قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

آموزش تبلیغات Self Service در تیک تاک

370 بازدید

اپلیکیشن چینی تیک تاک را می توان پدیده جدید در دنیای سوشال مدیا بنامیم. Self Service تیک تاک قابلیتی جدید در تیک تاک است. اخیرا تبلیغات در تیک تاک بسیار پرطرفدار شده است. وقتی شبکه اجتماعی تیک تاک کار خود را شروع کرد بیشتر جنبه سرگرمی داشت. و در آن فقط شاهد کلیپ های بامزه و خنده دار بودیم.

اما امروزه تیک تاک ابزاری قدرتمند برای بازاریاب ها تبدیل شده است. تبلیغات Self Service تیک تاک موضوعی جدید است که بستر آن را این پلتفرم آماده کرده است.  تیک تاک رقیب جدی برای اینستاگرام است. و مانند اینستاگرام دارای قابلیت مختلف Story ‚live ،IGTV و… است.

 

بستر Self Service در تیک تاک به چه صورتی است؟

Self Service تیک تاک پس از آزمایش آن با چندین شریک تجاری طی چند ماه، هفته اخیر اعلام کرد. که پلتفرم تبلیغاتی Self Service تیک تاک اکنون در دسترس همه مشاغل جهانی است. این سرویس به عنوان بخشی از پلتفرم TikTok For Business است که اخیرا راه اندازی شده است.

تبلیغات Self Service تیک تاک به بازاریابان ابزاری را می دهد تا بتوانند از خلاقیت جامعه تیک تاک استفاده کنند. به مخاطبان جدید دسترسی پیدا کنند. تبلیغات بازاریابی خود را با یک بستر کاربردی آسان بهینه کنند.

پلتفرم سلف سرویس تیک تاک برای هرکسی که دارای پیج هایی برای تبلیغات است بسیار آشنا خواهد بود. هنگامی که برای ایجاد تبلیغ اقدام می کنید. گزینه های معمول تنظیم تبلیغات را در اختیار دارید. از جمله کمپین ها و گروه های تبلیغاتی‚ گزینه های هدفمند‚ بودجه و برنامه ریزی و…. .

شباهت های آن با پلتفرم FaceBook، جهت یابی بیشتر را برای مدیران شبکه اجتماعی آسان خواهد کرد. این پلتفرم همچنین شامل گزینه هایی مانند الگوهای ویدئویی و ابزارهای ویرایش خودکار است.

این سرویس، فرآیند ایجاد محتوای سفارشی همسو با سیستم عامل را آسان می کند. که شبیه به ابزارهای ایجاد تبلیغات ویدیویی Snap Chat می باشد. که اخیرا راه اندازی شده است. در همین حال ابزارهای خلاقانه خودکار پلتفرم به شما این امکان را می دهد ترکیبی از محتوای ثابت ویدئویی را به کمپین های خود اضافه کنید.

برای آموزش کامل تبلیغات در تیک تاک به همین مقاله در سایت مراجعه کنید.

ابزارهای خلاقانه خودکار

 

راه اندازی Self Service در تیک تاک

با محبوبیت برنامه تیک تاک، پتانسیل تبلیغات نیز افزایش می یابد. به هر حال هرچه تعداد کاربران بیشتر می شود‚ مخاطبان تبلیغات نیز بیشتر می شوند. این برنامه یعنی تیک تاک نیز با بستر تبلیغات سلف سرویس از رقیبان خود پیروی می کند. این سرویس عملا یادآور Add Manager فیس بوک است.

تیک تاک در یک دعوت نامه الکترونیکی به Advertisemint اعلام کرد که در حال حاضر این پلتفرم برای انتخاب تبلیغ کنندکان در ایالات متحده باز شده است. این پلتفرم که TikTok Ads نامیده می شود، مانند بسیاری از داشبودهای تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی به نظر می رسد و کار می کند.

اگر در تبلیغات فیس بوک یا اسنپ چت یا اینستاگرام با تجربه هستید. به راحتی می توانید بر تبلیغات تیک تاک مسلط شوید. این پلتفرم نیز دارای تمام گزینه های تبلیغاتی است که در سایر شبکه های اجتماعی می باشد.

خود سرویس در تیک تاک

 

داشبورد Self Service تیک تاک

داشبورد تبلیغاتی تیک تاک شامل خلاصه ای از عملکرد شما است. نمودارهای مربوط به روندها‚ مکان ها‚ هزینه ها و سایر بینش ها را مشاهده خواهید کرد. در واقع عملکرد کلی از فعالیت های شما را در اختیار شما قرار می دهد.

ممکن است به مقاله مهمترین نکات بازاریابی در تیک تاک نیز علاقه مند باشید.

 

اهداف تبیلغات Self Service در تیک تاک

اهداف تبلیغات تیک تاک شامل ۳ هدف است: ترافیک‚ تبیلغ و نصب برنامه.

به دلیل اینکه تیک تاک در تبلیغات جدید است. می توان تصور کرد که این شرکت در آینده با توسعه پلتفرم خود اهداف بیشتری را ارائه خواهد کرد.

اهداف self servise

سطح تبلیغات Self Service تیک تاک

کمپین های تیک تاک در سه سطح، کمپین‚ گروه تبلیغات و تبلیغات سازمان یافته اند. این گروه به نظر می رسد از نظر مدیریت مثل تبلیغات فیس بوک است. می توانید مستقیما هر سطح تبلیغات را استفاده کنید. و آن را ایجاد و ویرایش نمایید.

 

گزارش های تبلیغاتی Self Service

با رفتن به صفحه گزارش می توانید عملکرد خود را در تبلیغات تجزیه و تحلیل نمایید. در آنجا می توانید معیارهای مربوط به بخش ویدئو‚ رویدادهای درون برنامه ای‚ انتساب، رویدادهای صفحه و هزینه هر کلیک را مشاهده کنید.

 

کتابخانه تبلیغاتی سلف سرویس

این کتابخانه شامل دارایی های خلاقانه و تبلیغاتی است. در اینجا مخاطبان خود، پیکسل برنامه ها و رسانه ها را مشاهده می کنید که در سیستم بارگذاری شده اند.

ممکن است موارد زیادی در بستر تبلیغات خودکار تیک تاک یا همان SELF SERVISE تیک تاک وجود نداشته باشد. اما به خاطر داشته باشید تبلیغات تیک تاک جدید است. این شرکت با توسعه خدمات خود در آینده ابزارها و ویژگی های بیشتری را به بازار عرضه خواهد کرد. همان طور که گفته شد همه به سیستم عامل دسترسی ندارند. اما اگر علاقه مند هستید اکنون می توانید برای رزور آن اقدام کنید.

پیشنهاد می کنم مقاله افزایش ترافیک و فروش در تیک تاک را نیز مطالعه نمایید.

 

کلام آخر

سعی کردم شما  با سیستم جدید تبلیغات در تیک تاک به نام Self Service آشنا شوید.در نظر داشته باشید که تبلیغات در تیک تاک نیز مانند اینستاگرام روز به روز در حال گسترش است. و با اینکه تیک تاک اپلیکیشنی چینی است، نیمی از جوانان آمریکایی در آن در حال فعالیت هستند. بقیه کاربران هم بیشتر از کشورهای چین و هند هستند. بنابراین بهتر است بازاریابان به این برنامه نگاهی عمیق تر داشته باشند.

پیشنهاد ما برای مطالعه بیشتر در زمینه تبلیغات، تبلیغات رایگان شبکه های اجتماعی می باشد.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

آموزش نحوه حذف اکانت تیک‌ تاک

آموزش حذف اکانت تیک‌ تاک

در این مقاله قصد داریم که آموزش چگونگی حذف اکانت تیک‌ تاک را خدمت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *