قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

دلایل اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها

344 بازدید

در این مقاله قصد داریم اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها را مورد بررسی قرار دهیم. تیک تاک در این روزها به یکی از بهترین برنامه های تولید ویدیو تبدیل شده است. افراد زیادی برای سرگرمی خود از تیک تاک استفاده می کنند. تیک تاک با قابلیت هایی که از خود ارائه کرده است. توانسته مارکتر ها، یا همان بازاریاب ها را هم به سمت خود بکشاند.

تیک تاک با قابلیت های خود، توانسته به یکی از بهترین ابزارهای تولید محتوا برای مارکترها تبدیل شود. مارکترها می توانند با استفاده از تیک تاک برای مشتری های خود، ویدیوهایی حرفه ای تولید کنند. تیک تاک توانسته است روز به روز نیازهای مارکتر ها را برای تولید ویدیو بیشتر برآورده کند. شبکه های اجتماعی دیگری هم وجود دارند که در بین مارکتر ها، دارای محبوبیت باشند. اما تیک تاک چیز دیگری است.

اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها

برنامه هایی مثل یوتیوب و اینستاگرام توانسته اند پلتفرم خوبی برای مارکتر ها باشند. اپلیکیشن تیک تاک توانسته است در بین این برنامه ها جای بگیرد. و محبوبیت خاصی را نزد مارکتر ها کسب کند. در واقع شاید برنامه ای جز تیک تاک نتواند به خوبی نیاز تولید ویدیو را برای مارکتر ها برآورده کند.

در ادامه به اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها بیشتر می پردازیم. همراه ما باشید.

 

 

چرا تیک تاک برای مارکتر ها اهمیت دارد؟

زمانی که musical.ly توسط dance خریداری شد، شبکه اجتماعی تیک تاک روی کار آمد. در همان زمان کارشناسان این برداشت را کردند که تیک تاک می تواند برای مارکتر ها مفید باشد. تیک تاک زمینه استفاده را برای افراد معمولی و مارکتر ها، به طور مساوی پیاده سازی کرده است.

کارشناسان اعتقاد دارند که مارکتر ها می توانند طوری از برنامه تیک تاک استفاده کنند، که مخاطب های زیادی را به سمت خود بکشانند. مارکتر ها می توانند از تیک تاک برای هدایت مخاطبان خود، به اینستاگرام، یوتیوب و فیسبوک استفاده کنند. مارکتر ها حتی می توانند مخاطبان را از تیک تاک، به صورت مستقیم به وب سایت کاری خودشان هدایت کنند.

طبق آمار ارائه شده، کاربران تیک تاک به طور متوسط در سال ۲۰۱۹، ۵۲ دقیقه از روز را صرف دیدن یک میلیون ویدیو ۱۵ ثانیه ای کرده اند. این مورد در اینستاگرام ۵۳ دقیقه، در فیسبوک ۵۸ دقیقه و برای کاربران اسنپ چپ ۴۹ دقیقه گزارش شده است.

اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها

علاوه بر این موضوع، از هر ده کاربر تیک تاک، ۹ کاربر در روز به تیک تاک بر می گردند. همین موارد باعث اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها شده است. اگر یک مارکتر هستید. می توانید اطمینان داشته باشید که ویدیوهای شما، هر روز و حتی چندین بار، مشاهده می شوند.

این تصور که اکثر کاربران تیک تاک را کودکان و نوجوانان تشکیل می دهند، کاملا اشتباه است. در واقع کاربران بزرگسال تیک تاک فقط در آمریکا، سال به سال ۳۵۷ درصد در حال رشد هستند. امروزه ۸۰۰ میلیون از کاربران تیک تاک را افراد بزرگسال آمریکایی تشکیل می دهند.

در اوایل ورود مارکتر ها به تیک تاک، برنامه تصمیم گرفت که فضا را برای آن ها، گسترده تر کند. تیک تاک با ورود مارکتر ها، تصمیم گرفت که برای مارکتر ها سرمایه گذاری کند. مدیران تیک تاک ۵۰ میلیون دلار برای مارکتر ها، در یک صندق یادگیری خلاق، برای محتوای مبتنی بر آموزش و اطلاعات اختصاص دادند. این مورد باعث مضاعف شدن اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها شد.

ممکن است به مقاله مهمترین نکات بازاریابی در تیک تاک نیز علاقه مند باشید.

 

تیک تاک فرصتی برای تبلیغات

اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها

یکی از مواردی که، باعث اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها شده است، تبلیغات است. تیک تاک، زمینه تبلیغات را برای مارکتر ها، در دو روش پیاده سازی کرده است.

  • تبلیغات خود سرویس: در این روش شما می توانید پیشنهاد های حراج خود را با یک مبلغ مشخص ارائه دهید.
  • تبلیغات جایگذاری: این دسته از تبلیغات، هنگام باز شدن برنامه تیک تاک نمایش داده می شوند. این تبلیغات در مکان های خاصی از برنامه نشان داده می شوند.

تبلیغات برای آگاهی مخاطب از کسب و کار، بسیار مسیر مناسبی است. همچنین اگر شما یک مارکتر هستید، می توانید با استفاده از تبلیغات، مخاطب های خود را به وب سایت خود هدایت کنید.

توجه داشته باشید، که از محتوای خوبی برای تبلیغات خود استفاده کنید. چنانچه بخواهید در تیک تاک از تبلیغات کپی شده استفاده کنید، قطعا خروجی نمی گیرید.

پیشنهاد می کنیم به آموزش جدید ما در مورد تبلیغات در تیک تاک نگاهی داشته باشید.

 

محتوای تیک تاک چگونه ارزیابی می شود؟

در تیک تاک، کاربران دستشان برای تولید محتوا باز است. همین موضوع باعث اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها شده است. اما الگوریتم ارزیابی محتوا در تیک تاک چگونه است؟

برنامه تیک تاک، از هفت نکته کلیدی برای ارزیابی محتوا استفاده می کند. در آن هفت نکته مواردی مثل، بازدید ویدیو، لایک ها، کامنت ها، ارسال ها، ذخیره ها، زمان تماشا، میزان تکمیل و یکپارچگی ویدیو در نظر گرفته می شود.

اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها

الگوریتم مدیریت محتوای تیک تاک، بر روی موضوع ویدیو بسیار تاکید دارد. همچنین تیک تاک ویدیو هایی را که در آنها، پرخاشگری و فحش موجود باشد به هیچ وجه نشان نمی دهد.

تیک تاک برای آگاهی از ویدیو شما، ابتدا ویدیو را نزد گروه محدودی از افراد منتشر می کند. تیک تاک تمامی نظرات، لایک ها و موارد دیگر را در ویدیو شما بررسی می کند. اگر ویدیو شما نزد آن افراد، نتیجه مطلوبی را کسب کرده باشد، نزد تمام کاربران ارائه می شود. البته که این آزمایش ویدیو خیلی طول نمی کشد؛ تقریبا ۵ الی ۶ ساعت.

برای اطلاعات بیشتر برای تجزیه و تحلیل این برنامه، به مقاله آنالیز تیک تاک مراجعه نمایید.

 

تولید محتوای خوب باعث ایجاد ترافیک می شود

ایجاد ترافیک برای لینک های خارجی، یکی از مواردی است، که باعث اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها شده است. همان طور که در اول مقاله گفته شد، مارکتر ها می توانند مخاطب های خود را در خارج از تیک تاک هدایت کنند. اما این کار چگونه انجام می شود؟

در تیک تاک مارکتر ها این قابلیت را دارند که به محتوای خود لینک بدهند؛ البته به محتوایی مناسب. شما می توانید با لینک دادن به محتوای خود در تیک تاک، فالوور های خود را در اینستاگرام بالا ببرید. همچنین می توانید مشتریان خود را مستقیما به صفحه خرید محصولات خود هدایت کنید.

اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها

“سلام، اگر می خواهید در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید، اینستاگرام من را ببینید”. شما می توانید به طور مثال از این دسته از متن ها بنویسید. و در آن ها لینک درج کنید. لینک دادن در تیک تاک می تواند برای مارکتر ها بسیار کارآمد باشد.

ما همچنین مقاله ای برای آموزش افزایش ترافیک و فروش در تیک تاک نیز تهیه کرده ایم.

 

در تیک تاک، موضوع اصلی برای یک مارکتر این است که چگونه برای مخاطب خود بازاریابی کند. یک مارکتر در تیک تاک بایستی بتواند مخاطب خود را سرگرم کند. و مشکلات او را رفع کند. در این مقاله ما به اهمیت تیک تاک برای مارکتر ها پرداختیم. امیدواریم که بهره کافی را از این مقاله برده باشید.

پیشنهاد می کنیم به آموزش ساخت شماره مجازی نگاهی داشته باشید.

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

آموزش نحوه حذف اکانت تیک‌ تاک

آموزش حذف اکانت تیک‌ تاک

در این مقاله قصد داریم که آموزش چگونگی حذف اکانت تیک‌ تاک را خدمت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *