قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

برترین ابزار های یافتن اینفلوئنسران در تیک تاک

578 بازدید

بازاریابی اینفلوئنسر به دلیل نیاز به کشف دستی و دستیابی به اینفلوئنسران، در روزهای آغازین چالش‌برانگیز بود. فهرستی از اینفلوئنسران برای برندها در صنعت خود وجود نداشت. این امر باعث متمرکز شدن بازاریابی اینفلوئنسر شد. در نتیجه کار را برای مشاغل متوسطی که تمایل به مشارکت با اینفلوئنسران داشتند، دشوار ساخت. به همین جهت در بازار ابزار های یافتن اینفلوئنسر ها در تیک تاک برای کمک به برندها ایجاد شد.

طیف وسیعی از پلتفرم‌های اینفلوئنسران برای رفع این نیاز برای همه شبکه‌های اجتماعی، ازجمله تیک تاک ایجاد گشت.

بسیاری از ابزار های یافتن اینفلوئنسران سازگاری خود با تیک تاک را خیلی تبلیغ نمی‌کنند. در واقع تنها پلتفرمی که علناً کشف اینفلوئنسر تیک تاک را تبلیغ می‌کند Fanbytes است. این ابزار در مورد نحوه چگونگی کار Fanbytes با اینفلوئنسران تیک تاک نوشته است. بااین‌حال، بقیه ابزارهای پوشش داده‌شده در اینجا در وب‌سایت خود به تیک تاک اشاره می‌کنند.

ابزار های یافتن اینفلوئنسر ها در تیک تاک عمدتاً به شرکت‌ها در کشف اینفلوئنسر کمک می‌کنند. بااین‌حال، بسیاری از سیستم‌عامل‌ها اکنون دامنه گسترده‌تری از خدمات را ارائه می‌دهند. این موارد شامل مدیریت ارتباط، مدیریت کمپین، بازار اینفلوئنسر، تجزیه‌وتحلیل شخص ثالث و تقویت محتوای اینفلوئنسر است. این پلتفرم‌ها می‌توانند به شرکت‌هایی که قصد انجام فعالیت‌های اینفلوئنسری در تیک تاک را دارند، کمک کنند.

 

۱٫     ابزار یافتن اینفلوئنسران در تیک تاک: Upfluence

ابزار های یافتن اینفلوئنسران در تیک تاک

Upfluence در مورد آنچه باید درباره تیک تاک برای بازاریابی در سال ۲۰۱۹ بدانید شود، مطلبی نوشت. در آن اشاره کرد که: “به‌جای اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌های شخصی، گرایش به استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای اهداف سرگرمی وجود داشته است. تیک تاک با دادن فضایی به همه برای ابراز آزادانه خلاقیت خود، این نیاز را کاملاً تأمین می‌کند.”

Upfluence شامل یک ماژول جستجوگر و کشف اینفلوئنسر قوی است. همچنین ابزارهایی را برای کمک به برندها در رصد شبکه‌های اجتماعی فراهم می‌کند. این ابزار، همه اینها را با ابزاری مرتبط می‌کند تا به شما امکان مدیریت کمپین های خود را بدهد.

Upfluence شامل یک بانک اطلاعاتی گسترده با بیش از ۱ میلیون اینفلوئنسر در همه شبکه‌های پیشرو رسانه‌های اجتماعی است. بدیهی است که فقط بخش کوچکی از این ویژگی‌ها در تیک تاک وجود دارد. همچنین در جمعیت اصلی اینفلوئنسران تیک تاک بخشی از آنها وجود دارند.

با استفاده از کلمات کلیدی مورد نیاز خود می‌توانید اینفلوئنسران را جستجو کنید. این بدان معنی است که می‌توانید کلمات کلیدی را کاهش دهید تا اینفلوئنسران را به تعداد قابل‌کنترل کاهش دهید. می‌توانید داده‌های مخاطبان را در سطح کوچک‌تری فیلتر کنید. و وزن‌های نسبی را روی هر کلمه کلیدی قرار دهید.

متأسفانه، دقیق‌ترین اطلاعات به اینستاگرام محدود می‌شود. بنابراین شما هنوز نمی‌توانید اینفلوئنسران تیک تاک را به این روش دقیق هدف قرار دهید. اگرچه اگر در جستجوی عباراتی مرتبط هستید، ممکن است بتوانید از نتایج اینستاگرام خود برای کمک به کشف کاربران مناسب تیک تاک استفاده کنید.

اکنون که این مقاله را می خوانید، احتمالا به مقاله نحوه یافتن بهترین هشتگ های تیک تاک نیز علاقه مند باشید.

 

۲٫     ابزار پیدا کردن اینفلوئنسر ها در تیک تاک: Fanbytes

ابزار های یافتن اینفلوئنسر ها در تیک تاک

Fanbytes اولین پلتفرم اختصاصی تیک تاک در جهان را با بیش از ۵۰۰،۰۰۰ اینفلوئنسر تیک تاک ایجاد کرده است. این پلتفرم توسط برندهایی مانند Huawei Universal ، Warner و Pretty Little استفاده می‌شود. قدرتمندترین مورد درباره این ابزار یافتن اینفلوئنسر در تیک تاک ، ترکیبی از یادگیری ماشین و برنامه‌نویسی عصبی-زبانی است. این ویژگی آنها را قادر می‌سازد با دقت بالا اینفلوئنسرها را پیدا کنند.

با استفاده از ابزار داخلی آنها، می‌توان در تیک تاک بیو را جستجو کرد. می‌توان اینفلوئنسرهایی را یافت که برندهای دیگری را ذکر کرده‌اند. همچنین می‌توان محبوب‌ترین زبان‌های مورد استفاده در مخاطبان را تشخیص داد. سپس آنها را به عضویت در کمپین ها دعوت نمود. این روش مبتنی بر فناوری آنها را قادر ساخته است تا در انتخاب اینفلوئنسری که می‌توانند در کمپین‌های تجاری برای برندهای جهانی خود استفاده کنند، دقیق باشند.

تخصص آنها در درک اینفلوئنسرهای مناسب برای هر برند به آنها این امکان را می‌دهد. تا در هر کمپینی که راه‌اندازی می‌کنند نتایج و تعامل برای برندها را تضمین کنند. این امر منجر به برخی فعالیت‌های ویروسی مانند ایجاد یک هشتگ Major Lazer در تیک تاک شد. این مورد باعث ایجاد بیش از ۵۰،۰۰۰ فیلم UGC در اطراف هشتگ #canttakeitfromme در تیک تاک شده است.

 

۳٫      ابزار یافتن اینفلوئنسر ها در تیک تاک: Aspire IQ

ابزار های یافتن اینفلوئنسر ها در تیک تاک

IQ Aspire با نام Revfluence آغاز به کار کرد. این بازاری است که در آن بازاریاب‌ها و برندها می‌توانند اینفلوئنسرها را کشف کنند. سپس با آنها تماس بگیرند. و هنگامی‌که هر دو طرف توافق کردند، فعالیت‌های خود را مدیریت کنند. با گذشت زمان این شرکت نرم‌افزار خود را بهبود بخشید. برند تجاری جدیدی انتخاب کرد و به Aspire IQ تبدیل شد.

این شرکت خواهان یک رابطه طولانی‌مدت بین مشتریان و اینفلوئنسران آنها است. بنابراین قرارداد میان آنها حداقل برای یک سال است.

Aspire IQ از یک سیستم ترکیبی برای پایگاه داده اینفلوئنسر خود استفاده می‌کند. در مرحله اول، از یک الگوریتم اختصاصی برای یافتن اینفلوئنسرها، با بیش از ۵۰۰۰۰۰ مورد در پایگاه داده خود استفاده می‌کند. بااین‌حال، اینفلوئنسران برای حضور در کمپین ها به یک حساب کاربری در سیستم‌عامل نیاز دارند.

موتور کشف Aspire IQ به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا به طرق مختلف به دنبال اینفلوئنسران باشند. می‌توانید کلمات کلیدی، هشتگ ها، موضوعات و غیره را جستجو کنید. سپس با تعیین تعداد فالووران، میانگین لایک ها در هر پست و سایر جزئیات جمعیتی، نتایج را فیلتر کنید. آنها دارای ویژگی “Quickmatch” هستند که مانند “Tinder for Influencers” است. بر اساس تنظیمات شما، اینفلوئنسرها را به شما پیشنهاد می‌دهد. شما می‌توانید یک اینفلوئنسر پیشنهادی را انتخاب کنید یا اینکه به سراغ نفر بعدی در لیست بروید.

روش دیگر برای یافتن اینفلوئنسرها استفاده از ابزار شنیداری اجتماعی Aspire IQ است. با این روش می‌توانید با افرادی که قبلاً از سازمان شما نام برده‌اند، کار کنید.

یک روش غیرمعمول دیگر برای یافتن اینفلوئنسر در Aspire IQ مطابقت مطالب با تصویری است که ارائه می‌دهید.

آیا مشهورترین تیک تاکرهای دنیا را می شناسید؟

 

۴٫      ابزار پیدا کردن اینفلوئنسر در تیک تاک: Neoreach

ابزار های یافتن اینفلوئنسران در تیک تاک

Neoreach زاییده افکار جسی لیمگروبر و میشا تالاورا است. که درحالی‌که هنوز در دانشگاه استنفورد تحصیل می‌کردند این ایده را مطرح کردند. آنها در نظر داشتند Neoreach به‌طور مستقیم اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی را با برندها مرتبط کنند. این زوج در برنامه شتاب‌دهنده استنفورد پذیرفته شدند تا روی تحقق بخشیدن به چشم‌انداز خود کار کنند. تا سال ۲۰۱۴، آنها ۱٫۵ میلیون دلار بودجه دریافت کرده‌اند.

نکته اصلی Neoreach موتور کشف آن است. از الگوریتمی استفاده می‌کند که شبکه اجتماعی را برای داده جستجو می‌کند. سپس آن را برای جستجو ایندکس می‌کند. اکنون بیش از ۳ میلیون اینفلوئنسر در پایگاه داده Neoreach وجود دارد.

Neoreach نرم‌افزاری پیچیده است. و به همین ترتیب، هدف اصلی آن مشاغل و شرکت‌های بزرگ است. سطح قیمت این ابزار معمولاً آن را برای بیشتر مشاغل کوچک از دسترس خارج می‌کند.

Neoreach به عمق داده‌هایی که درباره هر اینفلوئنسر دارد، افتخار می‌کند. شما می‌توانید جستجوهای خود را با طیف وسیعی از معیارهای جمعیت شناختی و روانشناسی اصلاح کنید. این بدان معنی است که شما باید قادر باشید برای تقریباً هر بازار، اینفلوئنسر مناسبی پیدا کنید. از جمله زنان جوان که وقت بیشتری را در تیک تاک می‌گذرانند.

Neoreach از AI برای اصلاح توصیه‌های اینفلوئنسر خود استفاده می‌کند. هرچه بیشتر از Neoreach استفاده کنید، در پیدا کردن اینفلوئنسر های مناسب برای شما بهتر خواهد بود.

بااین‌وجود این چیزی فراتر از یک ابزار مدیریت کمپین است. این شامل همه مواردی می‌شود که برای کمک به شما در مدیریت کل فعالیت‌های اینفلوئنسری نیاز است.

پیشنهاد می کنم مقاله جامع آنالیز تیک تاک را در سایت ره آموز مطالعه کنید.

 

۵٫      ابزار جستجوی اینفلوئنسران در تیک تاک: Julius

ابزار های یافتن اینفلوئنسران در تیک تاک

یکی از پست‌های وبلاگ در مورد Julius، پتانسیل تیک تاک به‌عنوان یک شبکه بازاریابی اینفلوئنسر را تحلیل می‌کند. Julius نتیجه‌گیری می‌کند که “کارآیی چنین کمپین هایی تقریباً کاملاً به برند تجاری بستگی دارد. خصوصاً با توجه به مشخصات جمعیتی سیستم‌عامل‌ها تعیین می‌شود. به‌عنوان‌مثال، ژیلت احتمالاً همان موفقیت ونوس را تجربه نخواهد کرد. خوشبختانه، پلتفرم Julius اطلاعات دموگرافیک و تعامل عمیقی را برای حمایت از چنین مشارکتی ارائه می‌دهد. زیرا لازم است از محتوای اجتماعی که به‌سرعت در حال گسترش است و هیچ نشانه‌ای از کند شدن آن نیست، استفاده کنید.”

Julius زندگی خود را به‌عنوان Thuzio، یک آژانس استعدادیابی مبتنی بر وب برای ورزشکاران فعلی و سابق آغاز کرد. آن به دنبال کسب درآمد اضافی با هزینه‌های ظاهری و معاملات تأیید شده است. برای تبدیل Thuzio به Julius، یک موتور و پلتفرم کشف بازاریابی اینفلوئنسر، چیز زیادی لازم نبود.

بانک ۱۲۰،۰۰۰ اینفلوئنسر Julius از تعداد اینفلوئنسر موجود در برخی از پایگاه‌های اطلاعاتی مخالف کوچک‌تر است. اما جولیوس می‌تواند ادعا کند که یک انسان داده‌های همه را بررسی و آزمایش کرده است. بنابراین شما تنها به یک الگوریتم اعتماد نکرده‌اید.

شما می‌توانید اینفلوئنسران را از بسیاری جهات جستجو کنید. آنها را با طیف وسیعی از عوامل جمعیت شناختی و روان‌شناختی فیلتر کنید. Julius اهمیت لیست‌ها را می‌داند و شما می‌توانید با گذر از مراحل کشف، لیست‌هایی از اینفلوئنسرهای بالقوه ایجاد کنید. سپس می‌توانید این لیست‌ها را بر اساس طیف وسیعی از عوامل به لیست‌های فرعی تقسیم کنید.

Julius شامل اطلاعات مفیدی، از جمله بسیاری از معیارهای ارزشمند درباره هر اینفلوئنسر است.

Julius، با مجموعه کاملی از ابزارهای مدیریتی برای تکمیل پایگاه داده عمیق آن، یک پلتفرم همه‌چیز یکجا است.

برای پیدا کردن بهترین زمان ارسال پست در تیک تاک به مقاله ما در سایت مراجعه نمایید.

 

۶٫      ابزار پیدا کردن اینفلوئنسر در تیک تاک: Influencer

ابزار های یافتن اینفلوئنسر در تیک تاک

برای برخی، نظارت بر سئو اینفلوئنسران خوشایند نیست. تلاش برای رتبه‌بندی هنگامی‌که نام شرکت شما با صنعت شما یکسان باشد کمی سخت است. به همین جهت، Influencer، رتبه ۴ جستجو شده‌ها در گوگل در زمان خود بود.

Influencer از طریق insight عملی و هوش مبتنی بر داده، ابزارهایی را برای یافتن، همسان‌سازی، مدیریت و گزارش در مورد خالقان کمپین‌های بازاریابی اینفلوئنسر برای برندها فراهم می‌کند.

Influencer یک شرکت جوان گرا است. بنیان‌گذار و مدیرعامل آن، بن جفریس، هنوز فقط در اوایل ۲۰ سالگی است. وی Influencer را در سال ۲۰۱۵ و زمانی که فقط ۱۸ سال داشت تأسیس کرد.

این شرکت به‌وضوح اهمیت تیک تاک را هنگام هدف قرار دادن یک بازار جوان گرا تشخیص می‌دهد. آنها اخیراً این اینفوگرافیک را در صفحه فیس بوک خود بارگذاری کرده‌اند:

شرکت‌های اینفلوئنسری این فلسفه را دارند که اینفلوئنسرها (شخص) “مانند بچه باحال مدرسه” هستند. این به این معنی است که آنها بسیار در انتخاب اینکه با کدام اینفلوئنسر کار خواهند کرد، حساس هستند. آنها فقط به اینفلوئنسرانی علاقه دارند که بتوانند استعدادی از خود نشان دهند. و همچنین بتوانند با فالووران خود ارتباط برقرار کنند.

Influencer به‌جای تکیه‌بر الگوریتم، به یک رویکرد عملی برای مدیریت اینفلوئنسر معتقد است.

 

۷٫      ابزار یافتن اینفلوئنسر ها در تیک تاک: Letsinfluence

ابزار های یافتن اینفلوئنسران در تیک تاک

تیک تاک آسیایی است. منشأ آن از چین (حتی Musical.ly اصلی متعلق به یک شرکت چینی بود) و در کل منطقه، حتی در هند، مرسوم است. به دلیل ممنوعیت اخیر دادگاهی، این ابزار در هند برای مدت کوتاهی کمی به مشکل خورد. اما اکنون این مشکل را پشت سر گذاشته و دوباره در حال پیشرفت و رشد است.

به‌طور حتم سیستم‌عامل‌ها و آژانس‌های تأثیرگذار مستقر در آسیا نیز وجود دارند. آنها ارزش تیک تاک را حتی بیشتر از اکثر سیستم‌عامل‌ها و آژانس‌های غربی تشخیص می‌دهند.

Letsinfluence تیمی متشکل از متخصصان باتجربه در تولید، طراحی، فروش و بازاریابی است. توسط Ujjwal Bhalla، مستقر در دهلی‌نو، هند، هدایت می‌شود.

این شرکت ابزارهایی را برای برندها و آژانس‌ها فراهم می‌کند تا افراد اینفلوئنسر را کشف کنند. کمپین ها را مدیریت کنند. و موفقیت آن را ردیابی کنند.

آنها معتقدند که بازاریابی تیک تاک برای شرکت‌هایی که بازار هدف جوان دارند ضروری است. Letsinfluence نوشته است، “برندها می‌توانند از چالش‌ها و رقابت‌ها برای ایجاد محتوای برند استفاده كنند. این باعث ایجاد آگاهی از برند و فروش عالی می‌شود. علاوه بر این، بسیاری از این اینفلوئنسرها در تیک تاک، در اینستاگرام هم اکانت دارند. آنها به‌طور منظم محتوای ایجادشده در تیک تاک را در اینستاگرام نیز به اشتراک می‌گذارند.”

برای آشنایی با پرطرفدارترین و معروفترین آهنگ های تیک تاک همین مقاله را در سایت بخوانید.

 

سخن پایانی

بسیاری از برندها هنوز خود را در معرض دنیای بازاریابی اینفلوئنسرها قرار نداده‌اند. تعامل و جلب‌توجه نسل جدید در سایر سیستم‌عامل‌های رسانه‌های اجتماعی دشوارتر می‌شود. بنابراین برندها به‌زودی توجه خود را به بازاریابی اینفلوئنسر در تیک تاک معطوف می‌کنند. بدین ترتیب آنها به مخاطبان جوان دسترسی پیدا می‌کنند.

دسترسی ارگانیک به اینستاگرام به‌سرعت در حال کاهش است. بازاریابان برای پر کردن این خلأ به‌طور فزاینده‌ای به دنبال تیک تاک هستند.

تیک تاک به‌سرعت به پلتفرم اجتماعی محبوب تبدیل شده است. جوان‌ترین نسل کاربران رسانه‌های اجتماعی به این برنامه سرگرم هستند.  نسل جدید کاملاً نسبت به تیک تاک حساسیت به خرج می‌دهند. بنابراین برندهایی که به اطلاعات جمعیتی نسل جدید توجه دارند می‌توانند از حضور در این سیستم‌عامل بهره‌مند شوند.

تیک تاک نسل جدیدی از اینفلوئنسران را ایجاد کرده است. اما مسئله اصلی در حال حاضر این است که برندها چگونه اینفلوئنسران تیک تاک را پیدا کنند.

شما یک بازاریاب برند هستید؟ یا یک صاحب آژانس به دنبال یافتن اینفلوئنسر در تیک تاک برای کمپین بازاریابی بعدی خود هستید؟ مهم نیست که در کدام پلتفرم تبلیغ کنید. برای انتخاب اینفلوئنسران مناسب و همچنین اندازه‌گیری و ردیابی عملکرد محتوای خود، به تجزیه‌وتحلیل نیاز دارید.

بدون شک ساده‌ترین و بهترین راه‌حل استفاده از ابزار برای یافتن اینفلوئنسر ها در تیک تاک است. در این مقاله ما چند مورد از بهترین ابزار های یافتن اینفلوئنسران در تیک تاک را بیان کردیم.

در آینده‌ای نه‌چندان دور،  یک بستر بازاریابی اینفلوئنسر، بیشتر به یک ضرورت تبدیل می‌شود. زیرا بخش عمده مخاطبان آنلاین جوانان هستند. الگوی خرید آنها به‌شدت تحت تأثیر اینفلوئنسران شبکه‌های اجتماعی است. بنابراین شروع به استفاده از این ابزارها برای پیشبرد اهداف تجاری خود نمایید. و از مزایای آنها بهره‌مند شوید.

برای اطلاع یافتن از سایر ویژگی های شبکه های اجتماعی به وبلاگ ره آموز مراجعه نمایید.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

آموزش نحوه حذف اکانت تیک‌ تاک

آموزش حذف اکانت تیک‌ تاک

در این مقاله قصد داریم که آموزش چگونگی حذف اکانت تیک‌ تاک را خدمت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *