قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

الگوریتم تیک تاک (TikTok) چگونه کار می کند؟

1,358 بازدید

الگوریتم تیک تاک ممکن است پیچیده و مرموز به نظر برسد. اما تیک تاک بالاخره دقیقاً نحوه کارش را فاش کرده است!

هشتگ هایی که استفاده می‌کنید. مکانی که تگ می‌کنید. انتخاب موسیقی و حتی اولین ویدیوی تیک تاک که لایک می‌کنید. همه آن‌ها می‌توانند بر الگوریتم تیک تاک تأثیر بگذارند.

همه این موارد، پارامتری جدی برای برندها و مشاغلی است که به دنبال جذب تعامل بیشتر با محتوای تیک تاک خود هستند.

در این پست، همه موارد به‌دست‌آمده در مورد الگوریتم تیک تاک را به اشتراک می‌گذاریم. همچنین اینکه چگونه می‌توانید از مزایای آن استفاده کنید را بیان می‌کنیم.

 

طبق گفته سازندگان تیک تاک، الگوریتم تیک تاک چگونه کار می‌کند؟

تیک تاک سرانجام پرده از راز نحوه کار الگوریتم برداشت و به شایعات و گمانه‌زنی‌ها پایان داد.

اخیراً، تیک تاک دقیقاً نحوه کالیبراسیون و شخصی‌سازی فید #ForYou برای هر حساب را منتشر کرده است.

بنابراین پیش از پرداختن به جزئیات ریزودرشت الگوریتم تیک تاک، اطلاعاتی که مستقیماً از مقر تیک تاک به‌دست‌آمده را بررسی می‌کنیم!

 

چه عواملی در پیشنهادات ویدئویی صفحه تیک تاک For You نقش دارند؟

اگر در تیک تاک جستجو کرده باشید، می‌دانید که صفحه For You بهترین مکان برای یافتن بهترین مطالب جدید است.

پیش‌ازاین، ما فقط می‌توانستیم فرض کنیم که صفحه For You یک فید سازماندهی‌شده است. ویدئوهایی را که مربوط به پروفایل، موقعیت مکانی شما و مشابه ویدئوهایی هستند که لایک کرده‌اید و با آنها تعامل می‌کنید، نمایش می‌دهد.

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

اما اکنون، از طریق تیک تاک حقایق مشخصی در مورد نحوه بازتاب تنظیمات برگزیده منحصربه‌فرد برای هر کاربر در صفحه For You داریم.

طبق گفته تیک تاک: “این سیستم با رتبه‌بندی فیلم‌ها بر اساس ترکیبی از عوامل، محتوا را توصیه می‌کند. از علایقی که به‌عنوان کاربر جدید ابراز می‌کنید شروع می‌کند. همچنین بر اساس مواردی که اظهار می‌کنید به آنها علاقه ندارید، نیز تنظیم می‌شود”.

این عوامل شامل مواردی مانند زیر است:

  1. تعاملات کاربر: مانند فیلم‌هایی که دوست دارید یا به اشتراک می‌گذارید. حساب هایی که دنبال می‌کنید. نظراتی که ارسال می‌کنید و محتوایی که ایجاد می‌کنید.
  2. اطلاعات ویدئو: این ممکن است شامل جزئیاتی مانند کپشن، صداها و هشتگ ها باشد.
  3. تنظیمات دستگاه و اکانت: مانند تنظیمات زبان، تنظیمات کشور و نوع دستگاه می‌باشد.

و همه موارد در اینجا متوقف نمی‌شود.

هر یک از این فاکتورها به‌طور جداگانه توسط سیستم پیشنهادی صفحه For You تیک تاک اندازه‌گیری می‌شوند. بدین معنی که هر صفحه For You برای هر کاربر و طبق سطح علاقه آنها کاملاً منحصربه‌فرد خواهد بود.

به‌عنوان‌مثال، یک نشانه سطح بالای علاقه‌مندی، تماشای فیلم طولانی از ابتدا تا انتها توسط کاربر است.

این نشانه امتیاز بیشتری از یک شاخص ضعیف دریافت می‌کند. مثالی از شاخص ضعیف‌تر این است که آیا بیننده و سازنده ویدئو هر دو در یک کشور هستند.

سپس از طریق “شاخص‌های موردعلاقه”، ویدئوهای صفحه For You بر اساس احتمال علاقه کاربر به یک محتوا رتبه‌بندی می‌شوند.

اما در مورد پاسخ به سؤال قدیمی “آیا برای وایرال شدن به هزاران فالوور نیاز دارم؟” چه جوابی وجود دارد؟ به‌طور خلاصه، پاسخ خیر است.

تیک تاک می‌گوید ویدئوی حسابی که تعداد فالووران بیشتری دارد (به دلیل داشتن پایگاه فالوور بیشتر) احتمالاً بازدید بیشتری خواهد داشت. اما نه تعداد فالووران و نه اینکه حساب دارای ویدئوهایی با عملکرد بالا بوده است مستقیماً از عوامل دخیل در سیستم توصیه‌ها نیستند.

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

بنابراین حتی اگر هیچ فالووری ندارید و قبلاً در تیک تاک پست نگذاشته‌اید. باز هم فرصتی برای نمایش ویدئوی شما در صفحه سایر کاربران وجود دارد!

 

چگونه صفحه For You را برای خود شخصی سازی کنیم

اکنون می‌دانیم که تیک تاک چگونه درباره آنچه در صفحه For You ظاهر می‌شود تصمیم می‌گیرد. بنابراین حال می‌توانیم نحوه شخصی‌سازی آن را بررسی کنیم!

تیک تاک برنامه‌ای برای کشف است. بنابراین حتی اگر فقط ۵ اکانت را دنبال کنید، باز هم ممکن است ساعت‌ها به تماشای ویدئوها بپردازید.

شما می‌توانید اقداماتی انجام دهید تا مطمئن شوید صفحه For You همیشه محتوای موردعلاقه شما را ارائه می‌دهد.

در اینجا چند نکته از تیک تاک در مورد نحوه شخصی‌سازی صفحه For You برای شما وجود دارد.

 

۱٫      شروع کار با تیک تاک با انتخاب گروه (category)

شما برای اولین بار یک اکانت تیک تاک راه‌اندازی می‌کنید. در این هنگام از شما خواسته می‌شود دسته‌های موردعلاقه خود را انتخاب کنید. شما می‌توانید از میان گروه‌های حیوانات خانگی، مسافرت، زیبایی، ورزش و غیره انتخاب نمایید.

تیک تاک از این اطلاعات برای متناسب کردن پیشنهادات در صفحه اصلی صفحه For You برای شما استفاده می‌کند. شما در این مرحله، احتمالاً هنوز هیچ ویدئویی را لایک یا فالو نکرده‌اید یا با آن تعامل نکرده‌اید. بنابراین تیک تاک به دسته‌هایی که شما انتخاب کرده‌اید اعتماد می‌کند. با این اطلاعات اولین نسخه فید صفحه For You را در کنار هم قرار می‌دهد.

اگر دسته‌ها را انتخاب نکنید، تیک تاک شروع به ارائه یک فید کلی از ویدئوهای معروف و محبوب می‌کند.

ازاینجا، تیک تاک شروع به یادگیری بیشتر درباره علایق و تنظیمات شما بر اساس لایک ها، کامنت ها و پاسخ‌ها می‌کند.

اگر در تیک تاک کاملاً جدید هستید، انتخاب دسته‌های مرتبط و تعامل با محتوایی که واقعاً از آن لذت می‌برید ارزشمند است. بنابراین الگوریتم می‌تواند دقیقاً نوع محتوایی را که می‌خواهید ببینید را بیاموزد.

 

۲٫      مواردی که به آنها علاقه دارید را پیدا کنید

الگوریتم تیک تاک از هر اقدام شما در برنامه یاد می‌گیرد.

بنابراین بهترین راه برای ایجاد فید صفحه For You استفاده و لذت بردن از تیک تاک است. باگذشت زمان، خواهید دید که فید شما بیشتر با علایق شما مرتبط می‌شود.

و طبق تیک تاک، فید شما فقط با مشارکت شما در خود صفحه For You شکل نمی‌گیرد.

برای مثال، شما تصمیم می‌گیرید حساب‌های جدیدی را دنبال کنید. این عمل کمک می‌کند تا الگوریتم، پیشنهادات برای شما را اصلاح کند. همچنین کاوش هشتگ ها، صداها، جلوه‌ها و موضوعات پرطرفدار در برگه Discover مؤثر هستند.

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

استفاده از تمام ویژگی‌های تیک تاک کاملا تجربه کاربری شما را متناسب می‌سازد. دوما مشخص می‌کند چه محتوایی را در فید شما نمایش دهد!

 

۳٫      به تیک تاک بگویید که به چه چیزی علاقه‌ای ندارید

در تیک تاک برای همه فضایی وجود دارد. اما هر کس تنظیمات خاص خود را در مورد آنچه دوست دارد در برنامه ببیند و با آن تعامل کند را دارد.

به آن همانند پیشنهادات Netflix فکر کنید. برخی از مجموعه‌ها ممکن است برای شما مناسب نباشد، اما هنوز هم شایسته جایگاه خود هستند.

اگر با موردی روبرو شدید که موردپسند شما نیست، می‌توانید روی آن ویدئو کلیک کنید. برای مدت زمان کوتاهی آن را فشار دهید. سپس روی گزینه “Not Interested” ضربه بزنید تا نشان دهید این نوع ویدئوها برای شما جذاب نیستند.

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

همچنین می‌توانید انتخاب کنید ویدئوهای یک سازنده مشخص را مخفی کنید. یا ویدئوهایی که با صدای خاصی ساخته‌شده‌اند. یا ویدئویی  که با دستورالعمل‌های تیک تاک مغایرت دارند را گزارش دهید.

همه این اقدامات به پیشنهادات آینده در فید صفحه For You کمک می‌کند. همچنین در ایجاد یک فید کاملا شخصی همکاری می‌کند!

 

نحوه استفاده از الگوریتم تیک تاک برای قرار گرفتن مطالب خود در صفحه For You

اگر شما در تیک تاک یک برند، کسب‌وکار یا creator هستید، احتمالاً می‌خواهید که ویو، لایک و کامنت بیشتری برای محتواهای خود داشته باشید.

هرچه ویوی ویدئوهای شما بیشتر باشد، فرصت بیشتری برای تعامل با مخاطبان تیک تاک خواهید داشت. همچنین شانس نشان دادن نام تجاری شما افزایش می‌یابد.

و کلید جذابیت بیشتر برای ویدئوهای شما کار با الگوریتم تیک تاک است. بنابراین محتوای شما هرچه بیشتر در فیدهای صفحه For You قرار می‌گیرد.

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

البته به دست آوردن یک جایگاه مناسب در صفحه For You به چیز بیشتری از اضافه کردن #yp به کپشن شما دارد.

در ادامه نکاتی قصد داریم به بررسی ۶ فاکتور برتر تأثیرگذار بر الگوریتم تیک تاک بپردازیم! این فاکتورها به شما در ایجاد بهترین محتوا و کسب توجه بیشتر در فید تیک تاک کمک می‌کنند.

از استراتژی هشتگ خود گرفته تا انتخاب آهنگ‌ها و صداهای پرطرفدار! ما همه مواردی را که برای هک الگوریتم تیک تاک باید بدانید را پوشش می‌دهیم.

 

فاکتور شماره ۱ الگوریتم تیک تاک: هشتگ ها

صفحه For You جایی است که همه کاربران تیک تاک قصد دارند در آن نمایش داده شوند.

به‌احتمال‌زیاد هشتگ های زیر را در محتواها مانند #Foryou، #ForYouPage و #FYP مشاهده خواهید کرد. اما بر اساس الگوریتم تیک تاک، این هشتگ ها تضمین‌کننده حضور در صفحه For You نیست.

دانستن اینکه کدام هشتگ از نظر بهینه‌سازی محتوای خود برای FYP دقیقاً بهترین است، هنوز هم نسبتاً مرموز است. اما بهتر است پست ها حداقل یکی از این هشتگ های #fyp ، #foryou یا #foryoupage را در کپشن خود داشته باشند. زیرا این امر احتمال ظاهر شدن پست های آنها در صفحات For You را افزایش می‌دهد.

استفاده از تاکتیک #FYP مؤثر است. به‌علاوه همراه با آن افراد از ویژگی هشتگ پرطرفدار (ترند) استفاده می‌کنند. این هشتگ ها در زمان واقعی تعامل بالایی ایجاد می‌کنند.

 

با ضربه زدن روی برگه Discover، می‌توانید هشتگ های پرطرفدار را پیدا کنید. همچنین اگر می‌خواهید عملکرد هشتگ را بررسی کنید، آنها را تایپ نمایید.

آیا به دنبال مواردی هستید که اکنون کشش و تعامل بالایی دارند؟ کافیست در کنار هشتگ ها به دنبال آیکون‌های آتش باشید. در صورت همسویی مطالب به فکر قرار دادن این هشتگ در کپشن خود باشید.

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

تیک تاک به کاربران خود اطلاع می‌دهد که هر هشتگ چه تعداد بازدید به دست می‌آورد. این اعداد می‌توانند ترسناک به نظر برسند، به‌خصوص اگر آنها میلیونی باشند! اما این موضوع نیز نشان می‌دهد که این محتوا موردپسند واقع‌شده است.

 

نکته: تحقیق کنید که کدام هشتگ ها در حال حاضر ترند هستند. سپس ببینید آیا برند شما می‌تواند محتوایی برای شرکت در آن ایجاد کند!

اما محتاط باشید. استفاده از هشتگ های ترند ایده خوبی به نظر می‌رسد. اما اگر هشتگ کاملاً با محتوای ویدئویی شما ارتباطی نداشته باشد، می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد! برای یافتن بهترین هشتگ های تیک تاک به مقاله ما در سایت مراجعه کنید.

 

فاکتور شماره ۲ الگوریتم تیک تاک: کپشن های تیک تاک

برخلاف روند کپشن های طولانی در برنامه اینستاگرام و سایت فیسبوک، تیک تاک بستری برای به اشتراک گذاشتن مقاله نیست.

کپشن ایده آل برای تیک تاک باید کوتاه باشد. هشتگ ها باید مربوط به مطالب باشند و قابل‌هضم و گویای محتوایی باشند که به اشتراک می‌گذارید.

تیک تاک اول یک پلت فرم ویدئویی برای تلفن همراه است. بنابراین کوتاه نگه‌داشتن متن به دستیابی به نتایج بهتر کمک می‌کند.

نکته: آیا می‌خواهید متن خود را جذاب‌تر کنید؟ سؤال بپرسید. از شوخی استفاده کنید. یا متن را کمی مرموز بنویسید یا چیزی به اشتراک بگذارید که باید “منتظر آن باشید”.

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

این مضامین، به‌ویژه برای اینفلوئنسران در سیستم‌عامل، معمولاً سابقه عملکرد خوبی دارند.

وقتی نوبت به افزایش تعامل می‌رسد، قادر به شروع و هدایت مکالمه در کامنت های خود هستید. کامنت برتر ویدئوی شما در بالای لیست کامنت های شما دارای یک جایگاه برتر است. به این معنی که می‌توانید مکالمه بیشتری ایجاد کنید. زیرا افراد هنگام اسکرول کردن در تیک تاک متوجه کامنت های ویدئوی شما می‌شوند.

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

 

فاکتور شماره ۳ الگوریتم تیک تاک: آهنگ‌ها و صداهای پرطرفدار

مانند هشتگ ها، موسیقی و صداهای تیک تاک سهم عمده‌ای در کشف محتوای شما دارند. استفاده از یک آهنگ پرطرفدار در زمان مناسب می‌تواند به معنای همراه شدن لایک و بازدیدها برای شما باشد.

اما برخلاف برگه Discover تیک تاک، صداهای تیک تاک به‌آسانی یک برگه قابل‌دسترسی نیستند. به‌غیراز زمانی که خود در برنامه ویدئو ایجاد کنید، باید کمی آهسته پیش روید تا موسیقی و صداهای جذاب را پیدا کنید.

در اینجا نحوه پیدا کردن موسیقی پرطرفدار (و ذخیره موسیقی برای زمانی دیگر) شرح داده‌شده است:

 

شماره ۱٫ آهنگ‌ها در ویرایشگر ویدئو

  • برای یافتن صداهای جدید، پرطرفدار و محبوب در تیک تاک، باید وارد ویرایشگر ویدئوی تیک تاک شوید.

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

  • نماد به‌علاوه را در پایین صفحه فشار دهید.

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

  • روی «صداها/Sounds» در بالای صفحه ضربه بزنید.
  • اکنون می‌توانید سرگرم شوید و آنچه را که مد روز است را بیابید!

برای پیدا کردن موارد جدید و اطمینان از اینکه این صداها توسط مردم استفاده می‌شود، یک مرکز عالی است! این مرکز همچنین محلی است که لیست علاقه‌مندی‌های شما در آن وجود دارند.

 

شماره ۲٫ علاقه‌مندی‌ها

وقتی در تیک تاک هستید، گوش خود را برای صداهایی که دوست دارید حفظ کنید! مشابه “ذخیره” در اینستاگرام، می‌توانید صداهای آن را در یک مکان جمع کنید.

اگر صدایی را دوست دارید و می‌خواهید در آینده از آن استفاده کنید، روی صدا زیر نام کاربری ضربه بزنید. سپس روی “Add to Favorites” ضربه بزنید. برگه موارد دلخواه یک ابزار عالی برای نگه‌داشتن همه موارد دلخواه خود در یک مکان است.

 

شماره ۳٫ صداهایی که فالووران شما به آنها گوش می‌دهند

یکی از بهترین اسرار برنامه تیک تاک در برگه Analytics اکانت های Pro تیک تاک پنهان است.

در زیر تب Followers، به پایین اسکرول کنید. بدین ترتیب بهترین صداهایی را که مخاطب شما طی ۷ روز گذشته گوش‌داده است، پیدا کنید. آن را به یک لیست کوتاه از موسیقی تبدیل کنید که می‌توانید برای ویدئوی بعدی خود استفاده کنید!

 

فاکتور شماره ۴ الگوریتم تیک تاک: زمانی که مخاطب شما بیشتر فعال است.

ارسال محتوا در هنگام فعالیت مخاطبان، روشی مطمئن برای مشاهده محتوای شما است. به لطف اکانت Pro تیک تاک، می‌توانید از برخی تجزیه‌وتحلیل‌های مخاطبان استفاده کنید.

آنالیز تیک تاک ممکن است به‌اندازه تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام عمیق نباشد، اما فریب نخورید! تیک تاک به شما کمک می‌کند اطلاعات بهتری در مورد بهترین زمان شخصی خود برای ارسال مطالب کسب کنید.

دانستن اینکه مخاطبان شما در چه زمانی آنلاین هستند، یک نقطه شروع عالی است. مواردی برای کمک به شما در یافتن بهترین زمان شخصی خود برای ارسال پست در تیک تاک برای برند و تجارت آورده شده است.

 

چرا برخی از ویدئوها به‌سرعت بازدید می‌شوند (و برخی دیگر به‌کندی پیش می‌روند!)

بسیاری از مردم پدیده “سوختن آهسته/slow burn” را در تیک تاک دیده یا شنیده‌اند. وقتی چیزی ارسال می‌شود، به‌سختی با آن تعامل می‌کنند یا به آن دسترسی پیدا می‌کند. سپس ناگهان در تیک تاک پدیدار می‌شود.

این زمان‌بندی می‌تواند ۴۸ ساعت پس از ارسال یا حداکثر چند هفته بعد باشد. به نظر می‌رسد قافیه و دلیلی برای آن وجود ندارد!

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

در حال حاضر، می‌توانیم فرض کنیم که ویدئوها به‌آرامی لایک، کامنت و بازدیدها را کسب می‌کنند. در همین حال الگوریتم تیک تاک ممکن است ویدئوی شما را به صفحه For You هدایت کند. حتی اگر این یک ویدئوی کاملاً جدید نباشد.

یا، بر اساس وایرال شدن ویدئوی شخص دیگری، یک صدا می‌تواند به‌طور ناگهانی زیاد در معرض دید قرار گیرد. بدین ترتیب ویدئوی شما که دارای همان صداها است، ممکن است کمی دستخوش تغییرات شود!

بنابراین لازم به یادآوری است که ممکن است در ابتدا واکنش زیادی دریافت نکنید. اما ارزش آن را دارد که هفته‌ها و حتی ماه‌ها پس از ارسال پست، ویدئوی خود را تحت نظر داشته باشید.

 

فاکتور شماره ۵ الگوریتم تیک تاک: محتوا و ویرایش ویدئو

نمی‌توان انکار کرد که سبک ویدئویی تیک تاک بی‌نظیر است. هیچ‌چیز خارج از مرز نیست! این مکانی است که خلاقیت در آن جریان دارد. شما می‌توانید برند خود را به هر روشی که دوست دارید نشان دهید.

گاهی شما با یک آهنگ عالی، کپشن ایده آل و زمان ارسال خوب، پست خود را پوشش می‌دهید. اما یک ویدئوی قوی برای اشتراک‌گذاری ندارید. سؤال اینجاست که آیا باز هم محتوا عملکرد خوبی دارد؟ این شاید هنوز هم بزرگ‌ترین ناشناخته الگوریتم تیک تاک باشد.

یک نظریه این است که حلقه‌های موجود در تیک تاک می‌تواند به‌طور بالقوه محرک الگوریتم باشد!

در مورد ویدئوهایی که ۳ بار پشت سر هم تماشا کرده‌اید یا کلیپ‌هایی که مدام به آنها بازمی‌گردید، فکر کنید. اینها مواردی هستند که واقعاً توجه مخاطب را به خود جلب می‌کنند. الگوریتم به شما برای آنها پاداش می‌دهد!

این همان چیزی است که تیک تاک بسیار تحت نظارت دارد. محتوایی که نظر بیشتر کاربران را جلب می‌کند را بیشتر پیشنهاد و ارائه می‌دهد. این می‌تواند یادگیری ماشینی نسبت به اولویت‌های شخصی باشد که تعیین می‌کند یک ویدئو وایرال می‌شود یا خیر.

پس از داشتن ویدئویی مفهومی خوب، ارزش دارد که مدتی را برای ویرایش ویدئوی تیک تاک صرف کنید تا فرمت را برای بینندگان جذاب‌تر کنید.

 

فاکتور شماره ۶ الگوریتم تیک تاک: مکان

پیش‌بینی می‌شود تیک تاک قصد دارد محتوای بیش‌ازحد محلی را به بینندگان ارائه دهد. بدین ترتیب فید بیشتر به سمت هر جامعه متمایل باشد.

الگوریتم تیک تاک (TikTok)

مکان به‌طور قطع عامل کلیدی در پیشنهاد ویدئوها به کاربران در صفحات For You است. داشتن یک تیم جهانی این امکان را داده است که الگوهای نحوه ارائه محتوای مبتنی بر مکان را بررسی و تأیید کنند.

به همین دلیل، فرصت‌های زیادی برای مشاغل کوچک‌تر وجود دارد که از حضور در تیک تاک بهره‌مند شوند. به‌وسیله تیک تاک می‌توانند آگاهی از برند خود را واقعاً افزایش دهند.

مکان برای الگوریتم تیک تاک یک متغیر کوچک است. اما نمی‌توان منکر این شد که کاربران شروع به دیدن (و تعامل کردن!) محتوایی که به آنها نزدیک‌تر هستند، کرده‌اند.

این یک فکر جالب و قابل تأمل برای آینده الگوریتم تیک تاک است!

 

سایر عوامل تأثیرگذار بر الگوریتم تیک تاک

الگوریتم تیک تاک همیشه در حال رشد، تغییر و یادگیری از رفتارهای ما در برنامه است.

البته همان‌طور که اشاره شد، هیچ فرمول قطعی برای هک الگوریتم وجود ندارد. اما فاکتورهای دیگری وجود دارد که احتمالاً می‌توانند بر عملکرد ویدئو و رشد فالووران شما تأثیر بگذارند!

 

شماره ۱: سازگاری

برخی اظهار دارند که ایده خوبی است که همه‌چیز را در فید تیک تاک خود منتشر کنید. زیرا کمیت، کیفیت را از بین نمی‌برد و این برنامه همچنان در حال محبوب‌تر شدن است. اما برخی دیگر می‌گویند که ۱ الی ۲ پست در روز بهتر است.

همه کاربران در تیک تاک مطمئناً در تلاش هستند تا بهترین محتوای ممکن را بسازند. تیک تاک ابزاری برای آزمایش محتوای جدید، آزمایش ویدئوهای جدید و در صورت تمایل برای رشد حساب کاربری، ارسال پست مداوم است.

بنابراین توصیه ما این است که محتواهای جدید را آزمایش کنید. از استفاده از فرمت‌های جدید نترسید. و سعی کنید به‌طور مداوم پست ارسال کنید بدون اینکه بیش‌ازحد درباره زیبایی‌شناسی نگران باشید.

 

شماره ۲: دوئت های (Duets) تیک تاک

اگر شما زمانی را در تیک تاک گذرانده‌اید، احتمالاً Duets را مشاهده کرده‌اید. آنها ویدئوهایی کنار هم هستند که یک طرف سازنده اصلی و طرف دیگر کاربر تیک تاک است. دوئت ها یک روش عالی برای افزایش تعامل هستند. هرچه تعداد دونفری های ویدئوی شما بیشتر شود، در شبکه به‌صورت گسترده‌تری پخش می‌شوید.

ایجاد چالش دوئت برای مخاطبان خود نیز روشی هوشمندانه برای افزایش و جمع‌آوری محتوای تولیدشده توسط کاربر است. به‌عنوان‌مثال، یک چالش ایجاد کنید و از فالووران خود بخواهید در کپشن با شما دوئت کنند!

 

شماره ۳: ویژگی‌های جدید

استفاده از ویژگی‌های جدید و ابزارهای جدید می‌تواند در جذابیت بیشتر ویدئوهای شما نقش داشته باشد. به‌خصوص که تیک تاک برجسته می‌کند که هنگام ارسال پست خود از چه ابزارها و ویژگی‌هایی برای ویرایش ویدئوی خود استفاده می‌کنید!

نسخه‌های جدید منتشرشده را رصد کنید. ممکن است بخواهید آنها را امتحان کنید تا ویوی بیشتری داشته باشید!

 

شماره ۴: آمار تکمیل

نظریه دیگر این است که فیلم‌های کوتاه ۱۰ تا ۱۵ ثانیه‌ای عملکرد بهتری در برنامه دارند. زیرا سرعت تکمیل آنها بسیار سریع‌تر خواهد بود.

با فیلم‌های کوتاه‌تر، بینندگان به‌احتمال‌زیاد آن را تا پایان (یا حتی چندین بار) مشاهده می‌کنند. این نشانه خوبی برای الگوریتم است که مردم از این محتوا لذت می‌برند. بنابراین باید بیشتر به اشتراک گذاشته شود!

 

سخن پایانی

با پیوستن برندها، مشاغل و اینفلوئنسران بیشتر به این پلتفرم، تیک تاک با سرعت بیشتری رشد می‌کند. به‌طورقطع، دیدن اینکه این پلتفرم باگذشت زمان چگونه تکامل می‌یابد، جذاب است.

طبیعت همه‌جانبه تیک تاک فرصتی عالی برای برند‌های تجاری است که می‌توانند مبتکر و خلاق باشند. برندهایی که می‌خواهند و می‌توانند برای طرفداران خود محتوای کاملاً جدید و هیجان‌انگیزی بسازند.

با شناخت زوایایی از الگوریتم تیک تاک می‌توانید از این پلتفرم به نفع خود استفاده کنید. بدین ترتیب جذابیت و تعامل را در پست‌های خود افزایش دهید.

برای اطلاع یافتن از سایر ویژگی های شبکه های اجتماعی به وبلاگ ره آموز مراجعه نمایید.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

آموزش نحوه حذف اکانت تیک‌ تاک

آموزش حذف اکانت تیک‌ تاک

در این مقاله قصد داریم که آموزش چگونگی حذف اکانت تیک‌ تاک را خدمت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *