری کنید. اگر فکر کنند شما بی ادب یا پرخاشگر هستید نمی خواهند روی پروفایل کلیک کنند.

روش های معروف شدن در تیک تاک

 • فیلم های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و مشخصات خود را پیوند دهید.

برخی از دوستان شما را در اینستاگرام راهنمایی می کنند. توییتر یا فیس بوک ممکن است ندانند که شما در TikTok هستید. هر زمان که ویدیویی با ویژگی خنده دار یا جالب توجه تهیه کردید. آن را به صورت عمومی در سایر حساب های رسانه های اجتماعی خود منتشر کنید.

مطالب خود را با مخاطبان فعالتان به اشتراک بگذارید. پیوندی به نمایندگی تیک تاک را در توضیحات بگنجانید. افراد سریعاً روی آن کلیک می کنند تا حساب شما را دنبال کنند. این مسئله به معروف شدن در تیک تاک کمک می کند.

✔ دوستان خود را تشویق کنید که فیلم های شما را لایک کنند. و به اشتراک بگذارند. مخصوصاً اگر در آن فیلم ها دیده می شوید!

شما می توانید برای بهتر اداره کردن صفحه تیک تاک خود از بات های تیک تاک استفاده کنید. آنها همه کارهای شما را انجام می دهند. کارهایی هم چون لایک و کامنت و دنبال کردن دیگران. آنها می توانند روزانه با بیشتر از ۲۰۰ نفر تعامل داشته باشند. اگر از بین این ۲۰۰ نفر فقط ۲۰ نفر شما را دنبال کنند. در عرض یک ماه حدود ۶۰۰ دنبال کننده جدید پیدا خواهید کرد. بات ها در معروف شدن در تیک تاک به شما کمک شایانی می توانند بکنند.

 

 چرا نباید دنبال کننده تیک تاک بخریم؟

چون بیشتر کاربرهایی که می خرید فیک هستند و فعالیتی ندارند. آن ها برای شما هیچ سودی ندارند. این کار فقط هدر دادن هزینه و وقت شما می باشد. به هیچ وجه این کار را برای شما توصیه نمی کنیم.

 

نتیجه گیری

معروف شدن در تیک تاک نسبت به دیگر برنامه ها بسیار آسان است. می توانید با آشنا شدن با کسانی که اکنون معروف هستند، برای معروف شدن خویش کمک بسیاری بگیرید. با این کار برای خود نردبانی از موفقیت بسازید. سعی کنید با انتشار کلیپ های باکیفیت و خلاق تعداد دنبال کنندهای خود را بالا ببرید. با پشتکار و تلاش راه معروف شدن در تیک تاک را ادامه دهید.

معروف شدن در تیک تاک نسبت به دیگر برنامه ها خیلی راحت تر و سریع تر بدست خواهد آمد. پس پرقدرت و با امید به راه خود ادامه دهید.

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

آموزش نحوه حذف اکانت تیک‌ تاک

آموزش حذف اکانت تیک‌ تاک

در این مقاله قصد داریم که آموزش چگونگی حذف اکانت تیک‌ تاک را خدمت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *